Találatok: 1 - 1 (1 összesen)
  1. #1
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210

    Trophy R3E WTCR Summer Cup 2020

    Indul a nyílt, ingyenes RaceRoom WTCR Summer Cup 2020!



    Június 24.-én elrajtol az idei nyári kupánk a RaceRoom-mal és a 2018-2019-(remélhetőleg 2020)-es WTCR gépekkel! . Célunk - amellett persze, hogy jól érezzük magunkat - hogy versenykörülmény között is alaposan kipróbáljuk a játék teljes törés modelljét, vágás ellenőrzését az összes zászló szabály használata mellett. Az adott pályákra is ezen okok miatt esett a választásunk.

    A WTCR Summer Cup 2020 összesen 4 fordulóból fog állni, melyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre. A futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! Bármelyik futamon bármelyik autóval lehet indulni. A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 4 versenyből csak a 3 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    Versenynaptár:

    1. futam: 07.08 - 20:00 - Monza: az 1. futam topikja
    2. futam: 07.22 - 20:00 - Sachsenring: a 2. futam topikja
    3. futam: 08.05 - 20:00 - Norisring: a 3. futam topikja
    4. futam: 08.19 - 20:00 - Gellerasen Arena: a 4. futam topikja

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: a WTCR 2018-2019-es kategóriákból legalább 1 autóval rendelkezni: WTCR2018, WTCR2019
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: Monza, Sachsenring, Norisring, Gellerasen Arena
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 08. 06. 12:46. Indoklás: Naptár időpont változás RR frissítés miatt.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •