Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)

Téma: AC TestRace: BTCC @ Silverstone Sep.3

  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítséget Kristóf! Nagy nehezen sikerült megbirkózni vele.Köszi!
    Feri, le tudod írni hogy mi volt a bibi, mit néztél félre? Hátha másvalaki is belefut, legyen itt egy megoldás

    Idézet Eredetileg Levente Toth írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a medium gumi csúszkált a végére mindkét futamon. Volt aki softtal ment végig?
    Volt. De nemigazán tudom ezt a taktikát elképzelni ahol kifizetődő lenne. Esetleg valami Monaco, ahol az élre ugorva, kamionost lehet játszani a mezőnnyel.

    Aki ennyitől leizzadt, az kötheti a gatyót, mert ennél csak szivósabb pályák várjak a naptárban.

    Részletek hamarost...
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 09. 03. 23:11.

  2. #27
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Szerintem is igen jó lesz ez a duó bajnokságban. Verseny előtt mindkettővel csak pár kört mentem prekvalon, így az első verseny volt a tulajdonképpeni teszt. Valamiért a komplett pálya körideivel számoltam, így a gyanúsan kevés 15 liter nafta persze nem volt elég és mentem ki tankolni egyet, meg a soft gumik is elfogytak teljesen. Az első kanyarban kicsit meglöktem Mihájlovics Mátét, később pedig a harmadik után Nagy Zsolt elé sikerült kicsit bénán visszakecmeregnem, forognom egy kis offroad szösszenet után, elnézést értük. Gumicsere és tankolás után viszont szépen tudtam feljönni a 12. helyről és levadászni Zsoltot, illetve Varga Ádámot már második alkalommal. A gumik náluk eléggé készek lehettek már, jó volt kipróbálni, hogy egy csere után mennyivel jobban lehetett haladni a kopottakhoz képest. Végül a 10. helyen besurrantam, ami cél volt, ha már mindnet elbénáztam

    A másodikra már hard gumit tettem fel és jó döntésnek bizonyult, mert jól bírta végig és nem voltam lassabb sem vele. Kristóf és Noirbert hamar elhúztak az elején, nem kekeckedtem velük, nem ők voltak az ellenfelek. Tóth Levi aztán sokáig követett, de sejtettem, hogy nem hard-on van, így idővel elkezdett lemaradni, meg Homoki Csabi is megelőzte a verseny második felére, aki aztán engem is. Vele sem vitatkoztam, mert számítottam rá, hogy elfogynak a gumijai. Később a Stowe előtt elemnt "füvezni", akkor visszaelőztem és komoly sansz volt a harmadik helyre, de újra előzött, akkor meg már Polgár Balázs is a nyakunkon volt, aki kihasználta a mi küzdésünket és elsurrant valami résen köztünk. A T1-et aztán kicsit szélesen vettem mögötte és a fű megtréfált, ezért megforgattam és veszítettünk 1-2 helyet emiatt, szóval pardon. 5. vagy 6. helyen így is sikerült becsorogni, egész jó lett.

    Az ennyiből is kiderólt, hogy iylen távú versenyekkel a gumikkal nagyon lehet játszani, be kell osztani őket. Én a hard gumin is nagyjából olyan időket mentem, mint korábban a másik kettőn. Vagy csak azokból nem tudtam kiautózni a bennük rejlő lehetőségeket

  3. #28
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Életkor
    70
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Feri, le tudod írni hogy mi volt a bibi, mit néztél félre? Hátha másvalaki is belefut, legyen itt egy megoldás


    Volt. De nemigazán tudom ezt a taktikát elképzelni ahol kifizetődő lenne. Esetleg valami Monaco, ahol az élre ugorva, kamionost lehet játszani a mezőnnyel.

    Aki ennyitől leizzadt, az kötheti a gatyót, mert ennél csak szivósabb pályák várjak a naptárban.

    Részletek hamarost...
    A ksPPMM fájlt raktam be, de nem igazán tudom... elsőre nem volt jó, aztán próbálgattam, még egyszer. azt jó lett

  4. #29
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    akkor meg már Polgár Balázs is a nyakunkon volt, aki kihasználta a mi küzdésünket és elsurrant valami résen köztünk. A T1-et aztán kicsit szélesen vettem mögötte és a fű megtréfált, ezért megforgattam és veszítettünk 1-2 helyet emiatt, szóval pardon.
    Mivel két autót kellett kerülni, egy picit szűken jött ki a T1 és kisodródtam nagyon a T2 előtt, ezért nem tudtam akkora tempót átvinni rajta és összeakadtunk, kár volt érte, mondjuk a Nissant egy kis gázzal simán irányba lehet állítani, én nem sokat vesztettem rajta.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •