Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (44 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    2020.05.17 ACCGT01 - Brands Hatch

    Assetto Corsa Competizione GT Bajnokság!

    Kedves Versenyzők. A Blancpain GT bajnokságunk következő fordulóját Brands Hatch-ben tartjuk.
    Az aktuális pályacsúcsokat, megtaláljátok a Rank oldalunkon. http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acc



    Határidők és nevezés: A prekvalifikációs oldalon.

    A versenyszerverekre (GTR-Masters.hu #A, #B, ...) csak azon versenyzők csatlakozhatnak, akik a prekvalifikációs oldalon nevezésüket határidőig leadták. Aki bármilyen oknál fogva elmulaszt nevezni, az kizárólag szervezői engedéllyel csatlakozhat a szerverre. Ezt ebben a topic-ban lehet kérni az időmérő edzés végéig.

    Pálya: Brands Hatch

    Szabad edzés: 19:00
    Időmérő Q1: 20:00
    Verseny R1: 20:22
    Időmérő Q2: 21:10
    Verseny R2: 21:15
    Futamtáv: 2x45 perc
    Időjárás: Változó

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu #Prequal
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    Verseny szerver: GTR-Masters.hu #A (#B, #C, ...)
    Szerverjelszó: link a jelszóhoz


    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS
    Az érdemi dolgok megbeszélése TS-en zajlik, mindenkinek ajánljuk a használatát, akár mikrofon nélkül is.

    A szabályok ismerete és betartása kötelező:
    ACC GT Bajnokság versenyszabályzat


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó versenyt.

  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Szeretnénk felhivni mindenki figyelmét, hogy Brands Hatch a nehéz pályák közé tartozik futam távon. Nem egy Tilke dizájn, nincsenek lépten-nyomon aszfaltozott bukóterek. Aki hibázik az jó eséllyel pozíciót veszít, vagy a palánkon végzi. Azon pályák egyike, ahol aki 101%-on megy az egészen biztosan hátrébb végezz mint aki 98%-on elautózgat.
    A tömegbalesetek ritkák, de a pálya minden hibát büntet.

    Egy kis kedv csináló.
    Itt a "profik" is a safty car mögött szokták megtenni az első pár kört, amíg kiperegnek a "vérpistikék".

  3. #3
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    https://youtu.be/cY92eXOSlPI?t=647
    Csak érdekesség képen, a büntetési tételekről. A Lambo ezért a rázárásért 60 másodperces Stop & Go-t kapott. Nálunk ezt egy BUÁ-val meg lehet úszni és mi vagyunk szigorúak.

  4. #4
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    https://youtu.be/cY92eXOSlPI?t=647
    Csak érdekesség képen, a büntetési tételekről. A Lambo ezért a rázárásért 60 másodperces Stop & Go-t kapott. Nálunk ezt egy BUÁ-val meg lehet úszni és mi vagyunk szigorúak.
    Ez itt egy játék, ott meg többszázezer eurós autók törnek és emberek halhatnak meg. Egyébként a kiritika annak szól, hogy néha nevetségesen szigorúan büntettek, néha pedig túl enyhén, kívülről nézve nincs következetesség.

  5. #5
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ez itt egy játék, ott meg többszázezer eurós autók törnek és emberek halhatnak meg. Egyébként a kiritika annak szól, hogy néha nevetségesen szigorúan büntettek, néha pedig túl enyhén, kívülről nézve nincs következetesség.
    Szerintem ez nem szempont. A valós versenyzésben a befektetett Euro az érték. Ha összetöröd valaki autóját a T1-ben, a bele ölt pénzt veszed el tőle és az eredményt.
    A szimulátorozásban a befektetett szabadidő az érték. Ha összetöröd valaki autóját a T1-ben, akkor a felkészülésbe ölt idejét veszed el tőle és az eredményt. Ami pont ugyan olyan értékes számára, mint a csapatoknak az X ezer euro. Semmivel sem kisebb hiba.
    Szimulátorban nem halnak meg, így halálfélelem sincs amiért elvedd. (A jó VR itt is hoz kicsit. )

    Igen ez minden további nélkül előfordulhat. Kristóf sokszor igazolta, hiába írunk le valamit, mindig van hogy valaki másképp értelmezi. Nyilván ha nem kérdezi meg miért ez a döntés, nem is fogja érteni.
    A jelenlegi rendszer legnagyobb erénye a következetesség és kiszámíthatóság. De nyilván ezt csak az után tudja mindenki értékelni, ha érti a szabályokat.
    Az esetek ~99%-ban megnézzük a replay-t és beírjuk a felelőst. Nincs miről döntenünk, a replay-en egyértelműen rajta van.
    Az esetek ~70%-ban beírjuk a büntetést. Nincs mit eldönteni le is van írva.
    Az esetek ~30%-a határ eset, amikor szigorúbb és enyhébb büntetés is adható. Ilyenkor a VB-n múlik melyiket látja indokoltnak. Mint például most Szabó Ferenc büntetése.
    Az esetek ~1%-a határ eset, amikor a VB dönt arról ki kapja a büntetést. Erre a bajnokság ~1 éves indulása óta mindössze egyszer volt példa, Pataki Szabi felvezető körös balesetében.
    Idővel mindenki át fogja látni, sőt szerintem már jelenleg is a többség eltalálja hogy ki és milyen büntetést fog kapni az adott esetben.
    E mellet ezért nyílt a büntetés topik, bárki kérhet indoklást aki szükségét érzi. Akit komolyan érdekel, TS-en 10 perc alatt a replay-t közösen végig kockázva meg lehet beszélni hogy miért az adott büntetést kapta és miért nem mást.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 05. 14. 13:58.

  6. #6
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Mikor lesznek újra szerverek?

  7. #7
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor lesznek újra szerverek?
    Elvileg most is van fent valaki a szerveren.

  8. #8
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg most is van fent valaki a szerveren.
    Érdekes egy szervert sem látok más játékokban nincs probléma, akkor nyomozok

  9. #9
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes egy szervert sem látok más játékokban nincs probléma, akkor nyomozok
    Valószínű hogy tulterhelt a lobby, próbáld többször frissíteni. Előbb utóbb bejön...
    Ha csak a mi szerverünk nem látod szólj, később utána tudok nézni.

  10. #10
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínű hogy tulterhelt a lobby, próbáld többször frissíteni. Előbb utóbb bejön...
    Ha csak a mi szerverünk nem látod szólj, később utána tudok nézni.
    Müxik lobby gond lehetett de már megy.

  11. #11
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Jol ertelmezem, hogy a ket verseny kozott lesz egy 5 perces kvali, ami gyakorlailag szuperpole lesz tomegben?

  12. #12
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Lehet egy amatőr kérdésem?
    Valamiért állandóan túlmelegszik a bal első kerék itt Brands Hatch-en. Nyomást már mindenfelé állítottam de látszólag rendben van a többi kerékhez képest mégis a bal elsőben felszökik a hőmérséklet. Mit állíthatnék még esetleg ,hogy ne hevüljön túl?

    A választ előre is köszi

  13. #13
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Lehet egy amatőr kérdésem?
    Valamiért állandóan túlmelegszik a bal első kerék itt Brands Hatch-en. Nyomást már mindenfelé állítottam de látszólag rendben van a többi kerékhez képest mégis a bal elsőben felszökik a hőmérséklet. Mit állíthatnék még esetleg ,hogy ne hevüljön túl?

    A választ előre is köszi
    Szerintem ezen a pályán nem nagyon tudsz mit kezdeni vele, tele van jobbosokkal. Barcelonában is picit elmelegedett a bal első, meg itt is. A lényeg, hogy a nyomás ne emelkedjen folyamatosan az etap során. Persze ha gondolod, nyithatsz az első fékhűtőn, csak érdemes tesztelni, én múltkor RD-n pont azzal szívtam meg, hogy egy klikkel feljebb véve meg már teljesen lehültek a gumik egy 20-30 perc után.

  14. #14
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Köszi akkor próbálkozok ezzel.

  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 22 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters.hu #A
    1 - 22-ig. Fehért Norbert - Széchy Szabolcs

  17. #17
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Itt nézhető:
    Itt is :



  18. #18
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Nem tudok fellépni a szerverre. Sajnos a játék valamiért folyton bontja a kapcsolatot a szerverekkel. A TS és egyéb programok folyamatos kapcsolatban vannak, nem szakad meg a netem.
    Próbálkozom, de így lehet, hogy lemaradok a versenyről.

  19. #19
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Ennel gyalazatosabb futamom meg sosem volt. Technikai problemak, bugok es vagy otszor pockoltek ki. Ebben a mezonyben a teljesitmeny gyakorlatilag huszadrangu dolog, jobban hasonlit egy roncsderbire.

  20. #20
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Ennel gyalazatosabb futamom meg sosem volt. Technikai problemak, bugok es vagy otszor pockoltek ki. Ebben a mezonyben a teljesitmeny gyakorlatilag huszadrangu dolog, jobban hasonlit egy roncsderbire.
    Ha már így felhoztad akkor azt se felejtsd ki hogy a roncsderbihez elég szépen hozzá járultál te is.

  21. #21
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Andras Richter írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már így felhoztad akkor azt se felejtsd ki hogy a roncsderbihez elég szépen hozzá járultál te is.
    Nem tettem, ha láttad a chatet, rögtön írtam neked, hogy sajnálom ami történt, de engem is megszivattak, azért pordultem ki, sajnos pont eléd. Nézd meg a replayt.

    A futam előtt bemelegiteskent mentunk veled, Balázzsal és Norbival, szerintem az volt az igazi verseny.

  22. #22
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tettem, ha láttad a chatet, rögtön írtam neked, hogy sajnálom ami történt, de engem is megszivattak, azért pordultem ki, sajnos pont eléd. Nézd meg a replayt.

    A futam előtt bemelegiteskent mentunk veled, Balázzsal és Norbival, szerintem az volt az igazi verseny.
    Jót mentünk ezzel nincs is probléma és egyetértek,igy kellene kinézni minden versenynek.értékelem hogy írtál,de én pont töled nem vártam volna hogy kilinccsel elöre jössz vissza a pályára,miután lecsúsztál.Gondolom te sem igy tervezted,de azert lehettél volna körültekintöbb.

  23. #23
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    A futam élvezetes volt, vagyis egy-két koccot leszámitva, amit én szenvedtem el! Lehet én tudom rosszul, de a pályán előzve kell az előtted lévőt lehagyni! Akkor is, ha az védi a poziciót, legyen az első tiz pozició, vagy a közép mezőny! Szerintem én nem voltam senkivel UNFAIR, próbálom elkerülni a felesleges ütközéseket, mindkét futamon pöcköléssel kilöktek. Nehéz ilyen után visszazökkenni. Óvásom beadtam!
    Fair Play és versenyszellem!

  24. #24
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    A futam élvezetes volt, vagyis egy-két koccot leszámitva, amit én szenvedtem el! Lehet én tudom rosszul, de a pályán előzve kell az előtted lévőt lehagyni! Akkor is, ha az védi a poziciót, legyen az első tiz pozició, vagy a közép mezőny! Szerintem én nem voltam senkivel UNFAIR, próbálom elkerülni a felesleges ütközéseket, mindkét futamon pöcköléssel kilöktek. Nehéz ilyen után visszazökkenni. Óvásom beadtam!
    Nem kötözködés de mindkét képen amit betettél ugyanaz történt, gondolkodj rajta hogy lehet te is hibás vagy hogy ezek így alakultak.

    Én T2-ben nem akartalak megelőzni végig a saját ívemen fordultam te pedig egyszerűen belém fordultál, a kijáraton nem érdekelt hogy ott vagyok, a verseny alatt sem igazán értettem ezzel mi volt a célod mert teljesen elhagytad az ideális ívet és keresztezted az enyémet értelmetlenül.

    Nem voltam pozícióban de nem is akartam előzni egyszerűen csak ott voltam te pedig rám fordultál.

    Itt az én szemszögemből:
    https://youtu.be/Nrhsts8ob9g?t=2256
    Utoljára módosította: GilbertP; 2020. 05. 18. 15:08.

  25. #25
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Ha már úgy alakult, hogy

    "TT Echo túllépte a privát üzenetek tárolására szolgáló tárhelyét, ezért nem fogadhat új üzeneteket, amíg fel nem szabadít több helyet.",

    akkor itt üzenem Neki, hogy

    "
    Helló!

    Köszi, nincs probléma és durci sem (vagyok).

    Üdv,"

    Üdv

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •