Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 74 (74 összesen)
  1. #51
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Piski Tomi ismét megmutattad hogyan kell szószerint átgázolni a másikon.Gratulálok!Természetesen megy az óvás,de ha van benned tartás megcsinálod helyettem,hogy nekem ne kelljen.
    Megneztem az esetet, ugy probaltal elfordulni, mintha ott sem lettem volna. Leszoritottal a kerekveton belulre, onnantol mar utas voltam. Ovd meg, ha gondolod, de szerintem te voltal tul eroszakos. Volt meg jopar kor hatra, en nem siettem, idovel meglett volna az elozes, neked is maradt volna a masodik hely siman. Igy meg visszaestel, csak mert kemenykedni akartal. Ezuttal szerencsem volt, neked meg nem.


  2. #52
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam 3. vagy a masodik futamon.
    Simresultnál jó, de a pontoknál 4.+ 4. helyezést látok.

  3. #53
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Megneztem az esetet, ugy probaltal elfordulni, mintha ott sem lettem volna. Leszoritottal a kerekveton belulre, onnantol mar utas voltam. Ovd meg, ha gondolod, de szerintem te voltal tul eroszakos. Volt meg jopar kor hatra, en nem siettem, idovel meglett volna az elozes, neked is maradt volna a masodik hely siman. Igy meg visszaestel, csak mert kemenykedni akartal. Ezuttal szerencsem volt, neked meg nem.

    Az egy dolog,hogy enyém az ívválasztás joga és az is,hogy összeérünk.Viszont te ahejett,hogy elvetted volna,csak nyomtad tovább a gázt és egész a kerékvetőig kimentél.Engem meg nekivágtál a falnak.Szerintem abból a szögből azzal a tempóval,még te is a gumifalban kötöttél volna ki,ha Én nem vagyok ott.Ugyanazt mondom mint te,hogy ha némi önuralmat tanusítottál volna ,akkor 1-2 körön belül elmész és nem töröd össze az autómat,amivel már a dobogóra sem volt eséjem.Természetesen megóvom az esetet.

  4. #54
    Kéri Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 09. 05.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    39
    [/QUOTE]

    Mutatok keményebbet! :-)
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #55
    Idézet Eredetileg Pedromoto85 írta Hozzászólás megtekintése
    R2: ...
    Aztán a 14. kanyarban sikerült úgy ki..ni mint macskát sz..ni! Tóth Levi közvetlen mögöttem meglökte kicsit Balogh2 Gábort aki engem lökött.. következésképpen úgy vágódtam bele a falba mint annak a rendje... De ezt is elengedem...Így hát szinte vakon törött szélvédővel csapattam tovább finoman kifejezve eléggé feldúlt állapotban...
    Jobb verseny is lehet volna.... Szóval hajrá mindenki!
    Szia Robi!
    Pont úgy történt, ahogy leírtad, nagyon szerencsétlen láncreakció lett belőle. Bocsánat!

    B szerver: Amúgy nagyon jó kis versenyek voltak tegnap, voltak koccintások, leszorítások, ide-oda előzések, fair küzdelem, egymásra figyelés is, élvezetes mix volt, kösz urak!

  6. #56
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    interlagos B

    Ez az egész Seat leon bajnokság egy nagy káosz, ennek így semmi értelme, pedig az autó jó. Mindenki panaszkodik, mindenki lök, sok az ámokfutás, aztán megy az óvás nyakra főre. A 8 futamból egyet se tudtam úgy végig menni, hogy ki ne löktek volna. Nem akarom magamat mentegetni, velem is előfordult, hogy meglöktem valakit, de ennyi balhé minden futamon ez borzalom. Próbáltam óvatosan menni az elején sikerült kikerülni az ütközéseket, feljöttem az 5. helyre, aztán nekivágtak a falnak az első kanyarba... aztán a második futamon vagy 3-szor, én befejeztem, itt nem megyek többet, bár már csak egy van hátra. A wtcc-be végig mentem úgy, hogy egyszer sem estem ki, ki se ütöttem senkit, bár ott is előfordulnak ütközések... de ami itt megy az borzalom... nem tudom az "A" szerver milyem, de ahogy olvasgatom ott se rózsás a helyzet...

  7. #57
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Elég nagy volt a lemaradásom nem igazán találtam jó beállítást, mi volt ide a jó szett? Valaki az elejéről rakna fel egyet?

  8. #58
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Elég nagy volt a lemaradásom nem igazán találtam jó beállítást, mi volt ide a jó szett? Valaki az elejéről rakna fel egyet?
    Egy verseny setup engem is érdekelne Tomiéktól, hogy a végén hogyan tudtak 38as köröket menni.

  9. #59
    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nemstimmel a pontoknál, mindkettő versenynél 4. helyezés került mellém, pedig a 2. futamon elvileg 3. lettem.
    Köszi előre is a javítást.
    Javítottam.

  10. #60
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi, beallitanad Kovacs Gerit a Raceskippers csapat tagjanak Fujitol? Az meg elmaradt.
    Ezt is javítottam.

  11. #61
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt is javítottam.
    Köszönjük!

  12. #62
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    A szerverre kerültem ,már ez is elég jó ilyen erős mezőnyben.
    Első futam, 10. hely, megküzdötten érte.
    Az élről indultam volna a 2. futamon,de ledobott a net.
    Majd talán legközelebb,de akkor reszkessetek TINIK.

  13. #63
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    ... reszkessetek TINIK.
    Ejj de régen volt az már...

  14. #64
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kis előny ismét kiépít Vida Zoli előtt, de jön fel Homoki Szabó Csaba is, körönkétn egy másodperccel gyorsabb legalább. Jó, nem feltartott kézzel várom, úgyis elmegy a hátralévő két körben, gondolom én. Majd jön balos T4 és dirr belém oldalról féktávon.

    Nem lehetne, hogy az ilyen incidenseket mellőzzük? A B-szerveres sem idióta, lát a pályán normál esetben, felesleges ennyire erőszakosan vagy orosz rulett szerűen próbálkozni.
    Bocs Erik, jó előzési pontnak tűnt ráadásul abban a hitben voltam, hogy az utolsó körben vagyunk. Ha jól emlékszem akkor a belső íven megcsíptem a füvet és teljesen eldobtam az autót, de az is lehet, hogy simán elfékeztem és beblokkolt a hátulja. A lényeg, hogy uralhatatlanná vált az autó és beléd fordultam. Kár, mert amúgy addig a pontig részemről tiszta volt mindkét futam és egyébként próbálok másokra vigyázni.

  15. #65
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egy nagyon rövid beszámoló lesz!

    Nem hiszem el, hogy nem tudok egy versenyt úgy befejezni ebben a bajnokságban, hogy ne ütközzek valakivel, gratulálok és kérnék mindenkit, hogy engem messziről kerüljön el az utolsó futamon!
    A többit az óvás topikban megtaláljátok!

    Mindenkinek jó felkészülést! (bár ezért minek)
    szia,

    ha nem tévedek akkor téged kaszáltalak el az utolsó kör első kanyarjában. Elnéztem a körszámlálót és azt hittem vége a versenynek úgyhogy kiengedtem. Mikor hold körüli pályára kerültünk mindketten mondta Levi ts-en, hogy még van egy kör. Ha csak az én versenyemet nulláztam volna le akkor betudtam volna a nehéz hétnek, de miattad égett a pofám. Bocs

  16. #66
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs Erik, jó előzési pontnak tűnt ráadásul abban a hitben voltam, hogy az utolsó körben vagyunk. Ha jól emlékszem akkor a belső íven megcsíptem a füvet és teljesen eldobtam az autót, de az is lehet, hogy simán elfékeztem és beblokkolt a hátulja. A lényeg, hogy uralhatatlanná vált az autó és beléd fordultam. Kár, mert amúgy addig a pontig részemről tiszta volt mindkét futam és egyébként próbálok másokra vigyázni.
    Fátylat rá

  17. #67
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Egy verseny setup engem is érdekelne Tomiéktól, hogy a végén hogyan tudtak 38as köröket menni.
    https://drive.google.com/open?id=1LX...ez7l-0IrAYiEcq

    Ez volt a versenyszetem, nagyrészt megegyezik azzal amit már egyszer felraktam. Viszont továbbra is azt vallom, hogy az hogy a végén ki milyen tempót tud szerintem kevésbé múlik a szeten, inkább azon, hogy ki mennyire tud alkalmazkodni a kopott gumin egyre pontatlanabbá váló autóhoz, illetve a pálya folyamatos javulásához.

  18. #68
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg MNorbi002 írta Hozzászólás megtekintése
    https://drive.google.com/open?id=1LX...ez7l-0IrAYiEcq

    Ez volt a versenyszetem, nagyrészt megegyezik azzal amit már egyszer felraktam. Viszont továbbra is azt vallom, hogy az hogy a végén ki milyen tempót tud szerintem kevésbé múlik a szeten, inkább azon, hogy ki mennyire tud alkalmazkodni a kopott gumin egyre pontatlanabbá váló autóhoz, illetve a pálya folyamatos javulásához.
    Egyetertek, semmit nem valtoztattam a setupon, de most nem volt gond, nem fogytam el.

  19. #69
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    szia,

    ha nem tévedek akkor téged kaszáltalak el az utolsó kör első kanyarjában. Elnéztem a körszámlálót és azt hittem vége a versenynek úgyhogy kiengedtem. Mikor hold körüli pályára kerültünk mindketten mondta Levi ts-en, hogy még van egy kör. Ha csak az én versenyemet nulláztam volna le akkor betudtam volna a nehéz hétnek, de miattad égett a pofám. Bocs
    Szia!

    Igen én voltam az áldozat és megmondom őszintén nem kicsit voltam ideges. Ha az utolsó két helyen lettünk volna és akkor találsz el megmondom őszintén nem érdekelt volna, de sajnos nem úgy volt. Az utolsó körre 3-an egymás seggében fordultunk, esélyem lett volna a dobogóra is akár, de te tettél róla hogy ne legyen. Én megértem, hogy elnézted nem volt kijelezve nálad, hogy mennyi kör van hátra, ez a te dolgod, de egyben a te felelősséged is az ilyen esetekben. Tudom, hogy ez csak egy játék, egy szimulátor meg a B szerveren a 20-on x-dik helyért küzdöttünk, de ennek elsősorban a szórakozásról az adrenalin levezetéséről kellene hogy szóljon. A legnagyobb probléma és ezt most nem konkrétan rólad szól, hogy nem tudtam eddig 1 futamot sem befejezni, hogy más valaki hibájából, figyelmetlenségéből ne lett volna hátrányom. Hiába óvok nem ér semmit, a következő futamon ugyanaz az ember ugyanúgy szarik az egészre és tönkreteszi a másik versenyét és nem is foglalkozik vele. Kapásból 4-5 nevet feltudnék sorolni, aki még arra sem volt képes, hogy futam után egy bocs vagy valamit elejtsen felém. Letölti a BUÁ-ját (ha egyáltalán letölti) és ugyanúgy belém jön, kiforgat a következő futamon is. Te nem olyan versenyző vagy, mint az előbb említett delikvensek, te legalább veszed a fáradtságot és foglalkozol a hibáddal és elnézést kérsz, ezt értékelem, de sajnos ez nem adja vissza azt az elvesztett pozíciót és sajnos a büntetés sem amit majd kapsz érte. Mindenesetre a bocsánatkérést elfogadom, harag bármi negatív dolog nincs bennem, találkozunk a következő futamon! Béke!







  20. #70
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ... a szórakozásról az adrenalin levezetéséről kellene hogy szóljon...
    A szorakozas az oke, de en epp az adrenalin miatt szeretem

  21. #71
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Igen én voltam az áldozat és megmondom őszintén nem kicsit voltam ideges. Ha az utolsó két helyen lettünk volna és akkor találsz el megmondom őszintén nem érdekelt volna, de sajnos nem úgy volt. Az utolsó körre 3-an egymás seggében fordultunk, esélyem lett volna a dobogóra is akár, de te tettél róla hogy ne legyen. Én megértem, hogy elnézted nem volt kijelezve nálad, hogy mennyi kör van hátra, ez a te dolgod, de egyben a te felelősséged is az ilyen esetekben. Tudom, hogy ez csak egy játék, egy szimulátor meg a B szerveren a 20-on x-dik helyért küzdöttünk, de ennek elsősorban a szórakozásról az adrenalin levezetéséről kellene hogy szóljon. A legnagyobb probléma és ezt most nem konkrétan rólad szól, hogy nem tudtam eddig 1 futamot sem befejezni, hogy más valaki hibájából, figyelmetlenségéből ne lett volna hátrányom. Hiába óvok nem ér semmit, a következő futamon ugyanaz az ember ugyanúgy szarik az egészre és tönkreteszi a másik versenyét és nem is foglalkozik vele. Kapásból 4-5 nevet feltudnék sorolni, aki még arra sem volt képes, hogy futam után egy bocs vagy valamit elejtsen felém. Letölti a BUÁ-ját (ha egyáltalán letölti) és ugyanúgy belém jön, kiforgat a következő futamon is. Te nem olyan versenyző vagy, mint az előbb említett delikvensek, te legalább veszed a fáradtságot és foglalkozol a hibáddal és elnézést kérsz, ezt értékelem, de sajnos ez nem adja vissza azt az elvesztett pozíciót és sajnos a büntetés sem amit majd kapsz érte. Mindenesetre a bocsánatkérést elfogadom, harag bármi negatív dolog nincs bennem, találkozunk a következő futamon! Béke!
    Mutatja a körszámláló, hogy hol járok, de szerintem én azzal kúrtam el, hogy a célegyenesben néztem rá és a Zelfi már áthaladt amikor 17/18-at mutatott míg én nem és ezért hittem azt, hogy utolsó kör jön. Fáradt is voltam mint a gané, szóval szépen összejött. Voltak olyan versenyek, hogy inkább kiálltam, mert nem láttam értelmét annak, hogy másokat üssek ki, de az emberi viselkedés nem fog változni. Aki eddig is agresszíven versenyzett, az utána is úgy fog. Bárhova mész ugyanez lesz. Én ezért szarom le nagy ívben a bajnokság állását. Azt sem tudom, hogy hány pontom van. Legtöbbször nem is kvalizok, mert hátulról haladva legalább van némi akció. Ugyanazok támasztanak meg téged is mint akik engem egy előzési kísérletnél és eszük ágában sincs változtatni. Ők így alszanak jól. Ezek után elgondolkozol, hogy akarod-e olvasni a mentegetőzésüket vagy ciccentessz egy sört és indítasz egy béjvaccsot.
    Egy körön jobb vagyok mint tömegben, így sajnos időnként ha túlvállalom magam akkor indul a balett óra, hálisennek azért nem sűrűn van ilyen

  22. #72

  23. #73
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Szeeep

  24. #74
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37

    Cool

    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon adja.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •