Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)
  1. #26
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    A Sepang WTCR. Tegnap egy 156-os időt mentem


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  2. #27
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    Népszerűsítés.

    Sziasztok!

    Mostanság bíztató jel, hogy stabilan 2 szervert kell indítani a versenyre. Megnéztem a 2016 őszi WTCC beharangozót, ami egy brutál profi anyag. Lehet, hogy most kellene megragadni az e-sport népszerűségét, és 3 szervezésre bővíteni a stabil mezőnyt. Bár én kibic vagyok, és a bővítésének meg van a veszélye, hogy sírja is kerülhet a gépezetbe, vagy nem cél a bővítés?

  3. #28
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy most kellene megragadni az e-sport népszerűségét, és 3 szervezésre bővíteni a stabil mezőnyt. Bár én kibic vagyok, és a bővítésének meg van a veszélye, hogy sírja is kerülhet a gépezetbe, vagy nem cél a bővítés?
    Bevallom, nem értem, hogy mire gondolsz. Fejtsd ki kicsit bővebben légyszíves.

    Egyébként Facebookon is beszéltük már, hogyha bárkinek bármilyen észrevétele van a szervezéssel, vagy a lebonyolítással kapcsolatban, esetleg szívesen hozzátenne valamit, akkor keressen minket akár itt, akár privátban. Ugyanígy ha valaki szívesen menne egyéb kategóriával és érez magában elég energiát a szervezésre, szintén szóljon nyugodtan, a szerverkapacitás és a célközönség adott, szervezői kapacitásunk nincs jelenleg.

  4. #29
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Bevallom, nem értem, hogy mire gondolsz. Fejtsd ki kicsit bővebben légyszíves.

    Egyébként Facebookon is beszéltük már, hogyha bárkinek bármilyen észrevétele van a szervezéssel, vagy a lebonyolítással kapcsolatban, esetleg szívesen hozzátenne valamit, akkor keressen minket akár itt, akár privátban. Ugyanígy ha valaki szívesen menne egyéb kategóriával és érez magában elég energiát a szervezésre, szintén szóljon nyugodtan, a szerverkapacitás és a célközönség adott, szervezői kapacitásunk nincs jelenleg.
    Mint, azt már többször kifejtettem, nagyon hálás vagyok a szervezőknek, hogy összehozzák a bajnokságokat. Csak megnéztem a 2016-os videót, és baromira tetszett.

  5. #30
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Mint, azt már többször kifejtettem, nagyon hálás vagyok a szervezőknek, hogy összehozzák a bajnokságokat. Csak megnéztem a 2016-os videót, és baromira tetszett.
    De én most arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e konkrét ötleted azzal kapcsolatban, hogy mit csinálhatnánk jobban/másképp promóció terén. Varga Balázs valóban nagyon profi videókat csinált a bajnokságnak akkoriban, de sajnos ezek még nem feltétlenül hoznak több embert a konyhára, az energiát meg valakinek így is-úgy is bele kéne fektetnie. Persze tény, hogy az idei létszám pont a B szervereseknek kedvezőtlen, mert plusz 5-10 emberrel mindkét divízió nagyobb létszámmal futhatna.

  6. #31
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    De én most arra lettem volna kíváncsi, hogy van-e konkrét ötleted azzal kapcsolatban, hogy mit csinálhatnánk jobban/másképp promóció terén. Varga Balázs valóban nagyon profi videókat csinált a bajnokságnak akkoriban, de sajnos ezek még nem feltétlenül hoznak több embert a konyhára, az energiát meg valakinek így is-úgy is bele kéne fektetnie. Persze tény, hogy az idei létszám pont a B szervereseknek kedvezőtlen, mert plusz 5-10 emberrel mindkét divízió nagyobb létszámmal futhatna.
    Ha már itt tartunk, lesz 2021 tavasz?

  7. #32
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már itt tartunk, lesz 2021 tavasz?
    Miért, ne legyen?

  8. #33
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Miért, ne legyen?
    Épp ellenkezőleg.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •