Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 29 (29 összesen)
  1. #26
    Erről azért írhatnátok picit bővebben (mióta, hogyan jelentkezik, pontosan milyen hardverrel), lehet megérne egy reportot. A hivatalos fórumon ilyen jellegű problémát nem láttam mostanában, tehát nem biztos, hogy gyakori hibáról van szó.

  2. #27
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Erről azért írhatnátok picit bővebben (mióta, hogyan jelentkezik, pontosan milyen hardverrel), lehet megérne egy reportot. A hivatalos fórumon ilyen jellegű problémát nem láttam mostanában, tehát nem biztos, hogy gyakori hibáról van szó.
    Nálam biztosan nem gyakori. A pedálokat a biztonság kedvéért a játék indítása előtt ki-be az USB-ből, aztán ellenőrzöm, hogy mindegyik pedál működik-e? Utána indítom a RR-t, AC-t vagy bármit. Ez eddig nem RR hiba természetesen, csak Windows-os elővigyázatosság.
    RR-ban eddig 4-5 alkalommal adta elő ezt, hogy a gázpedált hiába nyomtam padlóig, nem ment az autó annyira, csak láttam a delta időn, hogy folyamatosan nő a differencia. Szerencsére mindig prekvalon, versenyen nem adta elő. Reprodukálni nem tudnám, teljesen random volt, eddig úgy tűnik.
    A pedál nálam Fanatec CS V2 és csak az RR-ban csinálta ezt.

  3. #28
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Erről azért írhatnátok picit bővebben (mióta, hogyan jelentkezik, pontosan milyen hardverrel), lehet megérne egy reportot. A hivatalos fórumon ilyen jellegű problémát nem láttam mostanában, tehát nem biztos, hogy gyakori hibáról van szó.
    Szia,

    Most először volt ilyen a szerdai verseny alatt, de rögtön kétszer... Az első futamon a célegyenes féktávján a fék, a második alkalommal a mansell felé fel a gáz makacsolta meg magát, de a control settings mutatói alapján mindkét pedál egyszerre hal el, csak épp pont azon veszi észre az ember, amelyik kellene. Másodikra mikor megnéztem, az volt a jelenség, hogy hiába ment teljesen végig a pedálút mindkét pedálon, csak 50%ig ment fel az erősség, mintha megfelezne minden jelet, nagyon lassan - tehát nem normálisan fél nyomással 50ig, és onnan semmi, hanem arányosan. Viszont mikor kiléptem, bezártam az RR-t, majd újra elindítottam, ugyanitt már jó volt. A kormány Logitech G29.

    Hardver:
    AMD Ryzen 2700
    AsRock Fatal1ty B450
    Kingston HyperX Predator DDR4 16GB
    XFX Radeon RX590
    Samsung 850 EVO 500GB
    Win 10 Professional, elvileg naprakész frissítésekkel.

    Ha valamit kihagytam volna, szólj!

    Üdv:
    PZ

  4. #29
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Hungaroring

    Bajnokság állása: LINK

    Óvások: LINK



Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •