Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)
  1. #26
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    kocc

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hasonlóképpen alakultak a versenyeim mint Monza-ban. Az első jól, a másodikon most kicsit tovább jutottam, nem az első, hanem a harmadik kanyarban fordított meg ezúttal Szabó Feri, majd talált el valaki, végül pedig Asványi Feri bevitt egy utolsó megfejelést, így sérült autóval mehettem jégkrémet majszolni a'la Raikonnen Faragó Imi első kanyaros torpedótámadásának következményeit sikeresen túléltem, de aztán egy felfüggesztés sérülés miatt értelmetlen lett volna 20 percet a mezőny mögött körözgetnem.

    Az első futam annál jobban alakult, 16. helyről rajtolás után mások hibáit kihasználva és a gumikra vigyázva már a 7. helyen körözgettem és igazán nem is veszélyeztetett Hevesi Sanyi mögöttem, de aztán hátul a dombtetőn elbénáztam és megforogtam, de még így is simán 10.-nek visszaálltam, ami egy első rajthely lett volna a második futamra, de kb. ugyanott, ugyanúgy megint sikerült megcsípnem a szélét és ezúttal a 14. helyre forogtam hátra. Zsigovics Peti több, mint korrekt módon szinte maga elé engedett egy körrel a vége előtt, Faragó Imit (ha jól emlékszem, ő volt) pedig 4 ezredmásodperccel gyorsultam le a célvonalig egy alávágással az utolsó kanyartól
    Bocsi a lökésért Erik! Én hibáztam, kicsit lecsúsztam a fűre, azt a szegélykő megdobott és kiforgattalak, sajnos ezeknél az autóknál elég egy halovány érintés. Elnézésedet kérem.

  2. #27
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi a lökésért Erik! Én hibáztam, kicsit lecsúsztam a fűre, azt a szegélykő megdobott és kiforgattalak, sajnos ezeknél az autóknál elég egy halovány érintés. Elnézésedet kérem.
    Elnézve. Tudom, hogy nem volt szándékos és elég egy bolhapöcsnyi taszajtás. Attól még mentem volna tovább, de kaptam utána nagyobb ütést, amitől sérült a vas.

  3. #28
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    74
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is felemás versenyeim voltak. R1-ben a második helyről rajtoltam, T1-ben megpróbáltam Kenéz Sanyit támadni kívülről, emiatt Nagy Balázs bebújt mellém, de T12-ben kicsit szélesebben fordult így be tudtam engedni a kocsit a Peugeot mellé és sikerült visszaelőznöm. Ezután 3-man vonatoztunk végig kb 1 másodperces gapekkel, csak a lekörözésekkor estünk jobban egymásra. Az utolsó percekben alattam is elkezdett úszkálni a Honda, kicsit túlerőltettem a gumikat, de bejöttem P2-ben.
    R2 T1-et megúsztam, T2-ben kivül próbáltam ott tartani az autót Kenéz Sanyi mellett, de túl nagy tempóval próbálta megcsinálni a kanyart és lesodródott az ívről, Ásványi Feri Audiját eltalálta, én a kavicságyba szorultam, repültünk mindhárman Engem a túloldali palánk állított meg, futóművel blokkoltam az ütést, így olyan 75%-os állapotban dolgozott tovább. Felzárkózás közben Szabó Ferencen akadtam fent jópár kör erejéig, majd egy másik Hunyadi üldözése közben lecsúsztam T8-ban a kavicságyba, ahol éppen Faragó Imi a másik Hondával evickélt vissza a pályára. Sajnos már nem tudtam kikerülni, telibevágtam. Elnézést kérek érte!
    Végül a 9. helyen sántikáltam be

    Szeretem ezt a pályát, viszont nehéz előzési pozícióba kerülni. Konkrétan az első két szektorban esélytelen, csak tartani lehet az előtted haladó tempóját, T9, T10-et teljesen vakon próbálod megcsinálni, közben ne is szakadj le az előtted haladóról, hogy legyen lehetőséged T12-ben, vagy T13-ban. Kemény
    Nem gond, szerencsére nagy baj nem lett. A felfüggesztés sérült, a kormányközép ment el
    A futamok utolsó egyharmada nekem küzdés volt keményen mindkettőn. Ehhez képest a másodikon eddig a szituig egész jól sikerült tartanom
    Te milyen állapotú gumikkal fejezted amúgy be? (Sokan nem.mentunk Hondaval, azért is vagyok kíváncsi a tapasztalatodra).

  4. #29
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg imi írta Hozzászólás megtekintése
    Nem gond, szerencsére nagy baj nem lett. A felfüggesztés sérült, a kormányközép ment el
    A futamok utolsó egyharmada nekem küzdés volt keményen mindkettőn. Ehhez képest a másodikon eddig a szituig egész jól sikerült tartanom
    Te milyen állapotú gumikkal fejezted amúgy be? (Sokan nem.mentunk Hondaval, azért is vagyok kíváncsi a tapasztalatodra).
    Ha jól emlékszem a jobb elsőből 45% körül maradt, a balos 50% felett volt.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •