Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 44 (44 összesen)
  1. #26
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már úgy alakult, hogy

    "TT Echo túllépte a privát üzenetek tárolására szolgáló tárhelyét, ezért nem fogadhat új üzeneteket, amíg fel nem szabadít több helyet.",

    akkor itt üzenem Neki, hogy

    "
    Helló!

    Köszi, nincs probléma és durci sem (vagyok).

    Üdv,"

    Üdv

  2. #27
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kötözködés de mindkét képen amit betettél ugyanaz történt, gondolkodj rajta hogy lehet te is hibás vagy hogy ezek így alakultak.

    Én T2-ben nem akartalak megelőzni végig a saját ívemen fordultam te pedig egyszerűen belém fordultál, a kijáraton nem érdekelt hogy ott vagyok, a verseny alatt sem igazán értettem ezzel mi volt a célod mert teljesen elhagytad az ideális ívet és keresztezted az enyémet értelmetlenül.

    Nem voltam pozícióban de nem is akartam előzni egyszerűen csak ott voltam te pedig rám fordultál.

    Itt az én szemszögemből:
    https://youtu.be/Nrhsts8ob9g?t=2256
    Ez most nagyon igaz, nekem is megfordult a fejemben, de mivel én pöcköltem meg, gondoltam nem szólok. VIszont érdekes, hogy most nem volt jó futamod Bertalan, mert pl a hungaroringi kamikaze első kör, első kanyar előtti elfékezéseddel párunkat leamortizáltál (Gilbert és én voltunk az elsődleges elszenvedői), utána azt írtad, egyébként jó futamod volt. Azt hiszem Misanoban is adtál a hátsó taktusban lévőknek. Láttam, hogy hogyan védekeztél előtte, igazából a hirtelen visszalassulások miatt csoda, hogy más korábban nem bombázott ki. Sajnálom az esetet egyébként.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  3. #28
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    Brands

    Hát ezt még gyakorolnom, ill. szoknom kell. Nem mehettem időmérőt azt nem voltam biztos hogy indulhatok, azt a boxból indultam, de ez akkor már egy mínusz kör, hiába előzöm meg a kicsúszott versenyzőt akkor is kék zászló ha jön mögöttem. A második futamon a 17.-ről rajtoltam, egy idő után Piski Tomi kicsúszott azt utolért, majd megint kicsúszott, majd megállt a neve kéken világított. A gyakorláson stabilan mentem 26-os köröket a versenyen meg egész máshogy viselkedett, gázadásnál sokszor el akart menni a hátulja, azt nem is mertem nagyon nyomni, végigmentem kicsúszás és kocc nélkül. A kétszer 45 perc: ha végig koncentrálsz 90 percet, fél 11-kor van vége, van egy kis adrenalin... Hogyan tudsz elaludni??? Én nyugdíjas vagyok, de aki reggel megy dolgozni? Kíváncsi vagyuk a véleményetekre. Köszi

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt még gyakorolnom, ill. szoknom kell. Nem mehettem időmérőt azt nem voltam biztos hogy indulhatok, azt a boxból indultam, de ez akkor már egy mínusz kör, hiába előzöm meg a kicsúszott versenyzőt akkor is kék zászló ha jön mögöttem.
    Ezért sem "boxutcai rajt" a büntetési tételünk, hanem "utolsó rajthely", mivel a program nem kezeli megfelelően.

    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    A gyakorláson stabilan mentem 26-os köröket a versenyen meg egész máshogy viselkedett, gázadásnál sokszor el akart menni a hátulja, azt nem is mertem nagyon nyomni, végigmentem kicsúszás és kocc nélkül. A kétszer 45 perc: ha végig koncentrálsz 90 percet, fél 11-kor van vége, van egy kis adrenalin... Hogyan tudsz elaludni??? Én nyugdíjas vagyok, de aki reggel megy dolgozni? Kíváncsi vagyuk a véleményetekre. Köszi
    A gumik elég érzékenyek a pályahőmérsékletre, mindig figyelni kell a változásokra. 27,5psi körűlre kell belőni a gumikat az optimális tapadáshoz. Ha ezt nem találtad el, akkor a TC emelése pont segít a kigyorsításon.

    Sztem előnyösebb, ha futam elött (vagy futamra) pörögsz fel, akkor legyen benned adrenalin, akkor legyél éles. Valamint ha nincs teljesítménykényszered, nincsenek még elvárásaid magadfelé, akkor nem szükséges túlpörögni a dolgot. Ha tiszta versenyt futsz, nem kerűlsz balhéba, akkor sincs min agyalnod, rágódnod a futam után. Nekem, ha jó futamom van, mint a tej, megelégedéssel, megnyugvással, totál kifáradva bedőlök.

  5. #30
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Ez most nagyon igaz, nekem is megfordult a fejemben, de mivel én pöcköltem meg, gondoltam nem szólok. VIszont érdekes, hogy most nem volt jó futamod Bertalan, mert pl a hungaroringi kamikaze első kör, első kanyar előtti elfékezéseddel párunkat leamortizáltál (Gilbert és én voltunk az elsődleges elszenvedői), utána azt írtad, egyébként jó futamod volt. Azt hiszem Misanoban is adtál a hátsó taktusban lévőknek. Láttam, hogy hogyan védekeztél előtte, igazából a hirtelen visszalassulások miatt csoda, hogy más korábban nem bombázott ki. Sajnálom az esetet egyébként.
    A Hungaroring után kaptam büntetést, el is ismertem! Szerintem az már a múlt, azt le is töltöttem! A ti csapatotok elhiszem, hogy minden pontért küzd, egyénileg is, meg csapatként, nem kell pöckölni, előzz! Az ideális ív azt meg nekem megfelelően választom és beállításfüggő! Ezek szerint, ha nekem lesz jobb futamom, akkor bombaként járhatok el nyugodtan én is!
    Utoljára módosította: JONAS; 2020. 05. 18. 18:01.
    Fair Play és versenyszellem!

  6. #31
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    A Hungaroring után kaptam büntetést, el is ismertem! Szerintem az már a múlt, azt le is töltöttem! A ti csapatotok elhiszem, hogy minden pontért küzd, egyénileg is, meg csapatként, nem kell pöckölni, előzz! Az ideális ív azt meg nekem megfelelően választom és beállításfüggő! Ezek szerint, ha nekem lesz jobb futamom, akkor bombaként járhatok el nyugodtan én is!
    Ha annyira lesz jó futamod, mint a hungaroringen pl, azt a bombaformát már mutattad, azt a verziót légyszi inkább ne. Igazad van, nem pöckölgetni kell, nem is szokásom, kivéve ha vagy én hibázok vagy előttem úgy közlekednek, ahogy.
    De nem vitatom, mert ez most az én hibám volt leginkább, sorry man!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #32
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Ja, és nem az életem függ ettől az egésztől!
    Fair Play és versenyszellem!

  8. #33
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    A Hungaroring után kaptam büntetést, el is ismertem! Szerintem az már a múlt, azt le is töltöttem! A ti csapatotok elhiszem, hogy minden pontért küzd, egyénileg is, meg csapatként, nem kell pöckölni, előzz! Az ideális ív azt meg nekem megfelelően választom és beállításfüggő! Ezek szerint, ha nekem lesz jobb futamom, akkor bombaként járhatok el nyugodtan én is!
    Tanácsként írnám a következőket. Sztem egész jó tempót mentél már a ferrari-val, -nemtudom mióta szimezel- egy kis csiszolás, rutin javítana az eredményességeden. Ha "furcsa", szokásostól (ideálistól) eltérő íveken közlekedsz a pályán (amit én is észleltem), azzal a "szokásos" embereket kicsit kizökkented, félreérthetően olvashatják a mozgásodat, ami adott esetben ütközéssel, balesettel is végződhet. Gyorsan félszemmel rápillantva a 2 esetedre, szerintem egyiknél sem szabálytalankodtál, nem vétettél a szabályok ellen. Aki hátulról közelít, illik kitanulni, leolvasni, hogy "furán" mész. Neked védekezőként azt kell megtanulni, hogy hiába tiéd az ívválasztás, adott esetben a szabály is téged véd, hátuljövő netán megkapja a büntit, de ha "furán" közlekedsz, nem eléggé kiszámíthatóan, akkor mások könnyen félreérthetik az adott helyzetet, amiből kontakt, baleset lehet, és igazából mindketten pórul jártok vele. Javaslom hogyha pl lecsúszol az ívről, elfékezed, és van mögötted valaki, akkor kanyarodj kívűl, ne keresztezd vissza az ideális ívet, ne úgy védekezz. Ne kigyorsításon lassítd be a másikat. Ha látod hogy a mögötted jövő támadni akar, vegyél fel védekező poziciókat (védd a belsőt már a kanyar elött). Stb.
    Hajrá!

  9. #34
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tanácsként írnám a következőket. Sztem egész jó tempót mentél már a ferrari-val, -nemtudom mióta szimezel- egy kis csiszolás, rutin javítana az eredményességeden. Ha "furcsa", szokásostól (ideálistól) eltérő íveken közlekedsz a pályán (amit én is észleltem), azzal a "szokásos" embereket kicsit kizökkented, félreérthetően olvashatják a mozgásodat, ami adott esetben ütközéssel, balesettel is végződhet. Gyorsan félszemmel rápillantva a 2 esetedre, szerintem egyiknél sem szabálytalankodtál, nem vétettél a szabályok ellen. Aki hátulról közelít, illik kitanulni, leolvasni, hogy "furán" mész. Neked védekezőként azt kell megtanulni, hogy hiába tiéd az ívválasztás, adott esetben a szabály is téged véd, hátuljövő netán megkapja a büntit, de ha "furán" közlekedsz, nem eléggé kiszámíthatóan, akkor mások könnyen félreérthetik az adott helyzetet, amiből kontakt, baleset lehet, és igazából mindketten pórul jártok vele. Javaslom hogyha pl lecsúszol az ívről, elfékezed, és van mögötted valaki, akkor kanyarodj kívűl, ne keresztezd vissza az ideális ívet, ne úgy védekezz. Ne kigyorsításon lassítd be a másikat. Ha látod hogy a mögötted jövő támadni akar, vegyél fel védekező poziciókat (védd a belsőt már a kanyar elött). Stb.
    Hajrá!
    Kisebb-nagyobb kihagyásokkal 2011-től szimezek, nincs sok rutin az biztos, ACC-t is a tavaszi futam kezdetek előtt vettem meg, azelőtt is az AC-t használtam itt, veletek! Akkor sem volt valami jó, lehet korral jár! Megteszek minden tőlem telhetőt, nem vagyok top versenyző, nem is voltam! Szeretek versenyezni!
    Fair Play és versenyszellem!

  10. #35
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13708

  11. #36
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Lehet én másik futamon voltam. Vagy másik mezőnybe. Mind a két versenyt élveztem. 4-en 5-en hajszoltuk egymást és szurkoltunk hogy valaki hibázzon. Annak ellenére hogy nekem azért rövid ez a 45 perc, hosszú évek óta megint volt egy kis GTR2 feelingem. Én úgy látom hogy kezd ráérezni a mezőny ezekre az autókra.

    Készülni sajnos nem tudtam. Egy körön nem lettem volna rossz, de ezekkel az autókkal konzisztencia nélkül előzni, nem egyszerű történet. A futamok nagy része így avval telt, hogy utolértem valakit kerestem a fogást, aztán hibáztam, aztán megint utolértem, aztán megint hibáztam és így tovább. De még így is hatalmas móka volt bolyozni. Volt egy-két egészen jó csata is, amikor tudtam stabilan menni.

    Amikor elkaptam a ritmust, időmérős köröket tudtam egymás után teli tankkal. Amikor meg elkalandoztam fejben, csak csúszkáltam mint malac a jégen.
    A lexus jobb oldalából le kellet volna fűrészelni, mert néha nem igazán éreztem és ilyenkor lekapott a fűre és kezdhettem elölről amit 10 körön át ki autoztam.
    Remélem még sok ilyen futamunk lesz, bár remélem hogy a sprint futamokat már kihagyhatjuk, szerintem nem ezekhez az autókhoz való az ilyen rövid táv.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 05. 19. 00:21.

  12. #37
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem még sok ilyen futamunk lesz, bár remélem hogy a sprint futamokat már kihagyhatjuk, szerintem nem ezekhez az autókhoz való az ilyen rövid táv.
    Egyetértek ezzel a gondolattal. Viszont ehhez ezeket a dodzsem pályákat is el kellene hagyni, amin egy normális előzési pont sincs, szinte csak a másik hibájából lehet előrébb jutni.

    Mondjuk én egy szót sem szólhatok, mert a vártnál jobban sikerültek a futamok. Az első versenyen URH-ból (22.rajthely) feljöttem a 7.-re, majd a másodikon a 4-ről rajtolva véletlenül 2-esben hagytam a váltót , így a T1-ig átugrottak ketten, de a végén 2. lettem.

    Simresultot esetleg lehetne kérni? Én szeretem bogarászni az adatokat.

  13. #38

  14. #39
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

  15. #40
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!
    Nincs mit, én is szívesen szoktam böngészni.

  16. #41
    Számomra inkább érdekes futam volt, mint szórakoztató. Az időmérőn jól működött a taktika és sikerült megszerezni a pole-t, az első futam elején viszont Lányi Tomi érezhetően gyorsabb volt. Szerencsémre néhány kör elteltével a bajnoki éllovasok elkezdtek csatázni, ennek köszönhetően nyertem egy 2.5-3 másodperces előnyt, onnantól arra figyeltem, hogy Terhes Csaba lehetőleg ne érjen közelebb, a lekörözöttek nagyon korrektek voltak végig, nem tört meg a lendület egyszer sem, de a végére elkezdtek fogyni a gumik és eléggé nyugtalanná vált alattam a Porsche, örültem, hogy most hamar jött a kockás zászló.

    Aztán a második körre nem tudom, hogy mi történt, esetleg mentális oka volt (kiengedtem), vizuális (az Index ebben a borongós-szürkeárnyalatos időben nem remekel), vagy pedig setup probléma, de sem a rövid kvalin, sem a második versenyen nem találtam a tempót. Körülöttem mindenki gyorsabb volt, két komolyabb hibám is volt, másodjára sérült is a kocsi, úgyhogy a senki földjére kerültem. Kiss Jánosékon sehogyse bírtam hozni, ezért végül a Druids után mindig az első kanyarban lezúduló vonatot figyeltem Ősz Balázs vezetésével, hogy lehetőleg ne érjenek már fel rám, ez legalább sikerült.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 05. 19. 17:58.

  17. #42
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274

    2020.06.07 ACCGT01 - Barcelona

    Hello

    Nem frissiti a szerver az idöket.
    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #43
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello

    Nem frissiti a szerver az idöket.
    Ne haragudj még nem volt időm utána nézni, de már fent van a köröd. Vagy beragadt a szerveren vagy szolgáltató hiba miatt késett. Azért köszi, ha gond van szólj máskor is.
    4 Radics Tibor Porsche 911 GT3 R 2019 2:18.462 0.468 Practice 2020-05-22 15:05:01
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 05. 22. 23:54.

  19. #44
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj még nem volt időm utána nézni, de már fent van a köröd. Vagy beragadt a szerveren vagy szolgáltató hiba miatt késett. Azért köszi, ha gond van szólj máskor is.
    4 Radics Tibor Porsche 911 GT3 R 2019 2:18.462 0.468 Practice 2020-05-22 15:05:01
    Szia

    Köszönöm, 15:01 vhogy elkapta a fonalat es lefrissult. Kb 10:30 kor mentem a palyan, vartam kb 45 percet es csak utana jeleztem, ennyi nem szokott lenni a delay.
    Megegszer köszi.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •