Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 61 (61 összesen)
  1. #51
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Én velem értél össze és forogtunk ki mindketten.
    Ha engem hoz ki a VB hibásnak, akkor már most, elnézést kérek Tőled!

    . Béke!
    Halli

    Amikor egymás melle ertunk, már az apexen voltunk ha jol emlexem, auto beforditva, lassan mehettem volna a gázra es egyenesen tudok kigyorsitani.
    Nem megelőzni akartalak ott, csak ott lenni, hogy ne tudjál gyorsan elfordulni es nyitva maradjon a lehetőség. Ez gondolom nem szabalytalan.
    A kerekveton fékezni, gyorsitani, ha esik, nem vmi okos dolog. Nem tudtam, mennyire csúszik, ezert nem is használtam, talán tul sokáig is. Replayben láttam, hogy Balázsék elég korán ellkezdtek használni azt a zöld micsodát. Én nagyon későn.

    Elfogultként azt láttam a replayben, hogy siman elfordulok ott. Parszor meg is tortent, Osz Balazzsal es Jonas Bertalannal kanyarokon keresztul birkoztunk egy kocc nelkul.
    Az akciód nem tűnik szándékosnak, olyan mintha nem láttál volna engem. Hogy neked csusztam volna e, vagy sem, sosem tudjuk meg 100% ban. Nem volt helyem a pályán. A fű golfra való nem autoversenyre. Esetleg el is lehet szívni

    Pozicio feladast nem várok senkitől, akkor singleben játszanék, ha erre vágynek.

    Ha engem hoznak ki hibásnak, akkor sem történt semmi, ugyis mindig a mezőny végén kötök ki.

    Elnézést nem kell kérned semmiképp, verseny volt.
    Mind2nkre vonatkozik Senna mondása. Ha nem használsz ki minden lehetőséget a pozíciód megszerzésére, megtartására, mar nem vagy többé versenyző

  2. #52
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    HalliMind2nkre vonatkozik Senna mondása. Ha nem használsz ki minden lehetőséget a pozíciód megszerzésére, megtartására, mar nem vagy többé versenyző
    Igen, én is tapasztaltam, hogy valahogy így gondolkodsz, amikor engem előztél a verseny vége felé a célegyenes végén: egymás mellett haladtunk, fej-fej mellett és te elkezdtél felém mozogni és koccantunk egy kicsit. Ezzel ki is billentettél az egyensúlyomból. Utána én ellen tartottam a kormányt és én mentem neked, majd szépen lepattantam a böszme nagy Nissan-ról és falat fogtam. Csak azért nem óvom meg az első megmozdulásodat, mert utána az én megmozdulásom sem volt szép. Ha ez utóbbi nem lett volna, akkor megy az óvás: ha melletted vagyok és egyenesen haladunk, akkor ne gyere nekem...

  3. #53
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, én is tapasztaltam, hogy valahogy így gondolkodsz, amikor engem előztél a verseny vége felé a célegyenes végén: egymás mellett haladtunk, fej-fej mellett és te elkezdtél felém mozogni és koccantunk egy kicsit. Ezzel ki is billentettél az egyensúlyomból. Utána én ellen tartottam a kormányt és én mentem neked, majd szépen lepattantam a böszme nagy Nissan-ról és falat fogtam. Csak azért nem óvom meg az első megmozdulásodat, mert utána az én megmozdulásom sem volt szép. Ha ez utóbbi nem lett volna, akkor megy az óvás: ha melletted vagyok és egyenesen haladunk, akkor ne gyere nekem...
    En is ovni akartam az esetet, mert felesleges lett volna megloknod, belso iven voltam es gyorsabb. Viszont belso kamerabol visszanezve se te se en nem huzzuk ra a kormanyt a masikra, nekem inkabb netkod hibanak tunik.

    Amugy meg miutan megvalasztottad az ivedet, hogy hol fox vedekezni, ne mozogj ra megjobban, kijjebb szoritva engem.

    https://youtu.be/VfS2dNlJ8Ns
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 05. 05. 11:02.

  4. #54
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Ovast nyujtottam be, dontse el a VB, ki volt a hibas. Ha en, vallalom a kovetkezmenyeket..

  5. #55
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    En is ovni akartam az esetet, mert felesleges lett volna megloknod, belso iven voltam es gyorsabb. Viszont belso kamerabol visszanezve se te se en nem huzzuk ra a kormanyt a masikra, nekem inkabb netkod hibanak tunik.

    Amugy meg miutan megvalasztottad az ivedet, hogy hol fox vedekezni, ne mozogj ra megjobban, kijjebb szoritva engem.

    https://youtu.be/VfS2dNlJ8Ns
    Emlékeim szerint behúzódtam a pálya közepére és amikor megjelent a boxutca kijáratát jelző fehér vonal a pálya közepén, akkor próbáltam azzal párhuzamosan haladni. Szóval érzésem szerint nem igazán mozogtam rá még jobban. És amúgy meg egészen pontosan beljebb szorítottalak volna, ha egyáltalán erről lett volna szó, mivel te voltál az én jobb oldalamon és történetesen jobb kanyar jött...
    Holnap még megnézem az én kamerámból is a replayt...

  6. #56
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Emlékeim szerint behúzódtam a pálya közepére és amikor megjelent a boxutca kijáratát jelző fehér vonal a pálya közepén, akkor próbáltam azzal párhuzamosan haladni. Szóval érzésem szerint nem igazán mozogtam rá még jobban. És amúgy meg egészen pontosan beljebb szorítottalak volna, ha egyáltalán erről lett volna szó, mivel te voltál az én jobb oldalamon és történetesen jobb kanyar jött...
    Holnap még megnézem az én kamerámból is a replayt...
    Megneztem mindenhonnan, chase kamerabol toled, tolem, kormany mozdulatokat es nem lattam semmi kirivot. Ezert nem is akartam ovni, millio ilyet lattam Youtube streameken, meg bugzik a jatek, nem kicsit. Iszonyat laggok vannak neha, el el tunik auto a palyan elolem, aztan visszajon. Neha ugy mozognak a kocsik par masodpercig, mintha 18 fps-el menne, irrealisan forsulnak be a kanyarokba....

    https://www.youtube.com/watch?v=ZXOX6fhaLlY

    Amikor kijovok moguled, akkor mozdulsz meg egyet befele. Ezt sem tartom kirivonak, bar nem tudom, meddig lehet megvalasztani az ivet, amit tartanod kell... RTFM

    Hagyjuk eldonteni a VB-nek, mi tortent itt.

    Beke
    Utoljára módosította: tusi74; 2020. 05. 05. 11:35.

  7. #57
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Elöször is Isten hozott a forumon.

    Vszinu egy bug miatt, nalam legalabb is mindig a 30. kerekcseret adja be a box kiallas beallitasnal - setup menu, lehet azt allitod be de a cserenel az elso cserere vonatkozot alkalmazta, rgo 0 benya, lapos gumik.

    Ha komolyan gondolod a temat, ajanlom a testedzest, nekem is fajt eleinte a nyakam, hatam, vallam, de mar nem, amiota kicsit mozgok.

    Meg annyi, hogy a lekrozeseknel, elozeseknel kicsit figyelj oda jobban a jovoben, tegnap szepen megforgattal a 3 korben.
    Köszi a segítséget, majd valahogy rájövök. Bocsi a kiforgatásért, de annyira lelassultál a kanyarba, hogy mér nem tudtam megállni... még a fékbeállításoknál sem találom az igazit. Testedzés? Az van, rendszeresen járok teniszezni, biciklizek, kutyát sétáltatok, csak hát már nem vagyok mai gyerek (66). Üdv.

  8. #58
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget, majd valahogy rájövök. Bocsi a kiforgatásért, de annyira lelassultál a kanyarba, hogy mér nem tudtam megállni... még a fékbeállításoknál sem találom az igazit. Testedzés? Az van, rendszeresen járok teniszezni, biciklizek, kutyát sétáltatok, csak hát már nem vagyok mai gyerek (66). Üdv.
    Az szep

    Nekem a nyakam fajt regebben hosszabb versenyek utan, gorcsos testtartas miatt.
    Elkezdtem megint edzeni es mar nem erzek semmi ilyet.

    Menj a Setuphoz, Fuel & Strategy
    Van egy olyan csuszka, hogy "N" pitstops" talan. 1-30-ig tudod beallitani.
    Ott allits be 1-et es akkor az elso pitstopnal azokat az ertekeket hasznalja pitteleskor.
    Ha tobb cseret akarsz, akkor allitsd be a 2., 3,..... hez is az ertekeket..
    De ez inkabb a fö ACC topikhoz tartozik, ez kifejezetten az epp aktualis verseny topikja.

  9. #59
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Az szep

    Nekem a nyakam fajt regebben hosszabb versenyek utan, gorcsos testtartas miatt.
    Elkezdtem megint edzeni es mar nem erzek semmi ilyet.

    Menj a Setuphoz, Fuel & Strategy
    Van egy olyan csuszka, hogy "N" pitstops" talan. 1-30-ig tudod beallitani.
    Ott allits be 1-et es akkor az elso pitstopnal azokat az ertekeket hasznalja pitteleskor.
    Ha tobb cseret akarsz, akkor allitsd be a 2., 3,..... hez is az ertekeket..
    De ez inkabb a fö ACC topikhoz tartozik, ez kifejezetten az epp aktualis verseny topikja.
    Köszi! Ha már ilyen rendes vagy, abban segíthetnél... hogyan tudom megnézni a repleyeket, hiába töltöm le google drivebe, nem tudom lejátszani sehogy
    Utoljára módosította: szabi811; 2020. 05. 05. 21:53.

  10. #60
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Ha már ilyen rendes vagy, abban segíthetnél... hogyan tudom megnézni a repleyeket, hiába töltöm le google drivebe, nem tudom lejátszani sehogy
    Dokumentumok mappán belül:
    "\Assetto Corsa Competizione\Replay\Saved\" könyvtárba bemásolod.
    ACC főképernyőn, gallery menüben adott replay-nél a play gomb indítja.

  11. #61
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Dokumentumok mappán belül:
    "\Assetto Corsa Competizione\Replay\Saved\" könyvtárba bemásolod.
    ACC főképernyőn, gallery menüben adott replay-nél a play gomb indítja.
    Köszi!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •