Találatok: 1 - 4 (4 összesen)
  1. #1
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630

    ACCGT01 T - Barcelona Büntetések

    Óvások.
    #A R1


    felelős büntetés Megjegyzés.
    06:28 Radics 555 Feher 998 kiforgatas Norbert Feher URH
    08:07 Széchy 30 Szarka 818 lökés Andras Szarka URH
    10:44 Széchy 30 Radics 555 lökés Tibor Radics URH
    11:56 Radics 555 Ferenc 53 kiforgatas Szabo Ferenc összevont
    80:56 Radics 555 Tömöl 999 lökés Tibor Radics Figyelmeztetés
    96:25-97:34 Ferenc 53 Terhes 889 Kék zászló figyelmen kívül hagyása Szabo Ferenc összevont
    Szabo Ferenc összevont büntetése: URH
    Szabo Ferenc név használat:
    Megkérjük hogy a szabályoknak megfelelően állítsa be a fórum és ACC profilját. Amennyiben evvel kapcsolatban segítségre van szükség, itt vagy privátban segítünk.
    Névhasználat: http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6928


    Dominik Oszlar autót váltott. Az eddigi pontjai törlésre kerülnek, a bajnokság hátralévő futamain köteles a választott autóval indulni. Több váltásra nincs lehetősége.

    Büntető rendszer fogalmak:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?7089

  2. #2
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    URH

    Most indultam először ACC-ba. Két kérdés: mit takar pontosan az URH? A névhasználattal nem tudom mi a gond... mivel volt másik Szabó Ferenc, nekem változtatnom kellett. Valós név Szabó Ferenc53 a versenybe használt nevet megfordítottam és Szabo Ferenc van minden sorozatban, egész sezonba így játszottam az RR-b és az AC-ba is és eddig nem volt gond. Most már nem akarok változtatni, esetleg a következő szezonra, ha ez így nem jó. Amit Terhes Csaba óvott: az utolsó két körben nálam nem volt kék zászló, láttam, hogy jön, villogott is, néztem van -e kék zászló, de nálam nem látszott, de elfogadom a döntést, elnézést kérek, lehet benéztem.

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    "Utolsó rajthelynél (URH) a versenyző az időmérő edzésen nem vehet részt."

    Fent lehetsz a szerveren, csak nem mehetsz ki a boxból. Így mért idő nélkül a rajtrács végére kerülsz.

  4. #4
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Most indultam először ACC-ba. Két kérdés: mit takar pontosan az URH? A névhasználattal nem tudom mi a gond... mivel volt másik Szabó Ferenc, nekem változtatnom kellett. Valós név Szabó Ferenc53 a versenybe használt nevet megfordítottam és Szabo Ferenc van minden sorozatban, egész sezonba így játszottam az RR-b és az AC-ba is és eddig nem volt gond. Most már nem akarok változtatni, esetleg a következő szezonra, ha ez így nem jó. Amit Terhes Csaba óvott: az utolsó két körben nálam nem volt kék zászló, láttam, hogy jön, villogott is, néztem van -e kék zászló, de nálam nem látszott, de elfogadom a döntést, elnézést kérek, lehet benéztem.
    Az URH utolsó rajthelyes büntetés. Ahogy Tamás írta, az időmérő edzésen nem hajthatsz ki a box-ból.

    A neved nem a szabályaink szerint van beállítva:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?6928
    Ha régebb óta így versenyeztél akkor egyenlőre maradjon, majd megbeszéljük hogyan tudjuk javítani.

    https://youtu.be/xBJn4XZjJro?t=9275
    Ahogy a linkelt videón is látszik, a különböző körön lévő versenyzőket, különböző színnel jelöli az MFD (bal alsó sarok). Valamint ha pl te 10. vagy és utolér bárki akinek 10-nél kisebb a helyezése, akkor ő biztos hogy leköröző. Ezen valakinek a bajnoki címe is múlhat, így ezért komolyabb büntetéseket is lehet kapni. Ez lényeges, próbálj légy szíves figyelni rá. A lekörözendő nem tarthatja fel a lekörözőt, versenyezni pedig tilos vele.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •