Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)
  1. #26
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14
    B szerver - Zadi szemszög

    Interlagost kihagytam, viszont a szezonzáróra mindenképp jönni akartam. Nem bántam meg.

    Elején leszögezem, útálom Estoril-t, sose találtam a ritmust rajta, és ez ma is kijött.

    Kvalin egy számomra is meglepő negyedik helyet szereztem meg, főleg hogy ma mentem egy hónap után újra, a kocsival.

    Első futam
    Rajt: Első féktávot elóvatoskodtam, így felökleltek hátulról, ami miatt egy kis kavalkád lett.
    Második kör: első kanyarban túl nagyot fékeztem és keresztbeálltam. Tükörben láttam, hogy ez Balogh Gabit is megzavarta (szerintem).

    Onnan Tóth Levivel meg Vida Zolival csatáztam egy jót. Az egyik körben nem volt elegáns a védekezésem, és az ideális íven fordulva, rázártam Levire, aki emiatt oldalba rúgott és ő húzta a rövidebbet. Legbelül ott volt bennem, hogy visszaadom neki a pozíciót, ha sikerül neki átmásznia Zolin, meg Varga Tomin. De ez a terv sajnos nem lett kivitelezve.

    Szóval első futamon egy B szerver harmadik helyet hoztam.

    Második futam

    Első kör: Mammel Erikkel volt pár majdnem kilincs a kilincsen jelenetünk, amit én kegyetlenül adtam.

    Ötödik kör: Első féktávon rövidebbet fékeztem mint Levi, és akciófilmesen elé forogtam be, de nem volt belőle kontakt.

    Vissza hatodik helyre, majd az utolsó körben Vida Zolit támadni próbáltam, amikor az autója abnormálisan viselkedett... A hatodik kör elején derült ki, hogy elszállt a netem, így ki is estem a versenyből.


    Így számomra nem marad más, mint hogy megköszönjem a szervezőknek a bajnokságot, az ellenfeleimnek a jó csatákat. Nagyon jó volt újra élesben versenyezni online. ^^
    Még találkozunk a pályákon, ha lesz olyan bajnokság kilátásban.

  2. #27
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    411
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Oculusod van?
    rahibaztal, Rift

  3. #28
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Nem szoktam futamról írni ,de most megpróbálom összeszedni a gondolataimat ami megmaradt.

    R1 : Rajtoltam az 5.helyről Az első kanyaros incidens után Feljöttem talán a 3.helyre Norbi elé próbáltam a maximumot kihozni magamból meg is lepődtem amikor jobb időket futottam telitankal mint időmérőn valahogy ez most jó volt,de mégsem az igazi bele bele hibázgattam ,próbáltam tartani Norbit .... ,de mivel csapattársak vagyunk és nem vagyok a toppon azt nézegettem ,ha még időbe elengedem akkor megfoghatja Tamást! így eldöntöttem,hogy elengedem (ilyenkor hiányzik a füles a komunikáció) ,de sikerült kisebb nagyobb gond nélkül elmennie. Utána már nyugodtan róhattam a köröket míg szépen elhullottak előlem így a második helyen találtam magam Norbi nyomában. Aztán a célegyenesbe visszaengedett így meglett nekem is az első Masters Győzelmem amit neki köszönhetek! Köszi!

    R2 : Rajtoltam a 17helyről asszem.... Izgalmasan alakult itt is az a pár kör, izzasztó csatákkal pengeélen táncolva míg nem ismét össze nem akadtunk Balog Andrással megint ,hát ilyen nincs gondoltam. Ilyenkor aztán szétesek mint a ló..f..sz az amúgy is labilis idegállapotomnak az ilyen szituk nem nagyon segítenek...végig azon pörgött az agyam mi történhetett.. Míg nem aztán a nagy igyekezetemben Ács Attillával viaskodtam amikor a célegyenes végén a belső íven vagy mert poros volt vagy mert elmértem beütött a krakk! blokkoltak a fékek és már csak a szokásos szitu mint szánkó a jégen csúsztam Morvai Norbi autója felé mint az ágyúgolyó zúztam volna telibe!,ha nem figyel!! így szerencsémre a betonfalba csapódtam. így 8.helyen vánszorogtam a kockaszószlóig. Ezek a szituk,ha nincsenek a legjobb futamom lett volna ahol aránylag figyeltünk egymásra és nagyon jókat versenyeztem veletek! neveket nem sorolok pedig szeretnék,de véletlen kihagyok valakit akkor megharagszik

    utoljára : Nagyon szépen köszönöm a szervezőknek,hogy részese lehettem a csapatnak még így külhonból is! Brutálisan erős mezőny voltatok! Köszi !!!

  4. #29
    B-szerver: Kellemes záróghétvége volt összességében, főként a ráfordított felkészülést tekintve

    1. verseny - Sikerült megszerezni a pole-t a prekvalhoz képet 7 tizeddel jobb idővel és csak két kört keleltt futnom hozzá, így volt időm a kvali hátralévő részével a mögöttem lévők, Kéri Szabolcs és Tóth Levi kocsijába "átülni" és megnézni, hogyan mennek körbe. Szabolcsnál láttam, hogy nálam keményebben és emiatt pontatlanabbul is megy, ez hasznos infó volt a futamra. Ott végül sikerült megtartani az első helyet a rajtnál, majd a verseny feléig Szabi loholt a nyakamon, de onnantól elfogytak a gumijai, amire számítottam és a végére elég masszív előnnyel futottam be elsőnek.

    2. verseny - Óvatos rajt, igyekeztem kerülni a balhékat előttem, de Kéri Szabi így is mögém került egy ilyen kikerülős szlalomozásnál. Után vágtunk át a mezőnyön, láttam, hogy nagyon nem akar lemaradni tőlem. Tóth Levi a nyomában és egy ideig reménykedtem, hogy egymással küzdve lassítják egymást eléggé, én meg beérhetem Együd Pistit az élen. Ebből aztán nem lett semmi, nem szakadtak le, sőt, Szabolcs elég agresszívan támadott, többször is nekem koccant, de belefért. Végül a pálya végén a balosban nagyon akart és beszúrva kicsit keresztbe fordított, aminek következtében ő és Levi is elment. Nem örültem, de még vissza volt a második fele a futamnak és tudtam a gumijai el fogynak kopni. 2-3 körön belül sikerült is elmenni mellette, amikor Együd Pistival volt valami afférjuk előttem T1 után, így Levi került elém, akit egy kicsit idegesítettem hátulról, de nagyon hasonló tempónk volt, így nem erőltettem végül. Mint utóbb kiderült, első B-szerveres győzelme lett ez
    Kicsit sajnálom így utólag azt a lökést Kéri Szabitól, mert mindent összevetve teljesen értelmetlen volt. A végén több másodperc hátránnyal ért be, vagyis hiába volt az elején egy kicsit gyorsabb, ha 10 kör alatt megeszi a gumikat és utána körönként kap 1 másodpercet. Nekem végig ugyanolyan tempóm volt, nem éreztem lassulást a végére, az utolsó körökben is mutatott abszolút legjobb időket a Performance delta. Benne volt a második futamgyőzelem is, de a lökés miatt Levi ölébe hullott ez. Természetesen nincs neheztelés miatta, csak a tanulsága miatt írom le ezt, hogy bár sprintfutamok, de azért itt is érvényesül a stratégia és figyelni kell a gumikopásra.

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Tisztelt Versenyzőtársak!

    Közel 3 éve szerveztük Lányi Tomival a Masters AC bajnokságait több-kevesebb sikerrel. Reméljük inkább több siker marad meg mindenkiben.
    Szeretnénk megköszönni a részvételt! Először a
    GT bajnokságokat majd volt GT4 bajnokságunk és a végére a TCR bajnokság volt a repertoárunk. Nem gondoltuk, hogy a TCR bajnoksággal végig 2 szerveren fogunk menni.
    Reméljük nem okoztunk nagy csalódást senkinek! Mi most Latoo-val elköszönünk tőletek mint szervezők, de mint versenyzők természetesen maradunk és találkozunk a pályán!
    Köszönjük még egyszer, hogy velünk voltatok!

    A Következő AC esemény nyárra már kint van a hírekben. Biztosak vagyunk benne, hogy színvonalas bajnokságok lesznek a következő időkben is! Tartsatok velünk továbbra is!
    Hajrá Masters!
    Sziasztok!

    U.i: A helyzet függvényében lesz
    Masters találkozó is reméljük! Iszunk egyet mindenki egészségére!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Izgalmas és fordulatos futam volt tegnap, Ádám és Erik olyan szépen megírta az én részemet is , hogy nekem már csak a hálálkodás maradt:
    Köszönöm ezt a szezont is a 2 szervező Tamásnak!

  7. #32
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37

    Flag Szezon

    Sziasztok!

    Először is köszönet mindenkinek a versenyeket. Klön a szervezőknek, bár pont most olvastam, hogy be is fejezték a szerevezést. KÁR

    1. futamon a gumit elmelegítettem így a 7. körtől offos voltam.
    2. futam jobban sikerült.

    Az egész szezon tetszett. Kezdő vagyok és az ilyen versenyek úgy érzem jó fejlesztők nekem. Visszanézve a prekval idő különbségemet az elsőkhöz képest folyamatosan javultam. Majd egyszer talán.

    Remélem találkozunk a következő futamokon is.

  8. #33
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Valahogy ez a pálya nagyon nem feküdt nekem, nem is készültem nagyon rá, tudtam, hogy nem leszek versenyben, de hogy ennyire nem, az meglepett. Mindkét versenyen borzasztó lassú voltam.
    Kvalin nem tudtam egy értelmes kört összerakni. P11
    Első versenyen jól helyezkedtem az első körben, egy tömegbalesetet kihasználva 4 embert is sikerült megelőzni. Ezt követően Horváth Márk megelőzött, páran kiestek előlem technikai gondok miatt. Aztán Márk 3 kanyarral a vége előtt palánkra rakta a kocsiját, bemákoltam egy 3. helyet.
    Második futam számomra egy katasztrófa volt. Szinte mindenki nekem jött, kilökött. Nem voltam eszeveszett nagy lökések, épp elég volt ahhoz, hogy leszakadjak az előttem haladóktól, kocsi is szar lett, gumiról nem beszélve. Az, hogy a 7. helyen befutottam az a sok kiesőnek, és hibának volt köszönhető, nem annak amilyen tempóm volt, mert az sajnos ma nem nem volt TOP 10-es.
    Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon fáradtan ültem le versenyezni, az Atomerőműben elkezdődött a leállás, napok óta 12 órázok, ma is hullafáradt voltam, de mindenképpen be akartam fejezni a szezont.

    Köszönöm a lehetőséget, jó szezon volt, örülök hogy rátok "találtam", következő bajnokit megnézzük majd mi lesz

  9. #34
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Kedves Mindenki!

    Először is szeretném megköszönni mindenkinek az egész szezont, a szervezésnek, valamint a versenyzőtársaknak egyaránt!
    Végül de nem utolsó sorban a Zengo eSport csapat tagjainak.
    Komoly csapatmunka volt, és mindenki hatalmas léptékben fejlődött.
    Első komolyabb szerverzett ligám volt nekem is.
    A végére sikerült tempoban is az A szerver top 10 közelébe férkőznöm.
    Az utolsó futam R2 p12 a legjobb eredményem, itt összeállt végre a setup, és nem keveredtem komoly necces szituba sem.
    Találkozzunk a következőn!

    Üdv.
    Csaba

  10. #35
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése

    R2: A Rajttól kezdve éreztem hogy gyorsabb tudok lenni Balogh Andrisnál de igazából nagy küzdelmek árán a 8. körben sikerült megelőznöm az előzési manőver alatt és a következő kanyar csúcspontig sztem hétszer lökött rám és a 9. elején majdnem elintézte mind a kettőnk versenyét, de sikerült Horváth Márkot visszaelőznöm onnan meg elindultam előre.

    A mindent eldöntő 2 kör pedig innen látható :https://youtu.be/MROVFBqdtCY?t=4325
    Grat Gilbert, szép előzés volt
    Hozzáteszem, szinte semmit nem készültem a versenyre, építkezünk meg van egy 1 hónapos baba is és a G27 fékje is már elég gyengusz, de azért nem akarom elvenni a dicsőséget!

    Amúgy borzasztó lassú voltam és is mint ahogy Bernhardt Gábor, nem igazán éreztem meg a tempót a qualin is 13. lettem
    AZ R2-re meglett a pole de nem tudtam vele élni és Lóránttal is találkoztam ami végképp elvette a kedvem.
    Vagy mindent vagy semmit játszottam az utolsó versenyen és ha a dobogóra sem férek fel akkor inkább kiléptem.

    A szervezést köszi!
    A TCR bajnokságban sok volt az ütközés és az ebből származó pontvesztések, jobban örülnék ha mindenki Gentleman driver lenne
    Míg az Mx5 bajnokságban nyakra főre kaptam a büntetéseket, most a Seat TCR-ben 1 db büntetést sem kaptam

  11. #36
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Ponttáblázat lesz frissítve? Jó lenne tudni mi lett a végeredmény...

  12. #37
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ponttáblázat lesz frissítve? Jó lenne tudni mi lett a végeredmény...
    Ezúttal csak az óvások után.

  13. #38
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435

    Estoril "B" szerver

    Sziasztok!

    Pár rövid gondolat/beszámoló az utolsó futam után, sajnos csak most volt időm visszanézni a replayt.

    Q: A prekvalis időmben még volt bőven, de úgy gondoltam, hogy az "A" szerverre úgysem kerülök fel, így megpróbáltam az időmérőn javítani, de valahogy semmi nem jött össze így maradt a mezőny hátsó része. P:10

    R1: Jól sikerült a rajt Varga Tamás mellett, voltam végig aki rosszabbul rajtolt végül, de egy technikai hiba miatt később fékeztem és eltaláltam Szűcs Ádámot, akitől itt kérek elnézést, nincs mit szépíteni azt elk**tam rendesen, sajnos Zengő Ádám is emiatt perdült meg, úgyhogy fiúk ha gondoljátok óvjatok nyugodtan ezt elszúrtam. Utólag is mindkettőtöktől elnézést kérek!!!
    Ezután az 5-dik helyen találtam magamat, mögöttem Varga Zsolt Gábor és Zengő Ádám voltak. Zsolti rögtön a 2 kör elején a célegyenesben nagyon bátor féktávot akart venni és hát elszállt, mint a győzelmi zászló. Ezután Ádámmal maradtunk 2-en és gyűrtük egymást rendesen a 4 kör közepéig amikor én elszúrtam a visszafordító kanyart és Ádám megelőzött Ezután nem sokkal Ádám hibázott, így visszakaptam a 4-dik helyett, de nem sokáig, mert pár kanyarral arrébb lecsúsztam az ideális ívről és nemhogy Ádám, de Tóth Levente is elment, így buktam sajnos 2 helyet, de szerencsére a mezőny többi tagja messze volt. Ezután pár eseménytelen kör következett, amelyben próbáltam felzárkózni Leventéékre, de nem nagyon sikerült, mert egy-egy körbe sajnos belehibázgattam emiatt mögöttem Varga Tamás látótávolságba került. Nem sokkal később Levente a kavicságyból jött ki így megörököltem a 4-dik helyet, de tudtam, hogy gyors tempójú pilóta és a verseny végéig meg fogunk még küzdeni egymással. A verseny utolsó 3 köre volt hátra mikor Levente kívülről megpróbált egy kanyarban megelőzni, de én a belső íven maradtam, ahol sajnos meglökött és elvesztettem egy pillanatra a felügyeletet a kocsi felett és visszakézből kilöktem a kavicságyba. Többször megnéztem, egymás mellett voltunk, ha úgy gondolod Levente óvd meg nyugodtan nem szándékos semmilyen mozdulat, csak nem így akartam megszerezni ezt a helyezést magamnak, azért bocsánatot kérek mindenképpen! Végül más esemény nem történt, így maradtam a helyemen. P:4

    R2: a második verseny rajtjánál végre elmaradt a csihi-puhi, így viszonylag tisztán fordultam az első kanyarokra, de sajnos 1 pozícióval hátrébb, mint ahonnan indultam. Körökön keresztül az első 8 pilóta nagyon együtt volt, gyakorlatilag egymás hátsójában autóztunk. Úgy az 5-6-dik kör fele járhattunk, amikor valakinek el kezdett iszonyatosan laggolni az autója én annyit láttam belőle, hogy előttem, volt és folyton sárga zászló volt érvényben. Mint később kiderült Zengő Ádám laggolt, de kegyetlenül, néha láttam a visszapillantómban repülni kerekek nélkül, majd egyszer csak mögém került, de minden kanyar előtt a féktávon átment rajtam, majd visszakerült mögém, itt azon imádkoztam, csak ne rám laggoljon vissza mert akkor vége a futamnak, szerencsére pár kör után eltűnt a mögülem. Ezután eseménytelen körök következtek, előttem Varga Zsolt Gábor, mögöttem Balogh-Varga Tamás kettős küzdött egymással, szerencsére messze tőlem, de azért nem nyugodhattam meg, hiszen egy hiba és minden megváltozhat. Aztán a verseny féltávját elhagyva az addig vezető Együd István valahogy Zsolti elé került aki elég rendesen feltartott, így szép lassan beértem őket nyakamon már Varga Tamással. István láthatóan nem volt újra saját gépjárművének, Zsolti többször is próbálkozott, de mindig valahogy sikerült megúsznia, míg az utolsó körben már akkorát hibázott, hogy mindketten elmentünk mellette, viszont én 19-re lapot húzva bementem Zsolti mellé, de sajnos egy pillanatra hozzáértem a "balhátsójához", így mindketten driftelve vettük a kanyart, de én nem akartam ilyen előzést véghez vinni már megint és vissza engedtem volna Zsoltit, de István mit sem törődve ezzel szegény Zsoltot kirakta a kavicságyba. így megint keserű szájízzel, de behoztam a gépet. Ha esetleg lett volna még egy kör akkor akár a dobogó is belefért volna, mert előttem Kéri Szabolcs, már tükörjégen autózott, de sajnos meg kellett elégednem az előző futamon elért helyezésemmel. Varga Zsolti ha gondolod óvd meg valszeg én is hibáztam, ezért elnézést kérek, de István tette a legrosszabbat veled. P:4

    Összefoglalva nagyon röviden, köszi mindenkinek a futamokat, örülök, hogy részt vehettem a bajnokságban, bár nem ilyen visszatérésről álmodtam, nekem ez egy új szimulátor volt sok új pilótával, sajnos sokkal több kontaktal és balesettel mint kéne, de remélem a következő bajnokságban majd javulni fognak ezek a statisztikák. Köszönöm a Mastersnek, hogy eltűrnek még a soraikban és köszi mindent a szervezőknek, bíráknak akik végig fegyelmezetten és jól levezették nemcsak ezt hanem a többi bajnokságokat is. És hogy a következő bajnokságban találkozunk-e még az most még nem tudom megmondani, de bármit hozhat az élet, ki tudja.........................

    Ui. Ja és a csapattársamat se felejtsem ki Fári Danit aki visszarántott ebbe a közegbe, neki is köszönök mindent az edzéseket, setupokat, kár, hogy neki most nem jött ki olyan jól a lépés, valahogy több szerencsétlenség érte mint engem
    Utoljára módosította: Zoliee; 2020. 05. 26. 20:37.







  14. #39
    Szűcs Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Délegyháza
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Pár rövid gondolat/beszámoló az utolsó futam után, sajnos csak most volt időm visszanézni a replayt.

    Q: A prekvalis időmben még volt bőven, de úgy gondoltam, hogy az "A" szerverre úgysem kerülök fel, így megpróbáltam az időmérőn javítani, de valahogy semmi nem jött össze így maradt a mezőny hátsó része. P:10

    R1: Jól sikerült a rajt Varga Tamás mellett, voltam végig aki rosszabbul rajtolt végül, de egy technikai hiba miatt később fékeztem és eltaláltam Szűcs Ádámot, akitől itt kérek elnézést, nincs mit szépíteni azt elk**tam rendesen, sajnos Zengő Ádám is emiatt perdült meg, úgyhogy fiúk ha gondoljátok óvjatok nyugodtan ezt elszúrtam. Utólag is mindkettőtöktől elnézést kérek!!!
    Ezután az 5-dik helyen találtam magamat, mögöttem Varga Zsolt Gábor és Zengő Ádám voltak. Zsolti rögtön a 2 kör elején a célegyenesben nagyon bátor féktávot akart venni és hát elszállt, mint a győzelmi zászló. Ezután Ádámmal maradtunk 2-en és gyűrtük egymást rendesen a 4 kör közepéig amikor én elszúrtam a visszafordító kanyart és Ádám megelőzött Ezután nem sokkal Ádám hibázott, így visszakaptam a 4-dik helyett, de nem sokáig, mert pár kanyarral arrébb lecsúsztam az ideális ívről és nemhogy Ádám, de Tóth Levente is elment, így buktam sajnos 2 helyet, de szerencsére a mezőny többi tagja messze volt. Ezután pár eseménytelen kör következett, amelyben próbáltam felzárkózni Leventéékre, de nem nagyon sikerült, mert egy-egy körbe sajnos belehibázgattam emiatt mögöttem Varga Tamás látótávolságba került. Nem sokkal később Levente a kavicságyból jött ki így megörököltem a 4-dik helyet, de tudtam, hogy gyors tempójú pilóta és a verseny végéig meg fogunk még küzdeni egymással. A verseny utolsó 3 köre volt hátra mikor Levente kívülről megpróbált egy kanyarban megelőzni, de én a belső íven maradtam, ahol sajnos meglökött és elvesztettem egy pillanatra a felügyeletet a kocsi felett és visszakézből kilöktem a kavicságyba. Többször megnéztem, egymás mellett voltunk, ha úgy gondolod Levente óvd meg nyugodtan nem szándékos semmilyen mozdulat, csak nem így akartam megszerezni ezt a helyezést magamnak, azért bocsánatot kérek mindenképpen! Végül más esemény nem történt, így maradtam a helyemen. P:4

    R2: a második verseny rajtjánál végre elmaradt a csihi-puhi, így viszonylag tisztán fordultam az első kanyarokra, de sajnos 1 pozícióval hátrébb, mint ahonnan indultam. Körökön keresztül az első 8 pilóta nagyon együtt volt, gyakorlatilag egymás hátsójában autóztunk. Úgy az 5-6-dik kör fele járhattunk, amikor valakinek el kezdett iszonyatosan laggolni az autója én annyit láttam belőle, hogy előttem, volt és folyton sárga zászló volt érvényben. Mint később kiderült Zengő Ádám laggolt, de kegyetlenül, néha láttam a visszapillantómban repülni kerekek nélkül, majd egyszer csak mögém került, de minden kanyar előtt a féktávon átment rajtam, majd visszakerült mögém, itt azon imádkoztam, csak ne rám laggoljon vissza mert akkor vége a futamnak, szerencsére pár kör után eltűnt a mögülem. Ezután eseménytelen körök következtek, előttem Varga Zsolt Gábor, mögöttem Balogh-Varga Tamás kettős küzdött egymással, szerencsére messze tőlem, de azért nem nyugodhattam meg, hiszen egy hiba és minden megváltozhat. Aztán a verseny féltávját elhagyva az addig vezető Együd István valahogy Zsolti elé került aki elég rendesen feltartott, így szép lassan beértem őket nyakamon már Varga Tamással. István láthatóan nem volt újra saját gépjárművének, Zsolti többször is próbálkozott, de mindig valahogy sikerült megúsznia, míg az utolsó körben már akkorát hibázott, hogy mindketten elmentünk mellette, viszont én 19-re lapot húzva bementem Zsolti mellé, de sajnos egy pillanatra hozzáértem a "balhátsójához", így mindketten driftelve vettük a kanyart, de én nem akartam ilyen előzést véghez vinni már megint és vissza engedtem volna Zsoltit, de István mit sem törődve ezzel szegény Zsoltot kirakta a kavicságyba. így megint keserű szájízzel, de behoztam a gépet. Ha esetleg lett volna még egy kör akkor akár a dobogó is belefért volna, mert előttem Kéri Szabolcs, már tükörjégen autózott, de sajnos meg kellett elégednem az előző futamon elért helyezésemmel. Varga Zsolti ha gondolod óvd meg valszeg én is hibáztam, ezért elnézést kérek, de István tette a legrosszabbat veled. P:4

    Összefoglalva nagyon röviden, köszi mindenkinek a futamokat, örülök, hogy részt vehettem a bajnokságban, bár nem ilyen visszatérésről álmodtam, nekem ez egy új szimulátor volt sok új pilótával, sajnos sokkal több kontaktal és balesettel mint kéne, de remélem a következő bajnokságban majd javulni fognak ezek a statisztikák. Köszönöm a Mastersnek, hogy eltűrnek még a soraikban és köszi mindent a szervezőknek, bíráknak akik végig fegyelmezetten és jól levezették nemcsak ezt hanem a többi bajnokságokat is. És hogy a következő bajnokságban találkozunk-e még az most még nem tudom megmondani, de bármit hozhat az élet, ki tudja.........................

    Ui. Ja és a csapattársamat se felejtsem ki Fári Danit aki visszarántott ebbe a közegbe, neki is köszönök mindent az edzéseket, setupokat, kár, hogy neki most nem jött ki olyan jól a lépés, valahogy több szerencsétlenség érte mint engem
    Köszönöm, már el is felejtettem

  15. #40

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •