Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (79 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Szervertagság 2020/2021

    A GTR-Masters.hu éves szerverdíj ellenében vehető igénybe.

    Akik befizetik az éves díjat szervertaggá válnak, így számukra folyamatos hozzáférést biztosítunk az Assetto Corsa és a RaceRoom szerverekhez, illetve részt vehetnek minden a GTR-Masters.hu által szervezett futamon és bajnokságon. A díj befizetője jogosultságot kap a fórum szervertagok számára fenntartott oldalainak böngészésére, ahol a versenyekhez használt jelszavak és más hasznos információk találhatóak. A GTR-Masters egy nonprofit közösség, a szerverdíjakból fedezzük a szerver, a tárhely, a honlap, a díjak, valamint a működés egyéb költségeit a tőlünk már megszokott magas színvonalon.

    A 2020/21-as szezonban terveink között szerepel Assetto Corsa, Asetto Corsa Competizione és RaceRoom bajnokságok indítása, illetve amit még hoz a jövő!
    Az Assetto Corsa és RaceRoom szerverek minden nap 24 órában fognak működni.

    A GTR-Masters.hu szerver használati díja:
    • Rookie tagság: 500 Ft
    • Teljes tagság: 3000 Ft


    ROOKIE tagság:
    Amennyiben soha nem voltál még GTR-Masters szervertag, akkor lehetőség van 1 alkalommal Rookie tagság kiváltásra fél szezonra, amely minden a GTR-Masters.hu által szervezett bajnokságra érvényes:
    - 2020. szeptember 1-től 2021. február 15-ig: 500 Ft
    - 2021. január 1-től 2021. szeptember 30-ig: 500 Ft

    Teljes tagság:
    A szerverdíj 2020. szeptember 1-től 2021. szeptember 30-ig érvényes.
    A szervertagság minden jelenlegi szervertag pilóta estén 2020. szeptember 30-ig automatikusan érvényes, a 2020/2021-as szerverdíjat eddig az időpontig kell átutalni.
    Természetesen idény közben is lehet bármikor csatlakozni a ligához, amennyiben az idény felétől csatlakozol, akkor a szerverdíj az alábbi szerint módosul:
    -
    2021. január 1-től: 1500 Ft



    Szerverdíj befizetése:
    Az összeget az alábbi számlára kérjük átutalni:
    Számla-tulajdonos: Kiss Szabolcs
    számlaszám: 10701568-65266029-51100005
    számlavezető bank: CIB Bank (SWIFT: CIBHHUHB)
    IBAN szám: HU70-1070-1568-6526-6029-5110-0005
    a közlemény rovatba:
    - MASTERS és a TELJES NEVED (Teljes tagság esetén) vagy
    - ROOKIE
    és a TELJES NEVED (Rookie tagság esetén)

    Sajnos postai rózsaszín átutalási csekket a folyamat lassúsága és költsége miatt nem áll módunkban elfogadni.
    Ezért amennyiben nincs lehetőség banki átutalásra, akkor lehetőség szerint egy helyi CIB Bank fiókban fizesd be az összeget a fent megadott számlaszámra, az összeg ilyenkor késedelem nélkül azonnal megjelenik a számlán. A belföldi banki átutalás is pár órán belül megérkezik.

    A számlát csak esténként van lehetőségünk megnézni, azt se minden nap, így kérjünk pár nap átfutási idővel mindenki számoljon!



    A tagság csak abban az esetben kerül aktiválásra:

    Ha a befizetés után a www.gtr-masters.hu oldal Kapcsolat menüpontjánál ezt jelezd felénk és megírod az alábbi információkat:
    - fórum usernév
    - valódi név
    - számlázási cím


    A szervertagsága aktiválásáról mindenki a saját profiljában tájékozódhat, bal oldal a neve alatt megjelenik a Szervertag + év felirat.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kérjük figyelmesen olvassátok el kiírást és ne felejtsetek el az utalást követően üzenetet küldeni a kapcsolat fülön a fent leírt adatokkal.

    Fontos, ha nem írod meg a bekért adatokat, akkor nem fogjuk tudni aktiválni a tagságodat!


    Illetve kérjük mindenki ügyeljen a helyes névbeállításra a fórumon és a szimulátorban is:
    Masters névbeállítás szabályok

  3. #3
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Szervertagság

    Sziasztok!

    Mivel nemsoká indul az őszi szezon, meg tudnátok nekem nézni, hogy meddig érvényes a tagságom? Nem látom hogy fél vagy egész szezonra aktiváltam, és nem szeretnék lemaradni semmiről (jelenleg az oldal szerint továbbra is Rookie szervertag vagyok).

    Előre is köszi!

    Üdv:
    PZ

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nemsoká indul az őszi szezon, meg tudnátok nekem nézni, hogy meddig érvényes a tagságom? Nem látom hogy fél vagy egész szezonra aktiváltam, és nem szeretnék lemaradni semmiről (jelenleg az oldal szerint továbbra is Rookie szervertag vagyok).
    Mindenki aki az előző szezonban (idén nyár előtt) igényelt tagságot, annak most Szeptember 30-ig érvényes a tagsága. Az új szezonhoz - ami most indul - új tagság szükséges, persze ebben a hónapban még a tavalyi tagsággal rendelkezők is indulhatnak a futamokon.

    A tagság információk és a frissen beérkezett utalásokat a hétvége során fogom egyben leadminisztrálni.

  5. #5
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenki aki az előző szezonban (idén nyár előtt) igényelt tagságot, annak most Szeptember 30-ig érvényes a tagsága. Az új szezonhoz - ami most indul - új tagság szükséges, persze ebben a hónapban még a tavalyi tagsággal rendelkezők is indulhatnak a futamokon.

    A tagság információk és a frissen beérkezett utalásokat a hétvége során fogom egyben leadminisztrálni.
    Szuper, köszönöm! Akkor a héten dobok egy új zsetont a dodzsembe.

  6. #6
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    szervertagság

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kérjük figyelmesen olvassátok el kiírást és ne felejtsetek el az utalást követően üzenetet küldeni a kapcsolat fülön a fent leírt adatokkal.

    Fontos, ha nem írod meg a bekért adatokat, akkor nem fogjuk tudni aktiválni a tagságodat!


    Illetve kérjük mindenki ügyeljen a helyes névbeállításra a fórumon és a szimulátorban is:
    Masters névbeállítás szabályok
    a számlázási cím lehet e-mail vagy város utca hsz is kell?

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Elnézést kérek, kicsit megcsúsztam a teendőkkel, hamarosan mindenki aktiválásra kerül.

    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    a számlázási cím lehet e-mail vagy város utca hsz is kell?
    Város, utca, házszám a számlázáshoz, amennyiben erre kerül a sor, ez még egyeztetés alatt..
    Utoljára módosította: neilszab; 2020. 09. 09. 17:08.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    A mai napon feldolgozásra kerültek az eddigi beküldött tagdíjak és aktiválásra kerültek az új szervertagságok!

    Mindenki, aki befizette a tagdíjat és egyben elküldte a fenti leírásban kért adatokat, azok neve alatt a profiljában "Szervertag 2021", vagy "ROOKIE Szervertag" a felirat található.. ellenőrizzétek kérlek.



    Akinek gondja van, jelezze!
    Utoljára módosította: neilszab; 2020. 09. 14. 15:58.

  9. #9
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A mai napon feldolgozásra kerültek az eddigi beküldött tagdíjak és aktiválásra kerültek az új szervertagságok!

    Mindenki, aki befizette a tagdíjat és egyben elküldte a fenti leírásban kért adatokat, azok neve alatt a profiljában "Szervertag 2021", vagy "ROOKIE Szervertag" a felirat található.. ellenőrizzétek kérlek.



    Akinek gondja van, jelezze!

    Augusztus 31-én elutaltam a MASTERS éves tagságit, amit aznap jeleztem a kapcsolatok pontba, és utána amikor láttam, hogy kell számlázási cím is, akkor a múlt héten ismét elküldtem az adatimat, de még mindig nem lettem aktiválva. Utánanéznél kérlek?

    név: Bőcskei Attila
    fórum: atis88

    Előre is köszönöm

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg atis88 írta Hozzászólás megtekintése
    Augusztus 31-én elutaltam a MASTERS éves tagságit, amit aznap jeleztem a kapcsolatok pontba, és utána amikor láttam, hogy kell számlázási cím is, akkor a múlt héten ismét elküldtem az adatimat, de még mindig nem lettem aktiválva. Utánanéznél kérlek?

    név: Bőcskei Attila
    fórum: atis88

    Előre is köszönöm
    Szia, a regisztrációnál megadott yahoo-os e-mail címed az valid, tud leveleket fogadni?
    Mert vmiért az üzenet nem jutott el hozzám, csak egy hibaüzenet az email címeddel kapcsolatban..

  11. #11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, a regisztrációnál megadott yahoo-os e-mail címed az valid, tud leveleket fogadni?
    Mert vmiért az üzenet nem jutott el hozzám, csak egy hibaüzenet az email címeddel kapcsolatban..
    Igen valid, már kaptam innen e-mail értesítést is a GTR-Masters-ről, szóval nem tudom mi lehet a gond :/

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg atis88 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen valid, már kaptam innen e-mail értesítést is a GTR-Masters-ről, szóval nem tudom mi lehet a gond :/
    Aktiváltalak, ennek meg utána járunk..

  13. #13
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Aktiváltalak, ennek meg utána járunk..
    köszönöm

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Szolgálati közlemény:

    Szerda este fogom aktiválni a vasárnap óta beérkezett tagságokat.

    A prekvalifikációs szerver nyílt, addig is mindenki tud gyakorolni és érvényes mért köridőt futni, a tagság csak a futamra való nevezéshez szükséges!



    AC BTCC 98/99 Bajnokság - 1. futam - Road Atlanta - 09.17

    Utoljára módosította: neilszab; 2020. 09. 15. 19:09.

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    A mai napon feldolgozásra kerültek az eddigi beküldött tagdíjak és aktiválásra kerültek az új szervertagságok!

    Mindenki, aki befizette a tagdíjat és egyben elküldte a topikindító leírásban kért adatokat, azok neve alatt a profiljában "Szervertag 2021", vagy "ROOKIE Szervertag" a felirat található.. ellenőrizzétek kérlek.



    Akinek gondja van, jelezze!

  16. #16
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A mai napon feldolgozásra kerültek az eddigi beküldött tagdíjak és aktiválásra kerültek az új szervertagságok!

    Mindenki, aki befizette a tagdíjat és egyben elküldte a topikindító leírásban kért adatokat, azok neve alatt a profiljában "Szervertag 2021", vagy "ROOKIE Szervertag" a felirat található.. ellenőrizzétek kérlek.



    Akinek gondja van, jelezze!
    Szia!

    Én befizettem vasárnap és jeleztem is a Kapcsolatok fúrumon, de még nem látom az aktiválást.

    Üdv,

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Én befizettem vasárnap és jeleztem is a Kapcsolatok fúrumon, de még nem látom az aktiválást.
    Közben megtörtént..

  18. #18
    Sturm Norbert Versenyző Norbert Sturm logója
    Csatlakozott
    2020. 08. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7

    Szerver tagság

    Hello érdeklődni szeretnék a szerver tagságom után ? Köszönöm

  19. #19
    Sziasztok!

    Szombaton fizettem és jeleztem. Mikorra várható a jóváírás?
    Ha esünk, kicsit nem esünk!

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Haji írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szombaton fizettem és jeleztem. Mikorra várható a jóváírás?
    Kedd este fogom legközelebb megnézni, összevárom még aki a szerdai WTCR-en szeretne indulni..

  21. #21
    Steixner Zsolt Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 04. 23.
    Város
    Aba
    Üzenetek
    27
    Helló!

    Most utaltam el az éves tagságit, a kapcsolat menüpontban jeleztem.

    Kérdés: Ha holnapig nem tudjátok aktiválni, akkor a tavalyi tagságimmal még a szerdai WTCR futamon tudok indulni igaz?
    Abból gondolom, hogy a tagság vége szeptember 30.

    Köszi, üdv

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Steixner Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés: Ha holnapig nem tudjátok aktiválni, akkor a tavalyi tagságimmal még a szerdai WTCR futamon tudok indulni igaz?
    Abból gondolom, hogy a tagság vége szeptember 30.
    Íme a válasz a kiírásban:

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    A szervertagság minden jelenlegi szervertag pilóta estén 2020. szeptember 30-ig automatikusan érvényes, a 2020/2021-as szerverdíjat eddig az időpontig kell átutalni.

  23. #23
    Idézet Eredetileg Haji írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szombaton fizettem és jeleztem. Mikorra várható a jóváírás?
    Azóta sem észleltem változást. Én nézem rossz helyen?
    Ha esünk, kicsit nem esünk!

  24. #24
    Sturm Norbert Versenyző Norbert Sturm logója
    Csatlakozott
    2020. 08. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7

    Szerver tagság

    Hello érdeklődni szeretnék a szerver tagságom után. Múlt héten fizettem és jeleztem is. Köszönöm

  25. #25
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg Norbert Sturm írta Hozzászólás megtekintése
    Hello érdeklődni szeretnék a szerver tagságom után. Múlt héten fizettem és jeleztem is. Köszönöm
    Hasonlokeppen. Mar fizettem, de meg 2020 van a szervertagsagomnal. Koszonom!

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •