Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (77 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg MoT3C írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok bele pofázni, de ha a versenyzők nagy része elégedetlen akkor ott elkel gondolkozni a dolgokról és változtatni kell. Mondom ezt úgy hogy LFSben 5 éven keresztül szerveztünk bajnokságokat és oldottuk meg a vitás eseteket.
    Már bocs, de eddig 3-an jelezték, hogy szerintük ekkora eső nem verseny kategória. Biztos többen is örültek volna, ha nem ekkora a víz, de egyelőre nincs arrol szó, hogy a mezőny nagy része elégedetlen, csak néhány pilóta akik sokat kommentelnek.

    Hozzáteszem voltam korábban hivatalos conpetition szerveren ugyanekkora esőben publik mezőnnyel, csak ott még ráadásul éjszaka is volt...
    Egész jó futam volt.

  2. #52
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    ... a másodikon pont te verted totálkárosra az autóm és fosztottál meg jónéhány ponttól (mostmár tudjuk a futamtörléssel együtt a bajnoki címtől)
    Csak legyünk tényszerűek, ha most visszarakjuk silverstonet, akkor is ez a végeredmény.

  3. #53
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Olvasd el hogy mit írtam oda pontosan!

    Nem 3 versenyző aki sokat kommentel elégedetlen a tegnapi futammal, mit szólnál hozzá ha ez is egy szavazással lenne eldöntve???

  4. #54
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Mivel a versenyzésre alkalmatlan pálya egy hangyabokányit jobban befolyásolta a futam égeredményét mint az hogy Szabi lassabban indult emiatt lemaradt az egyik oldal 1 pozícióval...

    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Olvasd el hogy mit írtam oda pontosan!

    Nem 3 versenyző aki sokat kommentel elégedetlen a tegnapi futammal, mit szólnál hozzá ha ez is egy szavazással lenne eldöntve???

  5. #55
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Olvasd el hogy mit írtam oda pontosan!

    Nem 3 versenyző aki sokat kommentel elégedetlen a tegnapi futammal, mit szólnál hozzá ha ez is egy szavazással lenne eldöntve???
    Rajta, szavazunk, de ismételten elmondom, nem a silverstone-i futamon múlt a bajnokságod. Ha azt nem törlik, akkor 7 ponttal lennék előtted, nem 15-el...

    Egyelőre Márk, Piski Tomi és Te jeleztétek, hogy ez nem volt verseny, ez pontosan 3.
    Azért néhányunknak sikerült körbemenni ezen a pályán is. Én is dobtam el, már az első körben, majd később is.

    Úgy indultam ennek a futamnak, hogy a csapatbajnokit húzzuk be, és versenyezzünk egy jót. A futamkiesések miatt több, mint 15 ponttal kellett többet szereznem, hogy így alakuljon, erre minimális esélyt láttam, és miután az első körben felúszot a kocsi, és 25 mp eltelt mire meg tudtam fordulni, még kevesebbet.

    Biztos szerencsém volt és ennek köszönhetem, hogy így alakult. Sajnos a kialalkult hangulatnak köszönhetően nem tudok önfeledten örülni ennek az egésznek.

    Remélem ősszel újra találkozunk a pályán és mindenki tiszta lappal indulhat!

  6. #56
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel a versenyzésre alkalmatlan pálya egy hangyabokányit jobban befolyásolta a futam égeredményét mint az hogy Szabi lassabban indult emiatt lemaradt az egyik oldal 1 pozícióval...
    Azért volt az bug-os, mert engedte, hogy megelőzzön a bal oldali sor, holott alig 2-vel mentem kevesebbel. Ott jeleznie kellett volna a hud-nak pirossal, hogy lassítson, amit nem tett meg. Persze lehet lassabban építettem vissza a tempót rajtig, de akkor sem okés, hogy majdnem a 3. helyről rajtoltam.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #57
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Nem akarom elrontani az örömödet, de szerettem volna férfias küzdelemben versenyzésre alkalmas pályán eldönteni a bajnoki cím sorsát, amire készültem is becsülettel.
    Sajnos tegnap a pálya erre nem volt alkalmas. Mindaddig a pontig jó és kemény egy vizes versenypálya ameddig tudod kontrolálni az autódat, de ha a pálya 5-6 pontján felúszva utasként siklasz a vizen és ha 7es absel a vízen a porogram hibája vagy kidolgozatlansága miatt kockás lesz a kereked majd defektes az nem arról szól hogy ki milyen ügyesen tud menni akár az esőben.
    Az hogy ki milyen szerencsésen úsztatja az autóját és ki tud lassabban körbemenni az nem versenyzés, nem méltó egy bajnoki cím eldöntéséhez.

    Remélem találkozunk,akár nemzetközi színtéren, most nem érzem úgy hogy a szervezés jelenlegi állapotával és hozzáállásával szeretnék itt a közeljövőben versenyezni, lottózni sem szoktam, de ki tudja hátha közelednek az álláspontok és átláthatóbb értelmezhetőbb lesz a bajnokság.


    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos szerencsém volt és ennek köszönhetem, hogy így alakult. Sajnos a kialalkult hangulatnak köszönhetően nem tudok önfeledten örülni ennek az egésznek.

    Remélem ősszel újra találkozunk a pályán és mindenki tiszta lappal indulhat!

  8. #58
    Ha valakinek megvan a futam eleje és megtenné, hogy feltölti, azt megköszönném. Nem jövök rá, de valamiért a kormányról nem működik a replay mentés menet közben, sajnos VR headsetben elég nehéz csapkodni a billentyűzetet, de megpróbálom valahogy megoldani.

  9. #59
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Sajnos nem alakult jól a versenyem, pedig a bajnoki 3.hely volt a tét számomra, meg a csapat 3. hely. Valójában nem a monszun eső okozta a gondot, hanem a felvezető kör végén az égiek dobtak egy pillanatnyi áramszünetet. Ígyekeztem újraindítani a gépet, a játékot, visszaállt a net is, és persze a változatosság kedvéért még a szerverlista is csak 5. frissítésre ugrott be, ez nekem egy örökkévalóság volt. Mire beléptem már, a mezőny az első kört fejezte be, gyors setup betöltés, ami persze nem monszunra volt beállítva és mire kigurultam a pályára, már 1,5 kör hátrányom volt. A tempóm az első pár kör tapogatózása és falérintők után elég tűrhető volt, de mivel előzni nem nagyon mertem, mert az egyesekbe olyan átfolyás volt, hogy nem akartam felúszás miatt senkit lelökni a pályáról. Ez viszont lassított, mert szinte mindenkitől körhátrányba voltam, így senki nem engedett el önszántából, tehát meg kellett várni, míg hibáztak előttem.
    Zelfivel többször összefutottunk és kívülről elég nevetségesen csatáztunk egymással, egymás hibáiból előzgettük egymást körökön keresztül, de a visszaelőzés mindig 1-2 kanyaron belül megtörtént. Kimondottam élveztem ezeket a pillanatokat. Köszi Zelfi!
    Hiába volt nagyon jó tempóm, (a leggyorsabb köröket is én futottam,) viszonylag kevés hibám volt, (csak fél percnyi kár lett a végére az autóban ,) de ez sem volt elég, hogy kompenzáljam az áramszünet okozta időveszteséget, úgyhogy (valószínű) nem lett meg a bajnoki bronzérem.
    A sok deffektet nem igazán tudom hova tenni. Én 1 órát mentem az első szett gumikkal úgy, hogy egyáltalán nem rázott, nem volt kockásra fékezve. Akkor is csak azért mentem ki a boxba, mert utolértem Kristófot és nem akartam időt veszíteni mögötte.

  10. #60
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek megvan a futam eleje és megtenné, hogy feltölti, azt megköszönném. Nem jövök rá, de valamiért a kormányról nem működik a replay mentés menet közben, sajnos VR headsetben elég nehéz csapkodni a billentyűzetet, de megpróbálom valahogy megoldani.
    Ment a replay topikba.

  11. #61
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát szerintem istenkircsi futam volt
    Végre mióta vártam már felhőszakadásra, nemcsak csipcsup borongós szemelkélésre! Sikerült a wet setup-ot is eltalálnom, működött is, toltam le az embereket. TC-t vettem lefele. Szuper volt feltérképezni a pályát, az íveket, a kerékvetőket, a vízátfolyásokat. Végre a kocsinak volt valami köze az úthoz, nemcsak elektronikai verseny volt, összevissza kellet játszadozni a kocsival. Sikerűlt egy tutkó győzelmet két defektel, és egy 30-as sng-vel elbaltázni, de megérte, az utolsó körös dráma miatt is

    Gratula az új bajnoknak, és a bajnokságban résztvevőknek.
    Ott az utolsó körben mi történt? Pedig elég jól elhúztál már tőlem, akkor nem is tűnt úgy,hogy össze vagy törve, hirtelen azt hittem benzinhiány...

  12. #62
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Ott az utolsó körben mi történt? Pedig elég jól elhúztál már tőlem, akkor nem is tűnt úgy,hogy össze vagy törve, hirtelen azt hittem benzinhiány...
    Szokásos helyen jobbelső deffekt. Már volt rutinom a háromkerekűzésben, de így is épp megelőztél.

  13. #63
    Deák Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 01. 17.
    Város
    Felsőpakony
    Üzenetek
    109
    Az egész bajnoksághoz.

    Először is grat elsőknek, szerintem sokat tettek bele egész évben ! De ez az egyetlen pozitív gondolatom az egész szezonról ! Persze díjazom, ha valaki sok munkát rak a szervezésbe és dolgozik azon , hogy mások élvezhessék a versenyzést, de .. ! Ez a bajnokság egy ember elképzeléseiről szólt. Itt volt a lehetőség, hogy az országban először megrendezésre kerüljön egy sorozat evvel a méltán népszerű, lassan tökéletes, sok változatos élményt nyújtó simmel , megfelelő technikai háttérrel. Erre sikerült egy olyat csinálni ami rengeteg vitát okozott és a végén senki sem felhőtlenül boldog és büszke. A "játék " már alkalmas akár 50autós szerverre tökéletes beállításokkal ( időjárás, tapadás .... ), erre mi talán egyszer mentünk napsütésben . Mindenféle verseny volt , csak két egyforma nem. A próbálgatásokra ott volt a Pre bajnokság. Az egyetlen versenyforma talán ami kimaradt, az hogy tolatva kell teljesíteni a távot. A szabályok néha az szerint módosultak, hogy ki vett részt az incidensben, majd ez meg lett magyarázva valamilyen 123 oldalon található értelmezhetetlen valamivel. Indultam pár nemzetközi versenyen, ahol a kiírásnak megfelelő formátumban zajlottak az események 200 fővel és sokkal kevesebb ellentéttel. Lehettünk volna az ország legnagyobb ACC közössége 3, 6 stb órás versenyekkel ( ami ma a legtöbb embert vonza ) , erre kb a fél mezőny ( és még egy csomó kiváló versenyző, aki el sem indult a itt emberi problémák miatt ) el kívánja hagyni ezt a közösséget ! Tanulhatnánk ebből , mert fáj a szívem ! Sok nagyon jó arcot ismertem meg itt. Át kéne gondolni mi a cél. Tudnék még írni sok mindent, de .....................

  14. #64
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Megnéztem az első kört. Köszi a feltöltést Tibi. Mészáros Gabi az eau-rouge utáni jobbos vízátfolyáson ahogy megúszott az én éppen még gyorsuló autómat telibe kapta. Majd a talán még nagyobb probléma ott volt, hogy Vaskó Zoli látván a megcsúszó, pálya szélén lévő autókat, hogy baleset van, ahelyett hogy komolyabban lassított volna, inkább pici fék, nagyobb gáz és fullra telibeverte az álló autómat. Így nem lehet elkerülni ütközést szerintem. Utána a többi már történelem. Egyenesen sem tudtam sajnos haladni, leszakadt diffi, lökös, hátsó szárny és egy kis víz.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  15. #65
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Laci igazad van hogy mindenkinek ugyanúgy esik, csak nem mindenkinek ugyanúgy puffan!

    Belenéztem a replaybe és elszörnyedtem! Erről készülne egy video hogy éles Masters futam mehetne a trollsimre.
    Ez a versenyzők és a versenyzés szembeköpése, akik nem kevés időt öltek bele a készülésbe.

    Polgár Balázs már a felvezetőn eldobta mégsem történt semmi, ugy hogy szervező.

    Én vettem a fáradságot és teszteltem az könnyűesőből közepes esőt slick vagy Wet közepes esőből felszáradót hideg szárazat érdekes sehol sem volt defektem.

    a szervezőktől meg nem elvárható, hogy neengedjenek egy olyan pályán versenyezni ami alkalmatlan arra?!? Ezt 5 percelég lett volna letesztelni de még a felvezetőn is le lehetett volna fújni.

    Ez nem méltó amastershez én az ilyen nagy nevek miatt jöttem ide mint Wéber, Michelisz, Kiss, Toga és amikor alkalmam lenne bajnokságot nyerni egy ilyen pálya fogad. A legendát építeni kell nem széttaposni...

    Tényleg csak néhány vízcsepp a jéghegycsúcsa a "futamról":


    https://www.youtube.com/watch?v=6RGLxbwCfkQ

    https://www.youtube.com/watch?v=bIkQHJGYVrk

    https://www.youtube.com/watch?v=FW1r_Ql5S_Y

    https://www.youtube.com/watch?v=J9x1sxGzIwg

    https://www.youtube.com/watch?v=CwD4D6_Ymcw

    https://www.youtube.com/watch?v=YI9AMKCUdKQ

    https://www.youtube.com/watch?v=6IlHp-QiV-A

    https://www.youtube.com/watch?v=JdkK2qEsYis

  16. #66
    Srácok ez egyszerüen be**arás amit müveltek,tisztelet a kivételeknek.Tapasztalt simracerek sírnak mert esett az esö,nem lehetett nyélgázon körröl körre minden kanyarban ugyanott ugyanúgy fékezve befordulni,kigyorsítani.Ha ez ekkora probléma akkor kapcsoljuk ki a gumikopást és az üzemanyag fogyasztást is.bug-os a játék mert defektet kaptak többen is....mások miert nem kaptak defektet?!milyen setup, guminyomas,abs,brake bias stb beallitassal mentek azok akik defektet kaptak?hanyszor lett kockasra fekezve a gumi a defekt elott?ha meguszott az auto a vizatfolyáson fékezésnél akkor miért nem probáltál meg kicsit elöbb fékezni?De igaz ugy egyszerübb ha mindent a bug-okra es az idöjârásra fogunk minthogy elgondolkozzunk azon hogy mit ba**tunk el,ami miatt defektet kapunk,mit kellene maskor mashogy csinalni....Pár ember itt a hatalmas egója miatt képtelen elismerni saját hibáit illetve elismerni mások teljesîtményét,ezen kellene kicsit elgondolkozni.Terhes Csaba összeesküvés elméletekkel magyarázza hogy nem ö nyerte meg a bajnokságot és nyiltan a szervezökre mutogat,mert ugyebár ök akarták hogy Tamás nyerje a bajnokságot,és töle elvették a bajnoki címet...ember hát gondolkodjál már egy picit,ennyire nehéz elismerni ha más jobb teljesítményt nyújt nálad?Kommentjeid és a pályán látott hozzáálásod-viselkedésed alapján sportszerüségböl megbuktál.Ha meg olyan szar az audi esöben,legközelebb válassz másik autót.Egyaltalàn hogy veszed a bátorságot arra hogy a szervezöket gyanúsítod azzal hogy szándékosan állitották be így a szervert?Ez így ebben a formában szánalmas gyerekek,kb óvodai szint.

  17. #67
    Terhes2 Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 10. 03.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    1
    1 Nem az esővel volt a baj hanem a vízátfolyással amin irányíthatatlan az autó nem eső volt hanem monszun monszunban nem tartanak versenyt, ha feltünt 7 mp előnyt építettem ki ameddig fel nem úszott az autóm és csapódott a falnak, pedig akkor kezdődött a verseny.

    2. a MÁSODIK kör közepén kaptam defektet 0 kockárafékezéssel esős beállítással.

    3 nem látok a jövőbe hogy mikor fog megúszni az autó így nem is fékezhetek előbb ezért nem tartanak ilyen pályán futamot...


    4. A hozzászólásod hangvétele téged minősít, a vádaskodásod alaptalan szöveget nem tudsz értelmezni

    5 Tény hogy szerencse nélkül vagy anélkül hogy valaki begyakorolja a hevy storm modot nem lehetett pályántartani az autót.
    Én sokat készültem de nem állítottam be a hevy stormot a felkészülés alatt nem is fogom mivel az maximum fun futamot tartani alkalmas ott ahol így döntik el a bajnokságot ott valami nincs rendben és ez a nem sportszerű!!

    6 Nézd meg a prequat nézd meg a quali végeredményét. Az általam futott idő nem véletlen pottyant oda 1 másodperccel vertelek benneteket büszke vagyok arra hogy jobb időt tudtam menni Togánál, és a előző bajnoknál Gerinél, arra még büszkébb hogy gerivel megnyertük azt a nemzetközi Redline által rendezett endurance futamot amin 94 versenyző indult. a hasonló eredményt felt tudsz mutatni akkor talán el is tudnám fogadni a véleményed természetesen ha azt a megfelelő hangnemben tennéd, de így hogy a fórumon találkozunk csak máskor max ha lekörözlek így nekem te ne osztogass lapokat!


    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok ez egyszerüen be**arás amit müveltek,tisztelet a kivételeknek.Tapasztalt simracerek sírnak mert esett az esö,nem lehetett nyélgázon körröl körre minden kanyarban ugyanott ugyanúgy fékezve befordulni,kigyorsítani.Ha ez ekkora probléma akkor kapcsoljuk ki a gumikopást és az üzemanyag fogyasztást is.bug-os a játék mert defektet kaptak többen is....mások miert nem kaptak defektet?!milyen setup, guminyomas,abs,brake bias stb beallitassal mentek azok akik defektet kaptak?hanyszor lett kockasra fekezve a gumi a defekt elott?ha meguszott az auto a vizatfolyáson fékezésnél akkor miért nem probáltál meg kicsit elöbb fékezni?De igaz ugy egyszerübb ha mindent a bug-okra es az idöjârásra fogunk minthogy elgondolkozzunk azon hogy mit ba**tunk el,ami miatt defektet kapunk,mit kellene maskor mashogy csinalni....Pár ember itt a hatalmas egója miatt képtelen elismerni saját hibáit illetve elismerni mások teljesîtményét,ezen kellene kicsit elgondolkozni.Terhes Csaba összeesküvés elméletekkel magyarázza hogy nem ö nyerte meg a bajnokságot és nyiltan a szervezökre mutogat,mert ugyebár ök akarták hogy Tamás nyerje a bajnokságot,és töle elvették a bajnoki címet...ember hát gondolkodjál már egy picit,ennyire nehéz elismerni ha más jobb teljesítményt nyújt nálad?Kommentjeid és a pályán látott hozzáálásod-viselkedésed alapján sportszerüségböl megbuktál.Ha meg olyan szar az audi esöben,legközelebb válassz másik autót.Egyaltalŕn hogy veszed a bátorságot arra hogy a szervezöket gyanúsítod azzal hogy szándékosan állitották be így a szervert?Ez így ebben a formában szánalmas gyerekek,kb óvodai szint.

  18. #68
    Idézet Eredetileg TCs írta Hozzászólás megtekintése
    1 Nem az esővel volt a baj hanem a vízátfolyással amin irányíthatatlan az autó nem eső volt hanem monszun monszunban nem tartanak versenyt, ha feltünt 7 mp előnyt építettem ki ameddig fel nem úszott az autóm és csapódott a falnak, pedig akkor kezdődött a verseny.

    2. a MÁSODIK kör közepén kaptam defektet 0 kockárafékezéssel esős beállítással.

    3 nem látok a jövőbe hogy mikor fog megúszni az autó így nem is fékezhetek előbb ezért nem tartanak ilyen pályán futamot...


    4. A hozzászólásod hangvétele téged minősít, a vádaskodásod alaptalan szöveget nem tudsz értelmezni

    5 Tény hogy szerencse nélkül vagy anélkül hogy valaki begyakorolja a hevy storm modot nem lehetett pályántartani az autót.
    Én sokat készültem de nem állítottam be a hevy stormot a felkészülés alatt nem is fogom mivel az maximum fun futamot tartani alkalmas ott ahol így döntik el a bajnokságot ott valami nincs rendben és ez a nem sportszerű!!

    6 Nézd meg a prequat nézd meg a quali végeredményét. Az általam futott idő nem véletlen pottyant oda 1 másodperccel vertelek benneteket büszke vagyok arra hogy jobb időt tudtam menni Togánál, és a előző bajnoknál Gerinél, arra még büszkébb hogy gerivel megnyertük azt a nemzetközi Redline által rendezett endurance futamot amin 94 versenyző indult. a hasonló eredményt felt tudsz mutatni akkor talán el is tudnám fogadni a véleményed természetesen ha azt a megfelelő hangnemben tennéd, de így hogy a fórumon találkozunk csak máskor max ha lekörözlek így nekem te ne osztogass lapokat!

    Büszke lehetsz magadra!Bravo!

  19. #69
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg TCs írta Hozzászólás megtekintése

    6 Nézd meg a prequat nézd meg a quali végeredményét. Az általam futott idő nem véletlen pottyant oda 1 másodperccel vertelek benneteket büszke vagyok arra hogy jobb időt tudtam menni Togánál, és a előző bajnoknál Gerinél, arra még büszkébb hogy gerivel megnyertük azt a nemzetközi Redline által rendezett endurance futamot amin 94 versenyző indult. a hasonló eredményt felt tudsz mutatni akkor talán el is tudnám fogadni a véleményed természetesen ha azt a megfelelő hangnemben tennéd, de így hogy a fórumon találkozunk csak máskor max ha lekörözlek így nekem te ne osztogass lapokat!
    En sajnos nem vehettem reszt az edzesen - bar igy utolag mind1 is - de azert az 1 sec tulzas. Nekem 6 tizedet adtal a PQ-n, de en Nissannal voltam, ami pont 6 tizeddel lassab, mint az R8 (itt). Ezzel nem azt akarom mondani, hogy egy szinten vagyok veled, de azert az is szamit, ki milyen autoval megy. BOP lista csatolva. Oszlar Dominik sem egy venroka a szimekben - ha jol tudom - de O is nagyon ott volt a szeren, meg is lepodtem.

    Jo lenne mar tul lepni ezen a versenyen es Barcelonara koncentralni
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg bop.jpg (38,0 KB, 99 megtekintés)

  20. #70
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    En sajnos nem vehettem reszt az edzesen
    Különben a setup állítgatása miatt nem vettél részt a felvezető körön? Lehet rosszul láttam, de mintha a replayen Horváth Márkkal eleve a boxban maradtatok volna.

  21. #71
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Különben a setup állítgatása miatt nem vettél részt a felvezető körön? Lehet rosszul láttam, de mintha a replayen Horváth Márkkal eleve a boxban maradtatok volna.
    Igen Betoltottem a wetre keszitett setupomat, de az egy felig szaraz, felig esos volt, ha kesobb felszaradna a palya, rgo kompromisszum.
    Gondoltam ez nem lesz jo, ugy hogy a gyari wetet toltottem be, de a benzint, guminyomast... mindent hozza kellett allitanom es lekestem a Drive gombot.
    De Te is onnan indultal, lattam a visszajatszasban. Ez a verseny olyan volt, mint a 98-as Belga gp (ha jol emlexem) Mindenki szarra torte magat az eau rouge elott.

    https://www.youtube.com/watch?v=o02s_g5AUUE

  22. #72
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Nekem kifejezetten tetszettek a körülmények.
    Az elején csak tapogatóztam, aztán mire belelendültem, megkaptam az első defektemet. Nekem viszont már voltak előjelei, éreztem, hogy durván kockásra fékeztem a gumikat, nagyon rángatott már a kormány és alig tudtam elfordulni a kanyarokban. Majd jött a defektet abban a kanyarban, ahol kb. mindenkinek. Box után falnak vertem a kocsit a verseny felénél, onnantól félreállt kormánnyal mentem végig és a vége előtt 2-3 körrel megkaptam a második defektemet, ugyanott, ugyanolyan előjelekkel.
    Nyilvánvaló, hogy már a 3-4-ik körben defektet kapni nem valószínű, hogy reális (bár nem tudhatom, életemben nem vezettem még igazi kocsikat Spa-ban ilyen körülmények között ugye...). Én mindkettő előtt éreztem, hogy baj van, bár az első előtt nem gondoltam, hogy defektet kaphatok egy vizes gumival egy csúszós, nyálkás, hideg pályán. Szóval itt valami el van számolva a programban, de gondolom Kunoséknak nem az az elsődleges most még, hogy az ilyen extrém körülmények között is tökéletesen kalkuláljon a program. Majd idővel javítják ezt is, ne feledjük, ez a játék még nagyon nincs még kész teljesen... Az viszont meggondolandó, hogy miért kaptak egyesek defektet, többet is, mások pedig egyet sem. Próbáltam összehasonlítani a saját vezetésemet mondjuk White-éval (akinek még nagyon kockásra se voltak fékezve a gumijai...), de nem látok olyan egetverő nagy különbséget... A megoldás viszont mindenképp a setup - vezetési sítílus környékén keresendő, aki azt hiszi, hogy ő azért kapott defektet, mert mondjuk nem volt szerencséje vagy neki ezt dobta a gép, az nagyon téved, a program nem kivételez senkivel sem...

    Szarka Andrástól elnézést kell kérnem, egyszer letoltam az útról hátulról. Hát tényleg nem voltak könnyűek a körülmények...


    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A gyakorló és bajnoki szerveren a kunosék által ajánlott változó időjárás futott, kivétel és változtatás nélkül a teljes szezonban. Hogy kinek tetszett, kinek nem, azt mindenki eldönti.
    Laci, ez azt jelenti, hogy a változót beállítva van lehetőség egyéb paramétereket is állítani (pl. mennyire legyen változó, milyen értékek között legyen az eső mértéke, vagy milyen értékek között lehet egyáltalán a pálya hőmérséklete), csak te a Kunos által javasolt paramétereket állítottad be? Erről szerintem indítani kéne egy ötletelő topic-ot, ott megbeszélhetnénk, ki hogy látja, ki mit akar pl. a futamtávval kapcsolatban is... A GTR2-es időkben is voltak ilyen szezon előtti ötletelések...


    A szezonom egész jól alakult, csapatszinten sikerült megint dobogóra állni. A játékkal csak januárban kezdtem el ismerkedni, az első 3-4 futamon nem is volt hozzá megfelelő gépem, 1024*768-as és low-ra levett grafikával szenvedtem végig azokat, csak hogy valamennyi pontot szerezzek. Aztán elkezdtem egy új platformot építeni és kezdtem megérteni a játék fizikáját is, a végén már egész jót mentem, legalább is egy körön. További fejlesztés szükséges még, le kell cserélnem most már nekem is a G25 + 22-es monitor kombót...
    Utoljára módosította: TT Echo; 2020. 06. 11. 12:09.

  23. #73
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Kristóf, te észrevetted, hogy nem működött az ablaktörlőd végig a verseny alatt? A replay-ben (másokéban is) legalább is úgy látszik. Mindenki másnak pedig megy.
    Érdekes...

  24. #74
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf, te észrevetted, hogy nem működött az ablaktörlőd végig a verseny alatt? A replay-ben (másokéban is) legalább is úgy látszik. Mindenki másnak pedig megy.
    Érdekes...
    Nabasszus most lebuktam.
    Motor-háztető-nézet.

  25. #75
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nabasszus most lebuktam.
    Motor-háztető-nézet.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: latoo; 2020. 06. 11. 13:29.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •