Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (56 összesen)
  1. #26
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg acsati írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Lenne kedvetek ismét egy közös kis gyakorláshoz ma és/vagy holnap este? Mondjuk 20.00?
    Szerintem hasznos volt az a sok 2 körös futam is.
    Részemről is oké

  2. #27
    Kiss Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 02. 16.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    10

    Most ezt én néztem be?

    Sziasztok!
    Véletlenül nem ma lesz verseny? Mert eddig két hetente volt. Vagy létezik, hogy elírtátok a dátumot? Csak azért kérdezem, mert én már itt "lázasan" készülődök! Köszönöm a választ!

  3. #28
    Idézet Eredetileg Pedromoto85 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Véletlenül nem ma lesz verseny? Mert eddig két hetente volt. Vagy létezik, hogy elírtátok a dátumot? Csak azért kérdezem, mert én már itt "lázasan" készülődök! Köszönöm a választ!
    Szia, húsvét miatt ugrott egy hetet a naptár. Ma ACC lesz, ugyhogy ne kapkodj

  4. #29
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Szeretnem megkerdezni, hogy mennyire valid, hogy gyors koron levagjuk a boxutca kijaratat az 1-es kanyar utan? Azaz er-e a bolyak bal oldalan menni egyenesen? En mindig jobbrol kerultem oket a feher vonalat 4 kerekkel nem elhagyva, de lattam probalkozasokat levagasra.
    Onboard felveteleken ott fal van.
    Egyszoval ervenyes-e itt az, hogy "ami nem tilos, azt szabad", azaz nem csipog rank app?

    Masik az ovalon a dupla sarga vonal atlepese.

    Ha szabad ezeket, akkor ez idomerore es futamokra is ervenyes?

    Koszonom.

  5. #30
    Együd István Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2016. 02. 11.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    15
    Hibás a letölthető pálya.
    Nem lehet kitömöríteni.

  6. #31
    Idézet Eredetileg SISTA írta Hozzászólás megtekintése
    Hibás a letölthető pálya.
    Nem lehet kitömöríteni.
    Próbáld meg ujra letölteni, vagy másik tömörítővel kicsomagolni, nincs semmi baj a linkelt állománnyal.

  7. #32
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Tapasztaltam en is a RankAppnal, hogy a sikannal vagas nelkul is bejelez. Es megint nem vagyok egyedul vele. Gondolom megint lesz tomeges buntetes.

  8. #33
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Tapasztaltam en is a RankAppnal, hogy a sikannal vagas nelkul is bejelez. Es megint nem vagyok egyedul vele. Gondolom megint lesz tomeges buntetes.
    Én is ugyanezt tapasztaltam.

  9. #34
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Üdv, sziasztok!

    Semmi rosszindulatot feltételezve kérdezném, a tisztelt VB tagjait, hogy a vágások ellenőrzése csak a Rank app alapján történik, vagy a kérdéses eseteket meg is nézitek?
    Illetve ha jól értelmezem a versenyszabályzatot akkor a BUÁ-s büntetést csak az első futam 2-4 köre között tölthetem le (csak megerősítés miatt kérdezem)?

    Köszi a válaszokat!







  10. #35
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv, sziasztok!

    Semmi rosszindulatot feltételezve kérdezném, a tisztelt VB tagjait, hogy a vágások ellenőrzése csak a Rank app alapján történik, vagy a kérdéses eseteket meg is nézitek?
    Illetve ha jól értelmezem a versenyszabályzatot akkor a BUÁ-s büntetést csak az első futam 2-4 köre között tölthetem le (csak megerősítés miatt kérdezem)?

    Köszi a válaszokat!
    Alapvetően a rank app a mérvadó, de ha problémát jeleztek, óvtok azt természetesen megnézzük.

  11. #36
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv

    A futamtáv 2x16 kör lesz!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #37
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futaminfók!

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!
    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*16 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!




    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #38
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-19. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Balogh András -> Zelfel Tamás
    20-32. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Martonosi Máté -> Vida Zoltán


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Büntetések

    Az összevont büntetések összesítve:

    2 db Boxutca Áthajtás: Kohári Roland, Sári András, Szabó Csaba2,
    1 db Boxutca Áthajtás: Együd István, Fellenbeck Zsolt, Homoki-Szabó Csaba, Mészáros Gábor, Oláh Gergely, Oszlár Dominik, Vida Zoltán,
    3 db figyelmeztetés: Asztalos András, Balogh Gábor, Boros Gyevi Lóránt, Bozsó Marci, Együd István, Gera András, Gombos Gergő, Hevesi Sándor, Kéri Attila, Kéri Szabolcs, Kovács Geri, Lányi Tamás, Szabó Ferenc, Tuzy János Pál,
    2 db figyelmeztetés: Faragó Imi, Fellenbeck Zsolt, Kohári Roland, Mészáros Gábor, Piski Tamás, Poszmik Gilbert, Varga Tamás,
    1 db figyelmeztetés: Morvai Norbert, Zengő Ádám
    Utoljára módosította: latoo; 2020. 04. 26. 19:55.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Teszt szerverek mennek.

  16. #41
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Az összevont büntetések összesítve:
    2 db Boxutca Áthajtás: Kohári Roland, Sári András, Szabó Csaba2,
    1 db Boxutca Áthajtás: Együd István, Fellenbeck Zsolt, Homoki-Szabó Csaba, Mészáros Gábor, Oláh Gergely, Oszlár Dominik, Zengő Ádám, Zsigovics Péter, Vida Zoltán,
    3 db figyelmeztetés: Asztalos András, Balogh Gábor, Boros Gyevi Lóránt, Bozsó Marci, Együd István, Gera András, Gombos Gergő, Hevesi Sándor, Kéri Attila, Kéri Szabolcs, Kovács Geri, Lányi Tamás, Szabó Ferenc, Tuzy János Pál,
    2 db figyelmeztetés: Faragó Imi, Fellenbeck Zsolt, Kohári Roland, Mészáros Gábor, Piski Tamás, Poszmik Gilbert, Varga Tamás,
    1 db figyelmeztetés: Morvai Norbert, Zengő Ádám
    04.16-án megbeszéltük, hogy csak egy hiba miatt van fenn a nevem a listán. Elvileg nem jegyeztétek fel, hogy letöltöttem a BUÁt, ezért került fel a nevem. Légyszi javítsátok

  17. #42
    Idézet Eredetileg zsopo87 írta Hozzászólás megtekintése
    04.16-án megbeszéltük, hogy csak egy hiba miatt van fenn a nevem a listán. Elvileg nem jegyeztétek fel, hogy letöltöttem a BUÁt, ezért került fel a nevem. Légyszi javítsátok
    Bocsi, valóban. És Zengő Ádámnak sincs BUÁ-ja, máris javítom.

  18. #43
    Büntetések helyesen:

    Az összevont büntetések összesítve:

    2 db Boxutca Áthajtás: Kohári Roland, Sári András, Szabó Csaba2,
    1 db Boxutca Áthajtás: Együd István, Fellenbeck Zsolt, Homoki-Szabó Csaba, Mészáros Gábor, Oláh Gergely, Oszlár Dominik, Vida Zoltán,
    3 db figyelmeztetés: Asztalos András, Balogh Gábor, Boros Gyevi Lóránt, Bozsó Marci, Együd István, Gera András, Gombos Gergő, Hevesi Sándor, Kéri Attila, Kéri Szabolcs, Kovács Geri, Lányi Tamás, Szabó Ferenc, Tuzy János Pál,
    2 db figyelmeztetés: Faragó Imi, Fellenbeck Zsolt, Kohári Roland, Mészáros Gábor, Piski Tamás, Poszmik Gilbert, Varga Tamás,
    1 db figyelmeztetés: Morvai Norbert, Zengő Ádám

  19. #44
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Büntetések helyesen:

    Az összevont büntetések összesítve:

    2 db Boxutca Áthajtás: Kohári Roland, Sári András, Szabó Csaba2,
    1 db Boxutca Áthajtás: Együd István, Fellenbeck Zsolt, Homoki-Szabó Csaba, Mészáros Gábor, Oláh Gergely, Oszlár Dominik, Vida Zoltán,
    3 db figyelmeztetés: Asztalos András, Balogh Gábor, Boros Gyevi Lóránt, Bozsó Marci, Együd István, Gera András, Gombos Gergő, Hevesi Sándor, Kéri Attila, Kéri Szabolcs, Kovács Geri, Lányi Tamás, Szabó Ferenc, Tuzy János Pál,
    2 db figyelmeztetés: Faragó Imi, Fellenbeck Zsolt, Kohári Roland, Mészáros Gábor, Piski Tamás, Poszmik Gilbert, Varga Tamás,
    1 db figyelmeztetés: Morvai Norbert, Zengő Ádám

    Nekem miért van ismét figyelmeztetésem?
    Sveg-be nem tudtam semmi olyat alkotni az abszolút utolsó helyen. :/

    Nem kötekedni akarok, csak furcsa, hogy összegyűlt, majd egy full tiszta verseny után ismét van.

  20. #45

    A server

    Köszi srácok a versenyt! Nagyon jó volt.

    1. rajtál bocsánatot kell kérnem 2 eset miatt is.
    Először is Vinzer Gábortól. Kicsivel később fékeztem mint te. Símán meg lett volna a féktávam, viszont így összeértünk. Visszanézve te nagyon rosszul jártál. Nagyon sajnálom. Ha gondolod, óvd meg.
    A második eset a 4es féktávján történt. Marha mód megcsíptem bal hátsóval a füvet, így megcsúztam és elkaptam Mihajlovics Máté hátulját. Sajnálom, ha jól láttam talán nem veszettél vele sokat. Sorry! Nyugodtan óvd meg, ha gondolod.

    Másik dolog, ami miatt helyet veszítettem, hogy a buszmegállóban próbáltak előzni. Kár, hogy nem volt mindenki gyakorolni, mert ez ott kiderült. Ha buszmegállónál 2 ember van egymás mellett, akkor két este van. Ha senki sem veszi el, akkor biztos baleset. Ha az egyik elveszi, akkor tuti helyet veszít. Én így jártam. Ez rosszul esett.

  21. #46
    Idézet Eredetileg Zadi írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem miért van ismét figyelmeztetésem?
    Sveg-be nem tudtam semmi olyat alkotni az abszolút utolsó helyen. :/

    Nem kötekedni akarok, csak furcsa, hogy összegyűlt, majd egy full tiszta verseny után ismét van.
    Olvasd el a sveg - büntetések kihirdetését:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...%C3%A9sek-Sveg

    Nem jelentetted a BUÁ-d letöltését a szabályzatnak megfelelően, ezért kaptál 1 figyelmeztetést.

  22. #47
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435

    Daytona B Szerver

    Q: Semmi jelentős, mivel BUÁ-m volt így nem érdekelt hányadik leszek végül hátulról a 3-dik ha jól emlékszem. P:11

    R1: Semmi nem érdekelt elengedtem mindenkit, a mezőny végén poroszkáltam jócskán lemaradva, majd a 3-dik körben letöltöttem a BUÁ-mat. Innentől kezdve csak 1 ember miatt voltam az utolsó előtti, mert ő feladta a futamot. Ezután újabb helyet léptem előre szerintem egy másik BUÁ miatt, de aztán szép lassan utolért ha jól emlékszem Bozsó Marci nem tudom egy Zengős autó volt, de nem érdekelt elengedtem nem volt értelme küzdeni minek mikor valaki úgyis kirak a fűre nem kellek én ahhoz. Végül behoztam a verdát épen egészségesen a mezőny végén. P:12

    R2: Itt sem kockáztattam, rájöttem ha kivárásra játszok úgy is fog történni valami. Ha ilyen 5-söm lenne a lottón....még 1 kör sem ment le már a 8-dik majd a 7-dik helyen találtam magam és egyet sem előztem. Majd jött egy új kolléga akit még sosem láttam itt a szerveren és természetesen elintézte, hogy emlékezzek rá. Az egyik kanyarban a türelmetlensége meghozta gyümölcsét és rám húzta az autót, persze lepattant, de a jobb első futóművet elütötte. Ezután nem volt értelme küzdeni hagytam hagy menjen. Ezután Varga Tamással cicáztunk egy ideig hol én voltam gyorsabb hol ő, majd az utolsó előtti körben rászánta magát az előzésre itt sem volt értelme izmoskodni, őt is elengedtem, de lett volna esélyem visszakapni a pozíciót csak sajnos a vágás miatt lassítanom kellett így feladtam nem volt értelme tovább. Ez sem volt jobb futam abszolút túraautómentes pálya nem is értem mit kerestünk itt P:10

    Találkozunk Brazíliában, mindenkinek jó felkészülést kívánok!







  23. #48
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    408
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    ... egy Zengős autó volt ...
    Nem Zengő, Zengo!

  24. #49
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Olvasd el a sveg - büntetések kihirdetését:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...%C3%A9sek-Sveg

    Nem jelentetted a BUÁ-d letöltését a szabályzatnak megfelelően, ezért kaptál 1 figyelmeztetést.
    Akkor így már minden világos, és tekintsétek meg nem történtnek a kérdésemet.

  25. #50

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •