Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 48 (48 összesen)

Téma: Magny-Cours NGT

  1. #26
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Nem voltunk versenyben, mert mint mondtad annak a körnek a végén úgyis ki kellett álnod, én meg már túl voltam a box stopon.Oké, nem voltál lekörözött, de akkor sem értem mire volt jó, hogy betartottál.Még jó, hogy vadul villogtattam, 5mp előnyöm volt, mikor kimentem a boxba, ezt te elvetted tőlem, épphogy vissza tudtam jönni Laci elé.Ezen te meglepődtél?
    Igen meglepődtem! Mert én nem Barichello vagyok hogy ha ott van mögötte a sumi akkor félre állok! Meg igy is ugy is mögéd jött vissza akkor meg nem kell aggódni, ugysem tudtatok volna megelőzni valószínüleg ha én nem akarom, de mind1 vesztettem vele 2 másodpercet! Szerintem senki nem állt volna félre a helyemben! Az meg hogy koccoltatok az nem az én problémám! De mondom nem haragszom csak kicsit furcsa volt! Azért Rigo Tominak egy bocsot megereszthetsz!

  2. #27
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Magny-Cours NGT

    Fiuk!
    Ne marjátok már egymást!Lassan unalmas a forum,a sok harapástol.
    GPL ben miért nem ugrottak a nyakamnak,mikor a rajt után 20 méterrel összeakasztottam a mezönyt hátso részét a nyitott kerekek miatt.
    Megkaptam a figyelmeztetésem,és el volt felejtve a dolog.
    Vagy 67 ben nyugodtabbak voltak a piloták?
    A végén visszamegyek GPL ez ni.
    Mi lessz,ha én is összeakadok itt valakivel?Jézus Mária...vagy ki a G##i !
    Lassan elölre félek.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  3. #28
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Nem voltunk versenyben, mert mint mondtad annak a körnek a végén úgyis ki kellett álnod, én meg már túl voltam a box stopon.Oké, nem voltál lekörözött, de akkor sem értem mire volt jó, hogy betartottál.Még jó, hogy vadul villogtattam, 5mp előnyöm volt, mikor kimentem a boxba, ezt te elvetted tőlem, épphogy vissza tudtam jönni Laci elé.Ezen te meglepődtél?
    Ez ugyan olyan torz szabály(inkább csak Te tartod szabálynak), mint pl az, hogy ha valaki büntivel indul a versenyen (drive through) akkor az NEM CSATÁZHAT az első körben mert úgyis kikell állnia a kör végén. Megbocsáss, de ugyanolyan joga van előtted menni, pláne hogy egy körben voltatok. Az csak rajtad múlik, hogy milyen gyorsan tudod megelőzni, ha már úgy is olyan gyors és ügyes vagy. Elképesztőnek tartom, hogy mert Te, Piski Tomi jön, akkor még az atyaúristen is kotródjon le a pályáról, mert Te jössz. Annyira abszurd dologról írtál, hogy még mindig gondolkodom, hogy valóban komolyan gondoltad e.
    Persze, szegény szerencsétlen elvette Tőled az 5mp előnyödet, csúnya, rossz kisfiú, máskor jobban figyeljen, ha jön maga az atyaúristen.
    Ne haragudj, de annyira rosszul látod a dolgaidat, hogy kénytelen voltam ilyen formában figyelmezttni Téged, pláne ha OB futamokon gondolkozol, mert ilyen mentalitással, sehol sem lennél ott. Nem miattam, magad miatt változtass ezen a hozzáálláson.

  4. #29
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta

    Ezután sikerült egy biztonságos különbséget kiautóznom, így a stoppom előtt 5mp-vel előtte voltam.Kiálltam, de mikor visszajöttem, Rigó Tomi mögé, elkezdett harcolni velem!Nem értem, mire volt jó, azonkívül, hogy a tizedről tizedre kiharcolt előnyömet semmivé foszlassa.Lekörözöttként....
    Az nem én voltam apa.

  5. #30
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Fiuk!
    Ne marjátok már egymást!Lassan unalmas a forum,a sok harapástol.
    GPL ben miért nem ugrottak a nyakamnak,mikor a rajt után 20 méterrel összeakasztottam a mezönyt hátso részét a nyitott kerekek miatt.
    Megkaptam a figyelmeztetésem,és el volt felejtve a dolog.
    Vagy 67 ben nyugodtabbak voltak a piloták?
    A végén visszamegyek GPL ez ni.
    Mi lessz,ha én is összeakadok itt valakivel?Jézus Mária...vagy ki a G##i !
    Lassan elölre félek.
    Jól beszél a srác
    Annyit pontosítanék, 67-ben nyugodtabbak a pilóták

    Idézet Eredetileg Piski Tamás írta
    Még jó, hogy vadul villogtattam

  6. #31
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Magny-Cours NGT

    A jó kis gumimelegítés is majdnem jól sikerült a felvezető kör kezdetén. Igaz Piski Tomi?

    Biztos nagyon sokat számíthat tapadási szempontból én nem tudom, még nem próbáltam, de asszem nem is fogom.

    Semmi komoly csak megjegyeztem. Nem esett volna jól már ott a falnak kenődni, vagy a boxban hallgatni a kalapáló szerelőket.

  7. #32
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Nem voltunk versenyben, mert mint mondtad annak a körnek a végén úgyis ki kellett álnod, én meg már túl voltam a box stopon.Oké, nem voltál lekörözött, de akkor sem értem mire volt jó, hogy betartottál.Még jó, hogy vadul villogtattam, 5mp előnyöm volt, mikor kimentem a boxba, ezt te elvetted tőlem, épphogy vissza tudtam jönni Laci elé.Ezen te meglepődtél?
    ezen a kommenten én is meglepődtem kicsit. versenyezni vagy udvariaskodni jártok ide? remélem az előbbi...márpedig akkor a körön belül előtted lévőtől tényleg abszurd elvárnod, hogy elengedjen, csak mert ő még nem volt benn a boxban.

  8. #33
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Magny-Cours NGT

    Azt hiszem az a legnagyobb baj, hogy gyakorlatilag -néhány kivételtől eltekintve- soha senki sem óv, pedig a tisztességes versenyzéshez ez szerintem teljesen hozzátartozik. Aztán ahogy látom felgyűlnek az indulatok és bumm......robban a bomba. A versenybíróság azért nem nézi meg csak az elejét, mert feltételezzük hogy felnőtt pilótákkal van dolgunk akik a szabályzatot ismerik és igyekeznek betartani, és pontosan emiatt nem is látjuk értelmét annak hogy állandóan átnézzük az egész versenyt, mivel ez itt nem a dedó. Az érem másik oldala pedig az, hogy mivel nem sakkozunk, hanem autóversenyezünk, mindenki válhat ártatlanul baleset áldozatává, akár úgy hogy löttek az egész futamának utána, ezzel mindenkinek tisztában kell lennie.

    Ami Piski Tomi boxkiállásos esetét illeti, én is egyetértek, aki nincs lekörözve annak nem kell elengednie mögötte levőt, aki versenyzik annak tudnia kell, hogy előfordulhat, hogy egy lassabb versenyző elé kerül más boxtaktikát alkalmazva. Viszont ha én kerülnék ilyen helyzetbe biztos hogy ilyen esetben elengedném a mögöttem érkező, bajnoki címért küzdő pilótákat, különösen akkor ha én magam már nem szólhatok bele a bajnokság alakulásába, és éppen nem vagyok egy pozícióharc közepén.

    UI: amit Mike írt az áthajtásos büntetésről az helytelen, ilyen szabály csak a GTL bajnokságban van, és csakis azért mert a GTL-ben nem lehetséges a boxutcai rajt.

  9. #34
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Magny-Cours NGT

    Teljesen félteértettetek.Nem én vagyok az atyaúristen, és semmi egyéb, és semmilyen szabályban nincs benne, hogy ilyenkor el kell hogy engedjen bárki is.
    De tényleg a bajnoki címről van szó és adott helyzetben tényleg nem nyert vele semmit a Balogh Tomi(elnézést Rigó Tomitól) mert tényleg előfordulhat, hogy valaki lassabb az ember elé kerül, de itt arról volt szó, hogy ha megelőzöm, akkor nem veszítek időt, ha pedig nem előzöm meg, akkor igen.Számára pozíciót egyáltalán nem jelentett a dolog, tényleg csak annyi múlt a rajta, hogy visszajövök-e a Laci elé, vagy sem. Ezért nem érettem, mert Tomi számára semmit nem jelentett az a +2mp és így, hogy nem engedett el sem követett el szabálytalanságot, csak fordított helyzetben én máshogy gondolkonék, úgy, ahogy Peti is írta, ennyi az egész.

  10. #35
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    A jó kis gumimelegítés is majdnem jól sikerült a felvezető kör kezdetén. Igaz Piski Tomi?

    Biztos nagyon sokat számíthat tapadási szempontból én nem tudom, még nem próbáltam, de asszem nem is fogom.

    Semmi komoly csak megjegyeztem. Nem esett volna jól már ott a falnak kenődni, vagy a boxban hallgatni a kalapáló szerelőket.
    Nem számított semmit tapadás szempontjából és az egész felvezető kört úgy tettem meg, hogy semmi kiszámíthatatlant nem csináltam, nem veszélyeztettem senkit.Te jöttél mögöttem, láthattad jól.Az első kanyarig rángattam egy kicsit, de ezzel sem okoztam gondot Neked, remélem.Ha mégis, bocsánat, de én abszolút az mellett vagyok, hogy a felvezetőt tegyük meg a lehető leg nyugottabban és problémamentesebben.

  11. #36
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Az nem én voltam apa.
    Bocsánat, semmi gond,összekevertelek benneteket, ne haragudj!

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Ez ugyan olyan torz szabály(inkább csak Te tartod szabálynak), mint pl az, hogy ha valaki büntivel indul a versenyen (drive through) akkor az NEM CSATÁZHAT az első körben mert úgyis kikell állnia a kör végén. Megbocsáss, de ugyanolyan joga van előtted menni, pláne hogy egy körben voltatok. Az csak rajtad múlik, hogy milyen gyorsan tudod megelőzni, ha már úgy is olyan gyors és ügyes vagy. Elképesztőnek tartom, hogy mert Te, Piski Tomi jön, akkor még az atyaúristen is kotródjon le a pályáról, mert Te jössz. Annyira abszurd dologról írtál, hogy még mindig gondolkodom, hogy valóban komolyan gondoltad e.
    Persze, szegény szerencsétlen elvette Tőled az 5mp előnyödet, csúnya, rossz kisfiú, máskor jobban figyeljen, ha jön maga az atyaúristen.
    Ne haragudj, de annyira rosszul látod a dolgaidat, hogy kénytelen voltam ilyen formában figyelmezttni Téged, pláne ha OB futamokon gondolkozol, mert ilyen mentalitással, sehol sem lennél ott. Nem miattam, magad miatt változtass ezen a hozzáálláson.
    Mike, kicsit félteértelmezed a dolgot!A drive trough penality-s igenis ne csatázzon az első körben, ez nem torz szabály eredménye, hanem azé, hogy a GTL-ben nem működik a boxutcai rajt, így kénytelenek vagyunk így alkalmazni.

    Az amit én leírtam pedig nem szabály, csak a józan ész diktálná, hogy ha valakin úgy tudok segíteni, hogy nekem nem származik hátrányom belőle, akkor segítek.Bocsánat, ha így látom a dolgot, de én legközelebb is így fogok gondolkodni.És ezt nem azért mondom, mert rólam van szó, bárkire érvényes amit elmondtam.De mondom, nincs harag, csak furcsáltam a dolgot.

  13. #38
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Ami Piski Tomi boxkiállásos esetét illeti, én is egyetértek, aki nincs lekörözve annak nem kell elengednie mögötte levőt, aki versenyzik annak tudnia kell, hogy előfordulhat, hogy egy lassabb versenyző elé kerül más boxtaktikát alkalmazva. Viszont ha én kerülnék ilyen helyzetbe biztos hogy ilyen esetben elengedném a mögöttem érkező, bajnoki címért küzdő pilótákat, különösen akkor ha én magam már nem szólhatok bele a bajnokság alakulásába, és éppen nem vagyok egy pozícióharc közepén.
    Peti, amit Te csinálnál, azért tennéd mert fair versenyző vagy! Ez egy óriási különbség, attól, aki elvárja a másiktól hogy kvázi tűnjön az útjából...
    Gondolom tisztán látható a kettő közötti különbség.

    Tomi, nem értem hova vezet ez a mentalitás? Szerinted mint versenybíró ez a helyes és példamutató hozzáállás?

  14. #39
    Király András Regisztrált K.András logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 14.
    Életkor
    46
    Üzenetek
    438

    Exclamation Re: Magny-Cours NGT

    Én nem csodálkozom ezen a vitán, amig a bajnoki cimért küzdö pilotát ki lehet lökni az utolso körben és ugy megelözni addig senki ne beszéljen fair versenyzésröl mert eléggé necces!
    Hol van ez az eset ahhoz képest, sehol!

    Azért még annyit hozzátennék, hogy én pont az ilyen mentalitás miatt
    fejeztem be itt a versenyzést, a mai napig nonszensznek tartom ami akkor történt de azt is ami most, természetesen elfogadom, hogy ugy csináljátok ahogy akarjátok viszont ebben én már nem véletlenül nem szeretnék részt venni.
    Utoljára módosította: K.András; 2006. 05. 10. 09:36.

  15. #40
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Magny-Cours NGT

    Akkor bocsánatot kérek, hogy nem engedtelek el elöbb! Bocsánat, hogy a verseny közben baromira nem érdekel, hogy éppen ki van a pontversenyben az élen (amúgy nem is tudtam mert az igazat megvalva a mai napig nem néztem meg,de most már megfogom)! Amugy szerintem meg azért vágott ki boxkijáratnál, mert ha szabályossan jött volna ki akkor nem tud viszonylag ideálissan kanyarodni+kigyorsítani és akkor Zsolti pont meg tudta volna előzni az egyenes végén (de ez az én véleményem)!
    Egy biztos, még egy ilyen nem lesz, hogy én elegendjek valakit azért mert ő perpill az első a bajnoki tabellán! Ha jo-jo, ha nem-nem ez lesz, legalább is az én részemről! Ha valaki gyorsabb körönként több mint 2 másodperccel mint én akkor az meg is tud előzni, ha nagyon akar! Érdekes, hogy Zsolti sem majrézott amikor szinte az egész futamot mögöttem tette meg, pedig ő is versenyben van a 4. helyért!
    Amugy az a 2 másodperc lehet, hogy a 6. helyembe került, mert a box után nem sokkal tudtam vissza jönni Zsolti elé, és ha megvan még az 2 másodperc plusz, akkor ...., de nem folytatom, mert ez csak feltevés!
    Én azért örülök, hogy tudtam egy ilyen jó versenyt futni! Sőt ha még azt is beleszámolom, hogy 2 hete van meg a játék akkor meg egyenessen fantasztikus!
    Tényleg nem haragszom rád Tomi, nincs is miért, ez csak játék!

  16. #41
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Magny-Cours NGT

    Mivel nincs szerver replay, kérlek benneteket, hogy akinek megvan az jelezze, és akkor feltöltjük az oldalra valahogy!

  17. #42
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Mivel nincs szerver replay, kérlek benneteket, hogy akinek megvan az jelezze, és akkor feltöltjük az oldalra valahogy!
    Honk jóvoltából megvan a replay, feltettem a site-ra: http://www.gtr-masters.hu/livedata/G...5_31_Magny.Vcr
    Köszi Honk!

  18. #43
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Magny-Cours NGT

    Szívesen.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  19. #44
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Magny-Cours NGT

    Ha már igy megy a vita,akkor a következőt udom ajánlani a szokásos találkozonk árajánlatábol(Gold Crown Pizzeria),amit személyesen lehet megvenni,és a nemkivánatos versenyző arcába dobni az asztal tulso oldalárol.(eddig nem volt szokás)
    Somloi galuska.580-
    Csípős gamberoni wokban:1180-
    Mustár (0.8 dl): 80 -
    Ketchup (0.5 dl) 60 -
    Tartár (1 dl) 120 -
    Parajos gnocchi 990-
    Milánói spagetti 1180-
    Extra fejes saláta 890-

    Nagyjábol ezt tudom ajánlani,de én nem élek evvel a leszámolási moddal.
    Hawaii pizzát szoktam rendelni,felét megeszem,felét hazaviszem,és senkivel nem vitázok!
    Legalább nyugodtan leülhetek bárki mellé a találkozon!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  20. #45
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Ha már igy megy a vita,akkor a következőt udom ajánlani a szokásos találkozonk árajánlatábol(Gold Crown Pizzeria),amit személyesen lehet megvenni,és a nemkivánatos versenyző arcába dobni az asztal tulso oldalárol.(eddig nem volt szokás)
    Somloi galuska.580-
    Csípős gamberoni wokban:1180-
    Mustár (0.8 dl): 80 -
    Ketchup (0.5 dl) 60 -
    Tartár (1 dl) 120 -
    Parajos gnocchi 990-
    Milánói spagetti 1180-
    Extra fejes saláta 890-

    Nagyjábol ezt tudom ajánlani,de én nem élek evvel a leszámolási moddal.
    Hawaii pizzát szoktam rendelni,felét megeszem,felét hazaviszem,és senkivel nem vitázok!
    Legalább nyugodtan leülhetek bárki mellé a találkozon!
    Eddig kibírtam, hogy nem szólok a témához, de ezzel "betelt a pohár", haha Mekkorát üthet már a wok!


    Hehe, közben visszaolvastam egy kicsit és láttam, hogy egyszer már beletapsoltam itt az éterbe
    Utoljára módosította: Leo67; 2006. 05. 10. 19:50.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #46
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Re: Magny-Cours NGT





    Salit nem találtam!
    Nagyon nagyot röhögtem rajta!

    Tényleg a wok! De az csak bizonyos pont után jár mint bónusz!
    Mondjuk 2 somlói meg egy fejes sali után bónuszként csinálhatsz egy körbepörgőrúgást forró wokkal a kezedben!
    Utoljára módosította: Tomcy; 2006. 05. 10. 19:06.

  22. #47
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Magny-Cours NGT

    Rezső mindig megmondja a frankót
    Babinszki Gábor

  23. #48
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Leo67 írta
    Eddig kibírtam, hogy nem szólok a témához, de ezzel "betelt a pohár", haha Mekkorát üthet már a wok!
    Leo,
    Neked akkorát üthetne a wok, ha végre (és egyszer, de valahára) eljönnél a találkozóra, de komolyan...

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •