Találatok: 1 - 3 (3 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR 2020 Tavasz - Büntetések Dubai

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!

    Dubai Autodrome - 2020.03.25. - A szerver
    Replay: LINK

    Race1:

    R1, L1T3 - Kenéz Sándor
    2 figyelmeztetés
    R1, L1 T6 - Kedves Balázs 2 figyelmeztetés
    R1,L11,T5 - Füredi Zoltán
    2 figyelmeztetés

    Race2:

    R2, L1 T5 - Piski Tamás szóbeli figyelmeztetés
    R2,L1,T6 - Pétery Zoltán 1 figyelmeztetés
    R2,L1,T7 - Pétery Zoltán 4 figyelmeztetés (szándékos baleset okozásáért 3 futamra szóló felfüggesztett eltiltás)
    R2, L3 T8 - Zelfel Tamás - Polgár Balázs nem történt incidens

    R2, L4 T1 - Zelfel Tamás 3 figyelmeztetés
    R2,L11 T5 - Hevesi Sándor
    2 figyelmeztetés
    R2,L11 T6 - Kővári Balázs 1 figyelmeztetés

    Race3:

    R3, L1 első sikán - Kedves Balázs
    2 figyelmeztetés
    R3, L1, T3 - Piski Tamás
    3 figyelmeztetés
    R3, L1 T7 - Magyar Krisztián
    1 figyelmeztetés
    R3, L1 T8 - Balajti Szevér
    2 figyelmeztetés
    R3, L1 T8 - Balajti Szevér
    2 figyelmeztetés
    R3, L1 T9 - Cseszkó Csaba
    2 figyelmeztetés
    R3, L3 T5 - Pető Dániel
    3 figyelmeztetés
    R3, L8, T5 - Piski Tamás
    3 figyelmeztetés

    Összevont büntetések:

    3 Figyelmeztetés:
    Pétery Zoltán, Zelfel Tamás, Pető Dániel
    2 Figyelmeztetés:
    , Balajti Szevér, Kenéz Sándor, Hevesi Sándor,Cseszkó Csaba
    1 Figyelmeztetés:
    Varga Gábor, Mammel Erik, Kővári Balázs, Magyar Krisztián, Piski Tamás

    Kedves Balázs, Balajti Szevér és Pétery Zoltán esetében összegyűlt 4 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, Piski Tamás esetében összegyűlt 8 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 2 db Boxutca áthajtásra vált át amit a következő verseny (R1-R2) 3. és 7. köre között kell letölteniük és a letöltés idejét pedig be kell jelenteniük a meghatározott topikba. (R3E MWTCR 2019 - BUÁ letöltése)

    Ha az összevonásokban bárki bármi hibát lát, az jelezze! Ha hibára derül fény, akkor az mindenképpen javításra kerül, akár visszamenőleg is.


    Büntetősúly:

    Magyar Krisztián +15 kg
    Kővári Balázs +15 kg
    Varga Gábor +15 kg
    Cseszkó Csaba +30 kg
    Kenéz Sándor +30 kg
    Füredi Zoltán +30 kg
    Hevesi Sándor +30 kg
    Pető Dániel +45 kg
    Zelfel Tamás +45 kg
    Balajti Szevér +60 kg
    Kedves Balázs +60 kg
    Pétery Zoltán +100 kg
    Piski Tamás +100 kg

  2. #2
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése

    Race2:

    R2,L1,T6 - Pétery Zoltán 1 figyelmeztetés

    Sziasztok,

    Ennél az esetnél igaz, hogy nem engedtem el mindenkit, aki még mögöttem volt, de normál vonalban, jóval a kanyar előtt feljöttem a pályára, a másik autóból is látható voltam már a féktáv előtt (megnéztem), majd befordultam a belső ívre, és hátulról telibetalált Sanyi. Nem szép szögben tartottam oda a popeszt, vagy mi volt a vétkem? Nem élcelődni akarok, de szerintem itt nem hibáztam. A büntetések miatt ugye eleve nem oszt nem szoroz már, szóval ha marad, azt is gond nélkül elfogadom.

    Üdv:
    PZ

  3. #3
    Idézet Eredetileg pzoley82 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Ennél az esetnél igaz, hogy nem engedtem el mindenkit, aki még mögöttem volt, de normál vonalban, jóval a kanyar előtt feljöttem a pályára, a másik autóból is látható voltam már a féktáv előtt (megnéztem), majd befordultam a belső ívre, és hátulról telibetalált Sanyi. Nem szép szögben tartottam oda a popeszt, vagy mi volt a vétkem? Nem élcelődni akarok, de szerintem itt nem hibáztam. A büntetések miatt ugye eleve nem oszt nem szoroz már, szóval ha marad, azt is gond nélkül elfogadom.

    Üdv:
    PZ
    Úgy mehetsz vissza a pályára, hogy nem veszélyeztetsz senkit, pláne nem az ideális ívre ahol érkezik a mezőny.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •