Találatok: 1 - 5 (5 összesen)
  1. #1
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948

    MNASZ-HUNESZ e-sport országos GTSport autószimulátor bajnokság

    A kezdeményezés jó, a kivitelezés nonszensz. Ez nem szimulátor bajnokság, de attól még egy posztot megér

    https://esport1.hu/news/2020/04/24/k...ajnoksag-tzeus

    "A versenyzők PlayStation 4-en, Gran Turismo Sportban mérhetik majd össze tudásukat. Az induló magyar bajnokságban bármely 16. életévét betöltött, magyar állampolgárságú személy részt vehet. A versenyre a játék felületén lehet nevezni. A versenynaptár alapján a következő 3 hónapban nagyságrendileg 2 hetente kerül majd sor a futamokra, de íme a dátummal pontosított lebonyolítás az első szezonról:

    • 2020. május 3. – 1. futam
    • 2020. május 17. – 2. futam
    • 2020. május 31. – 3. futam
    • 2020. június 14. – 4. futam
    • 2020. június 28. – 5. futam
    • 2020. július 12. – 6. futam
    • 2020. július 19. - Középdöntő
    • 2020. július 26. – Döntő"

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Off, de a Magyar honvédség, minisztérium a támogatók között? Arohadt. Ez olyan mint a Nascar-ban az US army-s autók?

  3. #3
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Off, de a Magyar honvédség, minisztérium a támogatók között? Arohadt. Ez olyan mint a Nascar-ban az US army-s autók?
    Kb 10 évvel ezelőtt tereprali csapatot is csinált a honvédség, de hogy mit alkottak azt nem tudom, arról már nem cikkeztek, vagy elkerülte a figyelmem. De hogy ide hogy kerültek azt nem tudom. A Honvéd SE-nek van esport szakosztálya, de ök CS-znek.

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kb 10 évvel ezelőtt tereprali csapatot is csinált a honvédség, de hogy mit alkottak azt nem tudom, arról már nem cikkeztek, vagy elkerülte a figyelmem. De hogy ide hogy kerültek azt nem tudom. A Honvéd SE-nek van esport szakosztálya, de ök CS-znek.
    A Dream TEam a "miénk" volt, mármint ahhoz a zászlóaljhoz tartoztak ahol én is szolgáltam. Tisztességesen mentek a hazai bajnokságba, voltak cikkek is róluk, aztán "szemléletváltás" jött és ment a levesbe az egész. Kezdetben még hasznosítottuk a tapasztalatokat, a srácok csináltak kiképzési programot a terepen vezetéshez, tartottak felkészítéséket is a sofőröknek MH szerte, aztán az is el lett engedve, pedig volt értelme.

    MH esport szakosztályt egyszer megkerestem, hogy esetleg a masterst támogatni, ilyesmi de lekoptattak.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Még egy lövöldés programnál megértem. Mondjuk egy ARMA, ami valamit akar is szimulálni. Vagy egy komoly, komplexebb stratégiai játék. Még egy Mudrunner-t is betudnék fogadni, hogy hogyan kell csörlőzni, terepen felezni, másikat kihúzni stb. De GranTourismo-val mit akar a honvédség?

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •