Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (101 összesen)
  1. #1

    R3E WTCR SC 2020 - Monza - 07.08

    Kedves Versenyzők!

    Indul a nyílt, ingyenes Masters WTCR 2020 Nyári Kupa! Első helyszínünk a legendás Monza.



    1. Futam: 07.08. - Szerda Monza - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig
    Kezdés: 19:00
    Practice: 1 óra
    Qualifying: 15 perc
    Race 1: 20 perc
    Race 2: 20 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Teljes
    Zászlószabályok: Teljes
    Vágásellenőrzés: Boxutca-áthajtásos büntetés
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Éles szerver: GTR-Masters #A, #B
    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL
    Szerverjelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Summer Cup 2020
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 06. 25. 15:54. Indoklás: plakátcsere

  2. #2
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Sziasztok!

    A prekvali mikor indul (vagy a köridők mikortól láthatóak?)?

  3. #3
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A prekvali mikor indul (vagy a köridők mikortól láthatóak?)?
    Most már látszanak.

  4. #4
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27

    quali

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most már látszanak.
    Sziasztok ! Még új vagyok biztos én rontottam el valamit ! Végigmentem a kvalin majd az 1 körös versenyen is, de nem látszik a köridőm. (Regisztráltam, meg át is utaltam a szervertagságit, bár ehhez ha jól tudom nem is kell.) Segítsetek légyszi, köszönöm előre is ! Üdv Gábor.

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Hetfield írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok ! Még új vagyok biztos én rontottam el valamit ! Végigmentem a kvalin majd az 1 körös versenyen is, de nem látszik a köridőm. (Regisztráltam, meg át is utaltam a szervertagságit, bár ehhez ha jól tudom nem is kell.) Segítsetek légyszi, köszönöm előre is ! Üdv Gábor.
    Neha elofordul, hogy nem rogziti az idot. Probald meg megyegyszer. Nagyon elrontani nem tudsz semmit, ha steamrol inditod es ott jo nev van megadva, illetve a jatekban is.

    Udv a Mastersen!

  6. #6
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Neha elofordul, hogy nem rogziti az idot. Probald meg megyegyszer. Nagyon elrontani nem tudsz semmit, ha steamrol inditod es ott jo nev van megadva, illetve a jatekban is.

    Udv a Mastersen!
    Köszi ! Próbáltam de nem sikerült :-( mentem egy kb kerek 2 perces időt de nem látszik :-( Néztem a nevek elvileg stimmelnek.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Hetfield írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi ! Próbáltam de nem sikerült :-( mentem egy kb kerek 2 perces időt de nem látszik :-( Néztem a nevek elvileg stimmelnek.
    Szia! Ránézésre a névbeállításod nem tűnik jónak, a RaceRoom profilodban és itt a fórumban a "játékos neve" mezőben is az angol formátumban kéne szerepelnie a nevednek ahhoz, hogy rögzüljenek az idők: Gabor Becze
    Lásd itt
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 06. 14. 00:52.

  8. #8
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Ránézésre a névbeállításod nem tűnik jónak, a RaceRoom profilodban és itt a fórumban a "játékos neve" mezőben is az angol formátumban kéne szerepelnie a nevednek ahhoz, hogy rögzüljenek az idők: Gabor Becze
    Lásd itt
    Ok köszi meg fogom így is majd próbálni ! (Amúgy a versenyzők listájában nem látom a nevem....bár még nem mentem 1 versenyt sem ez is igaz, illetve a szerver tagságim beérkezését is megnézhetnétek) Üdv és még egyszer köszi a segítséget :-)

  9. #9
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most már látszanak.
    Köszi, így mentem is már pár kört.

  10. #10
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Ránézésre a névbeállításod nem tűnik jónak, a RaceRoom profilodban és itt a fórumban a "játékos neve" mezőben is az angol formátumban kéne szerepelnie a nevednek ahhoz, hogy rögzüljenek az idők: Gabor Becze
    Lásd itt
    És igen :-) Köszi így működik, elég vacak idő, de gondolom ez változik ha jobb időt megyek, de legalább sikerült !
    Üdv

  11. #11
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Segítségképpen megosztom veletek 5 autó setupját amivel ma futottam egy-egy időt prekvalifikációban.
    Egyik setup sincs 100%-ra kitesztelve. Általában a csapattársaimnak nem szoktak feküdni az én setupjaim, de próbáltam kezelhetőre állítani az autókat. Mindegyik autóval -10-es szárnnyal mentem, szóval ha megy az autó segge akkor ezt érdemes visszább venni. Valószínűleg van még idő bőven a pályában.

    Monza setupok

    Jó gyakorlást

  12. #12
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Segítségképpen megosztom veletek 5 autó setupját amivel ma futottam egy-egy időt prekvalifikációban.
    Egyik setup sincs 100%-ra kitesztelve. Általában a csapattársaimnak nem szoktak feküdni az én setupjaim, de próbáltam kezelhetőre állítani az autókat. Mindegyik autóval -10-es szárnnyal mentem, szóval ha megy az autó segge akkor ezt érdemes visszább venni. Valószínűleg van még idő bőven a pályában.

    Monza setupok

    Jó gyakorlást
    Köszi,

    Valaki tehetne fel vezetéstechnikai videót is.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi,

    Valaki tehetne fel vezetéstechnikai videót is.
    Ahhoz egy gyors YT keresés általában elég.

    Pinczés Ádám:



    Verpelethy Joe:


  14. #14
    Köszönöm a videókat. Nagyon jók. Most mit mondjak, az én autóm nem így visselkedik
    Egy célegyenes végi féktáv esetén például szinte 1 méteren múlik, hogy elfékezem, vagy begurulok a kanyarba, annyira lelassul és ez a köridőben fél másodperc különbség, vagy több

    Nem kifogást keresek, hanem megoldást
    Azt már tudom, hogy a fékezésem nem jó. Nem érzem meg a határát a csúszásnak. Illetve nincs meg az a finom felengedés technikája.

    Illetve amit el kell engedni, az a fékezek egyenesen, majd kanyarodok felengedett fékkel.
    Szóval egy kanyaban jobban kell tudni játszani fékkel, de akár a gázzal is...

    Képzeletben már majdnem 1:57
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Nagy Dénes; 2020. 06. 16. 20:09.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a videókat. Nagyon jók. Most mit mondjak, az én autóm nem így visselkedik
    Egy célegyenes végi féktáv esetén például szinte 1 méteren múlik, hogy elfékezem, vagy begurulok a kanyarba, annyira lelassul és ez a köridőben fél másodperc különbség, vagy több

    Nem kifogást keresek, hanem megoldást
    Azt már tudom, hogy a fékezésem nem jó. Nem érzem meg a határát a csúszásnak. Illetve nincs meg az a finom felengedés technikája.

    Illetve amit el kell engedni, az a fékezek egyenesen, majd kanyarodok felengedett fékkel.
    Szóval egy kanyaban jobban kell tudni játszani fékkel, de akár a gázzal is...
    Én is leginkább a fékezések rövidségére csodálkozom rá, amikor videót nézek vagy egyszerűen egy-egy edzés alkalmával futam előtt monitor üzemmódban átcsücsülök egy gyorsabb versenyző autójába. És itt jön a lényeg, hogy ennek az elsajátítása gyakorlással valósítható meg csak, sok idő és munka árán. Nekem nincs rá kapacitásom, így el is fogadom, hogy a mezőny második felében küzdök általában, ott viszont stabilan és nagyobb hibák nélkül szoktam, aminek gyakran az az eredménye, hogy a prekvalos pozíciómhoz képest előrébb végzek versenyen.
    Szóval gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...!

  16. #16
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is leginkább a fékezések rövidségére csodálkozom rá, amikor videót nézek vagy egyszerűen egy-egy edzés alkalmával futam előtt monitor üzemmódban átcsücsülök egy gyorsabb versenyző autójába. És itt jön a lényeg, hogy ennek az elsajátítása gyakorlással valósítható meg csak, sok idő és munka árán. Nekem nincs rá kapacitásom, így el is fogadom, hogy a mezőny második felében küzdök általában, ott viszont stabilan és nagyobb hibák nélkül szoktam, aminek gyakran az az eredménye, hogy a prekvalos pozíciómhoz képest előrébb végzek versenyen.
    Szóval gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...!
    Tökéletesen egyetértek. A szezonzáró futamra 2 hetet készültem. 10-15 hely közé vártam magam, és ez minden futamon össze is jött. Az utolsó versenyen a második helyről indultam és az első körben inkább elengedtem az embereket 1-10-ig, mert nem akartam 1 mp hátránnyal beleszólni a versenyükbe.

  17. #17
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Ránézésre a névbeállításod nem tűnik jónak, a RaceRoom profilodban és itt a fórumban a "játékos neve" mezőben is az angol formátumban kéne szerepelnie a nevednek ahhoz, hogy rögzüljenek az idők: Gabor Becze
    Lásd itt
    Szia, link alapján próbáltam beállítani de nekem nem rögzíti az időket. Van esetleg még valami trükk?
    Köszi.

  18. #18
    Idézet Eredetileg tgablegios írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, link alapján próbáltam beállítani de nekem nem rögzíti az időket. Van esetleg még valami trükk?
    Köszi.
    Szia! Nálad meg az lesz a gond, hogy van már egy Tóth Gáborunk, játékos névnél és a RaceRoom profilodban be kéne állítani valami utónevet, becenevet, hogy a honlap meg tudjon különböztetni, pl. Gabi Toth, vagy valamilyen egyéb: Gabor Toth <<nickname>>

  19. #19
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia! Nálad meg az lesz a gond, hogy van már egy Tóth Gáborunk, játékos névnél és a RaceRoom profilodban be kéne állítani valami utónevet, becenevet, hogy a honlap meg tudjon különböztetni, pl. Gabi Toth, vagy valamilyen egyéb: Gabor Toth <<nickname>>
    Sejtettem ezzel csak annyi a gond hogy a Raceroom-os "hivatalos" versenyeken meg nem lehet benne becenév, hát ez van.
    Azért köszi.

  20. #20
    Zsolt Sranko Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 06. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Sziasztok. Nem rögzítette az időmet a hotlap, pedig megcsináltam a qualit, és a versenyt is. A nevem egyezik az Rr én használtal. Hol lehet a hiba?

  21. #21
    Idézet Eredetileg Zsolt Sranko írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Nem rögzítette az időmet a hotlap, pedig megcsináltam a qualit, és a versenyt is. A nevem egyezik az Rr én használtal. Hol lehet a hiba?
    A profilodban (jobb felső sarokban a nevedre kattintva), a 'Magamról' szekciót ki kellene töltened a névbeállítási szabályok szerint.

  22. #22
    Zsolt Sranko Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 06. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A profilodban (jobb felső sarokban a nevedre kattintva), a 'Magamról' szekciót ki kellene töltened a névbeállítási szabályok szerint.
    Köszi a segítséget. Pótoltam. 😉

  23. #23
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36
    Sziasztok azt kérdezném hogy ezeket a setupokat milyen programmal lehet megnyitni amit Nagy Dénes megosztott velünk ?
    Előre is köszi .

  24. #24
    Idézet Eredetileg Lakati Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok azt kérdezném hogy ezeket a setupokat milyen programmal lehet megnyitni amit Nagy Dénes megosztott velünk ?
    Előre is köszi .
    Be kell másolni őket az alábbi könyvtárba és utána megtalálod őket RaceRoomban a setupok között:
    Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups\Monza Circuit\Grand Prix

  25. #25
    Lakati Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 13.
    Város
    Szokolya
    Üzenetek
    36

    Trophy

    Köszönöm a gyors és korrekt választ !
    Kitartás sok sikert

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •