Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)

Téma: AC TestRace: BTCC @ Silverstone Sep.3

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    AC TestRace: BTCC @ Silverstone Sep.3

    A körvonalazódó BTCC 98/99 bajnokság indulása elötti felkészítő, ingyenes tesztfutam. Ha tetszik az autó, és indulnál a bajnokságban Szep.4 20:25-ig lehetőséged van a versenynapot eldönteni (csüt, vagy péntek) (itt).



    Dátum: 2020.Szep.3. (csütörtök)
    Helyszín:
    Silverstone International OSRW 32pit - Letöltés: Gdrive, RD
    Autó:

    • BMW 320i STW-BTCC (v0.5.1) - Letöltés: GDrive, RD
    • Nissan Primera BTCC (v1.1) - Letöltés: GDrive, RD


    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*30 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul, lassan növekszik. Prekvalon fix 98%.
    Gumi melegítők: nem
    Fizikai sérülések: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (nincs)
    Gumi használat: 100%
    Üzemanyag használat: 50%

    Teszt szerver: GTR-Masters.hu #Test
    Jelszó: masters
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 08. 29. 16:38.

  2. #2
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Életkor
    70
    Üzenetek
    84

    btcc

    segítséget kérek! Valamit nem jól csinálok, letöltöttem az autókat meg a pályát... elindul a betöltés, aztán kidob. ????

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    segítséget kérek! Valamit nem jól csinálok, letöltöttem az autókat meg a pályát... elindul a betöltés, aztán kidob. ????
    Betöltés közben nem a pályánál akad el?
    Rakd fel silverstone-hoz az OSRW kiegészítőt. Ez a pálya lesz amúgy a biztonsági tartalék a bajnokságban.

    Szerk.: Ha a pálya is fentvan. Ha AC-hoz nincsen customshader patch-ed, akkor elöbb próbáld meg ezzel a kis patch-el javítani a dolgot (nissan lámpájához kell talán? ügyelj a könyvátszerkezetre hogy a system könyvárba kerüljön aminek kell). Ha ígyse akarja, akkor customshader marad.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 08. 29. 22:04.

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nekem sem indul el! vissza dob a menübe. Pálya oké, autók nem pirosak tehát az is ok. Leszedtem ezt a shader akármit de nem tiszta hova kell bemásolni a "sdk" és "system" fájlokat.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem indul el! vissza dob a menübe. Pálya oké, autók nem pirosak tehát az is ok. Leszedtem ezt a shader akármit de nem tiszta hova kell bemásolni a "sdk" és "system" fájlokat.
    PerPixelMultiMap with Emissive map
    Ezt letöltve kapsz egy ksPPMM_emissive.7z file-t
    Kicsomagolva, találsz benne egy "system" könyvtárat, ezt kell bemásolnod a "..\common\assettocorsa\system" könyvtárhoz. értelemszerűen egy "system" könyvtár legyen. Nem ír felűl semmit (ha nemtetszik törölhető).
    Az sdk könyvtárat a csomagból ki is lehet hagyni, az a moddereknek kell.

    A lényeg, hogy így nézzen ki, ami ebben van az a fontos:
    "assettocorsa/system/shaders/win/ksblahblahblah"

    Mindez a Nissan-hoz kell, mely tartalmaz valami plusz átlátszó festés réteget is (lámpa valami?), ami az alapjátékban nincs benne.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 08. 30. 14:33.

  6. #6
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Életkor
    29
    Üzenetek
    210
    Nekem sima offline teszthez nem töltött be. Másodjára nem kézzel másoltam be a fájlokat hanem csak áthúztam a mappát a megfelelő helyre és felül írtam mindent. Utánna már betöltött majd a szerverre is fel tudtam menni.

    A Nissanhoz tartozó javítást érdemes lenne felraknom? Bár ha a féklámpáját javítja akkor elég fontos lenne

    Tapatalkkal küldve az én SM-G975F eszközömről

  7. #7
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Életkor
    70
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Betöltés közben nem a pályánál akad el?
    Rakd fel silverstone-hoz az OSRW kiegészítőt. Ez a pálya lesz amúgy a biztonsági tartalék a bajnokságban.

    Szerk.: Ha a pálya is fentvan. Ha AC-hoz nincsen customshader patch-ed, akkor elöbb próbáld meg ezzel a kis patch-el javítani a dolgot (nissan lámpájához kell talán? ügyelj a könyvátszerkezetre hogy a system könyvárba kerüljön aminek kell). Ha ígyse akarja, akkor customshader marad.
    A pálya az oké, az autóval van baj... más autóval betölt a pálya az autó viszont más pályán se müködik, offine próbálgattam

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya az oké, az autóval van baj... más autóval betölt a pálya az autó viszont más pályán se müködik, offine próbálgattam
    Ellenőrizd hogy jól másoltad-e be a system könyvtárba a kis patch-et, ahogy azt fentebb írtam.
    Az online szerverünkön teszteld, most az a lényeg.

    Ha ez a megoldás nem megy, akkor egy customshader patch-et javaslok felrakásra (elötte lehet hogy nem árt, ha az előzőleg bemásolt file-okat kézzel kitörlöd). Ehhez itt egy útmutató. Az egész játék szebb lesz, de egy picit erőforrásigényesebb.

    A kis patch-et én nem használtam soha, így pontosan nemtudom mennyire/hogyan működik. CustomShader-t, és ConentManager-t használok, sosem volt gondom a Nissan-al. Konkrétan most kikapcsolt CSP-vel is felenged a szerverre, működik, így produkálni sem nagyon tudom a hibajelenséget.

  9. #9
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Életkor
    70
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ellenőrizd hogy jól másoltad-e be a system könyvtárba a kis patch-et, ahogy azt fentebb írtam.
    Az online szerverünkön teszteld, most az a lényeg.

    Ha ez a megoldás nem megy, akkor egy customshader patch-et javaslok felrakásra (elötte lehet hogy nem árt, ha az előzőleg bemásolt file-okat kézzel kitörlöd). Ehhez itt egy útmutató. Az egész játék szebb lesz, de egy picit erőforrásigényesebb.

    A kis patch-et én nem használtam soha, így pontosan nemtudom mennyire/hogyan működik. CustomShader-t, és ConentManager-t használok, sosem volt gondom a Nissan-al. Konkrétan most kikapcsolt CSP-vel is felenged a szerverre, működik, így produkálni sem nagyon tudom a hibajelenséget.
    Sajnos ez nekem kínai, a BMW se működik, a nissan eddig is bent volt és tudtam vele menni SRS-be meg a WSR-be is működik nem értem miért ilyen komplikált... aki nem nagy számítógép szakértő, annak gond. Nem lehetne valahogy egyszerübban?

  10. #10
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ez nekem kínai, a BMW se működik, a nissan eddig is bent volt és tudtam vele menni SRS-be meg a WSR-be is működik nem értem miért ilyen komplikált... aki nem nagy számítógép szakértő, annak gond. Nem lehetne valahogy egyszerübban?

    Mivel ezek nem a KUNOS által fejlesztett kiegészítők, így nincs egy futtatható állomány (exe), amire rányomsz és már települ is, sajnos. A leírás egyébként tök jól követhető, meg fogod tudni csinálni!

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos ez nekem kínai, a BMW se működik, a nissan eddig is bent volt és tudtam vele menni SRS-be meg a WSR-be is működik nem értem miért ilyen komplikált... aki nem nagy számítógép szakértő, annak gond. Nem lehetne valahogy egyszerübban?
    SRS-en ugyanez ment. Ha ott működött, itt is működnie kell. Ugyanaz a mod, ugyanaz a verziószám.
    Hivatalosan is csak a "PerPixelMultiMap" patch-et kell bemásolni a megfelelő helyre. Ennyi.

  12. #12
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    SRS-en ugyanez ment. Ha ott működött, itt is működnie kell. Ugyanaz a mod, ugyanaz a verziószám.
    Hivatalosan is csak a "PerPixelMultiMap" patch-et kell bemásolni a megfelelő helyre. Ennyi.
    Én azt se másoltam be, csak a letöltöttem a pályát és a kocsikat, aztán simán betöltötte őket.

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt se másoltam be, csak a letöltöttem a pályát és a kocsikat, aztán simán betöltötte őket.
    CustomShadered van? illetve ContentManager-ed?

  14. #14
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    CustomShadered van? illetve ContentManager-ed?
    Content Manager van, bár nem használom, csak egyszer kipróbáltam. A mondhatni tradicionális módon indítom az AC-t.

  15. #15
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Életkor
    70
    Üzenetek
    84

    Köszi

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    SRS-en ugyanez ment. Ha ott működött, itt is működnie kell. Ugyanaz a mod, ugyanaz a verziószám.
    Hivatalosan is csak a "PerPixelMultiMap" patch-et kell bemásolni a megfelelő helyre. Ennyi.
    Köszönöm a segítséget Kristóf! Nagy nehezen sikerült megbirkózni vele.Köszi!

  16. #16
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    De mondjuk egy ilyen all-in-one packet össze lehet dobni az egyszerűsítés érdekében, nem? Összepakolhatom valamikor, ha az autó/pályaverziók fixálódnak.

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Az éles, versenyszerver elindítva: GTR-Masters.hu #TestRace

    Mindenki próbáljon felmenni rá.

    Aki nem jelentkezett, de mégis szeretne, tud jönni, és képes balesetmentesen közlekedni a pályán, az jelezze szándékát itt a topikban, és felcsatlakozhat.

    Ha bármi gond van szóljatok, gyertek fel TeamSpeak-re a gyorsabb kommunikáció miatt.

    Futam után akinek kedve van írja le a tapasztalatait, véleményét a körülményekkel kapcsolatban. Kocsik teljesítménye, tapadás, fogyasztás, bármi anomália.

    Sok sikert mindekinek!

  18. #18
    azt hittem nem kell jelentkezni, de jönnék ha lehet

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    azt hittem nem kell jelentkezni, de jönnék ha lehet
    Nem szükséges (de nekünk könnyítés), gyere.

  20. #20
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szükséges (de nekünk könnyítés), gyere.
    cheksum-al ledobott??

  21. #21
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    cheksum-al ledobott??
    Le. Silverstone-os bővítésed megvan?
    Kocsikból ez a verziód van meg (legfrissebbek)?

  22. #22
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Le. Silverstone-os bővítésed megvan?
    Kocsikból ez a verziód van meg (legfrissebbek)?
    eddig működött hisz időm is van!!! már meg van a nissan frissítve lett
    Utoljára módosította: Fellenbeck Zsolt; 2020. 09. 03. 19:47.

  23. #23
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Fellenbeck Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    eddig működött hisz időm is van!!! már meg van a nissan frissítve lett
    Kocsi, pálya tök ugyanaz mint a prekvalon volt.

  24. #24
    Tóth Levente11 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 20.
    Üzenetek
    98
    Nagyon jó szezon elé nézünk, remek teszt verseny volt a mai! A 2. futamon kb 10 körön keresztül üldöztem Eriket, ez nem tűnik izgalmasnak, mert még előzés helyzet se, alakult ki, ennek ellenére izzadós, küzdős volt! Nekem a medium gumi csúszkált a végére mindkét futamon. Volt aki softtal ment végig?

  25. #25
    Varga Ádám Szervező
    Csatlakozott
    2020. 08. 13.
    Üzenetek
    53
    Köszi Srácok, én nagyon jól szórakoztam, attól függetlenül, hogy mennyit bénáztam. A második futamon már nem tudom ki volt mögöttem egy kék Primerával, de jópár körön keresztül üldözött, aztán végül lenyomott, majd ki is csúsztam. De innen is köszi Neked, szarrá izzadtam magam...
    Aztán végül az utolsó körön kifogyott a nyál, így buktam az egészet, de sebaj. Gratula mindenkinek! Állat lesz ez, van mit fejlődnöm rendesen.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •