Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Ningbo 06.03.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Tavaszi bajnoksága! Kilencedik helyszínünk a Kínában található Ningbo International Speedpark.



    9. Futam: 06.03. - Szerda Ningbo - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    ifj. Leéb István Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 18.
    Város
    Piliscsaba
    Üzenetek
    26
    Itt nézhető a mai Ningboi futam:

  4. #4
    Éles szerver fut: GTR-Masters #A
    Szerverjelszó itt

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Ningbo

    Bajnokság ideglenes végeredménye: LINK

    Óvások: LINK



  6. #6
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Hát akkor mint leköszönő őszi bajnok, had gratuláljak elsőként NAGY BALÁZSNAK a győzelemhez, nagyon szépen mentél az egész tavaszi szezonban.

    Aztán persze gratulálok MINDENKINEK, mert szerintem igazán eseménydús és korrekt versenyeken vagyunk ismét túl, emlékezetes momentumokkal.
    Ha értékelni kéne az eredményeimet, akkor minden jól ment egészen Dubai-ig, ahol úgymond hullámvölgybe kerültem, majd a hibáim miatt kapott büntetések futamán (Chang) elszórakoztam a dolgokat, holott nem is az lett a szezonom legrosszabb versenye... () Majd a hajrában jött a két mélypont: Hungaroring R3 (mikor Polgár Balázzsal volt egy afférom), illetve Sonoma R3, mikor még mindig nem tudom megmagyarázni, hogy mi történt... (P2-ből DNF)

    A mai versenyek jól alakultak, fontos volt az időmérő.

    QUALY: P2, viszonylag jó kör, bár necces volt, mert az utolsó kanyargós szekcióban utolértem Mammel Erik autóját, amit éppen ki tudtam kerülni (köszi Erik ), finom kis jelenet volt.

    R1: jó rajt, majd Nagy Balázs hátsó lökhárítójára tapadtam, de sehogy sem tudtam támadási helyzetbe kerülni, illetve mikor kezdtek fogyni a gumik, már a tempóm is tompult, P2.

    SUPERPOLE: valamilyen kör, P3.

    R2: szintén jó rajt, az adok-kapokba premier plánba néztem a két bajnoki aspiráns csatáját, majd mikor Balázs hibázott, Epinger Norbival egyetemben én is elmentem mellette, így feljöttem P2-be. Ezután Norbit próbáltam utolérni, de jó volt a tempója és nem hibázott, így be kellett érnem a második hellyel.

    R3: a nagy kavarodásba feljöttem P3-ba, majd P2-be, végül sikerült Ősz Balázst is kifékeznem, így sikerült az élre kerülnöm, amit nem is engedtem ki a kezemből, azaz győzelemmel búcsútattam a tavaszi szezont.

    Akkor remélhetőleg, folyt. köv. majd idén ősszel.
    Utoljára módosította: FuReady; 2020. 06. 03. 22:24.

  7. #7
    Hát srácok, számomra elég szomorúan zárult mindhárom futam! Az elsőben, legnagyobb meglepetésemre, tudtam tartani a lépést a mezőnnyel, egészen a második körig, ahol gondoltam előzök egyet, egy balosban belső íven, de az előzendő kollega, nem így gondolta, és bár az első tengelyem kb az ajtajánál volt, simán ráhúzta a kerékvetőre, engem letaszítva a pályáról...
    A második futam is szolgált meglepetéssel számomra, mert a 12. rajt pozíció akkor is menő, ha csak azért értem el, mert enyém volt az utolsó qualifikációs idő, a mögöttem lévőknek nem sikerült érvényes kört csinálni. itt a rajtot elrontottam, nem értem ezt a rajt autómatikát, nekem akkor is elforog a kerék... de mindegy is, mert itt már az első körben kaptam egy pitmanőveres letaszítást, ráadásul ha jól emlékszem, egy egyenes szakaszon, ahol én nem változtattam irányt.
    A harmadikon, szintén az első körben, volt egy olyan kanyarom, ahol úgy éreztem, mintha felakadt volna a gáz... és lesodródtam.

    Azonban ezek ellenére, sikerült a sor végén kisebb “csatákat” összehoznunk Somorjai Zoltánnal, aminek kifejezetten örültem!

  8. #8
    Gratulálok az első három helyezettnek és mindenkinek, aki végigversenyezte velünk a szezont. A futamok döntő többsége remek szórakozás volt. Annak ellenére, hogy a nemzetközi futamok alapján a Golf is erős autó lenne, valahogy annyira nem sikerült összehangolódni vele. Több kritikus hibám is volt a szezon során, de ettől függetlenül jó kis csatákat vívtunk végig.

    A csillagok együttállása miatt sajnos most csak az utolsó pillanatban maradt időm készülni Ningbora, úgyhogy csak pislogtam, hogy a mezőny eleje milyen időket megy, de aztán menet közben valamennyire elkaptam a pálya ritmusát és egy tisztességes tempót tudtam hozni. Az első verseny elég magányosan telt, de a második és a harmadik futam elején is nyertem pár pozíciót jó helyezkedéssel, utána volt némi védekezés, meg támadás is. Kicsit olyan ez a pálya, mint a Moscow Raceway, hogy egyszerre tetszik is, meg nem is. Túraautókhoz pont jól passzol a vonalvezetés, de a bal kanyarok majdnem mindegyikének olyan a szöge, hogy az A-oszlop teljesen kitakarja az ideális ívet, ezért vakon kell bemenni, nem egyszerű felvenni rajta a fonalat.

  9. #9
    Sok tervem nem volt az idényzáróra, csak szerettem volna tiszta versenyeket és élvezni a hátsó régióban versenyzést. Mondhatni az első futamon tanultam meg a ritmust, az apróbb trükköket, így ott csak igyekeztem tartani a mögöttem kakaskodókat. Pontosabban reméltem, hogy lassítják egymást annyira, hogy engem nem érnek utol, ami végül be is jött
    A második futam viszonylag eseménytelenül telt, a vége felé jöttem kicsit fel a hátracsúszó Kedves Balázs és az engem korábban megelőző Szabó Ferenc duóra, akik persze összeakadtakcirka két körrel a vége előtt, ami miatt a T2-től körbe tudtam autózni őket, legalábbis majdnem. Balázs a T3-ban nekem húzta a kocsiját, nem látta, hogy ott vagyok teljesen melelte, de magát forgatta meg rajtam. A T3 előtt aztán Ferivel eléggé egymás meleltt mentünk, én a belső pozícióban és kicsit kezdtem jobbra húzódni, mert teljesen bal oldalon voltam. Feri viszont maradt a páyla közepén, nem húzódott jobbra az ideálisabb forduláshoz, ígyrajta meg én bicsaklottam meg ls kerültem újra mögéjük. Szerencsétlen eset volt, igazából senkit nem éreztem hibásnak, versenybaleset.
    A harmadik futam végén újra utolértem Kedves Balázst, aki jól láthatóan küszködött a gumijaival, így két körrel a vége előtt a T1-ben alávágással próbálkoztam, elég jó pozícióban is voltam a T2-re, de ő valószínűleg ezt nem érzékelte vagy remélte, hogy elveszem a gázt. Ebből sajnos egy kis kitolás lett , amiből én jöttem ki jobban,a ztán a hátralévő nem egész két körben a jobb gumijaimon kicsit el is húztam. A replay-t vissza kellett néznem hozzá, de így nyugodt lelkiismerettel fejeztem be az idényt.

    Köszönöm a szervezőknek és a mezőnynek a versenyeket. Egy-két futamtól eltekintve rendben volt a sportszerűség és az is inkább az ifjonti hév, a nagyon megmutatni akarás számlájára írható, amikor épp nem. Remélem, minden új versenyző velünk tart ősszel is, illetve a nyári kupában, menjünk bármilyen vasakkal is. Ősz Bazsi pletykált TS-en, de épp a replay-t csekkoltam, így egyik fülemen be, a másikon ki...

  10. #10
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Gratulálok a bajnoki címhez Nagy Balázsnak, megérdemelten lett első. Jött, látott, győzött
    Elég jó kis pálya ez, eleinte nem igazán találtam a ritmusát, de a végére egész megkedveltem. Igazából úgy álltam neki a mai estének, hogy nincs mit veszítenem és élvezetből fogok versenyezni, az csak a ráadás volt, hogy egész jó versenyeket futottam. Összességében elégedett vagyok a szezonommal, a mindent eldöntő mai futamokon is megtettem amit lehetett, a többi már nem rajtam múlt
    Gratula és köszi mindenkinek az élményeket!

  11. #11
    Kedves Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5
    Sziasztok
    Gratulálok a Bajnoknak, illetve köszönöm a lehetőséget, hogy versenyezhettem a ligában. Vegyes érzéseim vannak a tavaszi szezonnal kapcsolatban. Volt, hogy hibáztam, volt hogy hibáztak ellenem, de sajnos ilyen a versenyzés. Én sajnos Sonoma óta nem barátkozom az internetemmel és ebből akadtak gondjaim Ningboban is. Örülök hogy végig tudtam menni. Talán ami zavaró volt, hogy Steixner Zsolti egy baromi agresszív stílusban versenyzett amiben véleményem szerint többen is kicsit sinylettuk a dolgot. A Hyundaial nem találtam meg a közös hangot, ezért az Őszi szezonban biztosan szerződést bontok velük. Sok tapasztalatot kell szerezzek még gumikezelesben, mert amennyiben a tempom meg is lenne a futamokon a gumikat egyenesen kinyirom!

    Jövőre is találkozunk a pályán és maradok tisztelettel :
    Balázs

  12. #12
    Gratulálok a bajnokság győztesének és persze mindenkinek akivel együtt versenyezhettem, élmény volt minden verseny annak ellenére hogy újoncként csak estem keltem általában!
    Köszönjük szépen a szervezőknek a lehetőséget és a belefektetett időt, energiát, hogy ezzel biztosítottátok nekünk a versenyzést hétről hétre!! Remélem ősszel, újult erővel nekivághatunk egy újabb hasonlóan fergeteges bajnokságnak!

  13. #13
    Steixner Zsolt Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 04. 23.
    Város
    Aba
    Üzenetek
    27
    Sziasztok!

    Összességében élveztem ezt a versenyhétvégét. Bár időmérőt és rajtot is rontottam, valamint többször hibáztam a kelleténél. Sajna engem is többször meglöktek, de hát megesik az ilyen. Túlzottan nem vagyok elégedett, nem tudtam jó tempót menni, legalább is olyat amit vártam magamtól.

    Visszanéztem a futamokat. Mindhárom futamon egymásra találtunk Kedves Balázzsal.
    Egyébként Balázsnak igaza van, a harmadik futamon valóban volt pár olyan elmért féktávom, illetve egy veszélyes pályára való visszatérésem amiket már nem tudtam korrigálni így elkerülhetetlen volt a kontakt. Ezek kapcsán tőled is, és ha jól emlékszem Hofbauer Andrástól is elnézést kérek! Szándékosan senkit sem tolnék meg, ütnék ki, stb, ezekre a későbbiekben jobban fogok figyelni!

    Egyébként nagyon élveztem a futamokat, igaz csak az utolsó három fordulóra tudtam becsatlakozni. Már várom a folytatást!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •