Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 46 (46 összesen)
  1. #26
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg Lakati Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek a verseny utáni írásomért mindenkitől sajnálom ha valakit megbántottam csak elég ideges voltam hogy a 3. Helyről először a 9.- re estem vissza egy érintkezés után kb 75%-os futóművel aztán egy másik incidens után pedig 50%-os futóművel nehéz volt érvényesülni a mezőny végéről.
    Mégegyszer elnézést mindenkitől !!!
    Visszanéztem minden incidenst én hibáztam talán .
    Mégegyszer elnézést mindenkitől

    Még sokat kell gyakorolnom

  2. #27
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    A Superpoleban másnál se számította a kört? Nem vágtam le a Rivazzat kigyorsításnál, mégis ahogy átléptem a célvonalat, azt írta hogy nem számít a köröm. A második körön meg nem értem végig.

    Mondjuk tökmind1, a második futam rajtjánál kaptam egy kocc, amitől megforogtam pont a falba és engine off
    ugyanigy jartunk paran a B szerveren is, sajnos. Aztan rajottem, hogy ha kilepek, es ujrainditottam volna siman korbeertem volna..., na majd legkozelebb ha ilyen lesz.

  3. #28
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73

    Arrow

    Idézet Eredetileg htamas81 írta Hozzászólás megtekintése
    ugyanigy jartunk paran a B szerveren is, sajnos. Aztan rajottem, hogy ha kilepek, es ujrainditottam volna siman korbeertem volna..., na majd legkozelebb ha ilyen lesz.
    Őszintén szólva én azt hittem, hogy az elsőt elveszi, de ha le is jár az idő a másodikon vegigenged. Persze fura volt, hogy akkor miért nem a boxból indul
    Ilyenkor mi a teendő?

    R2 koccolast megnéztem, szerencsétlen szitu volt, megcsusztam ellenkormanyoztam, de koccoltak hátulról így már nem tudtam megfogni. Kis sebességgel párhuzamosan érintettem a falat, amivel lenullazodott a motor. Fura volt, és nagyon bosszantó, mert jól ment amúgy ma futamon még ha orral előre állok bele, akkor érthető is lenne

  4. #29
    Superpolnál figyelni kell, hogy elkezdi-e számolni a köröd! Ha nem, akkor esc, és elindulsz újra.

    R2ben sajnálom, hogy össze értünk Lakati Tamás! Én úgy éreztem, hogy hagytam egy autónyi helyet, meg visszanézve is úgy látom, bár kicsit talán az én hibám is, de mivel már előrébb voltam fél autónyit, nem tudtam olyan pontosan érzékelni a tükörből, hogy hogyan reagálsz le. (Kicsit furán elszállt az autód a kontakt után, úgy nézett ki, mintha elengedted volna a féket) Sajnálom, hogy kiestél a harmadik helyről, viszont így meglett az első dobogóm!

  5. #30
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Superpolnál figyelni kell, hogy elkezdi-e számolni a köröd! Ha nem, akkor esc, és elindulsz újra.

    R2ben sajnálom, hogy össze értünk Lakati Tamás! Én úgy éreztem, hogy hagytam egy autónyi helyet, meg visszanézve is úgy látom, bár kicsit talán az én hibám is, de mivel már előrébb voltam fél autónyit, nem tudtam olyan pontosan érzékelni a tükörből, hogy hogyan reagálsz le. (Kicsit furán elszállt az autód a kontakt után, úgy nézett ki, mintha elengedted volna a féket) Sajnálom, hogy kiestél a harmadik helyről, viszont így meglett az első dobogóm!
    igen furcsa volt de ez van majd legközelebb ne haragudj ha rád mörfentem megnéztem én is de mindketten határon mentünk ez így sikerült gratulálok a dobogódhoz nekem is lett egy az 1 futamban majd legközelebb jobban figyelek de ez csak játék mehettünk volna 1 csapatba de majd legközelebb kitartás tali a köv futamon.

  6. #31
    Idézet Eredetileg Lakati Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem minden incidenst én hibáztam talán .
    Mégegyszer elnézést mindenkitől

    Még sokat kell gyakorolnom
    A páylára visszatérést is A Tamburello után kétszer is volt necces helyzet kisodródás utáni pályára visszatérésből. Nem figyeltél, hogy jön-e valaki? Meg kell tanulni higgadtnak maradni, mert idegesen csak rosszabb döntéseket hozol a pályán.

  7. #32
    Idézet Eredetileg Lakati Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    igen furcsa volt de ez van majd legközelebb ne haragudj ha rád mörfentem megnéztem én is de mindketten határon mentünk ez így sikerült gratulálok a dobogódhoz nekem is lett egy az 1 futamban majd legközelebb jobban figyelek de ez csak játék mehettünk volna 1 csapatba de majd legközelebb kitartás tali a köv futamon.
    Béke!
    én is tanulom! Ugyancsak gratulálok!

  8. #33
    B-szerver - összességében jó versenyeim voltak, csak a második alakult kalandosabban. Ott visszaestem a mezőny végére az első Tamburello-s elfordulásnál valami kisebb lökés miatt, aztán egyet hibáztam is a Rivazza-ban később. Viszont mások is, így végül befutottam 6.-nak.
    Az első és harmadik futamot sikerült megnyerni, előbbit simábban, utóbbit Varga Gáborral megküzdve, akivel előzgettük egymást párszor oda-vissza, aztán egyszer csak eltűnt.

  9. #34
    Harmati Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 02. 12.
    Város
    Bracknell
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg Lakati Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanéztem minden incidenst én hibáztam talán .
    Mégegyszer elnézést mindenkitől

    Még sokat kell gyakorolnom
    R2 masodik felenel, a hatso sikannal probaltam beferni melletted, de sajnos nem sikerult, hibasnak ereztem magam hogy kicsusztal. Bocsanat! Aztan jott karma es mindjart kovetkezo kanyarban telibekaptak es kb annyi volt a versenyemnek.

    Maga futamok elegge erdekesre sikerultek. Mindjart a qualiban sikert olyan idot futnom, amivel siman bent lettem volna az A szerveren, ami kicsit bosszantott. Ennek ellenere, lehet igy volt jo, mert cserebe hatalmas csataim voltak, foleg az R3ban, ahol kb feltavnal 4en, 5en fej-fej mellett toltuk par koron keresztul. Varom a folytatast.

  10. #35
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Közben az FB csoportban írta valaki, hogy az új Logitech GHUB okozza a gondot.

  11. #36
    Idézet Eredetileg htamas81 írta Hozzászólás megtekintése
    hatalmas csataim voltak, foleg az R3ban, ahol kb feltavnal 4en, 5en fej-fej mellett toltuk par koron keresztul. .
    Abban a kupacban én voltam az egyik hering
    Komoly volt, főleg mivel nem az elején alakult ki a találkozó, ahol várható a tumultus.
    Bekerülne az éves videó összeállításba a jelenet, ha a valóságban ugyanez történik!

  12. #37
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Használsz esetleg MSI Afterburnert?...
    Nem, nem is hallottam ilyenről eddig, de köszi az infót. Egy másik fórumon (egy veresenytárs kitette a facebook-ra a posztomat) jött egy javaslat, hogy a RaceRoom előtt állítsam le a G-HUB-ot, mert az okozhatja. Ezt majd kipróbálom, és leírom a tapasztalatokat. Írtam a RaceRoom tech supportnak is, kíváncsi vagyok a válaszukra, mert ezek szerint nagyon nem egyedi problémának tűnik.

  13. #38
    Előzetes eredmények: Imola

    Pontverseny: LINK

    Óvások: LINK

    Ha bárki hibát lát, szóljön!
    A csapatpontok a harmadik fordulótól kezdve lesznek elszámolva, addig még nyugodtan lehet keresni egymást ez ügyben!

  14. #39
    Cseszkó Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 07. 11.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, nem is hallottam ilyenről eddig, de köszi az infót. Egy másik fórumon (egy veresenytárs kitette a facebook-ra a posztomat) jött egy javaslat, hogy a RaceRoom előtt állítsam le a G-HUB-ot, mert az okozhatja. Ezt majd kipróbálom, és leírom a tapasztalatokat. Írtam a RaceRoom tech supportnak is, kíváncsi vagyok a válaszukra, mert ezek szerint nagyon nem egyedi problémának tűnik.

    Nekem a nyáron egy G-HUB frissítésre ráment az ugyanazon a napon tartandó Raceroom által szervezett Siverstone-i FR-X17 futam.
    A hibajelenség más volt, nem lehetet kormányszöget állítani, azaz a kényelmes 360° helyet a rally-s 900°.
    Volt kilépéskori hibaüzenetem is, melyet meg is írtam a support-nak, de sok minden nem történhetet (nem is történt), mert 1-2 óra volt futamig.
    Sajnos csak másnap jutott eszembe hogy van egy régebbi szoftver is.
    Felraktam és azóta is működik.

    https://support.logi.com/hc/hu/artic...aming-Software

    Egy próbát neked is megérhet.

  15. #40
    Először is örülök neki, hogy a jó pár hiányzó állandó tag ellenére ilyen sokan összegyűltünk, reméljük a folytatásban sem hagy alább a versenyzési kedv!

    Nekem ezen a pályán baromi szenvedős volt a felkészülés, sokkal több energiát kellett beleölnöm, mint ami mostanában jellemző, nagyon nehezen tudtam 1 másodperc alá szorítani a lemaradást az elejéhez képest, pedig kedvelem Imolát.

    Aztán az éles szerveren mindenféle probléma szívatott most, először például extra karokat növesztettem, újra kellett csatlakoznom:


    Az első futamon pedig valamiért iszonyatosan rosszul futott az RR a headsetemen, aztán pedig egy olyan érdekes bug jött elő a T300-on, hogy egyenesben elkezdett jobbra-balra szitálni az FFB, ezért sajnos falnak vágtam és kiestem (emlékszem, hogy Monzában is előjött ez már nálam meg Zelfinél is a Lynk & Coval, de akkor azt hittem a setupban nyúltam mellé, elvileg van erre egy fix de erről majd inkább az általános topicban).

    A leintés után kiléptem és minimumra letekertem minden grafikai beállítást, ez valamelyest segített és legalább a forduló hátralevő része jó móka volt.

    A második versenyen gyakorlatilag végig testközelből figyeltem Malm Balázs és Piski Tomi csatáját, erőből nem volt esélyem támadni, de ahogy lassították egymást, be-be tudtam huzatni magam melléjük-közéjük a szélárnyékkal, de végül előrébb maradni nem sikerült.

    A harmadikon pedig jól kaptam el a rajtot és a vezető Kis Tibor mögé kerültem, akire próbáltam erős nyomást gyakorolni, de végül kissé megkönnyítette a dolgom egy megcsúszással, innentől próbáltam Malm Balázs tempóját autózni és tartani a 2 másodperces puffert, az utolsó kört mondjuk picit lazábbra vettem, mint kellett volna, de legalább ennyi vígaszom volt a nap végére.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 09. 24. 17:38.

  16. #41
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg cseszist írta Hozzászólás megtekintése
    Egy próbát neked is megérhet.
    Köszönöm! Kaptam sok jótanácsot, többek közt azt, hogy a RaceRoom futtatása előtt a G-HUB-ot zárjam be.
    Tegnap jött egy nagyobb win10 frissítés a gépemre, utána a G-HUB-ból kiléptem, még az Updatert is kilőttem a Task list-ből a RR indítása előtt. Egy fél órát volt időm körözgetni offline (ugyanaz az autó ugyanaz a pálya), és semmi gond nem volt. Lehet, hogy ez lesz a megoldás, de a Logitech Gaming Software linket is köszönöm, elteszem talonba.

  17. #42
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    B szerver

    Katasztrófával ért fel Imola számomra.

    Én az eddigiekhez képest többet gyakoroltam és eleve ismertem Imolát. A beállításhoz az új felülettel nem sok közöm van (sajnos), és az autók (mind kipróbáltam), nagyon idegesek voltak az alap beállítással a féktávokon. Sokat javultam magamhoz képest de nem eleget. Ennek ellenére abban reménykedtem, hogy jó versenyek lesznek.

    Az első futamon egész jól indultam, fel is jöttem szépen, aztán ami eddig ezen a pályán sosem sikerült, megborítottam az autót, így ugrott az első futam, becsületből végig mentem, de nagyon sokat hibáztam.

    A második futamon is jó volt a rajt, de valami miatt elindult az autó jobbra, és neki mentem valakinek, amiért, elnézést kérek. Sajnos a gépemen helyhiány miatt ki van kapcsolva a replay felvétel, ezért nem tudom megnézni mi örtént. És innentől sem volt jobb. A második és harmadik futamon is rengeteget hibáztam.

    Lehet, hogy visszatérek a jól bevált kevés gyakorláshoz

    Viszont, egy kérdés. Mostanában a rajtautómata nem kapcsol fel egyesből. Szépen elhozza a kocsit kipörgés nélkül, de nem kapcsolgat az első féktávig felfelé, hanem 1-ben marad. Nekem kell kapcsolgatni. Tudja vki mi lehet a gond? Előre is köszi.

  18. #43
    Steixner Zsolt Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 04. 23.
    Város
    Aba
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése

    Viszont, egy kérdés. Mostanában a rajtautómata nem kapcsol fel egyesből. Szépen elhozza a kocsit kipörgés nélkül, de nem kapcsolgat az első féktávig felfelé, hanem 1-ben marad. Nekem kell kapcsolgatni. Tudja vki mi lehet a gond? Előre is köszi.

    Helló!

    A szeptember 16-i RaceRoom frissítésben megváltozott a rajtautomatika működése, mostantól az elektronika már csak az elindulásban segít 1-es fokozatban, váltani már a versenyzőnek kell!

  19. #44
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Köszi Zsolt!


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  20. #45
    Valaki megtenné, hogy tölt fel replayt a #B szerverről is? Köszi!

  21. #46

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •