Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 34 (34 összesen)
  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem neveztem, de indulnék a versenyen.
    GTR-Masters.hu #A szerveren indulhatsz.

    Jó versenyt.

  2. #27
    Kotroczó Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 03. 27.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    8
    Heló! Elfelejtettem regisztrálni magam. Indulhatok a Versenyen? Köszönöm

  3. #28
    Hofbauer András Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 04. 15.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    9

    Verseny nevezés

    jelentkezek a versenyre sajnos időt elfelejtettem nevezni

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Hofbauer András írta Hozzászólás megtekintése
    jelentkezek a versenyre sajnos időt elfelejtettem nevezni
    Idézet Eredetileg Kotroczó Roland írta Hozzászólás megtekintése
    Heló! Elfelejtettem regisztrálni magam. Indulhatok a Versenyen? Köszönöm
    GTR-Masters.hu #A szerveren indulhattok, gyertek.

    Jó versenyt.

  5. #30
    A tegnapi futamot most kimondottan élveztem. Egyfelől sikerült megtalálni az összhangot az autóval, a vezetés önmagában is szórakoztató volt, másfelől pedig szinte az egész futamon Lóczi Jánossal kergettük egymást. Háromszor is pozíciót cseréltünk a táv alatt, bár az utolsót azt egy picit sajnáltam, volt közöttünk némi kontakt, pedig igyekeztem helyet hagyni belül. Csak Dominik olyan ütemben zárkózott vissza ránk, hogy már egyre égetőbb szükségét éreztem a kérdés eldöntésének.

    Amennyit én láttam belőle, az alapján a rajt is szépen lezajlott incidens nélkül, úgyhogy gratulálok mindenkinek!

    Sajnos a hőségben érezhetően jobban szenved a CPU és a GPU, ha valaki volt a tükrömben, akkor szaggatott az ACC, de szerencsére probléma nem lett belőle.

  6. #31
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    A nyár most nekem is közbe szólt. De időmérő végére csak sikerül befutnom.
    Ez az 5 perces tea szünet nem nekem való, unalmamban olyan nyugisan ücsörögtem, hogy még a drive gombot is elfelejtettem benyomni...
    Ahhoz képest nem volt rossz a verseny, a top 10 környékén jó kis vonatozás ment, mögöttük elautózgattam.

    Visszanéztem a replay-t, Zelfinek jövök egy bocsánat kéréssel a koccért. Én hibám volt, el TS-eztem a féktávot.

  7. #32
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Egy jó 5 év kihagyás után az első futamom, és az is még GTR2-ben volt.
    Figyelembe véve, hogy 2 hete se kormányom se gépem nem volt, az össz cél amit kitűztem a futamra, hogy ne csesszem el más versenyét. Ez kis túlzással sikerült is. Bocs Roland a koccért, nem terveztem ott már betenni a belső ívre csak így sikerült.
    Azt az 1 koccot leszámítva ha nem is gyorsan de legalább lassan körbe értem és élveztem a vezetést, az is valami.

  8. #33
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Egy jó 5 év kihagyás után az első futamom, és az is még GTR2-ben volt.
    Figyelembe véve, hogy 2 hete se kormányom se gépem nem volt, az össz cél amit kitűztem a futamra, hogy ne csesszem el más versenyét. Ez kis túlzással sikerült is. Bocs Roland a koccért, nem terveztem ott már betenni a belső ívre csak így sikerült.
    Azt az 1 koccot leszámítva ha nem is gyorsan de legalább lassan körbe értem és élveztem a vezetést, az is valami.
    Üdv megint a csapatban, akkor szeptembertől újra teljes létszámmal indulhat a Dexter Team.

  9. #34
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi futamot most kimondottan élveztem. Egyfelől sikerült megtalálni az összhangot az autóval, a vezetés önmagában is szórakoztató volt, másfelől pedig szinte az egész futamon Lóczi Jánossal kergettük egymást. Háromszor is pozíciót cseréltünk a táv alatt, bár az utolsót azt egy picit sajnáltam, volt közöttünk némi kontakt, pedig igyekeztem helyet hagyni belül. Csak Dominik olyan ütemben zárkózott vissza ránk, hogy már egyre égetőbb szükségét éreztem a kérdés eldöntésének.

    Amennyit én láttam belőle, az alapján a rajt is szépen lezajlott incidens nélkül, úgyhogy gratulálok mindenkinek!

    Sajnos a hőségben érezhetően jobban szenved a CPU és a GPU, ha valaki volt a tükrömben, akkor szaggatott az ACC, de szerencsére probléma nem lett belőle.
    Jó futam volt.

    Bár az éppen aktuális pályán hiába voltam a harmadik rajthelyen nem volt olyan jó a tapadásom a Porscheval mint vártam volna. Oszlár Dominiktól elnézést kérek, hogy az egyes kanyarban meglöktem kigyorsításon. Én úgy éreztem már a gázra léphetek és nem tudom, pontosan hogyan de meglöktelek pedig már én is és Te is a gázon álltunk. Polgár Balázzsal jót bunyóztunk, de a Porsche nekem zabálta a gumikat. 3/4 óra alatt rengeteget lassult a tempóm. Két körrel előtted álltam ki és az új abroncsokon a 4mp hátrányból kb 2mp-el eléd tudtam visszajönni. Ami szépen lassan el is tűnt. Tény hogy olyan lassan mentem előtted védekezve, hogy Dominik utolért minket. Az egyes kanyarban nem történt semmi. Én úgy éreztem, hogy mintha blokkolni akart volna a jobb első de az ABS továbbgördítette volna a kereket és szerintem hosszabb lett a féktávom. Végül is Én csúsztam beléd, mert Te már előrébb voltál, mint Én. Így Dominik is el tudott menni, amit a verseny elején elkövetett incidensem miatt nem bántam. Örülök a 4. helynek.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •