Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (101 összesen)
  1. #51
    Lehetne a Gellerasen nevű gokartpálya helyett is akár. Az valami nevetségesen kicsit még ezeknek az autóknak is. A célegyenesen kívül gyakorlatilag 2-3. fokozatban megy a kóválygás és két kocsi ai alig fér el egymás mellett.
    Kinek a fétise ez?

  2. #52
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért, várunk szeretettel mindenkit.
    aha

    Néztem, hogy meg-e vegyem. Nem kell a season pass a DLCékkel, elég az alap Automobilista 2 ​ugye?

  3. #53
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Lehetne a Gellerasen nevű gokartpálya helyett is akár. Az valami nevetségesen kicsit még ezeknek az autóknak is. A célegyenesen kívül gyakorlatilag 2-3. fokozatban megy a kóválygás és két kocsi ai alig fér el egymás mellett.
    Kinek a fétise ez?
    Szerintem a full törésmodell teszteléséhez pont ideális lesz

  4. #54
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a full törésmodell teszteléséhez pont ideális lesz
    Ott leszorítás és/vagy pöckölés nélkül nehéz lesz előzni, ha az elől haladó nem előzékeny

  5. #55

    Prequal hiány

    Sziasztok!
    Valaki rá tudna nézni, hogy mit rontottam el, mert nem látok egy időmet sem a táblázatban. Lehetséges, hogy a nevemmel van gond? Elvileg ugyanazt a nevet használom mind a két helyen.
    Tegnap este 22 óra körül mentem pár kört, szerintem volt benne olyan, ami bár nagyon lassú volt, de nem volt benne incidens.
    Köszönöm!

  6. #56
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este 22 óra körül mentem pár kört, szerintem volt benne olyan, ami bár nagyon lassú volt, de nem volt benne incidens.
    Tegnap este 8 után nem látok mentett logot, megvártad az időmérő befejezését? RaceRoom esetén csak akkor rögzül az időd, ha az időmérő utáni 1 körös futam kezdetét is megvárod (részt venni rajta nem muszáj).

  7. #57
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este 8 után nem látok mentett logot, megvártad az időmérő befejezését? RaceRoom esetén csak akkor rögzül az időd, ha az időmérő utáni 1 körös futam kezdetét is megvárod (részt venni rajta nem muszáj).
    Szia!
    Bocsi, ez volt a hiba. Valóban, tegnap már sikerült is. Köszönöm!

  8. #58
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25
    Szasztok!
    Esetleg egy jobb VW Golf setupot valaki meg tudna osztani? Ez a járgány kimaradt Balázs pakkjából.
    Nagyon megköszönném.
    Jó gyakorlást mindenkinek!!

  9. #59
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Szabó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Szasztok!
    Esetleg egy jobb VW Golf setupot valaki meg tudna osztani? Ez a járgány kimaradt Balázs pakkjából.
    Nagyon megköszönném.
    Jó gyakorlást mindenkinek!!
    Szia, nekem van egy, de garanciat nem vallalok

    2020-06-18_05-29-12_volkswagen_golf_gti_tcr-monza.svm

  10. #60
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, nekem van egy, de garanciat nem vallalok

    2020-06-18_05-29-12_volkswagen_golf_gti_tcr-monza.svm
    Köszi szépen! Este ki is próbálom!

  11. #61
    Szerverbeosztás:

    01-21. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver (Nagy Balázs - Ferenczi Csongor)
    22-43. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver (Csatay Gábor - Weiszmann Bence)

  12. #62
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverbeosztás:

    01-21. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver (Nagy Balázs - Ferenczi Csongor)
    22-43. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #B szerver (Csatay Gábor - Weiszmann Bence)
    Sziasztok!

    Hol találom a #B szerver jelszavát?

    Üdv

  13. #63
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Hol találom a #B szerver jelszavát?

    Üdv
    masters ( most már be tudtok lépni )

  14. #64
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    masters ( most már be tudtok lépni )
    Ok! Köszi

  15. #65
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Sziasztok!

    Bocsánat mindenkitől akinek a második futam rajtját elrontottam, váratlan technikai problémám akadt a kormányommal... Full fordulatszámon pörgött a motor, pedig hozzá sem értem a gázpedálhoz, zöld lámpánál meg lefulladt...Nem értem, sosem volt ilyen problémám idáig... Bocsi mindenkitől még egyszer!

    Üdv

  16. #66
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Bocsánat mindenkitől akinek a második futam rajtját elrontottam, váratlan technikai problémám akadt a kormányommal... Full fordulatszámon pörgött a motor, pedig hozzá sem értem a gázpedálhoz, zöld lámpánál meg lefulladt...Nem értem, sosem volt ilyen problémám idáig... Bocsi mindenkitől még egyszer!

    Üdv
    Szia ! Ilyen nekem is volt már de megpöccintettem a gázpedált és helyre jött.

  17. #67
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg Csombor Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Bocsánat mindenkitől akinek a második futam rajtját elrontottam, váratlan technikai problémám akadt a kormányommal... Full fordulatszámon pörgött a motor, pedig hozzá sem értem a gázpedálhoz, zöld lámpánál meg lefulladt...Nem értem, sosem volt ilyen problémám idáig... Bocsi mindenkitől még egyszer!

    Üdv
    Semmi baj nincs harag részemről nem is láttam hogy állva maradtál mert az elöttem lévő kitakart aztán mire eltűnt előlem te meg ott voltál megpróbáltalak kikerülni de a kocsim jobb eleje nekedért így sérült a futómű ami az egész versenyen jobbra húzott erősen de sikerült beszenvednem a 7. helyre lehet ha nem lett volna az ütközés akkor sem végeztem volna jobb helyen .
    Kitartás nincs harag majd legközelebb

  18. #68
    A gyakorlásnál gondolkodtam, hogy megyek a B szerverre, annyira nem éreztem.
    Gratula mindenkinek. És köszi, hogy a második versenyen hátul pofoztátok egymást

  19. #69
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    B szerver R2 rajt:
    Mammel Erik, bocs de nagyon kiraktalak a rajtnál. Mentségemre legyen szólva, a pálya másik szélén épp leszorított Lakati Tamás, a kocsim jobb oldala már a füvön ment. Az első kanyar előtt próbáltam visszakeveredni a pályára, de a kocsim hátsó része beakadt Tamás elejébe, és keresztbe vágott a pályán, Te pont ott voltál. Szerintem óvható. Utána láttam, kiléptél. Első indulatból?

    Lakati Tamás, szintén R2-ben a célegyenesben egyszer megpróbáltalak megelőzni, féktávon belül szintén füvet fogtam, és a kanyarban beléd durrantam. Szerencsére tovább tudtál menni, visszaengedtelek magam elé. Bocs! Szerintem féktávon kicsit itt is leszorítottál, de ugyanott fékezve sem biztos, hogy meg bírtam volna állni.

    Ha volt még valakivel incidensem, attól is bocsánat! Jó kis verseny volt, de még szokni kell a RaceRoom-ot. Na majd legközelebb!

  20. #70
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver R2 rajt:
    Mammel Erik, bocs de nagyon kiraktalak a rajtnál. Mentségemre legyen szólva, a pálya másik szélén épp leszorított Lakati Tamás, a kocsim jobb oldala már a füvön ment. Az első kanyar előtt próbáltam visszakeveredni a pályára, de a kocsim hátsó része beakadt Tamás elejébe, és keresztbe vágott a pályán, Te pont ott voltál. Szerintem óvható. Utána láttam, kiléptél. Első indulatból?

    Lakati Tamás, szintén R2-ben a célegyenesben egyszer megpróbáltalak megelőzni, féktávon belül szintén füvet fogtam, és a kanyarban beléd durrantam. Szerencsére tovább tudtál menni, visszaengedtelek magam elé. Bocs! Szerintem féktávon kicsit itt is leszorítottál, de ugyanott fékezve sem biztos, hogy meg bírtam volna állni.

    Ha volt még valakivel incidensem, attól is bocsánat! Jó kis verseny volt, de még szokni kell a RaceRoom-ot. Na majd legközelebb!
    Igen bocsánat de mellettem is voltak te pedig már a füvön előztél sajnálom hogy így alakult első versenyem volt legközelebb inkább elengedlek nem akartam senkinek problémát de a kocsim nagyon jobbra húzott rajtnál történt ütközés miatt sajnálom hogy emiatt Mammel Erik itta meg a levét ha emiatt kizárnak vállalom elnézést mindenkitől.

  21. #71
    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    B szerver R2 rajt:
    Mammel Erik, bocs de nagyon kiraktalak a rajtnál. Mentségemre legyen szólva, a pálya másik szélén épp leszorított Lakati Tamás, a kocsim jobb oldala már a füvön ment. Az első kanyar előtt próbáltam visszakeveredni a pályára, de a kocsim hátsó része beakadt Tamás elejébe, és keresztbe vágott a pályán, Te pont ott voltál. Szerintem óvható. Utána láttam, kiléptél. Első indulatból?

    Lakati Tamás, szintén R2-ben a célegyenesben egyszer megpróbáltalak megelőzni, féktávon belül szintén füvet fogtam, és a kanyarban beléd durrantam. Szerencsére tovább tudtál menni, visszaengedtelek magam elé. Bocs! Szerintem féktávon kicsit itt is leszorítottál, de ugyanott fékezve sem biztos, hogy meg bírtam volna állni.

    Ha volt még valakivel incidensem, attól is bocsánat! Jó kis verseny volt, de még szokni kell a RaceRoom-ot. Na majd legközelebb!
    Megnéztem rögtön a replay-t, hogy egyáltalán mi történt, mert csak egy lökést éreztem és mentem a falba. Mondjuk úgy, nem voltam jókor jó helyen. A futóművem sérült, így nem volt értelme tovább mennem, sokkal lassabb lettem volna. Nem volt indulat, ez benne van a pakliban, meg nem volt egy komoly futam, nem öltem órákat a felkészülésbe.

    1. verseny - Az kárpótolt a másodikért előre is Rajt után megnyertem a szlalomversenyt az ütköző autókat követők közt, aztán 3. helyre ugrottam a T1 után, ami 1-2 körön belül 2.-ra módosult. Hofbauer Andrissal volt némi csetepaté, egyszer megtámaszkodva megelőzött, után meg én tudtam simán visszaelőzni és onnan szép lassan szakadtam is el. Ebben segített valószínűleg, hogy védekeznie kellett a mögötte jövők ellen. Innentől magányos futamom volt, én nem zavartam Horvát Adamovicsot agyőzelmében, negm meg mások a második helyen befutásban.

  22. #72
    Futam eredmények: Monza

    Pontverseny: LINK

    Várjuk a tapasztalatokat, észrevételeket az újításokkal kapcsolatban.

  23. #73
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Várjuk a tapasztalatokat, észrevételeket az újításokkal kapcsolatban.
    Be volt kapcsolva valami vágáskezelés? Csak láttam röpködni a sok Drive through penalty-t, azért gondolom. Ha ez segít és "tanít" a páylán közlekedni, akkor jó lehet, de érdekelne azok véleménye is, akiket érintett a büntetés. Tudom, néha önhibán kívül is lehet"vágni", például ütközés esetén.

  24. #74
    Steixner Zsolt Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 04. 23.
    Város
    Aba
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Be volt kapcsolva valami vágáskezelés? Csak láttam röpködni a sok Drive through penalty-t, azért gondolom. Ha ez segít és "tanít" a páylán közlekedni, akkor jó lehet, de érdekelne azok véleménye is, akiket érintett a büntetés. Tudom, néha önhibán kívül is lehet"vágni", például ütközés esetén.
    Én sajna pont úgy kaptam áthajtásost büntetést az első sikánban, hogy már nem tudtam befordulni a mellettem érkező autó miatt, így áthajtottam a füvön.
    Mondjuk az igaz, hogy csinálhattam volna kisebb ívben is, de nem akartam senkit oldalba csapni, gondoltam biztonságosan visszajövök a pályára, majd visszaállok a saját pozíciómba, de bumm, már jött is a bünti.

    Ezt leszámítva élveztem, jó futamok voltak.

  25. #75
    A vágásellenőrzés, amit tegnap használtunk, ugyanúgy működik, ahogy a GT bajnokságban, hogy kirívó vágás esetén azonnal büntet áthajtásos, vagy akár stop&go büntetéssel, egyébként pedig 3-4 lehetőséged van szélesítésre, mielőtt megbüntet. Előbbit Monzában csak úgy lehetett triggerelni, ha valaki lassítás nélkül átvágta valamelyik sikánt, erre az #A-n több példát is láttam, azok menet közben jogosnak tűntek. A program detektálja, hogy egy adott vágással mennyi időt nyersz, ezért ebben a rendszerben szélesítésnél bele kell emelni a gázba, rövidítésnél pedig le kell lassítani a büntetés elkerüléséhez. Én is tesztelgettem a határokat a sikánokban, de megúsztam mindkét versenyt büntetés nélkül, szóval azért némi körültekintéssel abszolút megoldható.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •