Találatok: 1 - 6 (6 összesen)
  1. #1

    R3E MGT4 - Ningbo 06.10

    Kedves Versenyzők!

    Véget ér a Masters GT4 2020 Tavaszi bajnoksága! Utolsó, kilencedik helyszínünk a Kínában található Ningbo International Speedpark.




    9. Futam: 06.10. - Szerda Ningbo - rank

    Autók: GTR 4 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): GTR 4
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice: 30 perc
    Qual: 20 perc
    Race 1: 30 perc
    Race 2: 30 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező


    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása:

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- GT4 PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters GT4 Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 06. 09. 12:05. Indoklás: plakátcsere

  2. #2
    Éles szerver fut: GTR-Masters #A
    Szerverjelszó itt

  3. #3
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Sziasztok!

    Legalább megpróbáltam, mert ott voltam és az első versenyen elindultam, de a második versenyre nem láttam értelmét kigurulni...

    És nem tudom, mi a baj vagy mit csinálok rosszul, mert ha a második helyre tudom kvalifikálni magam az időmérőn, akkor hogy lehet az, hogy a verseny felénél az első két gumim túlmelegedik, és a végén egyetlen kanyart sem tudok rendesen bevenni... (pedig a nagy kétségbe esésemben állítgattam én már mindent, kerékdőlést, hasmagasságot, fékerőt, anti rollbar-t, mindent, de semmi nem vált be)

    És nem Nagy Balázst akartam megkergetni + gratulálok Cseszkó Csabának és Polgár Balázsnak is a szép eredményekhez, de hogy a fogalmam nincs mi miatt nem tudok versenyben maradni, az kiidegel.

    És a legnagyobb kérdés bennem: vajon hogyan kéne jól menni egy ilyen kocsival? Miért nem vagyok kompatibilis vele?

  4. #4
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    És a legnagyobb kérdés bennem: vajon hogyan kéne jól menni egy ilyen kocsival? Miért nem vagyok kompatibilis vele?
    A kérdésre én sem tudom a választ, furcsa egy állat ez a Cayman, de ezen a pályán a Porsche kivételesen eléggé szenvedett. Nálam nagyjából 2-3 körig maradtak a gumik optimális tartományban és onnantól kezdve muszáj volt nagyon kontrolláltan vezetnem, hogy legalább szinten tartsam őket. A szabadedzésen próbálkoztam a guminyomás növelésével, de akkor meg a hátulja lett pont annyival instabilabb, hogy egyetlen megcsúszás után már úton se lehetett tartani.

    Úgyhogy a futamon csak arra koncentráltam, hogy minél kevésbé pörögjenek ki a kerekek és bejött, mert az utolsó körökben hozzád képest kevésbé szenvedtem. De aztán a második futamon Csaba elől menekülve megforogtam és onnantól mindegy volt.

  5. #5
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A kérdésre én sem tudom a választ, furcsa egy állat ez a Cayman, de ezen a pályán a Porsche kivételesen eléggé szenvedett. Nálam nagyjából 2-3 körig maradtak a gumik optimális tartományban és onnantól kezdve muszáj volt nagyon kontrolláltan vezetnem, hogy legalább szinten tartsam őket. A szabadedzésen próbálkoztam a guminyomás növelésével, de akkor meg a hátulja lett pont annyival instabilabb, hogy egyetlen megcsúszás után már úton se lehetett tartani.

    Úgyhogy a futamon csak arra koncentráltam, hogy minél kevésbé pörögjenek ki a kerekek és bejött, mert az utolsó körökben hozzád képest kevésbé szenvedtem. De aztán a második futamon Csaba elől menekülve megforogtam és onnantól mindegy volt.
    Nekem a hátuljával semmi bajom nem volt, szépen megfelelő hőmérséklet tartományban maradtak a gumik + stabil volt, viszont az elejét csúnyán túrta előre, de szinte az egész szezonba ez volt a fő bajom és mindig az első tengelyen: nem akart rendesen befordulni, nem volt tapadás, aztán ameddig bírta, a helyemen maradtam, utána meg mentem a levesbe.

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Ningbo

    Bajnokság ideiglenes végeredmény: LINK

    Óvások: LINK



Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •