Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC SEAT LEON TCR - Estoril - 05.24

    Kedves Versenyzők!

    SEAT LEON TCR bajnokságunk szezonzáró futama következik. A bajnokság nagy csatákat, test-test elleni harcokat tartogat, így ismét izgalmas futamokra számíthatunk. Gyertek és hajtsuk meg ezeket az "elsőkerekes" méregzsákokat, na meg egymást!



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz.

    9. Futam: Estoril - rank (letöltés)

    Autó: SEAT LEON TCR 1.4 (letöltés)

    Időpont: 2020.05.24. (VASÁRNAP)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*18 kör) (kb.30 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 24 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 34-es verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - SEAT #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - SEAT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: SEAT LEON TCR Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 05. 24. 08:12.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Sziasztok! Volna egy fogós kérdésem.... Nem lehetne valamit valahol állítani a masters appon,hogy ne csipogjon,vagy valahogy lejjebb venni a csipogás hangerejét? Eddig is idegesítő volt ,de ezen a pályán különösen boxba be, boxból ki csipcsip (házimozin keresztül játszom elég nagy hangerővel az effektek miatt és ez most brutális) Akár a készítővel is felvenném a kapcsolatot,ha tudnám ki csinálta az appot.... gondolom valamelyik értéket ,ha megváltoztatom akkor nem lenne ilyen hangos? viszont kísérletezgetni nem akarok, valami megoldás van-e?

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Barzo Laci csinálta.

    Van egy ini file az app könyvtárában, ott tudsz állítani hangszín, csipogaszszamot és mindent.

    Ki is tudod kapcsolni.

    Amugy én kértem meg rá, hogy adjon hangot, mert Vr-ban latoteren kívül van a cucc.,igy hiába világít pirosan, nem látom.

  4. #4
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Konkrétabban is leírhatnád vagy egészen pontosan így sajnos nem találom azt az ini fájlt ... ilyet találtam [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200

  5. #5
    Idézet Eredetileg Boros Gyevi Lóránt írta Hozzászólás megtekintése
    Konkrétabban is leírhatnád vagy egészen pontosan így sajnos nem találom azt az ini fájlt ... ilyet találtam [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200
    Jó helyen jársz. Ha ezeket leveszed 0-ra, akkor csendben lesz.

  6. #6
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Köszi mindenkinek majd halkítok rajta

  7. #7
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.040
    Plusz a rankapp (ha jól rémlik) "windows" hangerőn csipog. Ha a "hangerő mixerben" az AC hangereje lejjebb van tolva, vagy a játékon belűl a "sound" app-ban a master/engine/stb csúszka 10-es alatt van azok mind kevésbé lesznek hangosak, annyival nagyobb lesz az eltérés a két forrás között.

  8. #8
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Boros Gyevi Lóránt írta Hozzászólás megtekintése
    Konkrétabban is leírhatnád vagy egészen pontosan így sajnos nem találom azt az ini fájlt ... ilyet találtam [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200
    Azért van hogy kedved szerint állítod.
    De szerintem a hangerőt érdemes lejjebb venni. Nekem így van beállítva, teljles hangerőn engem is zavart:

  9. #9
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Köszi még1x mindenkinek , sikerült beállítani egészen szerethetőre

  10. #10
    Jól néz ki prekvalin az első kettő idő

  11. #11
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Jól néz ki prekvalin az első kettő idő
    Ja nem rossz de lehetne azért kicsit szorosabb is

  12. #12
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Ja nem rossz de lehetne azért kicsit szorosabb is

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv

    A futam 2x18 kör lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!
    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*18 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!




    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Lakast festunk negyedik napja, igy mentem 5 kort, hogy nevezni tudjak. Erdekes lesz

  16. #16
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Lakast festunk negyedik napja, igy mentem 5 kort, hogy nevezni tudjak. Erdekes lesz
    miért, most lehet csak 2. leszel ? :P

  17. #17
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-19. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Morvai Norbert -> Mészáros Gábor
    20-32. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Kéri Szabolcs -> Együd István


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #18
    Teszt szerverek mennek!

  19. #19
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  20. #20
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Koszi sracok a szezont!

    Festettuk a lakast, meg uj gepet raktam ossze, amit ki se tudtam probalni a verseny elott, de gondoltam az utolso futamra azert eljovok, ha mar nem hagytam ki egyet sem.

    Q: Meglepodtem milyen jol ment, P2.

    R: A rajtnal elmertem a fektavot es megpockoltem Norbit, igy ele kerultem. Kibillent a ritmusabol es meg ketten megeloztek, de nem volt ketsegem afelol, hogy fel fog jonni, igy az volt a terv, hogy visszaengedem magam ele. Nem volt ra szukseg, kifagyott a gepem, ezzel a bajnoksagot befejezettnek tekintette

    Grat Morvai Norbi, a mezony elott jartal, megerdemelt a bajnoki cim. Koszi azt a nehany csatat, jokat nevettem

  21. #21
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Koszi sracok a versenyeket, kulon koszonet a szervezoknek!

    Sajnos mindket futamon kifagyott VR igy kenytelen voltam feladni a versenyeket. Sajnalom, mert nagyon sokat keszultem ra. Grat a gyozteseknek, grat a Bajnoki dobogosoknak!

  22. #22
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Koszi sracok a versenyeket, kulon koszonet a szervezoknek!

    Sajnos mindket futamon kifagyott VR igy kenytelen voltam feladni a versenyeket. Sajnalom, mert nagyon sokat keszultem ra. Grat a gyozteseknek, grat a Bajnoki dobogosoknak!
    Oculusod van?

  23. #23
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Pfuuu kemény menet volt mind2 verseny.De megvan Masterses pályafutásom első győzelme ideje volt 11 év után

    Igazából vasárnap délután döntöttem el hogy eljövök a szezonzáróra mentem pár kört hogy meglegyen az A szerver, meglett.

    Qualy: Igazából 1-2 hellyel végezhettem volna előrébb de nem számított végülis.

    R1: Kemény csaták itt is voltak de volt egy nagy hibám ez visszarántott a 9-10 helyre olyan távolságba hogy nem volt már értelme nyomnom, sőt a célvonal elött lassúsági versenyt tartottunk Horváth Márkal a 9. helyért, mint később kiderült jó ötlet volt megálnom a célvonal előtt hogy a második helyről rajtolhassak

    R2: A Rajttól kezdve éreztem hogy gyorsabb tudok lenni Balogh Andrisnál de igazából nagy küzdelmek árán a 8. körben sikerült megelőznöm az előzési manőver alatt és a következő kanyar csúcspontig sztem hétszer lökött rám és a 9. elején majdnem elintézte mind a kettőnk versenyét, de sikerült Horváth Márkot visszaelőznöm onnan meg elindultam előre.

    A versenyekről a Live itt :

    Az idei évem eddigi legkomolyabb előzésével .

    A mindent eldöntő 2 kör pedig innen látható :https://youtu.be/MROVFBqdtCY?t=4325
    Utoljára módosította: GilbertP; 2020. 05. 25. 06:56.

  24. #24
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Köszi srácok az egész bajnokságot! Az indulóknak és a szervezőknek egyaránt.
    Abszolút újoncként vágtam neki januárban, de összességében élveztem. Várom a következő AC kiírást

  25. #25
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Nem találtam meg a pálya ritmusát, de azért becsületből végig mentem.

    B szerver

    Q: P13.
    R1: P10.
    R2: P13.

    Köszönjük a szervezőknek, versenybíráknak és a versenytársaknak is a bajnokságot, élmény volt.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •