Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (74 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-21. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Boros Gyevi Lóránt -> Kéri Szabolcs
    22-34. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Fáry Ádám Dániel -> Csatay Gábor


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    teszt szerverek mennek

  3. #28
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Bocs Mammel Erik, a belső íven megcsíptem a füvet aztán forogtam minden irányba.
    Az utolsó kör t1-ben pedig beleszálltam szerintem Vida Dávidba, nemtom pontosan mi lehetett a neve, azt hittem, hogy vége a versenynek aztán csak elemeltem a lábam a gázról, asszem nem is fékeztem. Utána mondta ts-en a kolléga, hogy még van egy kör. Tudom ettől nem leszel boldogabb, de ezt benéztem, nem volt szándékos. Bocs

  4. #29
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Az rendben van, hogy kevésbé sérülékenyek ezek a kocsik, de ne úgy menjünk már be a másik mellé, hogy megtolom kicsit nem lesz semmi baja.... Szerintem 6x kilöktek a p..ba a két futamon.
    R2-ben Kovács Geri ez mégis mi a túró volt??? Azt nem mondd, hogy nem érzékelted , hogy melletted vagyok símán letoltál a pályáról mintha ott se lettem volna. Ha hang nélkül játszol akkor megértem bár ezt kétlem.

  5. #30
    Boros Gyevi Lóránt Versenyző Boros Gyevi Lóránt logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 03.
    Város
    Zenta - Délvidék
    Üzenetek
    46
    Nem véletlenül mondják,hogy ittasan ne ülj volán mögé. Még most is józanodok . Ha nem jössz az a baj,ha jössz akkor pedig az. Bocsánatot szeretnék kérni mindazoktól akikkel ma nem fair play mód versenyeztem (pedig próbáltam) ,de sajnos nem minden esetbe döntöttem jól ,mint például Balogh Andrást kilöktem a második futamon nagyon restellem az esetet ,nagyon amatőr húzás volt részemről. Sajnálom és Bocsánat!

  6. #31
    B-szerver - Frissiben, mielőtt elfelejtem a történteket.

    1. verseny - Indulás 8. hely körülről, első kanyarok megúszva, majd jön Fari Dani és kitol T1 féktávján, mert elrikkárdózza. Nem baj, megyünk tovább. Előttem Bükös Robi és Szabó Feri küzdenek, a T1-ben aztán valami összeérésük miatt Robo nekem pattan, én meg a palánkba. Jó, utolsó hely, 8 másodperc hátrány, nem adom fel, megyünk a mezőny után. Lassan utolérem a többieket, néhány előzés után a 8. helyen vagyok ismét, már megitn Fari Dani előtt, aki most az alső egyenes utánis balosban (gondolom az T4 lehet) majdnem hasonlóképpen belémrikkárdózik, de most szerencsére jobban megúsztam és be is értem a 8. helyen. Remek, az 3. hely a következő futamra.

    2. verseny - Tisztes rajt, majd sikerül Együd Istvánt és Vida Zolit tisztán előznöm, iszkiri, gyűjtsünk némi előnyt, míg Zelfi küzd a bólyban. Pár körrel később elméláztam és az első szigorú jobbos utáni balosból kigyorsítottam, mintha eggyel arrébb volnék. Ennyit az előnyről... Megkaptam Zelfit a nyakamba, sok pöcsölés nem votl T1-ben el, ne zavarjuk egymást! Kis előny ismét kiépít Vida Zoli előtt, de jön fel Homoki Szabó Csaba is, körönkétn egy másodperccel gyorsabb legalább. Jó, nem feltartott kézzel várom, úgyis elmegy a hátralévő két körben, gondolom én. Majd jön balos T4 és dirr belém oldalról féktávon. Remek, mindjárt el is ment Balgoh Gábor, Vida Zolit alig tudtam fogni a következő tört jobbosban. Végül Gábor mogött bekocogás.

    Nem lehetne, hogy az ilyen incidenseket mellőzzük? A B-szerveres sem idióta, lát a pályán normál esetben, felesleges ennyire erőszakosan vagy orosz rulett szerűen próbálkozni.

  7. #32
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Az rendben van, hogy kevésbé sérülékenyek ezek a kocsik, de ne úgy menjünk már be a másik mellé, hogy megtolom kicsit nem lesz semmi baja.... Szerintem 6x kilöktek a p..ba a két futamon.
    R2-ben Kovács Geri ez mégis mi a túró volt??? Azt nem mondd, hogy nem érzékelted , hogy melletted vagyok símán letoltál a pályáról mintha ott se lettem volna. Ha hang nélkül játszol akkor megértem bár ezt kétlem.
    Csúnya volt bocsánat, figyeltelek, hagytam távolságot aztán már a kanyart figyeltem, lehet szélesíteni akartam még egy picit és pici kocc volt, őszintén nem tudom milyen mozdulatot tettem, addigra már felhúztak a többiek

  8. #33
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Piski Tomi ismét megmutattad hogyan kell szószerint átgázolni a másikon.Gratulálok!Természetesen megy az óvás,de ha van benned tartás megcsinálod helyettem,hogy nekem ne kelljen.

  9. #34
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg Boros Gyevi Lóránt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem véletlenül mondják,hogy ittasan ne ülj volán mögé. Még most is józanodok . Ha nem jössz az a baj,ha jössz akkor pedig az. Bocsánatot szeretnék kérni mindazoktól akikkel ma nem fair play mód versenyeztem (pedig próbáltam) ,de sajnos nem minden esetbe döntöttem jól ,mint például Balogh Andrást kilöktem a második futamon nagyon restellem az esetet ,nagyon amatőr húzás volt részemről. Sajnálom és Bocsánat!
    hát ez van sajnos, bár én józan voltam de én is hibáztam visszanézve a R1-en, bocs Márk a 2. körben én értem a kocsi hátuljához, pedig tisztelettel versenyzek, korrekt volt de elkaptam a hátulját pedig fair csata volt addig helyet hagyva a másiknak

  10. #35
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    B-szerver - Frissiben, mielőtt elfelejtem a történteket.

    1. verseny - Indulás 8. hely körülről, első kanyarok megúszva, majd jön Fari Dani és kitol T1 féktávján, mert elrikkárdózza. Nem baj, megyünk tovább. Előttem Bükös Robi és Szabó Feri küzdenek, a T1-ben aztán valami összeérésük miatt Robo nekem pattan, én meg a palánkba. Jó, utolsó hely, 8 másodperc hátrány, nem adom fel, megyünk a mezőny után. Lassan utolérem a többieket, néhány előzés után a 8. helyen vagyok ismét, már megitn Fari Dani előtt, aki most az alső egyenes utánis balosban (gondolom az T4 lehet) majdnem hasonlóképpen belémrikkárdózik, de most szerencsére jobban megúsztam és be is értem a 8. helyen. Remek, az 3. hely a következő futamra.
    Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, már az első körben eldobtam, ráadásul melletted... (ráadásul direkt balra rántom a kormányt, hogy ne legyen belőle baj), de mindegy...
    A második eset sem valós, nem rikkárdóztam beléd... Egyszer utolértél, löktél (belefér), előztél, majd ott hagytál, mivel már nem volt semmi tapadásom...
    Utoljára módosította: adfar94; 2020. 05. 10. 23:02.

  11. #36
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    "B" szerver

    A 100. Masters-es futamom következett, sajnos nem lett emlékezetes.

    Az időmérő egész jó volt, P4.
    R1 már az első körben eldobtam, de a mezőnyt hamar utolértem, majd előttem valaki elég nagy féktávot vett, így ott ismét eldobtam, hogy ne lökjem ki. Eztán megint sikerült a mezőnyt utolérni, de a 10. körtől a szezonban megszokott módon megszűnt a tapadás, így drámai lassulás, P11 a végén.
    R2-n viszonylag végig tiszta volt a futam, igaz a tapadás az R1-hez hasonlóan ismételten megszűnt, a vége P7.

    A következő futam előtt, valószínűleg megjárom még a (zöld) poklot, hátha ott több sikerem lesz.

    Sikeres felkészülést mindenkinek!
    Utoljára módosította: adfar94; 2020. 05. 10. 23:03.

  12. #37
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435

    Interlagos "B" Szerver

    Ez egy nagyon rövid beszámoló lesz!

    Nem hiszem el, hogy nem tudok egy versenyt úgy befejezni ebben a bajnokságban, hogy ne ütközzek valakivel, gratulálok és kérnék mindenkit, hogy engem messziről kerüljön el az utolsó futamon!
    A többit az óvás topikban megtaláljátok!

    Mindenkinek jó felkészülést! (bár ezért minek)







  13. #38
    Kiss Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 02. 16.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    10

    B Szerver

    Sziasztok!

    Sajnos a munkám és teendőim miatt nem volt alkalmam megfelelőn készülni a futamra. Ez meg is látszott az időeredményeimen. És még az sem segített, hogy ezen a pályán még soha nem versenyeztem. Pedig mindig rendszeresen készülök, de most nem adta ki!
    R1: - Az első kanyarban Vida Zoltánt megforgattam szándékomon kívül. Szerintem a féktávon sok lett és emiatt ment egyenesen én pedig szerettem volna balra menni tovább a pályán
    Kedves Erik! A számodra kérdéses esetben sajnálatos módon 4 kerékkel elhagytad a pályát ahol a rázó megdob és ott még szerintem sok is lett, aminek következtében meglöktél engem és én meglöktem Szabó Ferit. Így kerültetek mind a ketten a falba. Szerencsére én megúsztam. Rúgtam neki tovább... Én NEM óvok. Szeretem a pályán rendezni a dolgokat. Szóval részemről nincs harag és sajnálom az esetet, mert tudom, hogy előrébb kellett volna végezned...
    Ellenben ismerek olyan "versenyzőt" sajnos aki konkrétan a falba akar rakni, aztán telesírja a t.versenybíróságot...

    R2: Szokásos jó rajt, Erikkel festés csere,de ez bőven benne van mókafaktorban. Majd egy nagyon jó csatát vívtam Vida Zolival! Ez úton is köszönöm! Igen izgalmas volt!
    Viszont a csata hevében és azon dolgozva, hogy utolérjem Eriket, nem figyeltem eléggé oda a gumikra és emiatt elkezdtem vissza csúszni..
    Aztán a 14. kanyarban sikerült úgy ki..ni mint macskát sz..ni! Tóth Levi közvetlen mögöttem meglökte kicsit Balogh2 Gábort aki engem lökött.. következésképpen úgy vágódtam bele a falba mint annak a rendje... De ezt is elengedem...Így hát szinte vakon törött szélvédővel csapattam tovább finoman kifejezve eléggé feldúlt állapotban...
    Jobb verseny is lehet volna.... Szóval hajrá mindenki!

  14. #39
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, már az első körben eldobtam, ráadásul melletted... (ráadásul direkt balra rántom a kormányt, hogy ne legyen belőle baj), de mindegy...
    A második eset sem valós, nem rikkárdóztam beléd... Egyszer utolértél, löktél (belefér), előztél, majd ott hagytál, mivel már nem volt semmi tapadásom...
    Visszanézem és helyesbítek, ha tévedtem.

    Update: Elnézést kérek, valóban semmi közöd nem volt a két esethez, Nem tudom miért téged azonosítottalak be "tettesnek". Az elsőnél Együd István száll belém T1 féktávon és üt ki, a másodiknál T4 előtt Vida Zoli koccan nekem szintén féktávon, de csak kicsit lök rajtam, és bár kicsit szélesre sikeredik így a kanyar, de nem veszítek vele semmit. Ez utóbbi az "előfordul ilyesmi" kategória. Csak egy versenyen ugyanattól az versenyzőtől lett volna erős, ha mindkettőt tóle szenvedem el. Szóval még egyszer pardon!
    A pálya hátsó részén értelek egyszer utol, én próbáltam a padlógázas balosban belülre menni, mert te kívülre helyezkedtél inkább, aztán picit beljebb mozdultál és így értünk össze. Szintén megesik kategória, nem veszített senki semmit.
    Ugyanott volt Tóth Leventével az első evrseny első körében egy kellemetlenebb eset, a második szigorú jobbosban kicsit lecsúszott az ideális ívről és így mellé kerültem kigyrosításon, de ő igyekezett jobbra húzódni a következő tempós baloshoz, aminek következtében megforgatta magát a kocsim orrán. Ott nem sok mindent tehettem, helyet hagytam neki.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2020. 05. 11. 06:39.

  15. #40
    Idézet Eredetileg Pedromoto85 írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Erik! A számodra kérdéses esetben sajnálatos módon 4 kerékkel elhagytad a pályát ahol a rázó megdob és ott még szerintem sok is lett, aminek következtében meglöktél engem és én meglöktem Szabó Ferit. Így kerültetek mind a ketten a falba. Szerencsére én megúsztam. Rúgtam neki tovább... Én NEM óvok. Szeretem a pályán rendezni a dolgokat. Szóval részemről nincs harag és sajnálom az esetet, mert tudom, hogy előrébb kellett volna végezned...
    Megnéztem a replay-t és ott tényleg én voltam a hibás. Egyébként azt nem is panaszképpen említettem meg és hárítottam másra a felelősséget, csak a verseny történéseihez tartozott ez az eset is. Előttem küzdöttetek, szívetek joga. Én kicsit túl óvatosan húzódtam belülre a T1-ben, nehogy egy esetleges összeérésetek miatt belekeveredjek bármibe, te meg jogosan húzódtál balra már elindulva a lejtőn lefelé, csak én is odaértem, amire nem feltétlen számíthattál. Akkor álltam a falba és menetiránnyal szemben, meg kellett várnom, míg mindenki elhúz mellettem. Ha valaki, akkor ott én okoztam magamnak ezt.
    Én sose úgy állok egy versenyhez, hogy itt vagy ott kelene végeznem, pláne nem úgy, hogy fél hétkor töltöm le a páylát és döntök az indulás mellett, mert nem gondoltam, hogy végzek a dolgaimmal és részt tudok venni a futamon. Tisztában vagyok vele, hogy nem én leszek a "sztár" a futamokon, hiszen sokat nem készülök, fél óra prekvalnál rikán fordítok rá többet, csak legyen valami nagyjából tiszta köröm és feltérképezem a pályát, fékezési pontokat. Így aztán számomra is meglepetés néha, ha az én "régiómban" sikerül relatíve jól mennem

  16. #41
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Mammel Erik, a belső íven megcsíptem a füvet aztán forogtam minden irányba.
    Az utolsó kör t1-ben pedig beleszálltam szerintem Vida Dávidba, nemtom pontosan mi lehetett a neve, azt hittem, hogy vége a versenynek aztán csak elemeltem a lábam a gázról, asszem nem is fékeztem. Utána mondta ts-en a kolléga, hogy még van egy kör. Tudom ettől nem leszel boldogabb, de ezt benéztem, nem volt szándékos. Bocs
    Semmi gond, előfordul. Inkább csak amiatt bosszantott, mert értelmetlen volt a türelmetlenséged, úgyis elmentél volna nekem a hátralévő másfél körben. Én így is harmadik lettem, ha jól emlékszem, csak nem te, hanem Balogh Gábor futott be előttem végül.

  17. #42
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Sajnos lesz még mit tanulnom ezután a bajnokság után(14 év után is van mit tanulni). Sajnos a gumifogyással még mindig nem tudok mit kezdeni. Bár azt is hozzáteszem, hogy sokkal kevesebbet készültem erre a futamra, mint az előzőekre.

    Q:Ahhoz képest, hogy megfutottam a legjobb köridőmet, elég mérges voltam, mert azt a kört forgalomban autózva értem el, maradt benne bőven. Utána nem tudtam összerakni még egy normális kört ---> P4

    R1: Viszonylag nyugis futam volt, rajtnál kaptam egy pici lökést Ács Attilától, de el tudtunk fordulni gond nélkül. Ezt követően folyamatosan szakadtam le, a többiek sokkal jobb tempót tudtak menni mint én, eléggé csalódott voltam emiatt, maga a helyezés viszont kárpótolt picit --->P4

    R2: Ahogy várható volt, eléggé nagy kanyarodás volt a rajtnál, próbáltam mindenkire figyelni, nem mindenki volt így ezzel. Sajnos mindig volt, aki picit kibillentett, többször le is szakadtam. Miután Norbi is elment, már majdnem elkönyveltem magamban a 6. helyet, előttem a többiek helyezkedtek, utolértem őket, és egy egész jó kis versenyt futottunk. A végére megint elfogytam, amikor már zsebben éreztem a 3. helyet, az utolsó kanyarból elszúrtam a kigyorsítást, és Mátéval versenyeztünk a rajtvonalig, kb. 30 centivel előztem meg, pedig biztos voltam benne, hogy el fog kapni Csináltam is egy képet erről:

    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #43
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Pedromoto85 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    R1: - Az első kanyarban Vida Zoltánt megforgattam szándékomon kívül. Szerintem a féktávon sok lett és emiatt ment egyenesen én pedig szerettem volna balra menni tovább a pályán
    Visszanéztem az esetet még tegnap a futam végén és hát lehet hogy én is benne vagyok egy kicsit, nem tudom. A kanyar előtt minimálisan jobbra húzódtam és ekkor találkozott a jobb hátsó kerekem a te bal első kerekeddel, és emiatt leforogtam rólad. Sajnos azért ez jelentősen befolyásolta a versenyemet, mert a mezőny végéről jelentős lemaradásból kellett felzárkóznom. Én inkább ezt versenybalesetnek mondanám, de megvizsgáltatóm a bírókkal és majd kiderül. Probléma, harag nincs, nem azért óvtam meg hogy bosszút álljak, csak szeretném tisztázni az esetet ez ennyiről szól!







  19. #44
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408

    Wink

    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos lesz még mit tanulnom ezután a bajnokság után(14 év után is van mit tanulni). Sajnos a gumifogyással még mindig nem tudok mit kezdeni. Bár azt is hozzáteszem, hogy sokkal kevesebbet készültem erre a futamra, mint az előzőekre.

    Q:Ahhoz képest, hogy megfutottam a legjobb köridőmet, elég mérges voltam, mert azt a kört forgalomban autózva értem el, maradt benne bőven. Utána nem tudtam összerakni még egy normális kört ---> P4

    R1: Viszonylag nyugis futam volt, rajtnál kaptam egy pici lökést Ács Attilától, de el tudtunk fordulni gond nélkül. Ezt követően folyamatosan szakadtam le, a többiek sokkal jobb tempót tudtak menni mint én, eléggé csalódott voltam emiatt, maga a helyezés viszont kárpótolt picit --->P4

    R2: Ahogy várható volt, eléggé nagy kanyarodás volt a rajtnál, próbáltam mindenkire figyelni, nem mindenki volt így ezzel. Sajnos mindig volt, aki picit kibillentett, többször le is szakadtam. Miután Norbi is elment, már majdnem elkönyveltem magamban a 6. helyet, előttem a többiek helyezkedtek, utolértem őket, és egy egész jó kis versenyt futottunk. A végére megint elfogytam, amikor már zsebben éreztem a 3. helyet, az utolsó kanyarból elszúrtam a kigyorsítást, és Mátéval versenyeztünk a rajtvonalig, kb. 30 centivel előztem meg, pedig biztos voltam benne, hogy el fog kapni Csináltam is egy képet erről:

    En meg loholtam a nyomotokban az utolso par koron es vartam, hatha belassul valamelyikotok mig csataztok es meg tudom elozni

  20. #45
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Visszanézem és helyesbítek, ha tévedtem.

    a másodiknál T4 előtt Vida Zoli koccan nekem szintén féktávon, de csak kicsit lök rajtam, és bár kicsit szélesre sikeredik így a kanyar, de nem veszítek vele semmit. Ez utóbbi az "előfordul ilyesmi" kategória. Csak egy versenyen ugyanattól az versenyzőtől lett volna erős, ha mindkettőt tőle szenvedem el. Szóval még egyszer pardon!
    Igen akartam is írni neked, hogy bocsi, ott elfékeztem azt a féktávot, de ahogy írtad is, nem volt olyan nagy kocc, de az ideális ívről lelöktelek sajnos. De ha megnézed egyből látszik hogy lassítottam (szegény csapattársam majdnem belém jött) nem akartalak megelőzni, hagytam, hogy a pálya széléről visszatérjél elém. Úgyhogy jár a bocsánat kérés, de úgy hiszem ennyi még belefér a túraautózásba. De úgy látom ebben egyetértünk







  21. #46
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Igen akartam is írni neked, hogy bocsi, ott elfékeztem azt a féktávot, de ahogy írtad is, nem volt olyan nagy kocc, de az ideális ívről lelöktelek sajnos. De ha megnézed egyből látszik hogy lassítottam (szegény csapattársam majdnem belém jött) nem akartalak megelőzni, hagytam, hogy a pálya széléről visszatérjél elém. Úgyhogy jár a bocsánat kérés, de úgy hiszem ennyi még belefér a túraautózásba. De úgy látom ebben egyetértünk
    Persze, ezzel nem volt gond. Előfordul és mentünk tovább mindketten. Én is így szoktam utána viselkedni. Ha esetleg az én hibám miatt velem szemben és pozíciót veszít az illető, visszaadom neki a helyet vagy úgy csinálom, hogy a lehető legkevesebb veszteség érje. Ez számomra is evidens.
    Melléd be merem tenni a kocsit, illetve úgy tapasztaltam ebben a szezonban, hogy "látsz" a pályán, meg amúgy is hasonlóan tiszta stílusban versenyzünk

  22. #47

  23. #48
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults
    A szerver
    B szerver
    Valami nemstimmel a pontoknál, mindkettő versenynél 4. helyezés került mellém, pedig a 2. futamon elvileg 3. lettem.
    Köszi előre is a javítást.

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Simresults
    A szerver
    B szerver
    Koszonjuk.

    Tomi, beallitanad Kovacs Gerit a Raceskippers csapat tagjanak Fujitol? Az meg elmaradt.

  25. #50
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nemstimmel a pontoknál, mindkettő versenynél 4. helyezés került mellém, pedig a 2. futamon elvileg 3. lettem.
    Köszi előre is a javítást.
    Nalam 3. vagy a masodik futamon.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •