Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (77 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    2020.06.07 ACCGT01 - Spa

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját Spa-ban tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Spa

    Szabad edzés: 19:00
    Időmérő: 20:00
    Verseny: 20:32
    Futamtáv: 90 perc
    Kötelező kiállás: 1 (megkötés nincs)
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Kedves versenyzők, a futamra 22 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters.hu #A
    1 - 22-ig. Terhes Csaba - Vaskó Zoltán

    A gyakorló szerver hibásan az előző napszak váltó futam időbeállításával ment. (2x időgyorsítás, napszakváltás)
    Az éles szerveren javítottam a hivatalos 15h, 1x-es időgyorsaság.

    Jó versenyt mindenkinek.

  3. #3
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Elfelejtettem nevezni de jönnék a futamra! Jöhetek?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Elfelejtettem nevezni de jönnék a futamra! Jöhetek?
    GTR-Masters.hu #A szerveren indulhatsz.

    Jó versenyt.

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    GTR-Masters.hu #A szerveren indulhatsz.

    Jó versenyt.
    köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    itt nézhető a mai futam:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  7. #7
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Spectator mód van? Mert nem neveztem.

  8. #8
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Köszi a választ

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Billytheold írta Hozzászólás megtekintése
    Spectator mód van? Mert nem neveztem.
    Ha szeretnél indulni a futamon, akkor még van üres hely a szerveren.
    Spectator mód nincs beállítva.

  10. #10
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Köszi

  11. #11
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Ezt szvsz hanyagolni kéne, a kisebb eső még hagyján de így vezethetetlen az autó. Megyek egyenesen én belevágódik a falba a kocsi pfff... Ritka szar záró futam lett ez így.

  12. #12

    Post

    Méltó utolsó futam volt ehhez a nagyszerű bajnoksághoz.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  13. #13
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Gratula Lanyi Tamasnak, nagyon egyenletes teljesitmenyt nyujtott a bajnoksag folyaman, megerdemelten lett bajnok.

    Nekem tetszett a futam, bar ezert megkoveznek, de eszmeletlen izgalmas volt meg a mezony vegen is. Bocsanat Szechy Szabolcstol, mindenki elol lehuzodtam, aki jott mogottem, de amikor Piski Tamas t engedtem el a Le Combs nal, a vizfelho miatt nem lattam, hogy Ö is ott jön es majdnem visszajottem ele, illetve belé...

    Dicséret a Kunosnak, baromi eletszeru lett a jatek. A boxban kijavittatam a toreseimet, hogy jobb idot tudjak menni a 2 etapban, es miutan kijottem a boxbol, a hideg gumival beleneztem az egyik korlatba 2 kanyarral kesobb. Ami erdekes, hogy utana ugy parasodott a betort szelvedo, hogy alig lattam ki . Eszmeletlen kiraly volt.

    Mar varom a kovetkezo a szezont, jo lenne meg tobb esos verseny....

    Köszönöm a szervezöknek a bajnoksagot

  14. #14
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula Lanyi Tamasnak, nagyon egyenletes teljesitmenyt nyujtott a bajnoksag folyaman, megerdemelten lett bajnok.

    Nekem tetszett a futam, bar ezert megkoveznek, de eszmeletlen izgalmas volt meg a mezony vegen is. Bocsanat Szechy Szabolcstol, mindenki elol lehuzodtam, aki jott mogottem, de amikor Piski Tamas t engedtem el a Le Combs nal, a vizfelho miatt nem lattam, hogy Ö is ott jön es majdnem visszajottem ele, illetve belé...

    Dicséret a Kunosnak, baromi eletszeru lett a jatek. A boxban kijavittatam a toreseimet, hogy jobb idot tudjak menni a 2 etapban, es miutan kijottem a boxbol, a hideg gumival beleneztem az egyik korlatba 2 kanyarral kesobb. Ami erdekes, hogy utana ugy parasodott a betort szelvedo, hogy alig lattam ki . Eszmeletlen kiraly volt.

    Mar varom a kovetkezo a szezont, jo lenne meg tobb esos verseny....

    Köszönöm a szervezöknek a bajnoksagot
    Gratulálok Tominak, és a csapatnak. Andrisnak, aki legjobb master-es eredményét érte el.
    Ja ne viccelj. Semmi nem történt. Igazából azt hiszem Mészáros Gabi volt aki belém jött az első kör elején, ami után tömegbaleset lett, de még nincs meg az első kör, szóval ha nem így volt, akkor megkövetem magam. Mindenesetre 6 perc volt végigmenni az első körben az ütközést követően, még a diffuzór is lógott. Majd 3 perc javítás. de hogy miért kell egyeseknek akkor is keménykedni, ha körönként kb 10 seccel lassabbak, azt nem értem.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  15. #15
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Méltatlan eldöntése a bajnoki címnek, lehetett volna aknakeresővel is játszani, ez a bajnokság nem a pályán dőlt el....
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt szvsz hanyagolni kéne, a kisebb eső még hagyján de így vezethetetlen az autó. Megyek egyenesen én belevágódik a falba a kocsi pfff... Ritka szar záró futam lett ez így.

  16. #16
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Itt van valamiféle eredmény: simresults.net/200607-8aZ

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Hát szerintem istenkircsi futam volt
    Végre mióta vártam már felhőszakadásra, nemcsak csipcsup borongós szemelkélésre! Sikerült a wet setup-ot is eltalálnom, működött is, toltam le az embereket. TC-t vettem lefele. Szuper volt feltérképezni a pályát, az íveket, a kerékvetőket, a vízátfolyásokat. Végre a kocsinak volt valami köze az úthoz, nemcsak elektronikai verseny volt, összevissza kellet játszadozni a kocsival. Sikerűlt egy tutkó győzelmet két defektel, és egy 30-as sng-vel elbaltázni, de megérte, az utolsó körös dráma miatt is

    Gratula az új bajnoknak, és a bajnokságban résztvevőknek.

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Méltatlan eldöntése a bajnoki címnek, lehetett volna aknakeresővel is játszani, ez a bajnokság nem a pályán dőlt el....
    Szerintem pont a pályán dőlt el. Sokkal cikibb lett volna ha vki a rajt elötti procedúra alatt kapott volna DT-t amiért 2kmh-val túllépte a limitet. Vagyhogy a boxban ki kapcsolja be elöbb a motort, vagy fékez minél késöbb a pitvonalnál. Itt a jégen dőlt el. Ahogy láttam sokáig vezetted is a mezőnyt, nemtudom min ment el végűl a futamod.
    Persze megértem a csalódottságodat.

  19. #19
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    igen csak a pálya nem versenypálya volt hanem egy csónakázó, azon dőlt el hogy mentem egyenesen és volt egy 20 méteres aquaplanning amin felúsztam elrepültem defektet kaptam összetörtem, de volt itt szavazás is meg mindeféle finomság... ennek sport értéke nem volt hisz a pályát alkalmatlanná tették versenyzésre ez az egy esélye volt Tominak és az isteni hihetelen szerencse mellé állt mosolygok rajta és nyugodtan fekszek le aludni.
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem pont a pályán dőlt el. Sokkal cikibb lett volna ha vki a rajt elötti procedúra alatt kapott volna DT-t amiért 2kmh-val túllépte a limitet. Vagyhogy a boxban ki kapcsolja be elöbb a motort, vagy fékez minél késöbb a pitvonalnál. Itt a jégen dőlt el. Ahogy láttam sokáig vezetted is a mezőnyt, nemtudom min ment el végűl a futamod.
    Persze megértem a csalódottságodat.

  20. #20
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    igen csak a pálya nem versenypálya volt hanem egy csónakázó, azon dőlt el hogy mentem egyenesen és volt egy 20 méteres aquaplanning amin felúsztam elrepültem defektet kaptam összetörtem, de volt itt szavazás is meg mindeféle finomság... ennek sport értéke nem volt hisz a pályát alkalmatlanná tették versenyzésre ez az egy esélye volt Tominak és az isteni hihetelen szerencse mellé állt mosolygok rajta és nyugodtan fekszek le aludni.
    De Tominak is ugyanott volt a vízátfolyás. Nem is az első körben repűltél ki, volt valamennyi lehetőséged alkalmazkodni. Tamásnak irtó nagy mázlija volt, igen (bajnokok mellé szegődik a szerencse), ha nincs eső valószínű nemsikerűlt volna fordítania. De Te csúsztál ki saját magadtól, és ő meg végigtolta.

    Sokkal rosszabb lett volna ha egy lekőrözés miatt csúsztál volna ki, vagy valami hülye incidens, büntetés miatt dőlt volna el a cím sorsa.
    10-ből 9 nap behúztad volna, de ma nem.

  21. #21
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Méltatlan eldöntése a bajnoki címnek, lehetett volna aknakeresővel is játszani, ez a bajnokság nem a pályán dőlt el....
    Megmondom őszintén, az esélytelenek nyugalmával indultam a futamnak. Titkon reménykedtem hogy eshetne egy kis eső, mert az megkavarhatja a dolgokat, es szeretek is esőben menni. Azt mondjuk visszautasítom, hogy az én kedvemért direkt csináltak esőt a szervezők.
    Volt szerencsém a bajnokság során, de azért az is kellett, hogy jól menjek.

    Megérdemelted volna Te is, mert végig nagyon gyors voltál. De én pont azt érzem méltatlannak, hogy így nyilatkozol.

    Ha megnézzük a bajnokságot, a két kieső futam pont neked segített, mert míg neked kiesett egy 90 es egy 92.5 pontos futamod, nekem egy 100 és egy 102.5. Itt máris veszítettem 20 pontot veled szemben.

    Ha silverstonet nem törlik, vagy akár most visszatöltené Laci, akkor hoznál rajtam 15 pontot, de akkor nekem is lenne egy 92.5 kiesőm a 102.5 helyett, így a 15-ből csak 5 lenne, tehát akkor is ez lenne a végeredmény.

    Végül hadd jegyezzem meg, hogy az eső nekem is ugyanúgy esett a futamon, mint bárki másnak.

    Én élveztem az egész bajnokságot és a csatákat mind a pályán mind a tabellán. Gratula mindenkinek aki reszt vett a bajnokságban!

  22. #22
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát szerintem istenkircsi futam volt
    Végre mióta vártam már felhőszakadásra, nemcsak csipcsup borongós szemelkélésre! Sikerült a wet setup-ot is eltalálnom, működött is, toltam le az embereket. TC-t vettem lefele. Szuper volt feltérképezni a pályát, az íveket, a kerékvetőket, a vízátfolyásokat. Végre a kocsinak volt valami köze az úthoz, nemcsak elektronikai verseny volt, összevissza kellet játszadozni a kocsival. Sikerűlt egy tutkó győzelmet két defektel, és egy 30-as sng-vel elbaltázni, de megérte, az utolsó körös dráma miatt is

    Gratula az új bajnoknak, és a bajnokságban résztvevőknek.
    Pont ugyanez a véleményem. Vegre nemcsak a padlogaz, paldlofek korozgetes a palyan, hanem a kuzdelem az autóval, hogy egyáltalán a palyan maradjunk.
    Most ezen kell dolgoznom, iszonyat lassu vagyok esőben...
    Szivesen venném az ilyen futamokat a jovoben.

  23. #23
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ugyanez a véleményem. Vegre nemcsak a padlogaz, paldlofek korozgetes a palyan, hanem a kuzdelem az autóval, hogy egyáltalán a palyan maradjunk.
    Most ezen kell dolgoznom, iszonyat lassu vagyok esőben...
    Szivesen venném az ilyen futamokat a jovoben.
    Jaja, és ebben a körülményben végre megvolt a tökéletes BOP egyensúly

    Amúgy volt is ilyen szavazás hogy legyen-e fix esős futam (a random-ok mellett). A fentiek tükrében érdekes hogy pont kik (és miért miért) szavaztak a tuti esőre.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Kemeny futam volt, grat mindenkinek, elsosorban Lanyi Tominak, aki vegre felert a csucsra, nagyon megerdemelte!

    Nagyon bosszus lettem volna, ha keszulok a futamra vagy barmi mult volna rajta, mert ez tenyleg egy lottosorsolassal volt egyenerteku. Fogalmad sincs mennyire esik, lodd be a setupot vakon es ha valami nem sikerul, akkor igy jartal, illetve auto es alapsetupfuggo volt, hogy kinek mit dobott a gep.

    No meg olyan vizatfolyasok voltak, amin ha egyszer athajt a mezony, utana lefujjak a futamot. Ne ertsetek felre, izgalmas volt, foleg az elejen, amikor mentunk harman es az volt a kerdes, hogy ki hagyszor csuszik le, uszik fel, stb. Poennak poen, de autoversenynek gyenge.

    Az pedig nevetseges, hogy a 40 fokos gumival fekezek egyet, a vizatfolyason befog a fek, pedig csak hozzaerek a fekpedalhoz, csuszok 10 metert igy es pukk, defektet kapok, mert tulhevul a gumi. Mondom, vizen. Es ezt haromszor(!).

    Nyilvan ezutan mentem ki a falnak, elvanszorogtam a boxig, javitas, stb. Ha ez nincs, siman behuzom a futamot. Szoval igencsak bugos a cucc.

    Velemenyem szerint poen ez az esos futam, valtozo idojaras, de megegyezik a forditott rajtraccsal a hatasa. Szerencsefaktort helyezi eloterbe a tudassal, felkeszultseggel szemben.

    Ettol fuggetlenul jo helyre kerult a bajnoki cim, ahhoz, aki igazan megerdemelte!

  25. #25
    Szerintem ez volt életem egyik legrosszabb futama, de élveztem, mazochista vagyok. Volt egy olyan érzésem, hogy nem jó ötlet pont Spa előtt kihagyni az esős felkészülést. Volt itt minden, rossz setup betöltése, felvezetőben megforgás TC állítgatás közben, boxba teleportálás, boxutcai sebesség túllépés, drive through, megforgás, kockásra fékezett gumi, defekt, túltankolás, kék zászlós feltartás.

    Érdekes szezon volt ez a Porschéval, általánosságban talán az egyik leggyorsabb autó, néhány pályán talán túlságosan is erős, viszont ahol meg gyenge, ott nagyon az. És a hibákat sem tolerálja, de ettől függetlenül szórakoztató vezetni. De azért ha azt vesszük, ahhoz képest, hogy a csapat szezon közben már-már teljesen elvesztette a hitét a járgányban, úgy-ahogy helytálltunk.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •