Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    ACC 2020 nyár - Monza Büntetések

    Első körös büntetések. (rajt - T1)
    #A R1 felelős büntetés Megjegyzés.
    09:25 Kovacs 66 popovics 31 ívváltoztatás David Kovacs Figyelmeztetés
    09:28 Zelfel 19 Polgar 42 koccanás Tamas Zelfel Nincs büntetés Az ebből kialakult koccanások verseny baleset.
    09:29 Torok 95 Hofbauer 28 lökés Gabor Torok URH
    09:20 Piski 133 Kovacs 66 - Popvics 31 szabálytalan előzés Tamas Piski URH

    Nevezett de nem indult: Jónás Pál, Nagy Attila, Berki Attila.
    Amennyiben valaki nem tud indulni a futamon, kérjük hogy vonja vissza nevezését, vagy a fórumban jelezze a távolmaradását.
    Előre is köszönjük.

    Büntető rendszer fogalmak:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...dszer-Fogalmak

    Péntek éjfélig beérkező esetleges óvások utólag kerülnek elbírálásra.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 08. 06. 20:17.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők.

    Dávid elfékezése / védekezése kapcsán néhány szó az ACC GT bajnokság szabályairól:
    Az első körben amíg össze van tömörülve a mezőny, több autó fordul el egymás mellet. Mindenki köteles az általa választott ívet (külső, belső) tartani. Tehát nem hajthat át a pálya másik oldalára és az ideális ívet sem használhatja szabadon, ha van mellette valaki.
    Tehát az F1-ben és WTCR-ben olyan gyakran látott "leterelésért", adott szituációtól függően büntetést is lehet kapni.
    Ilyen esetben elvárt 1 autó helyet hagyni a pályán.

  3. #3
    Érhető, amit írsz. Nem is akartam beesni a másik ívre, de ahogy írtad is elfékeztem. Viszont elfékeztük mind a 3-as...sőt én fékeztem legkorábban. Ettől függetlenül, ha a többiek időben fékeznek, és én ugyan így elmérem a féktávot, akkor az biztos h lehúztam vna valakit. Legközelebb időben fékezek

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg kovdav15 írta Hozzászólás megtekintése
    Érhető, amit írsz. Nem is akartam beesni a másik ívre, de ahogy írtad is elfékeztem. Viszont elfékeztük mind a 3-as...sőt én fékeztem legkorábban. Ettől függetlenül, ha a többiek időben fékeznek, és én ugyan így elmérem a féktávot, akkor az biztos h lehúztam vna valakit. Legközelebb időben fékezek
    A legfontosabb hogy baleset nélkül megoldottátok.

  5. #5
    Teljesen jogos, csodálkoztam is, hogy nem kaptam semmit. Elnézést mégegyszer, azért a plusz gyorsításért, felesleges volt.

    A kérdésem az, hogy az URH a naptár szerinti következő versenyre érvényes, vagy a következőre, amin indulok? Sajnos a következő DLC-s futamról lecsúszok, nincs meg a DLC, így legközelebb Silverstoneban állok rajthoz.

    A másik kérdés: a bünti automatikusan jár, mindegy mit megyek az időmérőn, a futamon a rendszer automatikusan bedob az utolsó helyre? Bár ez most nem nagyon számít, eleve a mezőny végével számolok az időmérőn, inkább a jövőre nézve kérdezem, ilyenkor nem is próbálhatok jó időt menni azért, hogy tudjam, hol állok a mezőnyben egy körös tempó tekintetében, menjek egy lassút az utolsó helyért, vagy mindegy mit csinálok, automatikusan jár az URH?

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg SidCorky írta Hozzászólás megtekintése
    Teljesen jogos, csodálkoztam is, hogy nem kaptam semmit. Elnézést mégegyszer, azért a plusz gyorsításért, felesleges volt.

    A kérdésem az, hogy az URH a naptár szerinti következő versenyre érvényes, vagy a következőre, amin indulok? Sajnos a következő DLC-s futamról lecsúszok, nincs meg a DLC, így legközelebb Silverstoneban állok rajthoz.

    A másik kérdés: a bünti automatikusan jár, mindegy mit megyek az időmérőn, a futamon a rendszer automatikusan bedob az utolsó helyre? Bár ez most nem nagyon számít, eleve a mezőny végével számolok az időmérőn, inkább a jövőre nézve kérdezem, ilyenkor nem is próbálhatok jó időt menni azért, hogy tudjam, hol állok a mezőnyben egy körös tempó tekintetében, menjek egy lassút az utolsó helyért, vagy mindegy mit csinálok, automatikusan jár az URH?
    15 év versenyzés után 1 kezemen meg tudnám számolni az összes versenyem, amin egyet sem hibáztam.

    Büntetéseket, utólag a replay alapján, a rajt és a T1 között történt balesetek, valamint az utólagos óvásokra hoz a VB.

    Az URH-t a következő futamon kell letölteni amin rajthoz állsz.
    Aki URH büntetést tölt le, az a 30 perces időmérő edzésen nem hajthat ki a pályára. Minden mást ugyan úgy csinálhat ahogy megszokta.

    Ha közvetlenül a verseny előtt szeretnél gyakorolni, akkor offline tudsz gyakorolni. Az időmérő alatt nem mehetsz ki a pályára.

  7. #7
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha közvetlenül a verseny előtt szeretnél gyakorolni, akkor offline tudsz gyakorolni. Az időmérő alatt nem mehetsz ki a pályára.
    Hozzáteszem, hogy ettől függetlenül érdemes az időmérő alatt is a szerveren tartózkodni, mert az időmérő utolsó pillanataiban csatlakozva könnyű triggerelni a rajtrács bugot.

  8. #8
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    15 év versenyzés után 1 kezemen meg tudnám számolni az összes versenyem, amin egyet sem hibáztam.

    Büntetéseket, utólag a replay alapján, a rajt és a T1 között történt balesetek, valamint az utólagos óvásokra hoz a VB.

    Az URH-t a következő futamon kell letölteni amin rajthoz állsz.
    Aki URH büntetést tölt le, az a 30 perces időmérő edzésen nem hajthat ki a pályára. Minden mást ugyan úgy csinálhat ahogy megszokta.

    Ha közvetlenül a verseny előtt szeretnél gyakorolni, akkor offline tudsz gyakorolni. Az időmérő alatt nem mehetsz ki a pályára.
    Értem, köszi, minden tiszta.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •