Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (49 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042

    AC 911 Singer - Goodwood - 06.14

    Kedves Versenyzők!

    Indul az AC Summer Cup 2020 retro-modern replika Porsche Singer 911-essel, mely egy remek, szórakoztató kocsi önmagában is, nemhogy ha kergetjük is egymás a buckás pályákon. A minibajnokság első helyszíne a zöldellő gyep közepén, Angliában, Goodwood-ban lesz.



    Helyszín: Goodwood - rank (v0.99) Letöltés: Gdrive, RD
    Autó: Porsche 911 Singer 3.8li (v1.1) Letöltés: GDrive, RD, setup: LINK
    Dátum: 2020.Jún.14. (vasárnap)

    Nevezés: Futam napján este 19:00-ig. Nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban.
    Időmérő: 20:00 (20 perc)
    Futam: 2*25 perc (második futamon első 10 fordított rajtrácson)
    Rajt típusa: álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 95%-ról indul, lassan növekszik. Session-ök között picit visszaesik. Prekvalon fix 95%.
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 75%
    TC használat: factory (nincs)
    ABS használat: factory (van)
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu #SummerCup - A (ha kell B)
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #SummerCup - Prequal
    Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: AC Summer Cup 2020
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS



    A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on.
    Utoljára módosította: neilszab; 2020. 06. 07. 20:23.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Prekval/gyakorló szerver fut, lehet próbálni a kocsit, pályát. Gyaksizni.
    A kőridők egyelőre nem kerülnek rögzítésre, össze kell kötni, türelem! Spóroljatok a gyorskörökkel

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    A prekval lista feléledt, frissűl.
    A köridők rögzítéséhez rankapp nem szükséges, annak a figyelmeztetéseit figyelmen kívűl hagyhatjátok.
    A pálya határait fehér vonal jelzi. Min 2 kerékkel azon belűl maradjatok. Maxi sportszerűséget várok el mindenkitől!

    A rajtrácsról, utolsó sikánról majd írok még valamiféle követendő irányelvet.

  4. #4
    basszus futamon lehet majd kiszálok lehelni vagy minden 2. körben direkt "túlkormányzom" az autót kanyarokban mert jégkockák fognak lógni a gumiról annyira lehűlnek

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    basszus futamon lehet majd kiszálok lehelni vagy minden 2. körben direkt "túlkormányzom" az autót kanyarokban mert jégkockák fognak lógni a gumiról annyira lehűlnek
    Hmm, még nemnéztem meg igazán.
    33psi az optimális nyomás ennél a kocsinál, ha jól rémlik.
    Nem tudod feljebb venni a nyomást, hogy elég melegen tartsd a gumikat?
    Preki szerveren 25'c a levegő hőmérséklete. Fix + 9'c az aszfalt.

    A futamon ettől majd véletlenszerűen eltérhetnek pár fokkal a hőmérsékletek. Lehet hogy plusz/minusz egy psi-t állítani kell majd.

  6. #6
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudod feljebb venni a nyomást, hogy elég melegen tartsd a gumikat?
    A guminyomas novelese csokkenti a homersekletet, a kissebb guminyomas jelent melegebb gumit.

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    A guminyomas novelese csokkenti a homersekletet, a kissebb guminyomas jelent melegebb gumit.
    Au, való igaz elírtam az irányt. Szóval lehet-e a guminyomást annyira állítani, hogy a gumik ne essenek ki az optimális tartományból, ne hűljenek le túlságosan? (majd megnézem, ha addig nemderűl ki)
    Illetve még a toe/camber növelésével a gumi ellenállását lehet növelni, ami plusz hőt termelhet.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, még nemnéztem meg igazán.
    33psi az optimális nyomás ennél a kocsinál, ha jól rémlik.
    Nem tudod feljebb venni a nyomást, hogy elég melegen tartsd a gumikat?
    Preki szerveren 25'c a levegő hőmérséklete. Fix + 9'c az aszfalt.

    A futamon ettől majd véletlenszerűen eltérhetnek pár fokkal a hőmérsékletek. Lehet hogy plusz/minusz egy psi-t állítani kell majd.

    próbálkoztam az optimális guminyomáson tartani hátha jobb de alacsony guminyomáson tovább meleg marad viszont az összetartással még nem játszottam majd kiprobálom azt is

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    próbálkoztam az optimális guminyomáson tartani hátha jobb de alacsony guminyomáson tovább meleg marad viszont az összetartással még nem játszottam majd kiprobálom azt is
    Hmm, a default-hoz képest jobb elől +3psi, balhátul -2psi, és tökre tartja az ideális 33psi környékét (jobbos pályához illően). De tökre lehet még puhítani a gumin a garázsban, ha nehezen menne a melegítés.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, a default-hoz képest jobb elől +3psi, balhátul -2psi, és tökre tartja az ideális 33psi környékét (jobbos pályához illően). De tökre lehet még puhítani a gumin a garázsban, ha nehezen menne a melegítés.
    Ezt is mindenképpen ki fogom próbálni csak ritkán szeretek asszimetrikus setupot csinálni

  11. #11
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt is mindenképpen ki fogom próbálni csak ritkán szeretek asszimetrikus setupot csinálni
    Hátde így lesz szimetrikus a kocsid
    Igy lesz a lehető legnagyobb tapadásod, egyenletesebb kopásod, stb.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hátde így lesz szimetrikus a kocsid
    Igy lesz a lehető legnagyobb tapadásod, egyenletesebb kopásod, stb.
    jó az igaz az eredmény számít és az szimmetrikus lesz csak a beállítás fura nekem
    jaj tényleg erről jut eszembe az miért van hogy minden practice-nál szinte más a valós értéke az autónak
    értem ezalatt hogy szabadedzésen például egyforma -3 fok a kerékdőlés de amikor átvált időmérőre akkor hirtelen asszimetrikus lesz pl -2.8 és -3 fok

    ezt leginkább a mostani Seat kupánál vettem észre csak mindig elfelejtettem megkérdezni

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    jó az igaz az eredmény számít és az szimmetrikus lesz csak a beállítás fura nekem
    jaj tényleg erről jut eszembe az miért van hogy minden practice-nál szinte más a valós értéke az autónak
    értem ezalatt hogy szabadedzésen például egyforma -3 fok a kerékdőlés de amikor átvált időmérőre akkor hirtelen asszimetrikus lesz pl -2.8 és -3 fok

    ezt leginkább a mostani Seat kupánál vettem észre csak mindig elfelejtettem megkérdezni
    Ezt a boxban látod kiírva nem? Mert ott függ attól hogy pontosan hol állsz a boxban, és ott milyen az aszfalt. Meg amúgy sem tűpontos a program, ott vibrálhat 2 érték között.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a boxban látod kiírva nem? Mert ott függ attól hogy pontosan hol állsz a boxban, és ott milyen az aszfalt. Meg amúgy sem tűpontos a program, ott vibrálhat 2 érték között.

    Ja értem amugy igen ezt a box-ban szoktam látni
    Köszi a választ

  15. #15

    Flag ?

    Sziasztok!
    Végignyomtam veletek a tavaszi bajnokságot, és jönnék most is. Azonban úgy tudom ingyenes a kupa, és szeretnénk ha egyre többen lennénk. Most viszont úgy érzem átestünk a ló túloldalára. Ilyen a Seatnál soha nem volt, hogy a társasán 50%ak 108%on kívül legyen. Ez nem túl csalogató, mert nem fog senki beférni. Mi az oka? Ennyire nehezen vezethető a kocsi a SEAThoz képest? Ennyire sokat számít a setup?
    Amennyiben a 2. akkor én javasolnám, hogy mindenki azonos setupot használjon, mert így nem lesz nagy verseny, inkább csak kikerülés, és ráadásul sokan nem is tudnak majd indulni. Amúgy is izgalmas lenne megnézni, hogy ha minden azonos, mi az igazi erősorrend :-).
    Üdv

  16. #16
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végignyomtam veletek a tavaszi bajnokságot, és jönnék most is. Azonban úgy tudom ingyenes a kupa, és szeretnénk ha egyre többen lennénk. Most viszont úgy érzem átestünk a ló túloldalára. Ilyen a Seatnál soha nem volt, hogy a társasán 50%ak 108%on kívül legyen. Ez nem túl csalogató, mert nem fog senki beférni. Mi az oka? Ennyire nehezen vezethető a kocsi a SEAThoz képest? Ennyire sokat számít a setup?
    Amennyiben a 2. akkor én javasolnám, hogy mindenki azonos setupot használjon, mert így nem lesz nagy verseny, inkább csak kikerülés, és ráadásul sokan nem is tudnak majd indulni. Amúgy is izgalmas lenne megnézni, hogy ha minden azonos, mi az igazi erősorrend :-).
    Üdv
    Hát ez több dologból adódhat.
    Ezt a porsche-t sztem nagyobb kihívás vezetni (mondjuk én a seat-ot nemtudtam), ez valakinek könnyebben megy, valakinek (még) nem.
    Ez a pálya eléggé a bevállalásról szól, gyorsan kell rajta menni, de ha lesodródsz a fűre, vége.
    Az utolsó, palánkos sikánban is rengeteget lehet nyerni/bukni. (most törd össze magad rajta, próbáld ki, ne futamon)
    Valamint NagyLaci eléggé ufó kategória, SRS-es rendszerben no#1 volt(?) sokáig, úgyhogy nemkell tőle megijedni Lehet H váltóval tolja, amivel ha ügyes vagy tovább gyorsulhatsz, csak épp rém kockázatos, veszélyes.
    Valami kiinduló setup-ot remélem fog majd valaki megszotani, én képest vagyok a málnásba elmenni vele, ezért hanyagolnám.
    107% itt csak tájékoztató jellegű, ne zavarjon hogyha piros a neved, bárki indulhat a versenyen. Bajnokság végére lehet kevesebb lesz a lemaradás. Ha több szerver lesz, akkor nem is lesz olyan nagy gond, az élmenők sem fognak zavarni ha túl gyorsak lennének

  17. #17
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végignyomtam veletek a tavaszi bajnokságot, és jönnék most is. Azonban úgy tudom ingyenes a kupa, és szeretnénk ha egyre többen lennénk. Most viszont úgy érzem átestünk a ló túloldalára. Ilyen a Seatnál soha nem volt, hogy a társasán 50%ak 108%on kívül legyen. Ez nem túl csalogató, mert nem fog senki beférni. Mi az oka? Ennyire nehezen vezethető a kocsi a SEAThoz képest? Ennyire sokat számít a setup?
    Amennyiben a 2. akkor én javasolnám, hogy mindenki azonos setupot használjon, mert így nem lesz nagy verseny, inkább csak kikerülés, és ráadásul sokan nem is tudnak majd indulni. Amúgy is izgalmas lenne megnézni, hogy ha minden azonos, mi az igazi erősorrend :-).
    Üdv
    Nem akarom elvenni a kedved, de ha valaki nem tud 107%-alá menni, azon semmilyen setup nem segít.
    Utcai autókon, beállítod a gumi nyomást. Ha szerencséd van és engedi, feltolod koppig a rugót. Ha nagyon spéci járgány, akkor még a hasmagasságon is lehet csökkenteni. Kész a garantáltan WR biztos setup. Az egész bajnokságot végig lehet menni vele. Kis túlzással fix setup-os bajnokság.

    "Tömeg"-re nem kell számítanod. Nyáron mindenki inkább strandol, nyaral, vagy sörözget egy tóparton. Csak a legelszántabbak jönnek futamra.
    A prekval szervert nem kell használni, offline is lehet készülni a futamokra. Ha mindenki csak 3 kört fut és 107%-on kívül van az sem számít. Egy nyári bajnokságnak nem az a célja hogy az utolsó ezredet is kihajtsuk az autókból.

  18. #18
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végignyomtam veletek a tavaszi bajnokságot, és jönnék most is. Azonban úgy tudom ingyenes a kupa, és szeretnénk ha egyre többen lennénk. Most viszont úgy érzem átestünk a ló túloldalára. Ilyen a Seatnál soha nem volt, hogy a társasán 50%ak 108%on kívül legyen. Ez nem túl csalogató, mert nem fog senki beférni. Mi az oka? Ennyire nehezen vezethető a kocsi a SEAThoz képest? Ennyire sokat számít a setup?
    Amennyiben a 2. akkor én javasolnám, hogy mindenki azonos setupot használjon, mert így nem lesz nagy verseny, inkább csak kikerülés, és ráadásul sokan nem is tudnak majd indulni. Amúgy is izgalmas lenne megnézni, hogy ha minden azonos, mi az igazi erősorrend :-).
    Üdv
    Setup: https://www.dropbox.com/s/nz0zte7dpl...DWOOD.ini?dl=0

    A kocsi szerintem egyszerű és könnyen vezethető én speciel sajnálom h ez nyert , mert nekem kicsit sínautós , bár a seathoz képest valóban nehezebb talán kicsit...
    Gyorsan menni vele azért gyakorlást igényelhet , főleg h a pálya is viszonylag technikás. Szinte minden kanyarban elég sokat ott lehet hagyni és mivel gyenge az autó így szépen növelehető a hátrány a végtelennek tűnő egyenesekben is

    Rá kell szánni egy kis időt és megtanulni a kocsit és a pályát és utána majd jönnek a jobb köridők...
    A setup nem tudom h jó vay sem , mert nem igazán értek hozzá , de itt szerencsére nem sok minden állítható
    Váltót meg guminyomást kell majd belőni pályánként és a gyakorlás több eredményre vezet mint a csúszkák birizgálása...

  19. #19
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végignyomtam veletek a tavaszi bajnokságot, és jönnék most is. Azonban úgy tudom ingyenes a kupa, és szeretnénk ha egyre többen lennénk. Most viszont úgy érzem átestünk a ló túloldalára. Ilyen a Seatnál soha nem volt, hogy a társasán 50%ak 108%on kívül legyen. Ez nem túl csalogató, mert nem fog senki beférni. Mi az oka? Ennyire nehezen vezethető a kocsi a SEAThoz képest? Ennyire sokat számít a setup?
    Amennyiben a 2. akkor én javasolnám, hogy mindenki azonos setupot használjon, mert így nem lesz nagy verseny, inkább csak kikerülés, és ráadásul sokan nem is tudnak majd indulni. Amúgy is izgalmas lenne megnézni, hogy ha minden azonos, mi az igazi erősorrend :-).
    Üdv
    Még Skóciában végigpróbálva mind a négy gépet ez messze a legkezesebb járműnek tűnt. Most prekvalon Goodwood-ban kb. 25 perc gyakorlás után futottam egy 1:26.605-ös időt, amivel messze előrébb vagyok, mint általában szoktam lenni a prekvalos listákon. Az is igaz, hogy ezalatt azt hiszem 3 mért köröm volt csupán, a többinél mind volt valami gixer. Az autót nem egyszerű vezetni, legalábbis 95%-os pályatapadásnál (ezt lehet, feljebb véve sokat javulna az élmény, legalábbis könnyebbé válna a körbeérés). A különbség a Seat-hoz képest nem az, hogy ezzel lassabban érsz körbe, hanem az, hogy ezzel nem érsz körbe pályaelhagyás és megforgás nélkül, ha kicsit hibázol. Ráadásul meg kell szokni, hogy amikor úgy döntesz, elkezdesz kanyarodni, azt majd megtörténik, némi fáziskéséssel és általában már a fűvön is vagy, aztán pörögsz. Itt kevesen fognak hiba nélkül végigmenni egy-egy futamot. Ez nem egy tapadós, elsőkerekes és bolondbiztos vas.
    Setup terén én is annyit csináltam, hogy leültettem 15-ig, dampers majdnem teljesen keményre, rugókat tökig keményre, a stabilizátorokat is keményebbre vettem, így talán kevésbé billeg. Nem ezen fog múlni, hanem meg kell tanulni vezetni, nem hibázni. Sokkal nagyobb kihívás, mint egy modern TCR autó.

  20. #20
    Sziasztok!

    Nevezéshez a rank app kell? A prequal listában nem látok rá opciót és alul azt írja ki, hogy nem vagy regisztálva rank-on. Felraktam az appot, bemásoltam a profil filet ellenőriztem a connectiont, ok-t írt az exe, belőttem content managerben az appot és ingame python debugban láttam is, hogy fut a háttérben. Javítottam egy időt így a szerveren, de tobbára is ezt írja a prequal oldalon. Tudna valaki segíteni mi lehet a gond?

  21. #21
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg KaraDani írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nevezéshez a rank app kell? A prequal listában nem látok rá opciót és alul azt írja ki, hogy nem vagy regisztálva rank-on. Felraktam az appot, bemásoltam a profil filet ellenőriztem a connectiont, ok-t írt az exe, belőttem content managerben az appot és ingame python debugban láttam is, hogy fut a háttérben. Javítottam egy időt így a szerveren, de tobbára is ezt írja a prequal oldalon. Tudna valaki segíteni mi lehet a gond?
    Csak tipp:
    menj egy másik kocsival egy másik pályán 1 érvényes mért kört (lehetőleg ne moddal) úgy h a rank appot a beállításokban engedélyezted... mehetsz nyugodtan offline is...a rankapp rögzíti majd ezt az időt és utána majd be tud azonosítani , mert most még ismeretlen vagy ...
    ez a kocsi nincs benne a rank adatbázisában ezért nem ismer fel

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg KaraDani írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nevezéshez a rank app kell? A prequal listában nem látok rá opciót és alul azt írja ki, hogy nem vagy regisztálva rank-on. Felraktam az appot, bemásoltam a profil filet ellenőriztem a connectiont, ok-t írt az exe, belőttem content managerben az appot és ingame python debugban láttam is, hogy fut a háttérben. Javítottam egy időt így a szerveren, de tobbára is ezt írja a prequal oldalon. Tudna valaki segíteni mi lehet a gond?
    Hali.
    Elvileg nem szükséges a rankapp, így a jelentkezésnél sem kéne kiírnia. Utánajárunk a dolognak. Aggodalomra semmi ok

  23. #23
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.
    Elvileg nem szükséges a rankapp, így a jelentkezésnél sem kéne kiírnia. Utánajárunk a dolognak. Aggodalomra semmi ok
    Köszi mindkettőtöknek. Azért én már elindultam a troubleshooting rabbit whole-on, úgyhogy idegesít, hogy miért nem megy Írtam a rank app topicjába az erroral amit a debug dob.
    Ha a prequal nevezés jól működik mit kéne látnom, meg tudja mutatni valaki egy képpel?

  24. #24
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg KaraDani írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindkettőtöknek. Azért én már elindultam a troubleshooting rabbit whole-on, úgyhogy idegesít, hogy miért nem megy Írtam a rank app topicjába az erroral amit a debug dob.
    Ha a prequal nevezés jól működik mit kéne látnom, meg tudja mutatni valaki egy képpel?

  25. #25
    Én gondolkodtam rajta, hogy rászánok időt és gyakorlok, de kb 1 óra szenvedés után letettem róla, egyszerűen az alulkormányzottsággal nem tudok mit csinálni. Remélem azért lesz valami kis default setupja valakinek, akkor újra megpróbálom
    Mondjuk iRacing-es F3-as versenyek után minden autó egy alulkormányzott csónaknak tűnik
    Utoljára módosította: Atesz92; 2020. 06. 06. 20:06.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •