Találatok: 1 - 17 (17 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2020.08.02 ACCGT2020 - Monza

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT nyári bajnokságunk következő fordulóját Monza-n tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Monza

    Szabadedzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:32
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    A prekval szerveren lehet próbálgatni a GT4-es autókat, a továbbiakban az ezekkel futott körök is felkerülnek a Rank oldalunkra:
    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...718+Cayman+GT4

    Ha bármi problémát tapasztaltok, itt jelezzétek:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...R-Masters-Rank

  3. #3
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291

    Ferrari Setup



    A teljesen tökéletes köröm valahol 1.47.4 vége - 1.47.5 körül lehetne de tegnap már nem tudtam összerakni.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  4. #4
    Icsó Ottó Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    6
    Mercisek ott a top12-ben!
    Mit setupoltatok az agressivehoz kepest? 1.48 kozepe kb megvan, de ötletem sincs, hogy hol bujik meg 1-1.5 mp.

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Csocsó írta Hozzászólás megtekintése
    Mercisek ott a top12-ben!
    Mit setupoltatok az agressivehoz kepest? 1.48 kozepe kb megvan, de ötletem sincs, hogy hol bujik meg 1-1.5 mp.
    47 közepéig biztosan jó a gyári agressive.

    Próbáld ki hogy gyakorláshoz feljebb veszed a TC-t. Ha valahol túl sokat beleszól, akkor tudod hogy ott mással kell próbálkozni, mert kevés a tapadás.

  6. #6
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Csocsó írta Hozzászólás megtekintése
    Mercisek ott a top12-ben!
    Mit setupoltatok az agressivehoz kepest? 1.48 kozepe kb megvan, de ötletem sincs, hogy hol bujik meg 1-1.5 mp.
    Mentem pár kört a Mercivel. Nekem nem igazán jön be a monstrum. Kicsit lomha az én ízlésemnek. De van benne erő. Úgysem szoktam vele menni, lehet egy futamra kipróbálom itt.

    A túlságosan előre tolt fékerőnél hallani ahogy az ABS folyamatosan elveszi a féket, meghosszabbítva a féktávot és a blokkoló elsők miatt le is tolja az orrát a féktávokról, nem lehet vele rövidet fékezni. Ezt érdemes hátrébb tolni, 1-2% kezdésnek megteszi. Ha nagyon hátra húzod akkor pedig kanyar bejáraton nagyon megnő az autó fordulási hajlama és nehéz stabilan kigyorsítani.
    A másik dolog amit érdemes itt állítani gyakorláshoz, az a TC. Nyugodtan felveheted 6-osra. Ha folyamatosan hallod hogy leszabályoz, akkor túl sok tapadást használsz kanyarodáshoz és nem marad kigyorsítani. Változtatni kell.
    E mellet még van amikor megéri cserélni a fékbetétet, 1-esre, vagy kipróbálhatod a 4-est is, de az max 1 körre jó. A fékhűtést is le lehet venni 2-1-re ha nem melegszik túl.
    61,4% fékerővel és 6-os TC-vel pár körből megvolt az 1:47.8. Ha lejjebb veszed a TC-t akkor még azzal is lehet faragni 1-2 tizedet, de akkor sokkal jobban rá kell készülni a kigyorsításokra.
    Ez után már csak a szöszmötölés marad. (Guminyomás, kerékdőlés, összetartás, dumper-ek)
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 08. 02. 15:36.

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 26 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters.hu #A
    1 - 26-ig. Kovács Dávid - Zelfel Tamás

  8. #8
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Sziasztok, szeretnék nevezni a mai tesztre, ha még lehet!

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, szeretnék nevezni a mai tesztre, ha még lehet!
    A GTR-Masters.hu #A szerveren indulhatsz.

    Jó versenyt.

  10. #10
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Sziasztok!

    Szeretnék indulni az esti futamon, ha lehetséges

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék indulni az esti futamon, ha lehetséges
    A GTR-Masters.hu #A szerveren indulhatsz.

    Jó versenyt.

  12. #12
    Nem vizsgázott jól az új modem, többen jelezték menet közben/után, hogy ugrált az autóm a pályán és sajnos nálam is néha teleportáltak a többiek. Ilyen melegben a gépem se bírja az ACC-t, most egy picit alapból meg-megröccent, de főleg ha volt valaki a tükörben, akkor a féktávokon megakadt, elég nehéz úgy betalálni az ívekre. De a BMW itt egész tűrhetően megy (persze azért nem is igazán gyors), a végsebessége brutális, csak a kezdeti kigyorsítása nem túl erős, a Merciket nehéz vele levadászni, de lehetséges.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 08. 02. 23:31.

  13. #13
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos végeredmény.
    http://www.gtr-masters.hu/result/14104

  14. #14
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nálam se volt hiány kihívásokban. Bár már megszoktam, hogy Monza a "drámáról szól". A rajtrácson avval fogadott az ACC hogy egy félbevágott autóba ültem...
    Először azt hittem hogy megint egymásba rakott két autót, de a rajt után kiderült hogy voltszíves kedvére átkonfigolni a belső nézetemet hogy a kettévágott autó padlóját nézhessem...
    Úgy látom kunoséknál a tendencia hogy 2 bug-ot kijavítanak és 1-et betesznek.
    A motorháztető nézetben már körbemenni sem tudok, a kormányos belső nézetben meg kb 120fok a FOV....
    Végül verseny közben nyomkodva a gombokat megtaláltam a FOV állítást. CTRL+nyilak. Ha esetleg valaki hasonló helyzetbe kerülne.
    Végül sikerült minden akadályt leküzdeni és célba érni a középmezőnyben, ami körülményekhez képest nem olyan rossz. A végére még sikerült egy kis izgalmat is okoznom a többieknek, úgy hogy nem volt rossz verseny, de a jövőben lehet gyakorlok pár kört motorháztető nézetben is, hátha szükségem lesz rá...

  15. #15
    First ever online versenyem volt, tegnap egész délután körözgettem (ahogy a hét második felében is végig ), hogy szokjam a pályát és az autót is, de persze a leintésig minden új tapasztalatnak számít. A futam legelején sikerült is valakibe beledurrantani, tőle ezúton is elnézést kérek, és remélem, hogy a lekörözéseimmel sem voltak gondok, igyekeztem előzékeny lenni, néha talán már túl előzékeny is voltam. Az egyetlen cél az volt, hogy végigérjek kiesés nélkül, ehhez képest a 25/19. helyet nem is tartom rossznak, még ha ez inkább a kieséseknek is volt köszönhető az én teljesítményem helyett, de majd legközelebb jobb lesz. Köszi srácok, remélem még sok ilyenen részt tudok venni és javulni fognak az eredmények. Silverstoneban tala.

  16. #16
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg SidCorky írta Hozzászólás megtekintése
    First ever online versenyem volt, tegnap egész délután körözgettem (ahogy a hét második felében is végig ), hogy szokjam a pályát és az autót is, de persze a leintésig minden új tapasztalatnak számít. A futam legelején sikerült is valakibe beledurrantani, tőle ezúton is elnézést kérek, és remélem, hogy a lekörözéseimmel sem voltak gondok, igyekeztem előzékeny lenni, néha talán már túl előzékeny is voltam. Az egyetlen cél az volt, hogy végigérjek kiesés nélkül, ehhez képest a 25/19. helyet nem is tartom rossznak, még ha ez inkább a kieséseknek is volt köszönhető az én teljesítményem helyett, de majd legközelebb jobb lesz. Köszi srácok, remélem még sok ilyenen részt tudok venni és javulni fognak az eredmények. Silverstoneban tala.
    Ennyire korrekt elengedéseket régen láttam. Még az irányjelződet is kiraktad, hogy merre húzódsz a pályán.
    (A következő GT verseny Kyalami. )

  17. #17
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyire korrekt elengedéseket régen láttam. Még az irányjelződet is kiraktad, hogy merre húzódsz a pályán.
    (A következő GT verseny Kyalami. )
    Köszi. Futam előtt direkt belőttem a kormányra, inkább átraktam azt a két funkciót ami helyére került a Stream Deckre. Bár így is sikerült néha kigyorsításon olyan ívre beállni, aminél én azt hittem hogy nem jó, másnak meg pont az volt az ideális.

    Nincs meg még a DLC, talán ősszel beruházok mindkettőre, vagy várok egy akciót, egyelőre a "gyári" pályákat akarom betanulni. Szóval a következőt sajnos kihagyom.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •