Találatok: 1 - 23 (23 összesen)
  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039

    Trophy AC Summer Cup 2020 - 911 Singer

    Indul a Masters Summer Cup 2020!



    A nyár egyik legszórakoztatóbb, és egyben legférfiasabb kihívása lesz ezzel a kis retro 911-essel vívott küzdelmünk, hiszen a nyílt kupa versenyein egy kellő kihívással rendelkező, mégis kezes verdát fogunk meghajtani, amelyet mindenki számára izgalmas feladat lesz az úton tartani. A versenyek a móka kedvéért 2*25 perces sprint futamok formájában kerülnek megrendezésre. Második futamon az első 10 helyezett fordítva indul a rajtrácsról.

    A minibajnokság 6 fordulós lesz. A szoros versenyeket igérő márkakupa a szavazáson nyertes Porsche 911 Singer 3.8 literes verziójávalkerül megrendezésre, mely egy ingyenesen letölthető, kiváló minőségű add-on tartalom. Régimódi "pós", modern kivitelben. ABS az egyedüli elektronikai segítség a vezetésben. Túl hamari visszaváltáskor nincs segítő (motorkímélő, idegesítő, kinek-mi) csipogás, inkább füstpamacs lesz az ember jutalma. Tiéd a 300 pacis erő, de vajon tudod is kontrollálni?

    A futamokon való részvétel teljesen nyílt, ingyenes, a versenyzőkkel szembeni egyetlen elvárás a sportszerű magatartás, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán, és mind a fórumon! A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban a 6 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    Csapatbajnokság most nincsen (most kell barátkozni, hogy őszre legyen csapat). Egyedi autófestés nincs.

    A sorozat végén a legjobb újonc pilóta (érvényes tagság nélküli) az őszi szezonunkra, bajnokságainkra tagságot nyer, így komolyabb nyomás mellett is lehetősége lesz megmérettetnie magát.

    Versenynaptár <= helyszínek, dátumok
    Pontverseny

    Tartalék pálya, ha valamilyen okból kifolyólag cserélni kell valamelyik helyszínt: Magione

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:


    • Az Assetto Corsa eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • A bajnoksághoz szükséges pályák, és a Singer Porsche letöltése, telepítése.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "játékban használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk a szerveren mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs" Segítség.
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #SummerCup - Prequal szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával.
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!



    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!
    Utoljára módosította: neilszab; 2020. 06. 06. 10:15.

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Első futam topikja: 911 Singer - Goodwood - 06.14

    egy kis kedvcsináló videó:

    Utoljára módosította: neilszab; 2020. 06. 06. 10:13.

  3. #3
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    A porsche-ról amit még érdemes megjegyezni, hogy 95kmh felett ugye automatik kitolja a hátsó szárnyát, ami a gyors kanyarokban a hátsó tapadás igyekszik növelni. Hogy ez mennyit számít, hogyan van modellezve a játékban nemtudom. Tippem szerint a való életben is inkább fancy, csillámpor dologként működhet.
    Szóval 95km/h-es sebesség körül, nemtudom mennyire változik meg a kocsi egyensúlya, tapadása. Lehet erre a tartományra külön oda kell figyelni. Hallottam valakítől, hogy néha betapad a hátulja, néha meg tehetetlen.

  4. #4
    Nekem jelszót kér

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg atys76 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem jelszót kér
    Első futamtopikban ottvan: "masters"
    Ha van nálunk jelszó, ez legyen az első amivel vakon próbálkozhatsz.

  6. #6

    AC Summer Cup 2020 NEVEZÉS

    Üdv mindenkinek!

    Előre is elnézést kérek, teljesen zöldfülű vagyok az AC-ben és a masters honlapján is... Szeretnék indulni a AC2020_SC Singer Summer Cup versenysorozatban, de nem tudom, hogy a fenébe kell nevezni..... Már írtam a GTR-Masters.hu adminisztrátorának, aki nagyon segítőkész volt és megválaszolta, hogy a prekvalifikációs oldal alján találom a nevezés gombot. Nos, ez meg is van a lap alján: "NEVEZÉS - Goodwood" és még látom alatta azt is, hogy "Nevezési határidő: 2020-06-14 19:00:00", illetve ezalatt pirossal hozza, hogy: "NEM VAGY REGISZTRÁLVA A RANK-ON"--> ez nem tudom mit jelenthet..

    A lényeg, hogy hiába klikkelek a "NEVEZÉS - Goodwood" gombra nem aktív, nem történik semmi. Regisztráltam is a GTR-Masters honlapján, be is léptem, minden frankó, de a nevezésemet nem tudom leadni, pedig a 107%-os szabályon belülre is sikerült mennem, hozza is a lista a nevemet és a köridőmet egyaránt (jelenleg a 33. helyre). Hogyan tudok nevezni a kupára...? Kérlek segítsetek.

    Előre is köszönöm a válaszotokat!

    Üdv: Tóth Tamás

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg assettocorsa1615 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!

    Előre is elnézést kérek, teljesen zöldfülű vagyok az AC-ben és a masters honlapján is... Szeretnék indulni a AC2020_SC Singer Summer Cup versenysorozatban, de nem tudom, hogy a fenébe kell nevezni..... Már írtam a GTR-Masters.hu adminisztrátorának, aki nagyon segítőkész volt és megválaszolta, hogy a prekvalifikációs oldal alján találom a nevezés gombot. Nos, ez meg is van a lap alján: "NEVEZÉS - Goodwood" és még látom alatta azt is, hogy "Nevezési határidő: 2020-06-14 19:00:00", illetve ezalatt pirossal hozza, hogy: "NEM VAGY REGISZTRÁLVA A RANK-ON"--> ez nem tudom mit jelenthet..

    A lényeg, hogy hiába klikkelek a "NEVEZÉS - Goodwood" gombra nem aktív, nem történik semmi. Regisztráltam is a GTR-Masters honlapján, be is léptem, minden frankó, de a nevezésemet nem tudom leadni, pedig a 107%-os szabályon belülre is sikerült mennem, hozza is a lista a nevemet és a köridőmet egyaránt (jelenleg a 33. helyre). Hogyan tudok nevezni a kupára...? Kérlek segítsetek.

    Előre is köszönöm a válaszotokat!

    Üdv: Tóth Tamás
    Ez a mi hibánk, javítani fogjuk. Ha futam előtt pár nappal még nem tudsz nevezni, akkor jelezd egy szervezőnek.

  8. #8
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a mi hibánk, javítani fogjuk. Ha futam előtt pár nappal még nem tudsz nevezni, akkor jelezd egy szervezőnek.
    Rendben, köszönöm a választ!

  9. #9

    Online közvetítés

    Üdv mindenkinek!

    Egyik ismerősöm -aki nem versenyzik-, érdeklődik, hogy a nyári kupáról lesz-e online közvetítés, mert szívesen nézné a sorozatok.

    Szerintem jó reklám lenne ;-)

  10. #10
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg assettocorsa1615 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv mindenkinek!

    Egyik ismerősöm -aki nem versenyzik-, érdeklődik, hogy a nyári kupáról lesz-e online közvetítés, mert szívesen nézné a sorozatok.

    Szerintem jó reklám lenne ;-)
    Hali.

    Közvetítő kocsink, stábunk sajna most nincsen. Közülünk most inkább versenyeznek a fiúk. Külsős közvetítésért meg nem fizetünk. De ha valaki ki akarja próbálni magát ebben a szakmában, kellő lelkesedéssel áll hozzá, akkor teret tudunk neki biztosítani.
    Jobb híjján talán valaki majd stream-elni fogja a futamot.
    Harmadrészt, nem nézni, hanem csinálni, megélni kell a versenyzést Picit olyan mint a youtube-os gameplay videók. Minek nézni hogy egy idegen hogyan játszik, töltsd le csináld magad

  11. #11
    Szalai Martin Regisztrált
    Csatlakozott
    2020. 07. 07.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    1
    Sziasztok!

    Új vagyok még itt az oldalon, lehet ezért is nem teljesen egyértelmű minden még itt a weboldalon.
    Mentem ma egy kört ami még a 107%-on belül van és ugye ezelőtt már napokkal beneveztem a versenyre, majd lecsekkoltam, hogy regisztrálta-e az oldal az időmet és örültem, hogy igen, viszont az nem gond, hogy nem zöldült be a nevem a teljes listában ? Illetve pirosnak látom magam a "csak a nevezettek tabellában és ott meg már nem látom a köröm, és miért van egy csillag a nevem előtt ? Szóval még nem tiszta, hogy most akkor indulhatok a versenyen ?
    Éés még egy kérdés:
    A verseny is ugyanazon a szerveren lesz, mint a gyakorlás ?

  12. #12
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg AlwaysTryHard írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Új vagyok még itt az oldalon, lehet ezért is nem teljesen egyértelmű minden még itt a weboldalon.
    Mentem ma egy kört ami még a 107%-on belül van és ugye ezelőtt már napokkal beneveztem a versenyre, majd lecsekkoltam, hogy regisztrálta-e az oldal az időmet és örültem, hogy igen, viszont az nem gond, hogy nem zöldült be a nevem a teljes listában ? Illetve pirosnak látom magam a "csak a nevezettek tabellában és ott meg már nem látom a köröm, és miért van egy csillag a nevem előtt ? Szóval még nem tiszta, hogy most akkor indulhatok a versenyen ?
    Éés még egy kérdés:
    A verseny is ugyanazon a szerveren lesz, mint a gyakorlás ?
    Üdv a csapatban.

    Névhasználathoz itt tallsz segítséget:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6506

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg AlwaysTryHard írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Hali.

    Na úgy látom közben sikerűlt is a nevedet helyesen beállítani, és a rendszer is megtalált, összekötött.
    Amúgy nyári bajnokság révén, nincsenek szigorú belépési korlátok, feltételek. érdekünk hogy sokan legyünk, és jól érezzük magunkat
    A verseny nem a "Prequal" szerveren lesz, hanem helyette lesz indítva egy "#A" szerver (futambeállításokkal), lásd a futamtopikban.

  14. #14
    Horinka Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 08. 11.
    Város
    Gödöllő
    Üzenetek
    10
    Sziasztok!
    Barátkozom a játékkal és az autóval. Ez utóbbival kapcsolatban azonban nem jövök rá, hogy az olajnyomás figyelmeztető miért világít kb. 1 kör után. Automata és manuális váltásnál is, és nem is pörgetem túl, az olaj hőmérséklete is 100 alatt van. Az autón nem tudok mit állítani, ha jól sejtem. Esetleg valakinek valami tipp?
    Köszönöm:
    Gábor

  15. #15
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg ghorinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Barátkozom a játékkal és az autóval. Ez utóbbival kapcsolatban azonban nem jövök rá, hogy az olajnyomás figyelmeztető miért világít kb. 1 kör után. Automata és manuális váltásnál is, és nem is pörgetem túl, az olaj hőmérséklete is 100 alatt van. Az autón nem tudok mit állítani, ha jól sejtem. Esetleg valakinek valami tipp?
    Köszönöm:
    Gábor
    Hali.

    Hátmost ezzel zavarba hoztál. Nekem nemrémlik hogy az AC az olajnyomás hőmérséklettel foglalkozna, számolná, és az esetlegesen károsítaná a motort. Ilyanfajta degradációk (pl fékhűtés, motorhűtés) nincsenek a programban szimulálva. Egyedűl a hirtelen visszaváltásokkal, vagy H váltóval félrekapcsolással lehet könnyen elfüstölni a motort. Olyan autókban ahol visszaváltó prüntyögő van, még ez sem történhet meg.
    Szóval nemtudom mivilágít nálad, de nem kell vele foglalkoznod.

  16. #16
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg ghorinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Barátkozom a játékkal és az autóval. Ez utóbbival kapcsolatban azonban nem jövök rá, hogy az olajnyomás figyelmeztető miért világít kb. 1 kör után. Automata és manuális váltásnál is, és nem is pörgetem túl, az olaj hőmérséklete is 100 alatt van. Az autón nem tudok mit állítani, ha jól sejtem. Esetleg valakinek valami tipp?
    Köszönöm:
    Gábor

    A fordulatszámtól balra lévőre gondolsz? Mert az az üzemanyag szintjelző. Ha sárgába vált a HUD-on, akkor ott is kivillan.

  17. #17
    Horinka Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 08. 11.
    Város
    Gödöllő
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg masterC írta Hozzászólás megtekintése
    A fordulatszámtól balra lévőre gondolsz? Mert az az üzemanyag szintjelző. Ha sárgába vált a HUD-on, akkor ott is kivillan.
    Szia!
    Jézusom, de ciki! Tényleg az. Csak nem értettem miért az olajoskanna alatt világít, a jobb felső sarokba meg nem volt kint a sárga piktogram...
    Köszi:
    Gábor

  18. #18
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg ghorinka írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Jézusom, de ciki! Tényleg az. Csak nem értettem miért az olajoskanna alatt világít, a jobb felső sarokba meg nem volt kint a sárga piktogram...
    Köszi:
    Gábor

    Én egészen addig, amíg nem említetted, észre sem vettem.

  19. #19
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Majd elfelejtettem...
    Az első "újonc" -aki egyben a bajnokságot is megnyerte- Vásárhelyi Csaba megkapta a teljes tagságunkat, így bármelyik őszi bajnokságunkon kipróbálhatja majd magát!
    Grat

  20. #20
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Majd elfelejtettem...
    Az első "újonc" -aki egyben a bajnokságot is megnyerte- Vásárhelyi Csaba megkapta a teljes tagságunkat, így bármelyik őszi bajnokságunkon kipróbálhatja majd magát!
    Grat
    Grat Csabának , de szerintem én nyertem a bajnokságot
    Legalábbis én ezt olvastam itt fentebb: "A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban a 6 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít"

  21. #21
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    578
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Grat Csabának , de szerintem én nyertem a bajnokságot
    Legalábbis én ezt olvastam itt fentebb: "A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban a 6 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít"

    Igen, az én számításaim alapján is íte nyerted meg a bajnokságot, aminek gratulálok! Gondolom itt az eredményhirdetésnél inkább ez a rész játszott most szerepet: "A sorozat végén a legjobb újonc pilóta (érvényes tagság nélküli)az őszi szezonunkra, bajnokságainkra tagságot nyer, így komolyabb nyomás mellett is lehetősége lesz megmérettetnie magát."


    Mindenesetre köszönöm a gratulációt, remélem az őszi bajnokságban is ilyen jó versenyek lesznek, mint amilyenek itt voltak!

  22. #22
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Grat Csabának , de szerintem én nyertem a bajnokságot
    Legalábbis én ezt olvastam itt fentebb: "A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban a 6 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít"
    Igen igazad van, végső értékelésben Te nyertél, itt most az "újoncon" volt a hangsúly. Nyári bajnokságban a végső sorrendet egyébiránt nem szoktuk túl komolyan venni hiszen nincsen bíráskodás, sokan nem tudnak a teljes szezont futni, stb...
    Mindenesetre grat nekedis, eléggé érinthetetlen voltál.

  23. #23
    én meg úgy számoltam hogy én nyertem igen, szar voltam matekból
    na jó nem amugy és én is gratulálok Csabinak is és Lacinak is mindegy hogy kinyerte mind a ketten beteg tempóba mennek, ja meg ha itt lett volna Morvai Norbi ő is ide tartozna

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •