Találatok: 1 - 12 (12 összesen)
  1. #1

    Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Én még csak nemrég értesültem erről a hírről. Ezek szerint nem is mennek ugyanazon periódusban a pályán a GT és NGT képviselői, vagy hogy működik ez?
    Valamint azt kis megtudtam, hogy a most Brno-ban megrendezendő versenyen nem jönnek el az N-GT-s kocsik, úgyhogy én biztos nem megyek ki idén Brno-ba. Kíváncsi lennék pedig a Gallardo-ra is meg az F430-ra, nem csak az 575-re és Murciélago-ra.

  2. #2

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    látom nem hamarkodjátok el a válasznyújtást. De most tényleg, miért van FIA GT3 mezőny is és abba van a Lambo Gallardo ha jól tudom? A fene se érti

  3. #3

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Brno-ban a GT1 és a GT2 mezőnye együtt versenyzett. A mezőnyben Maseratik, Astonok, Corvette, Saleenek, Lamborghini, Porsche 9996 GT3asok, Ferrari F430-asok, és egy Vertigo voltak.
    részletesen: http://www.fiagt.com/results.php?sea...n=Entry%20List

    Nem lehet hogy arra gondolsz, hogy a FIA GT és a WTCC széria 2006-tól külön versenyzik?

  4. #4

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Akkor miért van FIA GT3 mezőny? A fia.com oldalán láttam. És mintha ott versenyezne a Lambo. Gallardo

  5. #5

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    http://www.fiagt3.com/

    A FIA GT3-ban már frankón van Gallardo és a Porsche 911-esek is újjabbak már.

  6. #6

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    http://www.fiagt3.com/calendar.php
    És még az az érdekes, hogy ugyanabban a napokban és pályákon rendezik a FIA GT3 bajnokságokat, mint a FIA GT, csak a FIA GT3-ban fele annyi pályán van a részvétel. Pedig ott Dodge Viper, Porsche GT3, Ferrar F430, Lamborghini Gallardo, Corvette C6R is versenyzik. Akkor miért nem a rendes FIA GT mezőny részei? Miért mennek különálló verseny keretében. Sokkal izgalmasabb és látványosabb lene ha együtt mennének egy verseny keretében

  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Idézet Eredetileg Lamborghini írta
    http://www.fiagt3.com/calendar.php
    És még az az érdekes, hogy ugyanabban a napokban és pályákon rendezik a FIA GT3 bajnokságokat, mint a FIA GT, csak a FIA GT3-ban fele annyi pályán van a részvétel. Pedig ott Dodge Viper, Porsche GT3, Ferrar F430, Lamborghini Gallardo, Corvette C6R is versenyzik. Akkor miért nem a rendes FIA GT mezőny részei? Miért mennek különálló verseny keretében. Sokkal izgalmasabb és látványosabb lene ha együtt mennének egy verseny keretében
    Itt kell jelezni az igényeket
    http://www.fia.com/global/contacts.html

  8. #8
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Az FIA GT3 idén indult először, úgymond "semmi köze" az FIA GT-hez, ez egy "alacsonyabb költségvetésű" (pfff... ) európa-bajnokság, ahol 1-2 dátum megegyezik a nagyokéval!
    Az FIA GT maradt ugyanaz, ugyanazokkal az autókkal, plusz újakkal, csak mostmár nem NGT-nek, hanem GT2-nek hívják a kissebb kategóriát, plusz ott van a G2 (Vertigo, Mosler).
    Utoljára módosította: Palesz; 2006. 06. 01. 12:17.

  9. #9

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    De akkor is sokkal jobbak lennének a futamok ha együtt lennének ilyen gépcsodák. Nekem példul tök unalmas hogy a GT2-ben csak egy halom F430 GT2 és 911 GT3 RSR van szinte. Valamint a GT1 mezőnyére is ráférne egy nagyobb változatosság. Holnap megyek is reklamálni Max Mosley-hoz és ha nem értünk egyet, eltávolíttatom a fenébe

  10. #10
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Idézet Eredetileg Lamborghini írta
    De akkor is sokkal jobbak lennének a futamok ha együtt lennének ilyen gépcsodák. Nekem példul tök unalmas hogy a GT2-ben csak egy halom F430 GT2 és 911 GT3 RSR van szinte. Valamint a GT1 mezőnyére is ráférne egy nagyobb változatosság. Holnap megyek is reklamálni Max Mosley-hoz és ha nem értünk egyet, eltávolíttatom a fenébe
    Azért vannak csak ezek az autók, mert ezek versenyképesek! Sztem a BMS Scuderia-nak sem volt szívügye az Aston Martin (lévén hogy olasz csapatról van szó), de ha meg tudja fizetni és felveszi a versenyt (nem úgy mint az F550-es, mert valljuk be a ProDrive abszolút hanyagolja a gépet amióta van Aston), akkor egyértelműen lecseréli.
    A GT3-as mezőnnyel kiegészítve meg már annyira tele lenne a pálya, hogy nem tudnának egymásra figyelni, csak arra, hogy kit mikor kell megelőzni/elengedni, hogy már zavaró lenne. 24 órás versenyen más a helyzet, de itt csak 3 óra áll rendelkezésre.
    Lehet hogy elfogult vagyok a dologgal kapcsolatban, mert én minden versenyt megnézek és letöltök és élvezem, de ahogy a nyilatkozatokat olvasom, nem írtam baromságot!
    + Ne bántsd Max Mosley-t, mert a GT azon kevés szakosztályok egyike, ahol a vén hülyének nem sok beleszólása van, és ezért jó!!! (elnézést a Max Mosley fanoktól)

    Ui: Élőben látni őket... Abszolút nem arra figyelsz hogy hány márka van, hanem arra hogy ennek ilyen jó a festése, annak meg olyan, ennek ilyen király a hangja, annak meg olyan! Tehát KIRÁLY!!!

    (még mielőtt bárki meggyanúsít, nem érdekvédelmi szakszervezet vagyok, csak fanatista )
    Utoljára módosította: Palesz; 2006. 06. 02. 00:07.

  11. #11
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Lehet hogy elfogult vagyok a dologgal kapcsolatban, mert én minden versenyt megnézek és letöltök és élvezem, de ahogy a nyilatkozatokat olvasom, nem írtam baromságot!
    Honnan lehet letölteni a futamokat?
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  12. #12
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Tényleg ketté vált a FIA GT mezőny?

    Idézet Eredetileg Honk írta
    Honnan lehet letölteni a futamokat?
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=727

    A 6. hozzászólás, asszem!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •