Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (48 összesen)

Téma: Magny-Cours NGT

  1. #1
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Magny-Cours NGT

    Balogh Tomiiiiiiiiiii!!!
    Miért, miért, miért???
    Ezt kegyetlenül elnézted!!! De remélem tanultál belőle!!!
    Nem is értem igazán, hogy miért vágtál keresztbe olyan hirtelen, ha feltételezhető volt, hogy ott vagyok!
    (Majd elvileg a "versenybíróság" dönt! Ha szokásukhoz híven nem adnak semmit, akkor jó! Nem csinálok belőle problémát! Itt amúgy is szarul teljesítettem! De egy figyelmeztetés azért nem ártana!!!)

    Így már csak az maradt, hogy behozzam a tök szarrá sérült verdát...
    Egyetlen izgalom az volt, mikor az utolsó elötti kör legvégén megelőztem Ferencz Gábort!
    Hogy megelőztem az túlzás... Elmentem mellette!
    Full unalom volt a futam...
    De hogy Rezsőék mit alkottak, az nem volt semmi! Aztán láttam a Piski-Abay csatát, mikor Abay kijött a boxból! Apááááám, az se volt semmi! Annyira figyeltem, majdnem kiestem!

  2. #2
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Magny-Cours NGT

    Ettől a pályától tartottam leginkább, jó hogy túl vagyunk rajta A korábbi versenyeken borzasztóan szerepeltem itt, nem sok jó volt kilátásban nekem, időm sem volt felkészülni. Norbi hgtrm1 setupját használtam, és egész jó idővel (pb) megszereztem a 6. helyet a kvalin. A rajt szerencsére sima volt elöl, tapadtam Jácintra aki tökéletesen játszotta a "nyúl" szerepét Zsolti megpördült, nyertünk egy pozíciót, majd kicsit leszakadtam Jácintról, így István hibája után én már nem tudtam elmenni mellette. Hárman kergetőztünk a továbbiakban, majd a 2. sikánt benéztem és lecsúsztam a pályáról összeszedve vagy 6 mp hátrányt. A boxban Istvánnal megelőztük Jácintot, aki utána körről körre közeledett, aztán hirtelen a 2 mp hátrányából 11 lett Nyomtam mint süket a csengőt, kb 2-3 mp-re megközelítettem Istvánt, aztán megint jött egy már ismerős malőr: kihagyott a gázpedálom pár mp-re Újra 6-7 mp hátrányba kerültem, ami a végéig már meg is maradt. Jó kis verseny volt, én azért most kivételesen örülök hogy részemről eseménytelen volt. Gratulálok Lacinak és Tominak, megint hatalmasat autóztak!
    Utoljára módosította: Captain; 2006. 05. 09. 00:04.
    Babinszki Gábor

  3. #3
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Balogh Tomiiiiiiiiiii!!!
    Miért, miért, miért???
    Ezt kegyetlenül elnézted!!! De remélem tanultál belőle!!!
    Nem is értem igazán, hogy miért vágtál keresztbe olyan hirtelen, ha feltételezhető volt, hogy ott vagyok!
    (Majd elvileg a "versenybíróság" dönt! Ha szokásukhoz híven nem adnak semmit, akkor jó! Nem csinálok belőle problémát! Itt amúgy is szarul teljesítettem! De egy figyelmeztetés azért nem ártana!!!)

    Így már csak az maradt, hogy behozzam a tök szarrá sérült verdát...
    Egyetlen izgalom az volt, mikor az utolsó elötti kör legvégén megelőztem Ferencz Gábort!
    Hogy megelőztem az túlzás... Elmentem mellette!
    Full unalom volt a futam...
    De hogy Rezsőék mit alkottak, az nem volt semmi! Aztán láttam a Piski-Abay csatát, mikor Abay kijött a boxból! Apááááám, az se volt semmi! Annyira figyeltem, majdnem kiestem!
    Nem tudom pontosan de az első körben a visszafordítónál nem te löktél ki?

  4. #4
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Magny-Cours NGT

    Hát én nem mondthatom el, hogy olyan unalmas lett volna a futamom. Balogh Tomival és Rezsővel eszméletlen jót kergetőztünk. Aztán jött a boxkiállás, miután újra felállt az a helyzet, hogy Tomi ment elől én középen és Resző zárta a triot. A Tomit idegeit és gumijait kb 10-15 percen át gyilkoltam folyamatosan. Azt a mai napig nem értem, hogy hogy a rossebbe bírták Tomi kerekei, mert gyakorlatilag minden kanyarban kockásra fékezte őket. De jól csinálta, minden elismerésem. Aztán egyszer a vége előtt nemsokkal sikerült megelőznöm így feljöttem a 6 helyre.
    Ami ezután jött az már csak hab a tortán: Az utolsó előtti körben sikerült utólérnem Szabó Jácintot. Nem tudom, hogy hogy. Mikor megkezdtük az utolsó kört kb 1.5-2 mp lehetett köztünk. Gyilkoltam a technikát mondván talán sikerülhet megelőzni. Utolsó kör befordultunk a célegyenesbe. Mindketten padlóig (vagy még tovább) nyomtuk a gázpedált. El sem tudom hinni, hogy hogy de én értem el előbb a célvonalat és így 5. lettem.
    Eszméletlen verseny és befutó volt! Sztem érdemes a replay-t megnézni!

  5. #5
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Magny-Cours NGT

    Ennek a versenynek a mottoja:Inkább egy rossz baszás!

    Röviden:Elfékezem magam egy hármas csatában(nem kicsit),Többet fogyaszt a kocsi,mint általában,és a befutoban tankolni mentem az utolso 20 méteren,mert az elöttemlévő kocsinak a számláloja nem mutatott nullát,minthogy szokott,mikor beér a célba...
    Mi jön még?Enna?
    Olajos Lada vezérmülánccal vágjanak agyon,hogyha ezt én értem...
    Ugylátszik,rossz napon volt.
    Egyébként Balogh Tomi,és Ace 576 hármas csata példás volt,amig el nem baltáztam.
    Grat srácok!
    Utoljára módosította: Pechnig Rezső; 2006. 05. 09. 00:15.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  6. #6
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Nem tudom pontosan de az első körben a visszafordítónál nem te löktél ki?
    (Nem neked írtam ám!)
    Nem én voltam! Az Fehér Norbi volt...

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Magny-Cours NGT

    Nekem elég szarul indult a futam, az időmérőn nem tudtam összerakni, egy normális kört, így csak másodikként indultam.

    Óvatosan kezdtem, Laci el is húzott, de tizedről tizedre ledolgoztam a hátrányom, mögé értem, és sikerült az adalaide kanyarban hibára kényszerítenem.

    Ezután sikerült egy biztonságos különbséget kiautóznom, így a stoppom előtt 5mp-vel előtte voltam.Kiálltam, de mikor visszajöttem, Rigó Tomi mögé, elkezdett harcolni velem!Nem értem, mire volt jó, azonkívül, hogy a tizedről tizedre kiharcolt előnyömet semmivé foszlassa.Lekörözöttként....

    Így Laci visszatérésekor kb. 1 tizeddel tudtam elé jönni, és az ez utáni adalaid kanyarban is erősen szerepe volt Tominak, összekoccoltunk kcsit Lacival is, nem értem mire volt jó az egész.

    Ezután ideges lettem, és elkezdtem rúgni neki, ennek eredményeképpen megint összegyűlt a megnyugtató 5mp-s előny, meg sikerült kipréselni magamból egy 39:8-as időt teli tankkal, ami jobb votl mint az időmérőn futott legjobb köröm.Innentől már csak célba kellett érni és lekörözni pár embert, akik maximálisan segítséget nyújtottak ehhez, ezúton is köszönöm.

  8. #8
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Magny-Cours NGT

    Ez nem az én futamom volt az tuti. Kezdődött a rajtal amit szépen elrontottam és Bagi Zsolt meg is előzött. Az első kör végén azonban az utolsó sikánban Zsolt felakadt a láthatatlan bóján, így visszaelőztem. Kicsit leszakadva mentem Antal István után, engem pedig Babinszki Gábor üldözött. Néhány kör után kicsit felgyorsultam és közelebb kerültem Istvánhoz. Ő hibázott az egyik kanyarban és csak a szerencsén múlott hogy el tudtam menni mellette és nem mentem neki, néhány centin múlott. Az ütő is megállt bennem. Így feljöttem a 3. helyre és a boxig hárman együtt autóztunk. Aztán szóltak rádión hogy kevés az üzemanyagom és mennyek be a következő körben. Így nem is szóltam be a boxba hogy megyek, én naív azt hittem hogy így jó lesz, de mégsem. Ennek megfelelően bentvoltam 42mp-et, és szépen megelőztek mind a ketten. Örültem mint majom a farkának. Pedig lehetett volna még valami jó kis csata. Sebaj mentem utánuk, nem is voltak olyan borzasztó messze tőlem. Gondoltam majd megint begyorsulok és utólérem őket. Közeledtem is, de egy lekörözést sajnos elrontottam és megpördültem. Ezután lett vagy 15mp hátrányom. Innentől kezdve esélyem sem volt. Mögöttem Bagi Zsolt jött, de le volt maradva kb. 18mp-el. Igenám, de az utolsó előtti körben a 2. kanyart elrontottam és a kavicságyban kötöttem ki. Na szép mondom még az 5. hely sem lesz meg, de visszajöttem elé. Az utolsó kört úgy kezdtük ahogy Ő is írta hogy kb. 2mp-el voltam előtte. Reménykedtem hogy ez elég lesz de a kör végefelé már hibázgattam, eléggé csúszkált az autó. Már teljesen feljött rám és az utolsó sikánt elrontottam, megdobott a rázókő aminek az lett az eredménye hogy Zsolt legyorsult. Ilyen szoros befutó még nem volt szerinem. Szép volt Zsolt, túl szép . Gratula mindenkinek.
    Utoljára módosította: Jac; 2006. 05. 09. 00:59.

  9. #9
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Magny-Cours NGT

    Részemről is hasonló a helyzet, mint Gábor esetében.
    Én a cél utáni kanyarkombinációtól tartottam a legjobban és attól a kanyartól, ahol aztán meg is pördültem. Bocs Jac a gyors fordulóért, de úgy láttam, mikor szemben voltam a forgalommal, hogy Te épp kanyarodsz én meg pont az ideális vonalon forgolódom . Mondom gyorsba megfjordulok és arrébb rakom a sárkányt az ideális ívről. Abban a pillanatban úgy ítéltem meg, hogy a fordulás még belefér, de akkor a jelek szerint ippeg hogy. A futam későbbi részében ugyanitt voltam egy hasonló esetben, csak akkor én jöttem ki a kanyarból és valaki más pördült meg.
    A harmadik helyes rajtomról annyit, hogy egyéni legjobbal (1.40.413) sikerült oda kerülnöm. A szabadedzésen sikerült egy 1.40.7, ami szintén az addigi legjobb eredményem volt ezen a pályán. Úgy gondoltam, hogy ez egy napon kétszer talán már nem is fog sikerülni, de az időmérőn, amikor kellett sikerült megjavítanom.
    Az a boxkiállás tényleg érdekes volt. Én csodálkoztam a legjobban, hogy miért nem indult már el Jacint, mikor előttem állt be. De sokat nem gondolkodtam rajta, csak örültem neki.

    A nem látható, de a helyükön lévő bólyák igencsak érdekesek voltak.
    Az időmérő végefelé valaki nagyon legyalulta mindet, gondolom a jobb köridő érdekében. Már akkor gyanús volt, mikor a bemelegítésre sem kerültek vissza helyükre.

    A futam közben volt két akkora akadásom, hogy talán egy mp-re is megállt minden a monitoromon, ami eddig még sosem fordult elő.

  10. #10
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Magny-Cours NGT

    Gusztáv: bocsi a hátulról jövő belekocc miatt a 4. vagy 5. körben. Nem gondoltam volna, hogy fékezel pont ott, ahol mindenki fullgázzal tépi a gépét.

    Niebel Zoli: kicsúszást imitálva segítettem elő a jobb pozíciódat.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  11. #11
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Bocs Jac a gyors fordulóért, de úgy láttam, mikor szemben voltam a forgalommal, hogy Te épp kanyarodsz én meg pont az ideális vonalon forgolódom . Mondom gyorsba megfjordulok és arrébb rakom a sárkányt az ideális ívről. Abban a pillanatban úgy ítéltem meg, hogy a fordulás még belefér, de akkor a jelek szerint ippeg hogy.
    Semmi gond csak ahogy hirtelen feltüntél előttem megijedtem. Szerencse hogy nem fékeztem ijedtemben egy nagyot mert akkor abban a kanyarban tuti megcsúszok és nekedmegyek. Az utolsó pillanatban félrerántottam a kormányt és befértem végülis. Melegvolt, de megúsztuk .

  12. #12
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    A futam közben volt két akkora akadásom, hogy talán egy mp-re is megállt minden a monitoromon, ami eddig még sosem fordult elő.
    Igen, láttam. szép kis lagzilajcsi volt
    Babinszki Gábor

  13. #13
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Magny-Cours NGT

    Biztosan még mindig nem tudom ( Fehér Norbi)de ha te löktél ki az első körben az első jobbos visszafordítónál hát kár volt . Jó versenyem lett volna viszonylag jól kvaliztam magam és a verseny beállításom is jóra sikerült. Na midegy nem rizsázok mert ebben a műfajban sajnos ez is benne van. Utána aki Aero-val ment támasztott meg kétszer egymás után mit mondjak kaland izgalom . Remélem a kövi jobb lesz.

  14. #14
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Magny-Cours NGT

    Az időmérő végén én szedegettem le a bólyákat, merthogy én arra szoktam menni, ahol azok vannak. Aztán a futamon meg is bosszulta magát ez a szokásom, mert asszem a második körben meg is pördített a láthatatlanok egyike a célegyenesbe fordulásnál. Aztán futam közben még vagy ötször akasztottak kicsit meg, de akkor már nem pörögtem meg tőlük, csak kicsit visszafogták az autót hirtelen. 9. helyen autóztam sokáig és apró lépésekben közeledtem a 8.-hoz. A boxban sajnos fontosnak éreztem, hogy melegítsem a hátsó gumikat elindulás előtt fék-full gáz-egyesberakás módszerével, mert láttam, hogy Fehér Norbit még tankolják előttem, és Ő volt a 10. mögöttem mikor kijöttünk. Na ez pont elég volt arra, hogy elém jöjjön vissza. Sebaj gondoltam, mivel odáig gyorsabbnak éreztem magam nála, mejd szépen utolérem, és legalább csatázunk egy jót. Meg is futottam teli tankkal az időmérőn elért időmet. Na hát túl gyorsan akartam a nyakára esni és elfékeztem magam valahol, emiatt lemaradtam kb 10 mp-re. Közben csapattársamat Gusztit leköröztem egyszer... aztán eldobás, namégegyszer... aztán megpörgés... namégegyszer . Utolsóra már nem volt több előnyöm, így a 11. helyre csúsztam vissza Szegény Guszti is megint utolért én meg bele is fordultam kicsit, bocsi Guszti. Annyira mérges voltam magamra, meg ideges is lettem. Nem igaz, hogy ennyi hibával kell mennem. Simán meglett volna a 9. hely . Nekem már ez is öröm lett volna. Na mindegy, majd legközelebb.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  15. #15
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Magny-Cours NGT

    Befutó
    Bagi Zsolt RaceTime=1:01:39.598
    Jacint Szabo RaceTime=1:01:39.601
    Befuto.png

  16. #16
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Jac írta
    Befutó
    Bagi Zsolt RaceTime=1:01:39.598
    Jacint Szabo RaceTime=1:01:39.601
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  17. #17
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Jac írta
    Befutó
    Bagi Zsolt RaceTime=1:01:39.598
    Jacint Szabo RaceTime=1:01:39.601
    Befuto.png

    Hát nem volt egyszerű befutó az biztos. Asszem Szabó Úrnak is egy emlékezetes pillanat marad az biztos.
    Remélem tetszik nektek!

  18. #18
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Biztosan még mindig nem tudom ( Fehér Norbi)de ha te löktél ki az első körben az első jobbos visszafordítónál hát kár volt . . . .
    Én voltam aki megpöccintettel egy kicsit. Sajnálom, és bocs érte!
    Mondjuk nem teljesen érzem úgy, hogy csak az én hibám lett volna a koccanás. Gyakorlatilag Nibivel egymás mellett közeledtünk a visszafordítóhoz, ő belül, én középen. Te a külső vonalon nagyon hosszú féktávot vettél, és így szinte melléd fékeztünk be. Mivel Nibi a belső íven volt, hogy ne ütközzek vele, a kanyar középső ívén kellett volna kanyarodnom. Te a külső ívről szűken berántottad az autót a belső ívre, ahol én középen, Nibi belül volt. Tehát ha ott nem engem, akkor a Nibit találod el. Véleményem szerint, ha használod a tükröt, akkor láttad volna, hogy beértünk, és elfoglaltuk a pálya belső részét, így neked a külső ív maradt csak a fordulásra. Mind1, nem akarok állást foglalni, majd a versenybíróság elemzi a helyzetet. Mégegyszer bocs!

    Azért azt még megkérdezném tőled, hogy a felvezetőkörben miért előztél meg folyton? Miért nem engedsz be a 7. helyre? A 8. rajthelyeddel mögöttem kellett volna jönni, ennek ellenére ragadtál a 6.-ra. Amikor meg melléd mentem, akkor nem egyszer nekem jöttél.

  19. #19
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Magny-Cours NGT

    [QUOTE=White]Én voltam aki megpöccintettel egy kicsit. Sajnálom, és bocs érte!
    Mondjuk nem teljesen érzem úgy, hogy csak az én hibám lett volna a koccanás. Gyakorlatilag Nibivel egymás mellett közeledtünk a visszafordítóhoz, ő belül, én középen. Te a külső vonalon nagyon hosszú féktávot vettél, és így szinte melléd fékeztünk be. Mivel Nibi a belső íven volt, hogy ne ütközzek vele, a kanyar középső ívén kellett volna kanyarodnom. Te a külső ívről szűken berántottad az autót a belső ívre, ahol én középen, Nibi belül volt. Tehát ha ott nem engem, akkor a Nibit találod el. Véleményem szerint, ha használod a tükröt, akkor láttad volna, hogy beértünk, és elfoglaltuk a pálya belső részét, így neked a külső ív maradt csak a fordulásra. Mind1, nem akarok állást foglalni, majd a versenybíróság elemzi a helyzetet. Mégegyszer bocs!
    [QUOTE]
    Most hogy így levezetted mi történt, igazad is van, meg nem is): Viszont te voltál hátul, neked kell jobban figyelned!
    De én már mindkettőtöket el akartam engedni, az én féktávom jó volt! Sőt, marha korán kezdtem... De az a meglökés szokványos, viszont amit én kaptam Balogh Tomitól... pffff

  20. #20
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg White írta
    Én voltam aki megpöccintettel egy kicsit. Sajnálom, és bocs érte!
    Mondjuk nem teljesen érzem úgy, hogy csak az én hibám lett volna a koccanás. Véleményem szerint, ha használod a tükröt,

    Azért azt még megkérdezném tőled, hogy a felvezetőkörben miért előztél meg folyton? Miért nem engedsz be a 7. helyre? A 8. rajthelyeddel mögöttem kellett volna jönni, ennek ellenére ragadtál a 6.-ra. Amikor meg melléd mentem, akkor nem egyszer nekem jöttél.
    Szerinted mégis kinek a hibája? Ha visszanézed a vidit akkor látni fogod hogy semmi kiszámíthatatlan manővert nem csináltam csak vigyáztam az előttem lévőkre és te állóra fékezett kerekekkel beledzsesszeltél a kocsimba-amit láttam is a tükörben de nem vagyok dévid kopperfild és nem tudtam eltűnni. Nem értem hogyan tudtam volna megoldani a helyzetet.

    A felvezető körben mostmár tudom hibáztam azt hittem az az én helyem bocsesz. Óvni vagy ilyesmit nem akarok mert nekem tök mindegy 2 verseny van hátra majd jövőre lesz igazán verseny. Kicsit hosszúra nyúlt a hozzászólás de télleg nem értem hogy mit kellett volna tennem.

  21. #21
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tomibá írta
    Szerinted mégis kinek a hibája? Ha visszanézed a vidit akkor látni fogod hogy semmi kiszámíthatatlan manővert nem csináltam csak vigyáztam az előttem lévőkre és te állóra fékezett kerekekkel beledzsesszeltél a kocsimba-amit láttam is a tükörben de nem vagyok dévid kopperfild és nem tudtam eltűnni. Nem értem hogyan tudtam volna megoldani a helyzetet.
    Gyakorlatilag az én hibám, mert én jöttem hátulról.
    Azért az "állóra fékezett kerekek" megfogalmazás nagyon erős, mert én ilyet sehol nem látok a replayben. Azt sem lehet mondani, hogy beleszáguldottam volna a kocsidba, mert nem elfékezésről van szó, hanem én ilyen sebességről szoktam kezdeni a kanyarodást, és be is tudtam volna fordúlni a kanyar középső ívén, mert én figyelembe vettem azt, hogy a belső íven más autók is vannak, csak azt nem hittem, hogy te a kűlső nyomvonalról szűken akarsz befordúlni ott, ahol még 2-3 autó van melletted. Persze az én vétkem, hogy eközben meglöktelek, de véleményem szerint nem sikerült volna akkor sem befordulnod, mert akkor a Nibibe akadsz fenn.
    A "dévid kopperfild"-ra csak annyit mondanék, hogy nem egy versenyen mentem tovább a kanyaron, vagy éppen fűvet kaszálni, mert azzal elkerültem 1-1 ütközést.
    Óvni teljesen felesleges, mert a versenybíróság kielemzi a felvezető, és az 1. kör eseményeit, így enélkül is meg fogom kapni a büntetésem.
    Azért mégegyszer bocsánat, hogy tönkretettem a futamod.

  22. #22
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Magny-Cours NGT

    Még egyszer bocsánatot kérek azért a kilökésért Zoli!
    Nem volt szándékos! Nálam az elején laggolt is rendesen! Magam sem értem a dolgot, mert vissza akartam menni mögé, mert gondoltam a viszonylag hideg gumikkal ugy sem tudlak megelőzni, de mind1 ugy is vagy elveszik a pontomat vagy kizárnak a többi futamról! Mondtam is a verseny elött, egy pár embernek, hogy szar a kormányom, és még nem jött meg az új! Az hogy szar azt ugy értem hogy pl amikor kanyarodok valamikor 15-20 fokot is ugrik hirtelen a kormány az autóban amikor a valóságban éppen hogy csak 1-2fokot "fordítok" rajta, plusz a pedálok is gagyik! Azért volt az hogy állandóan elfékeztem magam, mert a boxkiállásig még ugy ahogy jo volt utánna meg nem jól érzékelte a fékerőt!
    Amugy szerintem fergeteges futam volt! Végig szorongatták a tököm, aminek az eredménye az lett, hogy Ace576 meg is előzött a végén! Nos hát az az előzés is egy külön történet! Érdemes megnézni!
    Piski Tomi mögém jöttél vissza a box után, és azért nem engedtelek el mert nem voltam lekörözött, de amikor vadul el kezdtél villogtatni amin nagyon meglepődtem, meg visszajött mögéd Laci ugy gondoltam hogy had menjetek, mert ugy sem tudom veletek tartani a lépést, de hozzáteszem, hogy nem örültem neki! Amugy pont annak a körnek a végén mentem be a boxba!
    Ezt leszámítva nagyon jót vívtunk a srácokkal! Nagyon nagy élmény volt!
    Remélem a többi futam is hasonló izgalmakat hoz, már ha nem kapok véleges eltiltást!

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Még egyszer bocsánatot kérek azért a kilökésért Zoli!
    Nem volt szándékos! Nálam az elején laggolt is rendesen! Magam sem értem a dolgot, mert vissza akartam menni mögé, mert gondoltam a viszonylag hideg gumikkal ugy sem tudlak megelőzni, de mind1 ugy is vagy elveszik a pontomat vagy kizárnak a többi futamról! Mondtam is a verseny elött, egy pár embernek, hogy szar a kormányom, és még nem jött meg az új! Az hogy szar azt ugy értem hogy pl amikor kanyarodok valamikor 15-20 fokot is ugrik hirtelen a kormány az autóban amikor a valóságban éppen hogy csak 1-2fokot "fordítok" rajta, plusz a pedálok is gagyik! Azért volt az hogy állandóan elfékeztem magam, mert a boxkiállásig még ugy ahogy jo volt utánna meg nem jól érzékelte a fékerőt!
    Amugy szerintem fergeteges futam volt! Végig szorongatták a tököm, aminek az eredménye az lett, hogy Ace576 meg is előzött a végén! Nos hát az az előzés is egy külön történet! Érdemes megnézni!
    Piski Tomi mögém jöttél vissza a box után, és azért nem engedtelek el mert nem voltam lekörözött, de amikor vadul el kezdtél villogtatni amin nagyon meglepődtem, meg visszajött mögéd Laci ugy gondoltam hogy had menjetek, mert ugy sem tudom veletek tartani a lépést, de hozzáteszem, hogy nem örültem neki! Amugy pont annak a körnek a végén mentem be a boxba!
    Ezt leszámítva nagyon jót vívtunk a srácokkal! Nagyon nagy élmény volt!
    Remélem a többi futam is hasonló izgalmakat hoz, már ha nem kapok véleges eltiltást!
    Azt nem kapsz, olyat én se akarok!!! De azért nem voltam jó kedvemben! Szerintem az egész utca fölébredt mikor megtörtént a dolog, mert én jó hangosan trágárkodtam! Muterék lehet azt hitték, meghibbantam...
    Ha csak kilöktél volna az egyenes végén és veszítek 5-6 helyet, ott egye fene, azzal nem veszítettem volna sokat, de mire beértem a boxba, meg megjavították... Szal érthető ha dühös vagyok! De nyugi, ez nem befolyásolja a többi futamunkat, egymással szemben!

    Piski Tomi!!!!!!!!!! Én már nem bírom tovább, megmondom a véleményem! Az van, hogy már nagyon tele a tököm veled!!!!!!! Nem értem hogy a fenébe lehetsz ennyire LÁMA!!!!! A multkori esetet, mikor kilökéssel nyertél azt még nagy nehezen elnéztem, de a tegnapi...
    1. milyen jogon villogsz te azért hogy engedjen el az, aki körön belül van hozzád képest és elötted védi a pozícióját?????
    2. annyi szabálytalanságot követtél már el, hogy azt már számon se lehet tartani!!!!---> Mindenki ki tudta kerülni a boxkijáratnál lévő vonalat! Tudod, azt a fehéret! Hátha nem tudod hogy mi annak a szerepe, és mit is kell vele csinálni, a te kedvedért idézek a szabályzatból: "Kihajtáskor a boxutca kijáratát jelző meghosszabbított vonal érintése, keresztezése tilos!"

    Nem értelek téged! Ha olyan jó vagy, akkor miért kell ennyit lámáznod?!
    Bennem van puca, és óvom az esetet!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 05. 09. 18:35.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg Tomcy írta
    Piski Tomi mögém jöttél vissza a box után, és azért nem engedtelek el mert nem voltam lekörözött, de amikor vadul el kezdtél villogtatni amin nagyon meglepődtem, meg visszajött mögéd Laci ugy gondoltam hogy had menjetek, mert ugy sem tudom veletek tartani a lépést, de hozzáteszem, hogy nem örültem neki! Amugy pont annak a körnek a végén mentem be a boxba!
    Nem voltunk versenyben, mert mint mondtad annak a körnek a végén úgyis ki kellett álnod, én meg már túl voltam a box stopon.Oké, nem voltál lekörözött, de akkor sem értem mire volt jó, hogy betartottál.Még jó, hogy vadul villogtattam, 5mp előnyöm volt, mikor kimentem a boxba, ezt te elvetted tőlem, épphogy vissza tudtam jönni Laci elé.Ezen te meglepődtél?

  25. #25
    Rigó Tamás Regisztrált Tomibá logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    53
    Üzenetek
    264

    Re: Magny-Cours NGT

    Idézet Eredetileg White írta
    Azért mégegyszer bocsánat, hogy tönkretettem a futamod.
    Ó jaj jézus krisztus szupersztár! Nehogy félre értsd nem akarom hogy bocsánatot kérj, biztos nem direkt volt csak így jött össze. Ez ilyen verseny reálban is benne van hogy kilökődnek emberkék. Én rally-ból jövök nekem szokatlan az ilyesmi de valószínűleg én is ki fogok parkoltatni valakiket ami szintén nem direkt lesz. Szal nem akarok semmi féle érzelmeket generálni legfeljebb szimpátiát vadi új vagyok itt és sok mindent szokni-tanulni kell még hogy felnőjjek a feladathoz. Csak és kizárólag mint verseny kommentet írtam amit írtam nem volt bennem harag vagy ilyesmi, pláne hogy számomra még nincs tétje a dolognak. A reagálásom az előző válaszodra télleg érdeklődés szintű volt mert nem tudtam hogy mit kellett volna tennem.
    Szal az" élet nem habostorta."
    Na csá.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •