Találatok: 1 - 25 (25 összesen)

Téma: Donington GT

  1. #1
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Donington GT

    A fene, 56. percben GTR.exe hibával kidob.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  2. #2
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Donington GT

    Először is szeretnék bocsánatot kérni Abay Laci-tól amiért kipördítettem, pedig nagyon lassan mentem szinte alig értem hozzá, én nem is érzékeltem csak azt láttam hogy már fordul a kocsi háta. Sajnos nekem is kifagyott a gtr mint Gábornak. Megkaptam a büntetésem a kiforgatás miatt. Na meg még ott lesz a versenybírák álltal kiszabott büntim is gondolom. Grat annak aki be fog érni (már csak 5-en vannak amikor ezt írom). Mégegyszer bocs Laci.

  3. #3
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg FRIZ 22 írta
    A fene, 56. percben GTR.exe hibával kidob.
    Szintén... Csak asszem én az 50. percben. (:

    Abay Laci, mitől voltál ilyen lassú? (Gumi?)
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 05. 01. 23:47.

  4. #4
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Donington GT

    PB-vel nyitottam időmérőn, nagy volt a boldogság. Aztán a versenyre "elfelejtettem" hogy kell átmenni a sikánon, már a 2. körben eldobtam ott a verdát (na jó ez a láthatatlan de mégis ottvan bója miatt volt) aztán még vagy 3x amíg versenyben voltam. Eléggé hátra kerültem, majd utolértem Ferencz Gabit, dézsavű NGT Elmenni megint nem tudtam mellette, ott voltam gyorsabb ahol előzni nem lehet... Később Fehér Norbival csatáztunk egy két kör erejéig, utána sajnos a domb alján a gyors jobbosban eldobtam csúnyán az autót, arra eszméltem csak hogy azt kérdezik rádióban élek -e még Sajnálom, pedig élveztem. Gratulálok minden célbaérkezőnek, ez a gtr.exe kilépés érdekes. Ilyen még nem volt sztem....
    Babinszki Gábor

  5. #5
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Donington GT

    Mindenek kelött gratula a tulélőknek!
    Bohockodásnak indult a mai verseny.Délután találtam egy jo online setupot,addig 1:30 körüli időket sikerült mennem,aztán az uj setuppal már 1:27 is ment. Véletlen leltem erre a setupra.
    Az időmérőn nem is nyomtam,inkább a verseny setupot lőttem be,gondoltam,minek sietni,ez a pálya az undokabbik fajta nekem,ugyhogy ráérek beérni a sor végén hátul.
    A rajtnál jol befűtöttem a gumit,és a féket,tudván hogy itt csak kanyar van.
    Ugy hozta a sors,hogy Lehr Attilával kell megvivnom,miközben Antal István várt a sorára mögöttem.Hát sorra került...
    Már vagy fél orája mentünk,mikor a sikánnál Lehr Attilát ráfutással megpöccintettem véletlen,és igy megkellett várnom,mig visszajön egyenesbe,és visszamegy elém,ahol volt azelött is.
    Szinte láttam Antal István széles mosolyát a buko alatt,mikor elment közöttünk az alkalmat kihasználva!
    A kerékcsere után eltünt Lehr Attila,viszont Antal istvánt megkaptam mögém ajándékba kárpotlásként,ugyanis a boxban sok időt veszitett a kocsi javitása miatt,és igy mögém került.
    Inentöl kezdve 40 perc csak abbol állt,hogy 0,3-2,3 mp között kocsikázott mögöttem folyamatosan!
    Piski Tomi lekörözött minket,de ez sem szolt bele a mi kis csatánkba.(én menekültem inkább)
    Ilyenkor már a harmadik helyezés volt a tét.Nem adtam magamnak sokat,hogy beérek harmadiknak.
    Aztán jött a hab a tortára,egy kis eső formájában az utolso tiz percben.
    Ha jol láttam,Antal István elforgatta a kocsit a vizes aszfalton.
    Persze senki nem cserélt vizes gumira az utolso két körben.
    Igy az utolso két kör maradt csak nyugodt nyolc másodperc elönnyel Antal Istvánnal szemben,és már csak lassan kellett menni,hogy a slick gumi ne csusszon meg a vizes aszfalton.
    És beértem harmadiknak!VÉGRE EGYSZER!
    Bohockodásnak indult,és jobban sikerült,mint amit elvártam magamtol.
    Mindegy..Minden csoda három napig tart!
    De azért jol esett!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  6. #6
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Szinte láttam Antal István széles mosolyát a buko alatt,mikor elment közöttünk az alkalmat kihasználva!
    Volt is vigyor ne aggódj. Legalább ilyen: , meg azért ilyen is volt:
    De hát most mondd meg mekkora esélyem lehetett egy C5R-el egy F550-el szemben?
    Arra voltam kárhoztatva, hogy mögöttetek kocsikázzak, sikerült elég stabil köröket mennem, de a kettőnk közötti távolság szinte állandó maradt. És mikor jól elintéztétek egymást, akkor már csak a nagy füstfelhőben közöttetek kellett áthajtanom.

    Azt meg hogy sikerült elbuknom a pozíciót a boxban, valószínűleg annak köszönhetem, aki az elsőkörös tömegbalesetet okozta, melynek következtében a kocsim hátulját a boxban nekiálltak kalapálgatni. Kb. 6-8 mp-el később álltál be mögém Rezső, mégis hamarabb végeztél 2-3 mp-el.
    A visszajátszást megnézve én úgy láttam, hogy Dózsa Atti fékezte el magát és lökte be közénk Sándor Tibit, aki a következő kanyarban is megforgott, gondolom a nem kis ideg miatt. Viszont velem együtt 3 ember bukot vagy 5 pozíciót az első körben abban a kanyarban.
    Nem elég, hogy a jó kis C5R-el mentem (amivel min. 1mp-el lassabb voltam, mint mondjuk F550-el vagy Astonnal) a 9. helyről egyből a 14.-re kerültem.
    Így nagy eséllyel kapaszkodhattam fel a Listerekkel dúsított mezőnyben.

    Lassan már meg sem lepődöm azon, hogy valami ne történjen az első két körben. Sajna

    Remélem nem kell majd újrafutni a futamot a sok exe hibás kiszállás miatt.

  7. #7
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Szintén... Csak asszem én az 50. percben. (:

    Abay Laci, mitől voltál ilyen lassú? (Gumi?)


    Igen NIBI a gumi miatt volt! A LAMBO igencsak eszi a gumikat, ráadásul a hideg idő miatt a hard be sem melegedett hátul, aztán a csere után a med már jobb volt!

    Majd még írok a versenyről!

  8. #8
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900

    Re: Donington GT

    Elnézést attól a 2-3 versenyzőtől (Sándot Tibi, Antal Isván és egy piros F550-et vezető) vezető akiknek megbolygattam a versenyét a visszafordítóban. A fékkel hiába játszotam, hogy ne blokkoljon, úgy tapasztaltam ha egyszer beblokkol, már nincs mit tenni, legalábbis nálam(valszeg pedál rossz beállítása). Tényleg sajnálom és a következményét vállalom.

  9. #9
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Donington GT

    A rákészülés nekem elég jól sikerült, elég hamar megtaláltam, hogy a Lambo mitől válik könnyen kezelhetővé ezen a pályán. Rákészüléskor 1.27.6 lett a legjobb időm, amivel teljesen meg vagyok elégedve. Rezsesz tanácsát megfogadva (amit edzés közben adott) nagyon vigyáztam, hogy ne hibázzak, mert az összes versenyemet elbénáztam eddig többé-kevésbé.
    Nagyon rendes volt Rezső, hogy megvárt a sikánnál történteknél, olyan minimálisan pöccintett meg, hogy nem is tudtam, hogy nem a saját hibámból pördültem meg. Pozíciót is vesztett így De úyg emlékszem már kikerült a szabályzatból, hogy kötelező ilyenkor megvárni a másikat, úgyhogy ez abszolút a fairplay tisztelete.
    Na ezen kívül nem is volt hiba, egészen a boxig. mentem még egy gyors kört, mikor Rezső kiment, reméltem ez elég lesz arra, hogy elé tudjak visszajönni. Aztán a tankolás, meg minden rendben lement. Hajtok ki a boxból, és ilyenkor mindig nyomom a hátranézést a kihajtásnál, hogy ne menjek senkibe bele, gondoltam nyomok egy TAB-ot is, hogy a neveket a kocsik fölött is írja, így ha Rezsesz nagyon jön a fal takarásában, akkor is láthatom... ALT-TAB már kint is voltam a windows asztalon okos fiú! közben hallottam a játék hangját, hogy serceg a fű, jólvan legalább nem a pályán gurul a kocsim sofőr nélkül. Na eltelt pár másodperc, mire sikerült ismételt ALT-TAB-al visszalépnem, de addigra már elmentek Rezseszék. kb. 20-25 mp volt előttem mögöttem 5. helyen autóztam, amikor úgy a 36. körben elkezdte valami füst kergetni az autómat. Na mondom, már csak ez hiányzott. Visszavettem a tempóból és még mentem így 10 kört, de aztán végleg bemondta az unalmast a gép, aminek igen élethűen hallatszott a fülseben a hangján is hogy valami nincs rendben. Aztán egyik kigyorsításnál beállt a motor. Kipörögtem és mentem pihizni.
    Grat mindenkinek, és kár a sok kifagyásért.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  10. #10
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Donington GT

    Letöltöttem a replayt és megnéztem azt a részt ahol kifagyott nekem a játék. A visszajátszásban szintén kifagyott. Megnéztem Ferencz Gábort és Niebel Zoltánt is és náluk is kifagy. Nekem a boxkiállást követő körben fagyott ki, nekik még a boxutcában kifelé jövet. Mindenesetre érdekes hogy mindhármunknak a box után és hogy még máskor ilyen nem történt. Kíváncsi lennék hogy másoknak is kifagy-e ott. Niebel Zoltán 3280, Ferencz Gábor 3380, én 3055. Az első körben NIBI még veled is összeakadtam csak tegnap ez már nem volt eszemben. Azért is bocs, szerencséd volt hogy a füvön elkerülted a bukkanót mert azon szépet lehet repülni (már tapasztaltam).

  11. #11
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Igen NIBI a gumi miatt volt! A LAMBO igencsak eszi a gumikat, ráadásul a hideg idő miatt a hard be sem melegedett hátul, aztán a csere után a med már jobb volt!

    Majd még írok a versenyről!
    Az jó lenne!

    Az én versenyemről még annyit, hogy naaaaaaggggyon-naaaaaaggggyon élveztem! Kíííííííra volt!!! Ezért nem is dühöngtem (nagyon) mikor "kiléptem"!
    Nagyon éretten vezettem, eddig ez a futamom volt a legjobb! A pozícióm is jó volt, igaz ennek egy részét, a mások kicsúszása, vagy kilépése miatt szereztem, de erre igaz a mondás: jókor, jó helyen kell lenni!
    Bár egy jó ideig az élmezőny tempóját is tartottam! Azaz nem kaptam körönként 1 mp-et, volt hogy még annyit se! (Ezt kb-re mondom, "szemmértékre")

    Leslie, hard gumikkal indultál?! uhh
    (Én is így szúrtam el a GT-Oser futamot)
    Én meg a softon gondolkoztam..., de maradtam az aranyközépútnál! (med-med)
    Jó futam volt!!!!!
    De lesz még jobb is!!!

  12. #12
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Re: Donington GT

    Gumikérdéshez csak annyit részemről, hogy soft-med volt a C5R-en.
    Amit korábban teszteltem és 25 fokról melegedő időben bírta a 45 percet, a futamon pedig 25 fokról folyamatosan hűlt az idő, úgyhogy pont jók voltak a gumik a teljes futamon.
    A bemelegítésen én is először a med-hard kombinációt próbáltam, de az kb. 60foknál nem ment feljebb, ezért is mertem a letesztelt soft-med kombinációval indulni.

  13. #13
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Jac írta
    Először is szeretnék bocsánatot kérni Abay Laci-tól amiért kipördítettem, pedig nagyon lassan mentem szinte alig értem hozzá, én nem is érzékeltem csak azt láttam hogy már fordul a kocsi háta. Sajnos nekem is kifagyott a gtr mint Gábornak. Megkaptam a büntetésem a kiforgatás miatt. Na meg még ott lesz a versenybírák álltal kiszabott büntim is gondolom. Grat annak aki be fog érni (már csak 5-en vannak amikor ezt írom). Mégegyszer bocs Laci.
    Megnéztem a replayt egy elég kényes szitu volt, a tükörből úgy tünt nekem hogy elférünk ( végülis épp hogy csak nem! ) de elég volt egy kis pöccintés és forogtam is meg! Te is próbáltál vigyázni, hát igy alakult, részemről nem gond, majd a versenybíróság úgyis megnézi az esetet.

  14. #14
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Donington GT

    Na szóval a versenyről!
    (még mindig nincs fent a végeredmény, pedig jó lenne már pontosabban tudni)
    A gumiválasztás nem volt a legszerencsésebb, de végülis egy darabig elég gyors tudtam lenni a kipördülés után, és végig tudtam autózni hiba nélkül, mégha nem is egyforma tempóval. A lényeg az, hogy nekem akkora mákom volt az exe hibával kapcsolatban, hogy amikor átmentem a célvonalon és kiirta hogy vége 2mp múlva fekete képernyő és fagyás és windowsba dobás! Ugyhogy nekem sikerült lefutnom a versenyt és néztem a replayt és a végefele nekem állandóan kidolbálta bármelyik versenyzőre tettem függetlenül hogy ott nem volt gond. (a replayt innen szedtem le) szóval érdekes, nagyon sajnálom akiket kidobott, én is majdnem átéreztem ezt, mindenesetre jó lenne kideríteni mi lehetett a gond, mert ezek szerint ez sokunkat érintett! GRAT mindenkinek aki végigment! Tominak külön GRAT! megint veszett gyors volt!

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339

    Re: Donington GT

    A tegnapi futamról való beszámolómat azzal kell kezdenem, hogy elnézést kérek Feritől.A lassú visszafordítóban összeakadtunk és megpürdült.Bocsánat.

    Ezen annyira felhúztam magam, hogy kiperdültem párszor és Jácint utólért, meg is előzött így vele csatáztam kicsit, de végül megelőztem.Amúgy elég eseménytelen verseny volt.

  16. #16
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    A tegnapi futamról való beszámolómat azzal kell kezdenem, hogy elnézést kérek Feritől.A lassú visszafordítóban összeakadtunk és megpürdült.Bocsánat.
    Tomi, azért az "összeakadtunk" talán túlzás.

    Sorban második alkalommal fosztasz meg az első helytől (és ezzel akár 50 ponttól) azzal, hogy felelőtlenül vezetsz, nekem jössz és kilöksz. Most mondjam azt a bocsánatra, hogy "nem történt semmi"?

    A múltkorit szó nélkül hagytam, ezt sem fogom megóvni, de ha így akarsz bajnokságban jól szerepelni, csak hajrá.... mást nem tudok mondani.

    Ha picit jobban odafigyelnél, és élni tudnál a pole-al, és nem dobnád el az autódat rendre az első körben(!!!) akkor lehet hogy ezek az esetek meg sem történnének, mert mehetnél elöl egyedül és így csak saját magad veszélyeztetnéd....
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2006. 05. 02. 20:22.

  17. #17
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    A tegnapi futamról való beszámolómat azzal kell kezdenem, hogy elnézést kérek Feritől.A lassú visszafordítóban összeakadtunk és megpürdült.Bocsánat.

    Ezen annyira felhúztam magam, hogy kiperdültem párszor és Jácint utólért, meg is előzött így vele csatáztam kicsit, de végül megelőztem.Amúgy elég eseménytelen verseny volt.
    Nem akarok (nagyon) beleszólni, de ha ugyanilyen helyzetben Pechnig Rezső meg tudta várni Lehr Attilát, akkor nem értem Te miért nem tetted ezt meg!
    Egy ideig tököltél is (talán gondolkoztál h megtedd), de aztán tövig nyomtad...
    Ez nem volt szép szerintem se! Csak a fairplay maradt el...
    Ilyen helyzetben én is morci lennék bárkire!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2006. 05. 02. 22:15.

  18. #18
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Nem akarok (nagyon) beleszólni, de ha ugyanilyen helyzetben Pechnig Rezső meg tudta várni Lehr Attilát, akkor nem értem Te miért nem tetted ezt meg!
    Egy ideig tököltél is (talán gondolkoztál h megtedd), de aztán tövig nyomtad...
    Ez nem volt szép szerintem se! Csak a fairplay maradt el...
    Ilyen helyzetben én is morci lennék bárkire!
    Úgy gondolom ilyenkor két dolog történhet:
    1. fairplay, és bevárás, ennek következtében biztos nincs harag, sem óvás, büntiveszély.

    2. kockáztatás, továbbmenés, mert az ember nem akar pozíciót veszteni, és a versenyzőtársra, illetve óvás esetén a versenybíróságra bízza a helyzet megítélését.

    Személy szerint én sem óvtam volna, ha a Rezső továbbment volna, mert egy nagyon korrekt srácnak ismerem, és biztos vagyok benne, hogy mindent megtett azért, hogy tisztán menjen el. De még annyira is korrekt, hogy úgy gondolja nem éri meg kockáztatni. Például azt, hogy csak egy picit is kétségbe vonja bárki a korrektségét. És nem akarja ezzel sem más, sem meg a saját hangulatát rongálni.

    Ez személyiség, meg habitus kérdése is. Az egyik ember a ranglistán, a másik a szimpátialistán végez előrébb. Kinek mi a fontosabb.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  19. #19
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta
    Nem akarok (nagyon) beleszólni, de ha ugyanilyen helyzetben Pechnig Rezső meg tudta várni Lehr Attilát, akkor nem értem Te miért nem tetted ezt meg!
    Egy ideig tököltél is (talán gondolkoztál h megtedd), de aztán tövig nyomtad...
    Ez nem volt szép szerintem se! Csak a fairplay maradt el...
    Ilyen helyzetben én is morci lennék bárkire!
    Én is néztem a jelenetet. Nekem a ferraris barátunk gázelvétele érthetetlen volt abba a szituációban!? Kit akart megvárni? : ))) Simán mehetett volna tovább erre bevárja Tomit. : )

  20. #20
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Én is néztem a jelenetet. Nekem a ferraris barátunk gázelvétele érthetetlen volt abba a szituációban!? Kit akart megvárni? : ))) Simán mehetett volna tovább erre bevárja Tomit. : )
    Én volnék az a "ferraris barát". Nem akartam Tomit megelőzni ott mert már így is eléggé zavart az hogy kilöktem Lacit az elején, és nem éreztem tisztességesnek hogy még itt is elmenyek. Értelme sem lett volna mert úgyis utólért volna és lenyomott volna mert esélyem sincs ellene. Ennek a bevárós dolognak meg szerintem nem minden esetben van értelme. Én is azért nem vártam be Lacit az elején mert egyrészt mással is ütközhettem volna amiatt hogy lehúzódok valahol a fűre mert voltunk elegen ott, másrészt szerintem nem lett volna sokkal boldogabb attól hogy nem az utolsó hanem az utolsó előtti helyre csúszik vissza. Úgygondoltam hogy feltud zárkózni mert Ő sem egy lassú pilóta, és ha mögém kerül akkor bevárom és elengedem, mert annak már lett volna értelme. Dehát erre nem volt szükség az exe hiba miatt.

  21. #21
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539

    Re: Donington GT

    Én nem igazán akarok véleményt formálni, de azt kell hogy mondjam, hogy többeknek nem szent az 1. kör és így a mások versenye.
    Mindenki mondja, hogy fokozottan figyeljünk egymásra, ennek ellenére többen itt akarnak előnyt szerezni, és olyan helyen és szituációban előzni, ahol nem feltétlen kellene, és csak a mások figyelmén múlik, hogy nincs tömegkaramból.
    Engem 2× segítettek ki a fűre, és több ponton is volt sárga zászló, de ennek ellenére néhányan akkor is előztek, és nem éppen a kicsúszott autókat, hanem azokat, akik a baleset miatt lassítottak.

  22. #22
    Borsos Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 01. 21.
    Üzenetek
    229

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Jac írta
    Én volnék az a "ferraris barát". Nem akartam Tomit megelőzni ott mert már így is eléggé zavart az hogy kilöktem Lacit az elején, és nem éreztem tisztességesnek hogy még itt is elmenyek. Értelme sem lett volna mert úgyis utólért volna és lenyomott volna mert esélyem sincs ellene. Ennek a bevárós dolognak meg szerintem nem minden esetben van értelme. Én is azért nem vártam be Lacit az elején mert egyrészt mással is ütközhettem volna amiatt hogy lehúzódok valahol a fűre mert voltunk elegen ott, másrészt szerintem nem lett volna sokkal boldogabb attól hogy nem az utolsó hanem az utolsó előtti helyre csúszik vissza. Úgygondoltam hogy feltud zárkózni mert Ő sem egy lassú pilóta, és ha mögém kerül akkor bevárom és elengedem, mert annak már lett volna értelme. Dehát erre nem volt szükség az exe hiba miatt.
    Tudom, hogy Te voltál.....
    De ne is haragudj, ez rossz hozzáállás, ez nem versenyzés. Attól, hogy valaki még hogy gyorsabb nálad és előtted belekeveredik valami balesetbe és Te lelassítasz mellette, hogy mégis elengedd, hát nem tudom..... Már bocsánat, de kit érdekel hogy valaki mennyire gyors? Eltudok, van lehetőségem elmenni mellette, elmegyek. Onnantól már az ő problémája, hogy hogy fogja visszaszerezni a pozíciót. Remélhetőleg úgy hogy minél többet izzadjon. A Te esetedben itt elvetted a sava-borsát a versenyzés(ed)nek.

  23. #23
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg White írta
    ...hogy többeknek nem szent az 1. kör és így a mások versenye. Mindenki mondja, hogy fokozottan figyeljünk egymásra, ennek ellenére többen itt akarnak előnyt szerezni, és olyan helyen és szituációban előzni, ahol nem feltétlen kellene, és csak a mások figyelmén múlik, hogy nincs tömegkarambol...
    Egyetértek.
    Babinszki Gábor

  24. #24
    Szabó Jácint Regisztrált Jac logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 04.
    Város
    Ózd
    Életkor
    41
    Üzenetek
    166

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Mike írta
    Tudom, hogy Te voltál.....
    De ne is haragudj, ez rossz hozzáállás, ez nem versenyzés. Attól, hogy valaki még hogy gyorsabb nálad és előtted belekeveredik valami balesetbe és Te lelassítasz mellette, hogy mégis elengedd, hát nem tudom..... Már bocsánat, de kit érdekel hogy valaki mennyire gyors? Eltudok, van lehetőségem elmenni mellette, elmegyek. Onnantól már az ő problémája, hogy hogy fogja visszaszerezni a pozíciót. Remélhetőleg úgy hogy minél többet izzadjon. A Te esetedben itt elvetted a sava-borsát a versenyzés(ed)nek.
    Tudom hogy tudod . Na szóval nem arról van szó hogy el sem megyek mellettük. Amit Tomi is említett hogy kétszer is hibázott, a második hibánál el is tudtam menni. Sajnos nemnagyon kellett izzadnia mögöttem (eljöhetne már azaz idő is). Szóval elmegyek ha tudok, csak abban a helyzetben nem akartam.

  25. #25
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Donington GT

    Idézet Eredetileg Jac írta
    Ennek a bevárós dolognak meg szerintem nem minden esetben van értelme. Én is azért nem vártam be Lacit az elején mert egyrészt mással is ütközhettem volna amiatt hogy lehúzódok valahol a fűre mert voltunk elegen ott, másrészt szerintem nem lett volna sokkal boldogabb attól hogy nem az utolsó hanem az utolsó előtti helyre csúszik vissza. Úgygondoltam hogy feltud zárkózni mert Ő sem egy lassú pilóta, és ha mögém kerül akkor bevárom és elengedem, mert annak már lett volna értelme. Dehát erre nem volt szükség az exe hiba miatt.
    Na de várjunk!!! Neked igazad van, ha abban a helyzetben bevártad volna, akkor (jó nagy lámának nézett volna mindenki ) mások épségét is veszélyeztetted volna! Tehát jól döntöttél!
    De amikor ez az 1. helyért történik, úgy hogy "alázzák" a mezőnyt, akkor biza... Ráadásul hogy ez már nem az első eset...
    Ahogy Honk mondja: "Az egyik ember a ranglistán, a másik a szimpátialistán végez előrébb. Kinek mi a fontosabb."
    Ez a mondás nagyon tetszik!

    Jácint esete tényleg fura!
    (Én is elmentem volna, mint a huzat! Élveztem a futamot, szóval egy ilyen eset csak beteljesítette volna! )
    De Ő felette nem akarok ítélkezni (nem is lehet, mivel nem követett el hibát!), mert Ő akkor, abban a pillanatban ezt gondolta helyesnek, és ezzel nem kevert bajba senkit! Érdekes hozzáállás az igaz ,de Ő fairplay volt!
    Bár ezzel már eltértünk a valódi témától!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •