Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (58 összesen)
  1. #26
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Automatikusan nem tudja a teljes replay-t lementeni a program. Túl hosszú neki a futam, a visszajátszás eleje hiányozna.
    Nekem egyben van az egész futam. Lehet azért, mert belenyúltam a replay ini fájlba.

  2. #27
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem egyben van az egész futam. Lehet azért, mert belenyúltam a replay ini fájlba.
    Erre gondolsz?

    {
    "replayQuality": 2,
    "farAIReplayQuality": 2,
    "automaticHiglightEnabled": 1,
    "useOnlyPlayerCarHighlights": 0,
    "highlightsRecTimeBefore": 15,
    "highlightsRecTimeAfter": 5,
    "maxTimeReplaySeconds": 3600,
    "autoSaveEnabled": 1,
    "autoSaveRaceNumber": 5,
    "autoSaveQualifyNumber": 2,
    "autoSaveOthersNumber": 2,
    "autoSaveMinTimeSeconds": 300
    }

  3. #28
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    En Györki Danielnek köszönnem meg az elvezetes futamot, az elejen en szopattam Öt, a vegen meg Ö engem. Visszanyalt a karma
    Nagyon fair csata volt, nem ugy mint egy törzstagunkkal, aki olyan divebombot nyomott ram a celegyenes vegen, hogy ha nem huzodok le, meg most is ott pörögnenk a kavicsagyban

    A lekörözeseken viszont dolgzni kene, majdnem minden lekorozesnel fekeznem kellett, hogy elkeruljek egy koccanast, volt olyan, aki cikazott elottem, en meg jobbra balra csapodtam, hogy most melyik iven tudnek lekorozni. Ugyanez a qualin, mentem 3 etapot es mind3 ban vagy masok kicuszasa, vagy feltartas miatt ment el a korom. A vegsot ugy kezdtem meg, hogy kb 2-3 sec volt hatra az edzesbol, amikor atmentem a celvonalon es meg tudtam futni egy tiszta kört, egyböl 4 tized javulas, pedig ovatosabban mentem, hogy ezt ne hibazzam en el.

    A strategiam igazabol 30 fokra volt tervezve, 38 fokon mar nem csinaltak meg a gumik, az utolso 4 korben a csere elott mar tobb mint 1.5-2 secet vesztettem koronkent, raadasul a box BUG is befigyelt, nem oldott ki a pitlimiter, felvaltottam kettesbe es vartam mikor jon a DT, vagy SGO buntetes.

    Viszont nagyon elveztem, vegre nem loktek ki - inkabb hagytam a kollegat elozni - es elvezetes versenyt sikerult futni. 100 literrel tudtam vmennyire tartani az elmezony tempojat, Dominik vegig ott volt elottem, ha kicsit korabban kiallok talan meg van az 5 hely. Ez az eltolt kerekcsere ment a tavaszi bajnoksagban, ahol felszaradt vizes huvos palyan mentunk, ebben a katlanban nem volt jo valasztas.

    Az SA-m 98 ra nott, meg sosem volt ilyen magas

    @Kristof, köszi a simresultot, tokeletes.

  4. #29
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Erre gondolsz?

    {
    "replayQuality": 2,
    "farAIReplayQuality": 2,
    "automaticHiglightEnabled": 1,
    "useOnlyPlayerCarHighlights": 0,
    "highlightsRecTimeBefore": 15,
    "highlightsRecTimeAfter": 5,
    "maxTimeReplaySeconds": 3600,
    "autoSaveEnabled": 1,
    "autoSaveRaceNumber": 5,
    "autoSaveQualifyNumber": 2,
    "autoSaveOthersNumber": 2,
    "autoSaveMinTimeSeconds": 300
    }
    Igen. Azt hiszem, hogy csak a maxTimeReplaySecond értéket írtam át a duplájára.
    Ha jól tudom a játékon belül nem fog változni az érték, de ettől még működik.

  5. #30
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Azt hiszem, hogy csak a maxTimeReplaySecond értéket írtam át a duplájára.
    Ha jól tudom a játékon belül nem fog változni az érték, de ettől még működik.
    Javits ki kerlek ha tevedek, de a 3600 sec az 1 ora. A max ertek jatekon belul 1.15 perc. Akkor hogy is van ez? Ha beirnek 5400-t akkor menne a masfel ora?

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Dede, amúgymeg miért nem indulsz el a rajtnál a helyedről, elölről?
    Direkt keresed a kihívásokat?
    Hátrább nyílván több kalamajkába belekeveredhetsz, pláne ha a tempód is eltérő.

  7. #32
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Javits ki kerlek ha tevedek, de a 3600 sec az 1 ora. A max ertek jatekon belul 1.15 perc. Akkor hogy is van ez? Ha beirnek 5400-t akkor menne a masfel ora?
    Igen, de azért tegyél hozzá még egy kicsit, mert a felvétel már akkor kezdődik amikor kiállhatsz a rajtrácsra.
    Nekem a tegnapi versenyről kb. 1 óra 35 perc van a replayben.

  8. #33
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Azt hiszem, hogy csak a maxTimeReplaySecond értéket írtam át a duplájára.
    Ha jól tudom a játékon belül nem fog változni az érték, de ettől még működik.
    Kösz, ezt kipróbálom, én azt hallottam, hogy ez így nem működik.

  9. #34
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem voltam túl elégedett magammal tegnap, a rajtnál a túlzott óvatossággal tönkretettem Tömöl Tomi futamát
    No problem, nem éles bajnokság. Amúgy is 2 órát készültem csak a számomra tök ismeretlen Lexus-al, azt hittem nagyjából már tudom kezelni, de a versenyen sokkal rosszabbul viselkedett, mint amire számítottam...

  10. #35
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de azért tegyél hozzá még egy kicsit, mert a felvétel már akkor kezdődik amikor kiállhatsz a rajtrácsra.
    Nekem a tegnapi versenyről kb. 1 óra 35 perc van a replayben.
    Huu ez nagyon kiraly . Fagyas nem volt? AC-ban content Manager miatt ha tul hosszu replayt allitottam be akkor kifagyott neha a jatek

  11. #36
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kösz, ezt kipróbálom, én azt hallottam, hogy ez így nem működik.
    Már régebben beállítottam ezt és tényleg nem működött. Aztán a spai futam után meglepődtem, hogy az egész verseny egy replayben van és most a barcelonait is így mentette.

  12. #37
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Huu ez nagyon kiraly . Fagyas nem volt? AC-ban content Manager miatt ha tul hosszu replayt allitottam be akkor kifagyott neha a jatek
    Volt gép újraindulásom, még a felvezető kör előtt, de az azért volt mert az új VR túlfűti a videokártyát (legalábbis erre gyanakszom). Újraindulás után átállítottam a hűtés profilját és végig mentem a versenyen gond nélkül.

  13. #38
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon fair csata volt, nem ugy mint egy törzstagunkkal, aki olyan divebombot nyomott ram a celegyenes vegen, hogy ha nem huzodok le, meg most is ott pörögnenk
    Itt rám gondoltál? Gondolom igen... Láttam, higy villogsz rám ezerrel, de szerintem nem volt ez olyan unfair mozzanat. Dominikkel is volt egy kísértetiesen hasonló eset ahol én voltam a szenvedő fél ugyanígy messziről vetődött be mellém számíthattam volna rá, hogy beteszi a kocsiját oda, de nyitvahagytam az ajtót vesztemre. Mint ahogy te is. Te is számíthattál volna rá hogy szélárnyékból lehet hogy beugrom oda belülre amit nem védtél...
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2020. 06. 22. 18:20.

  14. #39
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    az új VR túlfűti a videokártyát (legalábbis erre gyanakszom)
    Off, de ha SteamVR-t használsz, akkor tudom ajánlani az fpsVR-t, menet közben kijelzi, hogy mennyire izzad a CPU és a GPU, jól be lehet lőni vele, hogy hol van bottleneck/tartalék.

  15. #40
    Szabó Úr !

    "Az 5-ösben meg jött a fekete leves.
    Várkonyi kolléga nem tartotta az ívet a többiekhez képest, csúnyán elfékezte és a külső ívről egészen a fűig tolt.
    Persze Sipkai úrnak sem kellett több mögöttem és tolt egyet rajtam hátulról, dettó késői fékezés miatt, majd még 2x visszalökött a fűre.

    A következő balosra felfelé, valahogy mégis mögötte tudtam maradni és simán kifékeztem Bélát, de biztos ami biztos, miközben annyira behúzódtam belülre, hogy a kocsi baloldala már a műfüvön ment, ő még azért nekem jött a kanyarcsúcsponton mintha ott sem lennék.
    Ebben a szoftverben van egy gyári Helicorsa app. Színez is, pontos is. Nem látjuk? Vagy nem értjük, hogy mit jelez? Vagy mi van? (Amúgy enélkül is kellene tudni normális közlekedni a pályán, én sosem használtam ezt az appot mégsem török zúzok minden 3. kanyarban)
    Szerencsére ez kisebb kocc lévén, sikerült az előzés, és mehettem tovább."

    Szerintem nézd meg a replay mielőtt vádaskodsz !

    - nem vagyok epilepsziás, nem mentem cikk-cakk-ban, sehol.
    - először te jössz nekem a Várkonyi incidens miatt a fűről visszafele, azután meg még négyszer!

  16. #41
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Itt rám gondoltál? Gondolom igen... Láttam, higy villogsz rám ezerrel, de szerintem nem volt ez olyan unfair mozzanat. Dominikkel is volt egy kísértetiesen hasonló eset ahol én voltam a szenvedő fél ugyanígy messziről vetődött be mellém számíthattam volna rá, hogy beteszi a kocsiját oda, de nyitvahagytam az ajtót vesztemre. Mint ahogy te is. Te is számíthattál volna rá hogy szélárnyékból lehet hogy beugrom oda belülre amit nem védtél...
    Az elozest nem kezdted meg, megcsak nem is voltal elozesi tavon. Ha nem huzodom felre, siman letarolsz. A kanyar az enyem volt, elfordulhattam volna jogosan, de akkor megyunk a francba mind2en.
    Ertem en, hogy verseny van, meg nem is pontokert megy, de engem ilyenert mar buntettek Barcelonaban.
    Lattam, hogy jossz, de nem gondoltam volna, hogy belemesz, messze voltal egy ilyen manoverhez. Ha ez szabalyos, akkor van egy precedens esetem a jovore

  17. #42
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Off, de ha SteamVR-t használsz, akkor tudom ajánlani az fpsVR-t, menet közben kijelzi, hogy mennyire izzad a CPU és a GPU, jól be lehet lőni vele, hogy hol van bottleneck/tartalék.
    Oculus van. Működik az alatt is?
    Amúgy ini-ből lehet saját ACC fps mérőt indítani, meg szerver kapcsolat mérőt is. Ez is mutat cpu adatot, de nem tudom, hogy ez a sajátomat vagy a szerverét.

  18. #43
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Az elozest nem kezdted meg, megcsak nem is voltal elozesi tavon. Ha nem huzodom felre, siman letarolsz. A kanyar az enyem volt, elfordulhattam volna jogosan, de akkor megyunk a francba mind2en.
    Ertem en, hogy verseny van, meg nem is pontokert megy, de engem ilyenert mar buntettek Barcelonaban.
    Lattam, hogy jossz, de nem gondoltam volna, hogy belemesz, messze voltal egy ilyen manoverhez. Ha ez szabalyos, akkor van egy precedens esetem a jovore
    Ne viccelj már... szélárnyékot fogtam rajtad , 0,2 sec volt köztünk kihúzódtál balra, én meg beestem melléd mi ezen a szabálytalan? Mégha túlcsúsztam volna akkor azt mondom ok, de így...??? De látom meg is óvtad. Hajrá

    Riccardo kb csak így szokott előzni

  19. #44
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ne viccelj már... szélárnyékot fogtam rajtad , 0,2 sec volt köztünk kihúzódtál balra, én meg beestem melléd mi ezen a szabálytalan? Mégha túlcsúsztam volna akkor azt mondom ok, de így...??? De látom meg is óvtad. Hajrá

    Riccardo kb csak így szokott előzni
    Tudom es csipem is ezt az elozesifomat. Rengetegszer csinaltam ilyet, de egyszer utkoztem igy vkivel - Szechy Szabolcs Barcelona - es kaptam egy URH-t. Akkor hivtak fel a figyelmem, hogy az elozes akkor szabalyos, ha mar fektavon mellette vagy.

    Tul is csusztal a kanyarban, ha csak helyet hagyok es nem felre allok, rgo megyek a kanyar kulso iven, akkor en lettem volna a korlatod
    Ezt ne vedd szemelyesenk, szerintem engedni kene ezt, HA a masikat nem hatraltatod ezzel. En poziciot buktam ezzel es csak azert, mert nem akartam, hogy megint torott autoval menjek. Ha zavar, visszavonom az ovast

    Amugy ha jol emlexem mar egy hasonlot eljatszottunk Zandvoorton Race 1 ben
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 06. 22. 21:34.

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Tudom es csipem is ezt az elozesifomat. Rengetegszer csinaltam ilyet, de egyszer utkoztem igy vkivel - Szechy Szabolcs Barcelona - es kaptam egy URH-t. Akkor hivtak fel a figyelmem, hogy az elozes akkor szabalyos, ha mar fektavon mellette vagy.

    Tul is csusztal a kanyarban, ha csak helyet hagyok es nem felre allok, rgo megyek a kanyar kulso iven, akkor en lettem volna a korlatod
    Ezt ne vedd szemelyesenk, szerintem engedni kene ezt, HA a masikat nem hatraltatod ezzel. En poziciot buktam ezzel es csak azert, mert nem akartam, hogy megint torott autoval menjek. Ha zavar, visszavonom az ovast

    Amugy ha jol emlexem mar egy hasonlot eljatszottunk Zandvoorton Race 1 ben
    Az óvás, a legjobb dolog ebben a bajnokságban.

    Ha szeretnétek x távolságból beugrani egymás mellé, mert ez jó. Akkor lehet. Csak annyi dolgotok van, hogy kihagyjátok a VB-t. Megbeszélitek egymás közt, hogy nektek ez jó.

    Ha viszont óvtok, akkor már lassan másfél éve ugyan a szerint büntetünk. Mostanra már illik legalább sejteni hogy mi lesz a döntés.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 06. 22. 23:23.

  21. #46
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az óvás, a legjobb dolog ebben a bajnokságban.

    Ha szeretnétek x távolságból beugrani egymás mellé, mert ez jó. Akkor lehet. Csak annyi dolgotok van, hogy kihagyjátok a VB-t. Megbeszélitek egymás közt, hogy nektek ez jó.

    Ha viszont óvtok, akkor már lassan másfél éve ugyan a szerint büntetünk. Mostanra már illik legalább sejteni hogy mi lesz a döntés.
    Jawohl.

  22. #47
    Szerintem érdemes azt is figyelembe venni, hogy pl. azért egy Mercit nem sok kocsi fog izomból legyorsulni, pláne nem egy McLaren, tehát hacsak az elől haladó nem hibázik akkorát, kénytelen vagy kockáztatni. Ha jól emlékszem engem a T1-ben kétszer is előztek úgy, hogy nem feltétlenül volt meg az előzési pozíció, de én nem védekeztem, mert nem számítottam támadásra, viszont figyeltünk, hagytunk egymásnak helyet, tisztán megtörtént a pozíciócsere, ilyen esetben szerintem nincs mibe belekötni. 90 perc alatt bőven van idő visszavágni, ha a tempó megvan.

  23. #48
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Akkor vita indítónak:

  24. #49
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Mármint hogy mi a vita tárgya? Palik mondása hogy az egyenesben elnyúlik mint a rágógumi, féktávon meg űde rövidebbet fékez egy nagy bullshit?

  25. #50
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mármint hogy mi a vita tárgya? Palik mondása hogy az egyenesben elnyúlik mint a rágógumi, féktávon meg űde rövidebbet fékez egy nagy bullshit?
    Te írtad hogy, ott fékezem ahol szoktam
    Csak nekem van olyan érzésem, hogy ACC-ben a féktáv nem túl konzisztens, szinte minden körben változik, pedig ott fékezek ahol szoktam?

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •