Találatok: 1 - 11 (11 összesen)
  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    ACCGT2 Öszi bajnokság autóváltás

    Kernem a szervezoket, hogy vegyek vissza a szabalyzatba ujra az egyszeri autovaltas lehetoseget szankciok nelkul. Kunosek varialnak a boppal es ez nagyban befolyasolja a versenykepesseget, novelve a szerencse szerepet.

    Persze ez csak az oszi bajnoksagtol lenne lenyeges.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 07. 24. 16:51.

  2. #2
    Ezt csak mint versenyző írom, hogy ACC-ben nem globális BoP van, pályatípusonként eltérő. Tehát egy teljes szezonra a legerősebb autó kiválasztása nagyjából csak úgy lehetséges, ha minden pályatípusból legalább egyen összehasonlítod őket. ( És talán nem is nagy spoiler, hogy nem fogsz olyat találni, ami mindegyiken előnyben van, hiszen ez az egész rendszer lényege. ) Aki a bajnoki címért megy és szereti a kihívásokat, annak tudom ajánlani a Porschét, mert vezetni nem a legegyszerűbb, de ha ráérez az ember akkor kb. Spát és Silverstone-t leszámítva mindenhol versenyképes.

    Emlékeim szerint annak idején azért volt rögzítve a szabályban egy megengedett autócsere, mert előre ismert információ volt, hogy a bajnokság közben érkezik az új szezon csomagja.

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Kernem a szervezoket, hogy vegyek vissza a szabalyzatba ujra az egyszeri autovaltas lehetoseget szankciok nelkul. Kunosek varialnak a boppal es ez nagyban befolyasolja a versenykepesseget, novelve a szerencse szerepet.

    Persze ez csak az oszi bajnoksagtol lenne lenyeges.
    Monza-n a Merci, Lambo, Jaguar a nyerő autók. 2 év alatt a variálásban ezen mi változott? Vagy hol látod ebben a szerencsét?
    Ez mennyiben befolyásolja a mostani Monzai futamot, ahol szabad autó választás van?

  4. #4
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt csak mint versenyző írom, hogy ACC-ben nem globális BoP van, pályatípusonként eltérő. Tehát egy teljes szezonra a legerősebb autó kiválasztása nagyjából csak úgy lehetséges, ha minden pályatípusból legalább egyen összehasonlítod őket. ( És talán nem is nagy spoiler, hogy nem fogsz olyat találni, ami mindegyiken előnyben van, hiszen ez az egész rendszer lényege. ) Aki a bajnoki címért megy és szereti a kihívásokat, annak tudom ajánlani a Porschét, mert vezetni nem a legegyszerűbb, de ha ráérez az ember akkor kb. Spát és Silverstone-t leszámítva mindenhol versenyképes.

    Emlékeim szerint annak idején azért volt rögzítve a szabályban egy megengedett autócsere, mert előre ismert információ volt, hogy a bajnokság közben érkezik az új szezon csomagja.
    Silverstoneban iszonyat versenykepes lett a porsche, kb 0.7 secet javitottam eddig a februari idomon agressiv setuppal. A Porsche tenyleg OP lett.
    Monzaban es spaban annyira nem gyors, es suzukaban sem nyero, de ez 3 palya 10en vhanybol. Vezetni a legelvezetesebb, amiota lehet hasznalni a kerekvetoket. Mintha a FFB is elesebb lenne, jobban erzem a visszajelzeseket az utrul. Fektavja brutal a mercihez kepest, pedig Monzaban is csak kb 5-6 km/h val lassabb az egyenesekben. En tervezem ösztöl a porsches indulast, remekul lehet setupolni is.

    Az AMG is feljott ujabban, Tamas brutal idot nyomott monzaban

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt csak mint versenyző írom, hogy ACC-ben nem globális BoP van, pályatípusonként eltérő. Tehát egy teljes szezonra a legerősebb autó kiválasztása nagyjából csak úgy lehetséges, ha minden pályatípusból legalább egyen összehasonlítod őket. ( És talán nem is nagy spoiler, hogy nem fogsz olyat találni, ami mindegyiken előnyben van, hiszen ez az egész rendszer lényege. ) Aki a bajnoki címért megy és szereti a kihívásokat, annak tudom ajánlani a Porschét, mert vezetni nem a legegyszerűbb, de ha ráérez az ember akkor kb. Spát és Silverstone-t leszámítva mindenhol versenyképes.

    Emlékeim szerint annak idején azért volt rögzítve a szabályban egy megengedett autócsere, mert előre ismert információ volt, hogy a bajnokság közben érkezik az új szezon csomagja.
    Tisztában vagyok vele, globálisan változtattak a kocsikon.

    Vannak, amelyek gyorsabbak lettek, mások pedig lassabbak. Ha ilyen történik éles szezonon belül, arra való a joksr, korábban is ezért volt szükség rá.

    Amit leirtal, azzal egyetértek,de mi van, ha ez mondjuk novemberben felborul?

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Monza-n a Merci, Lambo, Jaguar a nyerő autók. 2 év alatt a variálásban ezen mi változott? Vagy hol látod ebben a szerencsét?
    Ez mennyiben befolyásolja a mostani Monzai futamot, ahol szabad autó választás van?
    Nem szervezo hoz vagy sportemberhez méltóan reagálsz Laci, ezt meg akkor sem engedhetned meg magadnak, ha igazad lenne.

    Szegyeld magad.

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szervezo hoz vagy sportemberhez méltóan reagálsz Laci, ezt meg akkor sem engedhetned meg magadnak, ha igazad lenne.

    Szegyeld magad.
    Természetesen nagyon sajnálom ha megbántottalak.
    Sajnálom, de nem igazán értem hogy milyen szerencsére gondolsz. 2 éve ugyan azok az autók nyerők Monza-ban. Az autók BOP-ja folyamatosan javult az elmúlt időszakban, érezhetően kiegyensúlyozottabb a mezőny mint a kezdeti időszakban. Közelebb kerültek egymáshoz az autók, van nem egy olyan pálya ahol több márkával is lehet nyerni. Minden szempontból fejlődött. Aki veszi a fáradságot, hogy kiismerje az autók erősségeit és gyengéit és nem csak 1 pálya alapján vonja le a következtetéseit, annak nem jelenthet problémát autót választani.
    Legutóbb pl az Audit és Porsche-t lassították Kunosék, mindegyikkel lehet továbbra is futamokat nyerni. Folyamatosan fejlődik a szim, javítgatják a bugokat, fizikai update-k már alig vannak. A kezdeti 200-300 játékosról 2000-3000 játékosra nőtt. Szóval már egyre kevesebben gondolják, hogy ez egy használhatatlan bug halmaz. Szóval nem értem részedről mi ez az állandó negatív hangulat. Van jó pár idegesítő bug, ami megkeseríti a versenyzők életét, de aki akar tud versenyezni vele.

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztában vagyok vele, globálisan változtattak a kocsikon.

    Vannak, amelyek gyorsabbak lettek, mások pedig lassabbak. Ha ilyen történik éles szezonon belül, arra való a joksr, korábban is ezért volt szükség rá.

    Amit leirtal, azzal egyetértek,de mi van, ha ez mondjuk novemberben felborul?
    Ha mindez Novemberben felborul, akkor Novemberben lehet hozni rá szabályt hogy egyszer mindenki válthat autót.
    Míg a te érvelésed, hogy azért kell megváltoztatni a szabályt, mert hátha Novemberben szükségünk lesz rá.

    Egyébként nincsen semmi akadálya hogy legyen szabad autóváltás, ha a VI indokoltnak látja, vagy a versenyzők legalább fele támogatja, akkor bekerülhet a szabályzatba.

    Illetve ez a Nyáribajnokság Monza-i futam topicja ha az őszi bajnokságról szeretnél vitázni, akkor miért nem nyitsz neki egy topicot ahol ennek lenne értelme?
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 07. 24. 17:08.

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    ACCGT2 Öszi bajnokság autóváltás

    Átraktam ide.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 07. 24. 16:55.

  10. #10
    Erről az autócseréről mindenkinek megvan a maga véleménye. Én ha elkezdek egy szezont egy autóval, akkor legyen az jó vagy rossz, azzal fejezem be. Szeretem kiismerni az autót, és erre kell is egy egész szezonnyi idő. Még a szezon vége felé is szoktam újat tanulni az adott verdáról. Ettől persze még elfogadom, hogy mindenki máshogy áll a kérdéshez és lehet más igény is.
    Itt a lehetőség, kerdés felvetve, ki lehet beszélni, meg lehet szavazni.

    Azt viszont ne haragudjatok, de abszolut nem vágom hol volt bármi sértő Laci hozzászólásában, pláne olyan amiért szégyelni is kellene magát.
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem szervezo hoz vagy sportemberhez méltóan reagálsz Laci, ezt meg akkor sem engedhetned meg magadnak, ha igazad lenne.

    Szegyeld magad.
    Az eddigi frissitésekkel inkább közelítették egymáshoz az autókat, nem emeltek ki egyet sem a többi felé szerintem.
    Utoljára módosította: latoo; 2020. 07. 24. 19:41.

  11. #11
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Erről az autócseréről mindenkinek megvan a maga véleménye. Én ha elkezdek egy szezont egy autóval, akkor legyen az jó vagy rossz, azzal fejezem be. Szeretem kiismerni az autót, és erre kell is egy egész szezonnyi idő. Még a szezon vége felé is szoktam újat tanulni az adott verdáról. Ettől persze még elfogadom, hogy mindenki máshogy áll a kérdéshez és lehet más igény is.
    Itt a lehetőség, kerdés felvetve, ki lehet beszélni, meg lehet szavazni.

    Azt viszont ne haragudjatok, de abszolut nem vágom hol volt bármi sértő Laci hozzászólásában, pláne olyan amiért szégyelni is kellene magát.

    Az eddigi frissitésekkel inkább közelítették egymáshoz az autókat, nem emeltek ki egyet sem a többi felé szerintem.
    En pont emiatt rágtam Laci fulet, hogy csinalni kene egy porsche cup bajnoksagot fix setuppal. Ott nincs bop, nincs kifogas, hogy nemtok setupolni. Beul vezet es nyer. Vagy veszít
    De sajnis nincs kapacitas ra es en en is kidőltem a sorbol egyelőre.
    Ha lenne ra igeny szerveznek egyet, de csak szept- okt tol tudnám...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •