Szavazás eredménye: SummerCup 20 mely kocsival?

  • Alfa Romeo GTAM

    17 51,52%
  • Austin Mini Cooper S

    6 18,18%
  • Porsche 911 Singer

    26 78,79%
  • Porsche 356A 1600GS

    8 24,24%
Szavazók
33 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)
  1. #26
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    https://hu.wikipedia.org/wiki/Isztambul_Park

    https://en.wikipedia.org/wiki/Mid-Oh...rts_Car_Course

    https://en.wikipedia.org/wiki/Mount_Panorama_Circuit

    A Porsche 911 Singer ezeket szeretné! Annyira izgulok, hogy nem tudok aludni.😳 ...ja és tegnap eltörtem a cockpit-em, akkorát fékeztem. 😥

  2. #27
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Offline mind a 4 kocsit tudod vezetni, betöltődnek?
    Ha a masters-es szerverre csatlakozol, akkor melyik kocsi betöltésekor lép vissza (bal lent mutatja mit tölt épp)?
    Szerintem valamelyiket nemjó helyre tömörítetted ki, vagy egy régebbi verzióra másolhattad. Könyvtárneveket, eléréseket csekkold. Ha nem megy, offline teszteld őket, majd szavazz, úgyis csak az egyik fog nyerni
    Igen offline-ban mind a 4 megy a szerverre pedig egyikkel sem tudok fellépni. Mindig akkor dob ki amikor az autókat akarja betölteni.

  3. #28
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Igen offline-ban mind a 4 megy a szerverre pedig egyikkel sem tudok fellépni. Mindig akkor dob ki amikor az autókat akarja betölteni.
    A porsche 911 Singer-ből 3 verzió van.Kicsomagoltad bemásoltad , mind a hármat ?

  4. #29
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    A porsche 911 Singer-ből 3 verzió van.Kicsomagoltad bemásoltad , mind a hármat ?
    persze és át is váltok a 3.8-as verzióra. De nem csak a porschével nem indul el hanem semelyikkel.

  5. #30
    Előre is bocs a hülye kérdésért, magamból indulok ki. A szerver jelszót beírtad? Vagy anélkül nem is tölt semmit, most nem tudom. Csak én már megszoktam, hogy bent volt a Seat bajnokság alatt és most új szervernél eltűnt ugye. Volt pár próbálkozásom, mire észbe kaptam, hogy az hiányzik.

  6. #31
    Pinewood GP - most tévedtem be oda egy kupás Porsche-val és húdemeg... kategória. Jó 6km hosszú, leginkább Nordschleife kicsiben, hullámvasút fel-le, döntött kanyarok, egy kis régi Monza-feeling is beköszönt betonlapos karusszel kanyarral és főként elég gyors. Ha nem hibás, akkor remek pálya, de nem a 120-150 lóerős vasaknak.
    https://www.racedepartment.com/downl...inewood.29825/

    Találtam egy videót is róla, pont szintén 911-esekkel:

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pinewood GP...
    Már mentem rajta. Klassz a pálya, jó kis technikás kanyarokkal, dombtetőn beláthatatlan visszafordítóval, de ez most túl hosszú, és nagyobb kocsi kell rá.

  8. #33
    A holnapi teszt verseny ezen a pályán lesz, ami most is fut a szerveren vagy vmi nagyobb lesz? Úgy tűnik a Singer lesz a befutó.
    Valaki esetleg megosztana majd egy setup-ot hozzá? Én most még csak teljesen gyárival körözgettem, sajnos továbbra sem értek a setupoláshoz.

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A holnapi futamról tudni már a részleteket?

    illetve az égbolt a szerveren lehetne egy fokkal kevésbé komor?.. amúgy is szar idő van kint

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Mivel eléggé úgy fest, hogy a singer varrógép lesz a befutó, holnap este 7 után átrakom porsche-kra a kocsikat. 8-tól rövid időmérő (15p), majd 2 rövid (~20perc) futam, másodikon fordított rajtráccsal. Highlands Short-on. Kicsit tapasztaljuk hogy tömegben hogyan viselkedik, mit bír a jármű, a fordított rajtrács működik-e rendben. Ez a pálya valóban kicsi neki. Bajnokiban ennél nagyobb pályákat fog kapni. Ha gondoljátok, igény lesz rá, a dupla futam után átrakhatom még gyorsan valami nagyobb (gyári) pályára, pl Nürburgring short-ra. A lényeg hogy meglegyen a nyertes kocsi. Igyekszem utána mihamarabb kiírni a nyári bajnokság részleteit, hogy legyen kellő idő a felkészülésre.

    Nyári, nem éles bajnokság, remek alkalom arra is, hogy a setupolást kiismerjétek, megtapasztaljátok magatokon. Tét nélkűl kipróbálhatjátok, hogyan lehet egy rosszul viselkedő, rosszul beállított kocsihoz alkalmazkodni, megszüntetni a rossz viselkedését. De bizti lesz megosztott set is a kocsihoz.

  11. #36
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Sziasztok.
    Futottam pár kört a szerveren, 2 autóval is, és a prekvalon nem írja az időimet. Mi lehet a gond? Eddig nem volt ilyen gondom.

  12. #37
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Futottam pár kört a szerveren, 2 autóval is, és a prekvalon nem írja az időimet. Mi lehet a gond? Eddig nem volt ilyen gondom.
    Hm, pedig ha jól látom a Seat kupában mentél, és működött, és nem változtattál semmin. Rankapp-od fentvan, érvényes kört futottál?
    Lehet beragadt valami, vagy netproblémád volt, de igazat megvallva most nemtudom az okát kideríteni. Nézd meg offline a kocsikat, ha még nem tetted volna, és szavazz. A holnapi futamra amúgy sem szükséges a nevezés.

  13. #38
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hm, pedig ha jól látom a Seat kupában mentél, és működött, és nem változtattál semmin. Rankapp-od fentvan, érvényes kört futottál?
    Lehet beragadt valami, vagy netproblémád volt, de igazat megvallva most nemtudom az okát kideríteni. Nézd meg offline a kocsikat, ha még nem tetted volna, és szavazz. A holnapi futamra amúgy sem szükséges a nevezés.
    Igen mentem ott is, és még ilyet nem tapasztaltam, elvileg nem is változtattam semmi. Szándékosan legalábbis... 🙂
    Fent van a rank app persze, nekem úgy tűnt normálisan is működött, hát este megpróbálok indulni, aztán majd meglátjuk. Köszi a választ azért!

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Funfutamos szervert elindítottam, megy.
    Akinek a nyári bajnokság elött van kedve funolni, tesztelni, hülyülni, jöjjön.
    Szervernév: "GTR-Masters.hu #SummerCup - Teszt"
    Jelszó: masters
    Q: 20:00-tól 15 perc
    R: 2*20 perc fordított rajtrácsos

    Ha igény van rá, átugorhatunk a duplafutam után Magione-ra, az lenne a tarcsi pálya a nyárra.

    Gyertek fel TS-re.

    Szavazni a többi kocsira még lehetséges, úgylátom 23:13-ig. Hátha..., de nincs sok esélyük.

    észrevételek, tapasztalatok, továbbra is jöhetnek.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 05. 31. 19:28.

  15. #40
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Funfutamos szervert elindítottam, megy.
    Akinek a nyári bajnokság elött van kedve funolni, tesztelni, hülyülni, jöjjön.
    Szervernév: "GTR-Masters.hu #SummerCup - Teszt"
    Jelszó: masters
    Q: 20:00-tól 15 perc
    R: 2*20 perc fordított rajtrácsos

    Ha igény van rá, átugorhatunk a duplafutam után Magione-ra, az lenne a tarcsi pálya a nyárra.

    Gyertek fel TS-re.

    Szavazni a többi kocsira még lehetséges, úgylátom 23:13-ig. Hátha..., de nincs sok esélyük.

    észrevételek, tapasztalatok, továbbra is jöhetnek.
    Hali! 10-15 perc és otthon vagyok.

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Hát olybá tűnik a varrógépes Singer porsche lett (lesz) a befutó!

    A régi Carrera porsche nevében is köszönöm a szavazatokat, szegényke nagyon gyenge, de aranyos jószág, mókás irányítással.

    Az új bajnokság indító topikja: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7244

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •