Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
    Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    1.770

R3E WTCR SC 2020 - Norisring - 08.05

Kedves Versenyzők!

Folytatódik a nyílt, ingyenes Masters WTCR 2020 Nyári Kupa! Harmadik állomásunk Nürnberg utcai pályája, a Norisring.

3. Futam: 08.05. - Szerda Norisring - rank

Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig
    Kezdés: 19:00
    Practice: 1 óra
    Qualifying: 15 perc
    Race 1: 20 perc
    Race 2: 20 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Zászlószabályok: Teljes
    Vágásellenőrzés: Boxutca-áthajtásos büntetés
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

Éles szerver: GTR-Masters #A, #B
    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL
    Szerverjelszó:
    masters

Indulási feltételek: Masters WTCR Summer Cup 2020
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

Fontos!!

• A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

www.facebook.com/GTRMasters

Üzenetek
    1.770
    Kedves Versenyzők!

A problémamentes startok érdekében érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Edit Assignments menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz.

A működése a következő:
    1. Az első piros lámpa kigyulladásakor tartsd lenyomva a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Engedd fel a Launch Control gombot, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. A lámpák kialvása után az autó elindul és az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.

Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rossz indulások elkerülhetők a használatával.

Car Setup

Sziasztok,

Szimulátorba teljesen kezdő vagyok, de szeretnék mostantól jelen lenni. Tudom, hogy a car setup meghatározó része a dolognak és nem veri senki nagydobra, de így első körben kérhetek némi segítséget, hogy mit milyen irányba érdemes állítani mondjuk ezen a pályán?
    Erre még nagyon nem éreztem rá...

Előri is köszi!
    Üdv,
    Gábor

Üzenetek
    1.770
    Idézet Eredetileg Senninha írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Szimulátorba teljesen kezdő vagyok, de szeretnék mostantól jelen lenni. Tudom, hogy a car setup meghatározó része a dolognak és nem veri senki nagydobra, de így első körben kérhetek némi segítséget, hogy mit milyen irányba érdemes állítani mondjuk ezen a pályán?
    Erre még nagyon nem éreztem rá...

Előri is köszi!
    Üdv,
    Gábor
    Szia!

Később, ha odajutok, teszek fel setupot, még nem volt alkalmam felnézni a pályára. Kicsit már közhelyesen hangzik egyébként, mert ebben a helyzetben folyton ezt ismételgetjük, de kezdetben a legfontosabb a megfelelő mennyiségű gyakorlás, hogy magabiztos legyél a volánnál és érezd, hogy mire van szükséged az autótól ahhoz, hogy gyors legyél, a beállítások is akkor a leghasznosabbak, amikor már saját magad tudod olyan irányba változtatni őket, ami a saját stílusodnak/igényeidnek megfelel.

Car Setup

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

Később, ha odajutok, teszek fel setupot, még nem volt alkalmam felnézni a pályára. Kicsit már közhelyesen hangzik egyébként, mert ebben a helyzetben folyton ezt ismételgetjük, de kezdetben a legfontosabb a megfelelő mennyiségű gyakorlás, hogy magabiztos legyél a volánnál és érezd, hogy mire van szükséged az autótól ahhoz, hogy gyors legyél, a beállítások is akkor a leghasznosabbak, amikor már saját magad tudod olyan irányba változtatni őket, ami a saját stílusodnak/igényeidnek megfelel.

Szia,

Igen, abszolút egyet értek veled ebben és erre is helyezem a fő hangsúlyt, csak azért közben azt is fontos megérteni, hogy milyen beállítási lehetőségek vannak és ezekkel mit mennyire lehet befolyásolni. Ezeket persze csak akkor érzi majd az ember, ha már önmagában biztos és ráérzett az autóra, a pályára és a legjobbat ki tudja magából hozni folyamatosan.

Üzenetek
    1.770
    Azt nem mondom, hogy mestermunka, de kiindulásnak jó:
    Hyundai setup

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (1 tag és 1 vendég)

1. imi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •