Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1

    Heel & Toe For Dummies

    Egy ideje a fejembe vettem, hogy végre meg kéne tanulni a technikát, de egyszerűen nem jutok vele egyről a kettőre. Próbálkoztam vele cipővel - cipő nélkül, gázpedált közelebb hozva - távolabb téve, de nem tudom következetesen csinálni. Mentségemre szóljon, hogy egyelőre tulajdonképpen entry level cuccokkal próbálkozom (T3PA és SHH shifter). Arra lennék kíváncsi, hogy akik képesek megbízhatóan alkalmazni, azoknak van bármi tippje/metódusa, hogy hogyan érdemes rátérni a sikerre vezető útra? Simán a kilométerek nálam nem hozzák meg a várt fejlődést.

    Ha esetleg valaki nem tudná, mire gondolok:


  2. #2
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy ideje a fejembe vettem, hogy végre meg kéne tanulni a technikát, de egyszerűen nem jutok vele egyről a kettőre. Próbálkoztam vele cipővel - cipő nélkül, gázpedált közelebb hozva - távolabb téve, de nem tudom következetesen csinálni. Mentségemre szóljon, hogy egyelőre tulajdonképpen entry level cuccokkal próbálkozom (T3PA és SHH shifter). Arra lennék kíváncsi, hogy akik képesek megbízhatóan alkalmazni, azoknak van bármi tippje/metódusa, hogy hogyan érdemes rátérni a sikerre vezető útra? Simán a kilométerek nálam nem hozzák meg a várt fejlődést.
    Heel and toe hoz progresszív fék kell, ennyi a titok, a többi csak ismétlés kérdése. Potméteres pedállal IMO nincs értelme érdemben foglalkozni vele. Ez az amihez load cell kell az igazi élményhez. De barkács megoldásként a labdás megoldás is megszokható potis pedállal, de az a fából vaskarika esete.

  3. #3
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Megy az potis pedállal is, csak nem épp úgy, ahogy kéne. Inkább talpéllel rugdosva a gázt, nem sarokkal. Logitech és T3PA pedállal is használom hosszú évek óta, bármiféle mod nélkül. De az tény, közel sem olyan, mint ahogy rendesen tolják.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •