Találatok: 1 - 10 (10 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Sonoma 05.06.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Tavaszi bajnoksága! Hetedik helyszínünk az Amerikában található Sonoma Raceway.



    7. Futam: 05.06. - Szerda Sonoma Raceway - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Kedves Versenyzők!

    A RaceRoom következő tervezett frissítése ismét a futamunk napjára esik, ezért érdemes azzal számolni, hogy szerda délelőttől késő délutánig nem lesz elérhető a szolgáltatás.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 05. 05. 09:06.

  3. #3
    Kedves Versenyzők!

    A RaceRoom frissítése befejeződött, a gyakorló szerverek ismét elérhetők.

  4. #4
    Éles szerver fut: GTR-Masters #A
    Szerverjelszó itt

  5. #5
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    üdv,

    Jöhetek versenyre? Voltam olyan béna, hogy nem neveztem

  6. #6
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    üdv,

    Jöhetek versenyre? Voltam olyan béna, hogy nem neveztem
    Legyen...

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #8
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Nem tudok mit mondani, erről ennyi...

    Q1: jó kör + az ideális ívről indulva bizakodó voltam, P2.

    R1: jó csata, az elején elrontottam a T7-et, így visszaestem P3-ba, ami meg is maradt a végéig.

    SUPEROLE: rontott kör, P4.

    R2: jó rajt, feljöttem P2-be, amit meg is tartottam. A végén utolértem Nagy Balázst, az utolsó körben meg is pöcköltem T7-be, de a fair play szabályai szerint visszaengedtem magam elé, és befutottam mögötte. (P2)

    R3: remek felzárkózás, P2-be haladtam Polgár Balázs mögött, állandóan lecsúsztam T11-be, egyszer próbáltam meg szűkebben fordulni... És betapadt... És neki a beton gumibálának... DNF

  9. #9
    Nem is emlékeztem rá, hogy ez a pálya ennyire nehéz. Nagyon rég mentem rajta és a prequalon szenvedtem, mint a disznó, aztán a semmiből az utolsó időmérős körömön egy ilyen -0.640-es javítással csak benéztem a top 10-be, P8.

    R1-en a rajt után fogtam egy pozíciót az egyik Hyundai ellen (azt hiszem Máté volt), onnantól viszont talán az idei legunalmasabb futamom volt, Kenéz Sanyi támadásához nem volt elég tempóm, mögöttem meg picit leszakadtak az egymással csatázó követők. P7

    A superpole köröm kétharmadánál elfékeztem és kicsúsztam, aztán idegességemben a másik próbálkozás meg nagyon túlerőltetettre sikerült, 4 másodperccel a vége előtt behoztam P10-be.

    A második verseny elején a két MZ/X-es Cupra csinált nekem egy kis helyet, feljöttem P9-be, viszont Ősz Balázs gyorsabb volt és lenyomott, annyira nem bántam a fordított rajtrács miatt, P10.

    A harmadik futamon meg szerencsére az elején el tudtam lépni egy picit és a többiek olyan két másodperces távolságban harcoltak egymással, a futam második felében Füredi Zoli került mögém, próbáltam nyomni neki, mert ő azért kényelmetlenül közelre került, de az utolsó kanyarban ő is eltűnt, csak összejött egyszer a Golffal is.

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Sonoma

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •