Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (29 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Hungaroring 04.22.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Tavaszi bajnoksága! Hatodik helyszínünk a Magyarországon található Hungaroring.



    6. Futam: 04.22. - Szerda Hungaroring - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2020. 04. 19. 12:13.

  2. #2
    Horváth Ádám26 Versenyző Adamovics logója
    Csatlakozott
    2020. 04. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2
    Sziasztok!

    Írtam adminnak, ts-en is beszéltük, és átírtam a nevet, amit kell, ennek ellenére a prekvalin és a különböző eredményekben továbbra is másik Horváth Ádámra hivatkozik a link. Sőt, ha a versenyzői adataimra kattintok, ott se a saját profilomat dobja ki. Mit írjak még át, hogy ne ütközzön végre? Sajnálom, hogy ilyen gyakori nevem van.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Adamovics írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Írtam adminnak, ts-en is beszéltük, és átírtam a nevet, amit kell, ennek ellenére a prekvalin és a különböző eredményekben továbbra is másik Horváth Ádámra hivatkozik a link. Sőt, ha a versenyzői adataimra kattintok, ott se a saját profilomat dobja ki. Mit írjak még át, hogy ne ütközzön végre? Sajnálom, hogy ilyen gyakori nevem van.
    A név mezőbe is kéne valami eltérő (pl. Horváth Ádám2)

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Adamovics írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Írtam adminnak, ts-en is beszéltük, és átírtam a nevet, amit kell, ennek ellenére a prekvalin és a különböző eredményekben továbbra is másik Horváth Ádámra hivatkozik a link. Sőt, ha a versenyzői adataimra kattintok, ott se a saját profilomat dobja ki. Mit írjak még át, hogy ne ütközzön végre? Sajnálom, hogy ilyen gyakori nevem van.
    Hello. Itt találsz leírást a problémára: névbeállítás szabályok

  5. #5
    Kedves Versenyzők!

    Nagyon örülünk neki, hogy ennyi új érdeklődő nevezett a futamra, bízunk benne, hogy jól fogjátok magatokat érezni és a továbbiakban is velünk tartotok!

    A zökkenőmentes lebonyolítás érdekében néhány fontos tudnivaló:
    A futamon való részvételhez szervertagság szükséges, valamint érvényes kör és nevezés a prequalifikáción (nevezni a prequal táblázat alatt tudtok) szerda 19:00-ig. Ezt követően csak szervezői különengedéllyel lehet az éles szerverre fellépni, amit ebben a topicban lehet igényelni.

    Kérünk mindenkit, hogy alaposan tanulmányozza át a névbeállítási szabályokat, illetve a versenyszabályzatot.

    A problémamentes startok érdekében érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Edit Assignments menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz.

    A működése a következő:
    1. Az első piros lámpa kigyulladásakor tartsd lenyomva a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Engedd fel a Launch Control gombot, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. A lámpák kialvása után az autó elindul és az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.

    Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rossz indulások elkerülhetők a használatával.

    A Hungaroringen meglehetősen hosszú az út a rajtrácstól az első kanyarig, ezért nagy tömörülésre kell számítani az első körben, a tiszta rajtokhoz a teljes mezőny közreműködésére szükség van.
    A start után érdemes két-három kanyaron keresztül a pályának annak az oldalán maradni, ahonnan rajtolunk és fokozottan ügyelni az előttünk haladók féktávjaira, ezzel jelentősen megkönnyíthetjük egymás dolgát a versenyek elején.

    Sok sikert és jó szórakozást mindenkinek!
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 04. 22. 11:18.

  6. #6
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Sziasztok, nemtudom tudok-e ma időben(megpróbálok) futni prekval időt de jönnék a futamra.

  7. #7
    Kedves Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5
    Az alábbi linken fogjátok tudni nézni a futamot nálam : https://www.twitch.tv/lmnt4ll
    20:00-tól !

  8. #8
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, nemtudom tudok-e ma időben(megpróbálok) futni prekval időt de jönnék a futamra.
    Mindenképp nevezned kell ha szeretnél indulni.
    Amennyiben nem lesz mért időd és két szervert kell indítanunk akkor csak a #B szerveren indulhatsz.

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    Itt nézhető 20:00-tól:
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Langbein Bertalan Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1

    Jelentkezés jóváhagyása

    ÜDv! Ma 18:25kor elutaltam a Rookie tagságit. Van mód rá hogy én is lefussam a versenyt?

    Előre is köszönöm a választ!

  11. #11
    Idézet Eredetileg bertalanlangbein írta Hozzászólás megtekintése
    ÜDv! Ma 18:25kor elutaltam a Rookie tagságit. Van mód rá hogy én is lefussam a versenyt?

    Előre is köszönöm a választ!
    Sajnos nem tudsz indulni.

  12. #12
    Kedves Balázs nem töltötte le Boxutca áthajtást amit a mostani verseny (R1-R2) 3. és 7. köre között kell letöltenie és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCR 2020 - BUÁ letöltése)

    Valamint 3 FIGYELMEZTETÉST és +60 Kg súlybüntetést kap.

  13. #13
    Szerverbeosztás:

    01-29. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:30-kor LAG TESZT! ( mindenki jöjjön időben)
    Ettől függ, hogy egy vagy két szerveren engedjük el a mezőnyt.

    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!



  14. #14
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Sziasztok,

    Elnézést az idő előtti távozásért, de úgy néz ki a pedáljaim feladták a harcot, minimum átmenetileg. Az első futamon a fék (ezért a célegyenes végén a MOL kúton túl álltam volna meg, ha nem lett volna a fal), a másodikon pedig a gázpedál, konkrétan megállt az autó dombnak fel a Mansell felé. Remélhetőleg a köv futamra megoldom.

    PZ

    Update: Visszaléptem, és mindegyik működik... viszont mikor probléma volt, akkor a gáz és a fék is csak 50%-ig ment fel. Tapasztalt már valaki ilyet? (G29)
    Utoljára módosította: pzoley82; 2020. 04. 22. 21:09.

  15. #15
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Elnézést az idő előtti távozásért, de úgy néz ki a pedáljaim feladták a harcot, minimum átmenetileg. Az első futamon a fék (ezért a célegyenes végén a MOL kúton túl álltam volna meg, ha nem lett volna a fal), a másodikon pedig a gázpedál, konkrétan megállt az autó dombnak fel a Mansell felé. Remélhetőleg a köv futamra megoldom.

    PZ

    Update: Visszaléptem, és mindegyik működik... viszont mikor probléma volt, akkor a gáz és a fék is csak 50%-ig ment fel. Tapasztalt már valaki ilyet? (G29)
    Hali!

    Igen, nalam ez rendszeresen gond. Restart meg szokta oldani, ezt meg a practicen a verseny elott erdemes kiprobalni.

  16. #16
    Kedves Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5
    Sziasztok,

    Szeretném jelezni, mindazon versenytársaim számára akivel kicsit inkorrekten viselkedtem, hogy elnézést kérek tőlük. Zabálta a gumit a pálya néha alig tudtam megállni az 1-es kanyarban. De igyekeztem odafigyelni mindenkire és helyet hagyni ! Néha kaptam én is lökéseket más versenytársaimtól, de nem kívánok senkire sem panaszkodni, betudom a verseny hevének !

    Volt rajtam +60kg és szerintem Sonomára is viszek valamennyit, mert biztos leszek benne, hogy valaki kellőképp mérges lesz rám az incidensek miatt.

  17. #17
    Köszönöm a lehetőséget! Igyekeztem nem problémát okozni senkinek! Az R1-nél kiderült számomra, hogy az üzemanyag mennyiségen szükséges lett volna változtatni, és a boxban eltöltöttem vagy 20 másodpercet, mire kitaláltam, hogyan tudok tankolni! Ezért mire kijöttem, pont beért a mezőny, próbáltam lehúzódni mindenki elől, sajnos nem jól nézhetett ki, mert többször a fűig húztam... A másik két futamon remekül elvoltam a sor végén Rengeteget kell még gyakorolnom, de igazán élveztem.

  18. #18
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Jelenleg sokminden van a fejemben...

    QUALY: nagy volt a forgalom + nem jött össze a jó kör, P7.

    R1: a rajtnál feljöttem a negyedik helyre, majd őrült csatában voltunk végig Epinger Norbival és Kenéz Sanyival, tizedekre egymástól a végéig, észre sem vettem, hogy már elment 20 perc, korrekt kis csata volt, P4 lett a vége, köszönöm.

    SUPERPOLE: meglepett, hogy mennyire rövid féktávot lehetett venni T1-be, és máshol is voltak bajok, de behoztam az Audi-t P3-ba.

    R2: a rajtnál Hevesi Sanyival ráestünk Kenéz Sanyira T1-be, majd ismét csata alakult ki, de már a mezőny is ott loholt mögöttünk... Majd sajnos az egyik kör T2-be benéztem picit a féktávot, pont annyira, hogy szegény Kenéz Sanyit bepöciztem, így jöttem fel P2-be (nem vagyok rá büszke, főleg csapattárs ellen, mégegyszer bocsánat Sanyi ), majd legyűrtem Hevesi Sanyit, és bejöttem P1-be.

    R3: jó volt a tempóm, jöttem fel mint a talajvíz, harcias voltam, frankókat csatáztam és előztem, majd P4-be (mikor előttem ment centire a második-harmadik), belerohantam Polgár Balázsba hátulról... Visszanéztem, és a verseny hevében egyszerűen nem tudtam lereagálni, hogy Balázs meglepő, elég korai féktávot vett. Én ezen a futamon jópár versenytárs mellett mentem el T1-be körbeautózva őket, és a fékezési pontomat figyeltem, ami legalább 1,5-2 m-rel belejebb volt, mint Balázsnak... Szóval szépen illedelmesen elengedtem a fél mezőnyt (nem akartam további balhét), majd visszaevickéltem P12-be, majd a vége P11 lett.

    Talán nem mondok újdonságot, de én (többedmagammal) az eWTCR első futamán már letekertem 2x25 percet itt a Ringen (a hármas szerveren), szóval volt már bennem kilométer, de nem tudok örülni sem az R2-nek, R3-mnak meg pláne nem.
    Utoljára módosította: FuReady; 2020. 04. 22. 22:15.

  19. #19
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Köszi srácok, intenzív versenyek voltak!

    Valahonnan sikerült összekaparnom egy második helyet az időmérőn, majd a versenyen próbáltam tartani. Sokat segített, hogy itt nem egyszerű előzni, mert Kenéz Sanyi Füredi Zolival karöltve végig a nyakamban loholtak
    Nagy Balázs tempójához közöm nem volt, de P2-be be tudtam hozni az autót.

    Superpole P4. Ősz Bazsi rajtolt mellőlem a tiszta oldalról, próbáltam tartani de T3-ban legyűrt, majd Csongor is bebújt mellém a sikán előtt. Próbáltam visszatámadni, de nem igazán volt lehetőségem, szép volt! P6

    R3-ban Polgár Balázzsal gyűrtük egymást, de sehogy sem találtam fogást rajta, elnézést ha néhol túl kemény voltam. Majd bedarált Ősz Balázs és Füredi Zoli is. Zoli, az az előzés T1-ben kívülről... nem volt csúnya na Nem is tudom hol végeztem, P4 vagy P5.

  20. #20
    Idézet Eredetileg FuReady írta Hozzászólás megtekintése
    belerohantam Polgár Balázsba hátulról...
    Elég szerencsétlen eset volt, az biztos. A tükörből láttam, hogy elég komoly féktávokat tudsz venni a T1 külső részén, ugye amikor megérkeztél mögém, már a sikán bejáratán összekoccantunk, már ebből leszűrtem, hogy a féktávjaid valóban rövidebbek. Amikor elkeztünk rágyorsítani a célegyenesre, annak ellenére el tudtam nyúlni, hogy elég közel voltál szélárnyékban, ezért nem indultam be középre védekezni. Mivel az egyenes végére elhúztam nagyjából egy-másfél autó távolságra, abban a hitben voltam, hogy egy védekező ív még belefér, biztos, ami biztos, de közben te megpróbáltál bevetődni. Amint ezt észleltem, abba is hagytam a befelé húzást, de akkor már mindkettőnk részéről késő volt. Ez tipikusan egy olyan eset volt, amikor ha csak az egyikünk a kevésbé kockázatos megoldást választja, akkor túléljük. A féktáv nálam azért volt hosszabb, mert minimum leszorítóerővel mentem, a Golfnak nincs sok erőssége a végsebességén túl, nem sok értelme lenne pont azt gyengíteni.

  21. #21
    Füredi Zoltán Szervertag 2024 FuReady logója
    Csatlakozott
    2016. 08. 21.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    142
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elég szerencsétlen eset volt, az biztos. A tükörből láttam, hogy elég komoly féktávokat tudsz venni a T1 külső részén, ugye amikor megérkeztél mögém, már a sikán bejáratán összekoccantunk, már ebből leszűrtem, hogy a féktávjaid valóban rövidebbek. Amikor elkeztünk rágyorsítani a célegyenesre, annak ellenére el tudtam nyúlni, hogy elég közel voltál szélárnyékban, ezért nem indultam be középre védekezni. Mivel az egyenes végére elhúztam nagyjából egy-másfél autó távolságra, abban a hitben voltam, hogy egy védekező ív még belefér, biztos, ami biztos, de közben te megpróbáltál bevetődni. Amint ezt észleltem, abba is hagytam a befelé húzást, de akkor már mindkettőnk részéről késő volt. Ez tipikusan egy olyan eset volt, amikor ha csak az egyikünk a kevésbé kockázatos megoldást választja, akkor túléljük. A féktáv nálam azért volt hosszabb, mert minimum leszorítóerővel mentem, a Golfnak nincs sok erőssége a végsebességén túl, nem sok értelme lenne pont azt gyengíteni.
    Tökéletesen leírtad a szituációt, mert meg sem fordult a fejemben, hogy megtámadjalak, még csak támadási közelségben sem voltam, úgymond utaztam mögötted és vártam T1-et. (ha tudtam volna, legalább kihúzódok belső ívre, de hát ha az a volna ott nem lett volna) 🙂
    Majd mikor odaértünk, szívbajt kaptam, hogy "uuuu baszki", próbáltam irányt váltani (ami a bevetődésnek tűnhetett), de esélytelen volt, ráadásul ez volt az első kör, mikor ott voltam mögötted ezen a helyen. (előző körben előztem meg talán Ősz Balázst és nem voltam erre felkészülve)

  22. #22
    A mezőny hátsó felében nem voltak a legszebb versenyek ezek, fogalamzzunk úgy Nem forgatott és lökött ki senki, én se mást, de rengeteg támaszkodás, pöckölgetés és leszorítás történt. Olyan apró incidensek, amelyek nem is feltétlenül szabálytalanok, de már feszegetik a fair versenyzés határait. Jól érzékelhető volt, hogy sokan is voltunk, sok új versenyző is volt a mezőnyben és talán emiatt úgymond meg akarta mutatni. Más meg nem akarta hagyni, én sem. Pár kör után konstatáltam, hogy ez nem az az úriemberes versenyhétvége lesz, mint szokott, amikor már szinte összeszokott "párok" küzdenek és egymást ismerik, respektálják is. Innentől váltottam üzemmódot és hasonlóan keményebben védekeztem, támadtam.
    Sajna a Cupra nem volt túl stabil nekem vagy én nem éreztem rá, a hátrányom az élmezőnyhöz képest jelentősen több volt, egyszerűen össze-vissza csúszkáltam le az ívről, féktávokról. Sokkal több hibával mentem, mint általában, ez talán néha sportszerűtlennek is tűnhetett mások számára. Tőlük elnézést kérek, nem volt szándékos természetesen. Egy konkrét esetre emlékszem, amikor Malm Balázs a pálya hátsó részén végre el tudott menni mellettem, a T15-ben véletlenül megpöcköltem és emiatt veszítettünk 2-3 helyet rögtön. Ez tisztán az én hülyeségem volt.

    Pető Danival viszont sikerült mindhárom futamon egymásra találni és mindig jókat küzdeni. Nem volt minden pillanata szép, de igyekeztünk határon belül maradni, amennyire a pontosságunk engedte. Kicsit gyorsabb volt általában, így végül csak áthámozta magát rajtam, de remek gyakorlás volt
    Kedves Balázzsal voltak még meleg helyzeteink, amit aztán tisztáztunk Facebook-on, hogy nem, ez nem vendetta volt Dubai-ért, egyszerűen én voltam néha béna és semmiféle szándékosság nem volt egyikünk részéről sem.
    Mindazonáltal jobb lenne, ha a további futamokon kicsit tisztább versenyeket futnánk

  23. #23
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Igen, nalam ez rendszeresen gond. Restart meg szokta oldani, ezt meg a practicen a verseny elott erdemes kiprobalni.
    Szia!

    Az a baj, egyrészt hogy mindjárt 4 éves lesz a cumó és még sose történt ilyen, másrészt minden előjel nélkül történt... Szóval kipróbálni elég nehéz... Mostanában az Alfa komoly egyenes beli tempója miatt többször is néztem a gázpedál működését (), de mindig felment 100%-ig, nem ugrált, semmi hasonló, ami pl. elkoszolódásra utalna.

    Az újraindítás alatt a RR, a gaming softvare, a kormány, a gép, vagy minek az újraindítását érted?

    Ezen kívül az jutott még eszembe, hogy anno láttam itt valahol az oldalon egy poszt, amiben a G2* -ek pedáljait lehetett átalakíttatni talán a Simhouse-nál load cell, hosszabb pedálok, miazmás. Tud arról valaki valamit, ilyen még létezik/működik/lehetséges? Vagy inkább törjem fel a malacperselyt, és irány valami komolyabb cucc? Mondjuk annak ősznél hamarabb nincs sok realitása.

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Az a baj, egyrészt hogy mindjárt 4 éves lesz a cumó és még sose történt ilyen, másrészt minden előjel nélkül történt... Szóval kipróbálni elég nehéz... Mostanában az Alfa komoly egyenes beli tempója miatt többször is néztem a gázpedál működését (), de mindig felment 100%-ig, nem ugrált, semmi hasonló, ami pl. elkoszolódásra utalna.

    Az újraindítás alatt a RR, a gaming softvare, a kormány, a gép, vagy minek az újraindítását érted?

    Ezen kívül az jutott még eszembe, hogy anno láttam itt valahol az oldalon egy poszt, amiben a G2* -ek pedáljait lehetett átalakíttatni talán a Simhouse-nál load cell, hosszabb pedálok, miazmás. Tud arról valaki valamit, ilyen még létezik/működik/lehetséges? Vagy inkább törjem fel a malacperselyt, és irány valami komolyabb cucc? Mondjuk annak ősznél hamarabb nincs sok realitása.
    Szoftveres gond a Raceroomban.

    Nekem a g29 is csinálta, meg az új thrusmasterem is. És csak Raceroomban.

    Újra szoktam indítani a gepet.

  25. #25
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szoftveres gond a Raceroomban.

    Nekem a g29 is csinálta, meg az új thrusmasterem is. És csak Raceroomban.

    Újra szoktam indítani a gepet.
    A T300-al tapasztalom egy ideje, hogy néha a gázpedált nem veszi tövig nyomottnak. Teljesen random bármikor, és szerencsére elég ritkán. Session-váltás vagy USB ki-be megoldja a problémát.
    Mivel más szimulátornál nem fordul elő, így nyilván a RR a hunyó. Nem is az elejétől fogva, így gonddolom, valamelyik frissítés "feature"-je lett ez

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •