Találatok: 1 - 14 (14 összesen)
  1. #1

    R3E MGT4 - Hungaroring 04.29.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters GT4 2020 Tavaszi bajnoksága! Hatodik helyszínünk a Magyarországon található Hungaroring.




    6. Futam: 04.29. - Szerda Hungaroring - rank

    Autók: GTR 4 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): GTR 4
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice: 1 óra
    Qual: 20 perc
    Race 1: 30 perc
    Race 2: 30 perc ( a Race 1 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező


    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%


    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása:

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- GT4 PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters GT4 Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Sziasztok! Szeretnék indulni itt is! De kezdek sírni, nem tudom elhinni, hogy 2 nap alatt alig értem be a 107%-ba... default setuppal sem, meg próbálgatok ezt-azt, de semmi nem segít, nem fordul ez a tégla... Kérdezhetek olyat, hogy ti mit állítotok?

  3. #3
    Idézet Eredetileg Bajnóczi László írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Szeretnék indulni itt is! De kezdek sírni, nem tudom elhinni, hogy 2 nap alatt alig értem be a 107%-ba... default setuppal sem, meg próbálgatok ezt-azt, de semmi nem segít, nem fordul ez a tégla... Kérdezhetek olyat, hogy ti mit állítotok?
    Első körben a stabilizátorokkal (anti-roll bar) érdemes játszani, alap felállásként egy elől minimum, hátul maximum érték és onnan finomhangolni.

    A fordulékonyságon segít a hátsó leszorítóerő csökkentése is, én a Porschén eddig az egész szezonban minimumon használtam a hátsó szárnyat.

    ABS miatt itt nyugodtan lehet padlózni a féket a WTCR-el ellentétben. A TC-t pedig nem érdemes 100%-on használni, mert eléggé visszafogja a kocsit a kanyarkijáratokon, szerintem a legegyszerűbb 50%-ról indulni és onnan állítani az autó reakciói alapján.

  4. #4
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Első körben a stabilizátorokkal (anti-roll bar) érdemes játszani, alap felállásként egy elől minimum, hátul maximum érték és onnan finomhangolni.

    A fordulékonyságon segít a hátsó leszorítóerő csökkentése is, én a Porschén eddig az egész szezonban minimumon használtam a hátsó szárnyat.

    ABS miatt itt nyugodtan lehet padlózni a féket a WTCR-el ellentétben. A TC-t pedig nem érdemes 100%-on használni, mert eléggé visszafogja a kocsit a kanyarkijáratokon, szerintem a legegyszerűbb 50%-ról indulni és onnan állítani az autó reakciói alapján.
    Köszi, főleg a TC volt a gond! Letöltöttem valahonnan egy setupot, teljesen megváltozott az egész autó! Még fordul is.

  5. #5

    Bünti

    Nagyon szenvedek a ringen a levágásokkal! 😀 Akaratlanul is elveszi a körömet 10ből 8szor! 😪 Versenyen mennyi incidenst enged a játék? Mikor lesz bünti érte és mi? 🤔

  6. #6
    Idézet Eredetileg Zsebszi írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szenvedek a ringen a levágásokkal! 😀 Akaratlanul is elveszi a körömet 10ből 8szor! 😪 Versenyen mennyi incidenst enged a játék? Mikor lesz bünti érte és mi? 🤔
    Legalább két kerékkel a pálya határain belül kell maradni. A játék nem fog büntetni, de ha valaki következetesen szélesen fordul, az szabadon óvható/büntethető.

  7. #7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Legalább két kerékkel a pálya határain belül kell maradni. A játék nem fog büntetni, de ha valaki következetesen szélesen fordul, az szabadon óvható/büntethető.
    Köszönöm! Szándékosan nem fogok vágni, de nagyon nem érzem a rázókövet még.

  8. #8
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Legalább két kerékkel a pálya határain belül kell maradni. A játék nem fog büntetni, de ha valaki következetesen szélesen fordul, az szabadon óvható/büntethető.
    Egy bizonyos szamu vagas utan oszt a jatek BUA-t, nem?

  9. #9
    sziasztok. Nem tudtam, csak most futni prequal-t. Gyenge az időm, de szeretnék indulni. Mehetek?

  10. #10
    Éles szerver fut: GTR-Masters #A
    Szerverjelszó itt

    Illetve felhívnám a figyelmet a szabályzat alábbi részletére:
    A bajnokságban minden pilóta az általa az első futamán kiválasztott autóval köteles elindulni az összes további futamon, típuson belül sem lehet autót cserélni.
    Amennyiben a szezon folyamán a pilóta mégis autót szeretne váltani, akkor az addig megszerzett pontjai törlődnek!

  11. #11
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok. Nem tudtam, csak most futni prequal-t. Gyenge az időm, de szeretnék indulni. Mehetek?
    Jöhetsz.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Egy bizonyos szamu vagas utan oszt a jatek BUA-t, nem?
    Jelenleg ez ki van kapcsolva a szerveren, mert gondok voltak vele. Ebben a szezonban ez már így is marad.

  13. #13
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg ez ki van kapcsolva a szerveren, mert gondok voltak vele. Ebben a szezonban ez már így is marad.
    Koszi.

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Hungaroring

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •