Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (89 összesen)
  1. #26
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 23 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters.hu #A
    1 - 23-ig. Piski Tamás - Illés Imre

  2. #27
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Találtunk egy bugot a rajtban.
    20:25 perc után új versenyző nem csatlakozhat a szerverre.

  3. #28
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    szép volt...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #29
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Tömöl Tomi, gratulálok! Nem láttad, hogy előtted mindenki fékez és torlódik a mezőny??? Mire számítottál, hogy majd ideális féktávot veszel, és jól megelőzöl pár autót, lehetőleg ideális íven???
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 04. 19. 21:19.

  5. #30
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Ledobott a szerver fél órával a vége előtt a 3. helyről. Nem kicsit vagyok ideges.

    Az új frissítés óta folyamatosan kifagy az ACC vagy ledobál a szerverről.

  6. #31
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Ledobott a szerver fél órával a vége előtt a 3. helyről. Nem kicsit vagyok ideges.

    Az új frissítés óta folyamatosan kifagy az ACC vagy ledobál a szerverről.
    Óh, és még mennyi hihetetlen bug lett. Ez persze nem vígasz rá. Én alig tudtam fellépni a szerverre, folyamatosan crash-hel kidobott. 5. próbálkozásra engedett be. A fantasztikus gumifizikáról inkább nem is ejtek szót.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #32
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Egy körön nem voltam rossz, de nem tudtam ott lenni fejben. Hibát hibára halmoztam. Antal Gabit kétszer is megtaláltam, elnézést tőle.
    A végére egy DQ-t is sikerült beszerezni. A T1 szépen lement, de Moza-hoz híven, volt dráma bőven, ahogy láttam szorta stop & go-kat.
    Aki hiba nélkül végig ment, annak simán volt esélye a Top 5-re.

  8. #33
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    En elso korben a Kunost ovnam meg. Sikerult ket karambol utan, amiben csak elszenvedo fel voltam, a 24. helyrol feljonni a 8.ra. Jovok ki a boxbol, mogottem Balazs es ez a hulladek jatek kek zaszlot jelzett nekem, en persze felre alltam, had menjen a Balazs. ELOTTE VOLTAM A VERSENYBEN!!! Miert kaptam kek zaszlot?

    Amugy ez a negyedik futam, ahol kiloknek, ma pont 4szer egy verseny alatt. Ez nem lehet komoly ugye?

    Tenyleg elmegy a kedve az egesztol az embernek

  9. #34
    Nagyon bosszús vagyok, ahhoz képest, hogy az első benyomásom mennyire rossz volt itt a Porschéról alacsony leszorítóerővel, végül egészen magabiztosan tudtam vele menni, Assettoban azért ritkán fordul elő velem, hogy időmérőn is top 10-ben végzek.

    A futamon viszont aztán hibát-hibára halmoztam. Hülye kifogásnak hangzik, de VR-ban itt csata közben baromi nehéz belőni az első kanyar féktávját, ahogy jobbra/tükörre figyeltem Deák Feri ellen védekezve, teljesen benéztem a T1 féktávot. Mivel valaki közben a lassító táblákat már elvitte, ezért óvatosan átgurultam, de ezek szerint nem eléggé, drive through, P4-ből P19.

    A felzárkózás igen szórakoztató volt, mindig volt éppen kivel harcolni, Antal Gábor ellen eleve picit nehezítette a dolgot, hogy valamiért most elég jelentősen laggolt, nehéz volt belőni, hogy éppen hol jár valójában, aztán a T1-ben megkíséreltem körbeautózni és annyira próbáltunk helyet hagyni egymásnak, hogy őt végül a belső rázó pont az én autómba dobta bele.

    Aztán ahogy hallottam TS-en, többen pórul jártak a boxutcába való behajtáskor és különböző büntetési tételeket kaptak közben, úgyhogy éppen Kristóf elé jöttem vissza a kiállásom után, láttam, hogy Gilbert előttem még elérhető távolságban van, ezért igyekeztem nyomni neki, utána viszont Radics Tibor is megérkezett elénk a boxból, aki meglepetésemre elengedett (ezek szerint bug miatt), aztán viszont érezhetően gyorsabb volt, úgyhogy annyira nem is állt szándékomban akadékoskodni, igazából az bosszant leginkább, hogy az ütközésünk előtt lélekben már feladtam a pozíciót, én úgy éreztem, hogy már eléggé lelassítottam, de aztán a rázón valahogy mégis pont sikerült még eltolni a Nissan hátulját, tényleg bocs.

    A harc és az incidens miatt majd' megkétszereződött köztünk a távolság Gilberttel, de újra sikerült visszazárkózni, ráadásul Oszlár Dominik is megérkezett lekörözöttként, őt inkább magam elé engedtem, hogy hátha ki tudja kicsit billenteni az Astont is a tempójából, így is lett, talán a futam egyetlen pozitívuma ez a csata volt, Gilbert nagyon rutinosan mindig középre helyezte az autót egyenesekben, ezért se kívül, se belül nem tudtam úgy mellégyorsulni, hogy én legyek igazán kedvező pozícióban, úgyhogy én meg arra próbáltam játszani, hogy lehetőleg minél több kanyart kelljen szűkebb ívről megkezdenie és végül a türelemjáték kifizetődött, az első sikánban meg tudtam előzni.

    Szerk.: Ja és egyébként még a boxkiállásom is úgy 40 másodperccel hosszabb volt a kelleténél javítás miatt, most így nem is tudom hol sérült annyira az autó, illetve picit a szükséges benzinmennyiséget is túlbecsültük, valami 20-25 literrel futottam be.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 04. 19. 23:48.

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    En elso korben a Kunost ovnam meg. Sikerult ket karambol utan, amiben csak elszenvedo fel voltam, a 24. helyrol feljonni a 8.ra. Jovok ki a boxbol, mogottem Balazs es ez a hulladek jatek kek zaszlot jelzett nekem, en persze felre alltam, had menjen a Balazs. ELOTTE VOLTAM A VERSENYBEN!!! Miert kaptam kek zaszlot?

    Amugy ez a negyedik futam, ahol kiloknek, ma pont 4szer egy verseny alatt. Ez nem lehet komoly ugye?

    Tenyleg elmegy a kedve az egesztol az embernek
    Tibor.

    Ezt jótanácsként mondom, hogy nézd vissza a futam replay-ét. Nézd meg a koccanásaidat, eseteidet. Vizsgáld meg őket külső szemmel, hogy Te min tudnál változtatni, hogy a jövőben kevesebb baj érhessen utol. Lehet hogy teljesen vétlen voltál mindegyiknél. Lehet hogy nem teljesen fekete-fehér a dolog. Ha nemtiszta, nemtudod eldönteni, akkor a VB segíthet eldönteni ha óvást nyújtasz be. Ha egy eset szálkaként marad meg benned, és a másik fél figyelmét is felakarod hívni a vélt szabálytalanságra, azon is segíthet az óvás.
    Ha csak azt kiáltod az égbe hogy "jaj balesetem volt, sokvolt, jaj", abból se Te, se a másik fél nem fog tudni tanulni.
    Utoljára módosította: Kettel; 2020. 04. 19. 23:38.

  11. #36
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tibor.

    Ezt jótanácsként mondom, hogy nézd vissza a futam replay-ét. Nézd meg a koccanásaidat, eseteidet. Vizsgáld meg őket külső szemmel, hogy Te min tudnál változtatni, hogy a jövőben kevesebb baj érhessen utol. Lehet hogy teljesen vétlen voltál mindegyiknél. Lehet hogy nem teljesen fekete-fehér a dolog. Ha nemtiszta, nemtudod eldönteni, akkor a VB segíthet eldönteni ha óvást nyújtasz be. Ha egy eset szálkaként marad meg benned, és a másik fél figyelmét is felakarod hívni a vélt szabálytalanságra, azon is segíthet az óvás.
    Ha csak azt kiáltod az égbe hogy "jaj balesetem volt, sokvolt, jaj", abból se Te, se a másik fél nem fog tudni tanulni.

  12. #37
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    En elso korben a Kunost ovnam meg. Sikerult ket karambol utan, amiben csak elszenvedo fel voltam, a 24. helyrol feljonni a 8.ra. Jovok ki a boxbol, mogottem Balazs es ez a hulladek jatek kek zaszlot jelzett nekem, en persze felre alltam, had menjen a Balazs. ELOTTE VOLTAM A VERSENYBEN!!! Miert kaptam kek zaszlot?

    Amugy ez a negyedik futam, ahol kiloknek, ma pont 4szer egy verseny alatt. Ez nem lehet komoly ugye?

    Tenyleg elmegy a kedve az egesztol az embernek
    Én futólag láttam az ütközésed Terhes Csabival. Ha a másik 3 is ilyen volt akkor szerintem nézd meg a replay-t.

  13. #38
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem hivatalos eredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13706

  14. #39
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Tömöl Tomi, gratulálok! Nem láttad, hogy előtted mindenki fékez és torlódik a mezőny??? Mire számítottál, hogy majd ideális féktávot veszel, és jól megelőzöl pár autót, lehetőleg ideális íven???
    Bocsi, beismerem, túl optimista féktávot vettem ott... A kérdéseidre a válasz pedig: nem és nem...

  15. #40
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én futólag láttam az ütközésed Terhes Csabival. Ha a másik 3 is ilyen volt akkor szerintem nézd meg a replay-t.
    Adtam be ovast. Terhes Csaba lokott meg miutan baleset volt a masodik sikanban. Ha az nincs, 4-5 vagyok a kanyar utan. (asszem)
    Ugyanaz tortent, mint a Balazzsal valo utkozes utan. Ranyomtam egy gombra, amivel hatso nezetbe valtott a kameram. De elotte kiloktek a palyarol

  16. #41
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Qualy:

    Ugyanaz mint Silverstoneban az utolsó körömre elhatározom hogy most javítok 4 tizedet és erre javítok 1mp-t P7 Tök felesleges számomra az első 25 perc Főleg úgy hogy szinte minden előző körömben vagy kijöttek elém a box-ból vagy utolértem valakit.

    Race:
    T1 figyeltem nagyon és készültem hogy majd mindenki jól körbeautóz az Aston minősíthetetlenül gyenge rajtjai miatt, részben nem így lett gyönyörűen sikerült eljönni.

    A második sikán felé haladva az óvatos első sikán miatt rosszul gyorsítottam ki 3 wide alakult ki középen voltam de mind 2 üldözőm elött az audival belül érkező Terhes Csabi sporttárs úgy döntött meghazudtolja az elmúlt 40 évet és ő lesz az első aki ott onnan és úgy elfordul belső íven, nem így lett mivel én amennyit helyet lehetett hagyni annyit hagytam de jobb oldalamon azt hiszem Deák Feri volt neki is kellett így középen igyekeztem elfordulni de Csaba megforgatott, elment mellettem a teljes mezőny Lóczi úr még azért belém durantot szemből majd megfordultam és indultam, a mezőny után. VOlt még 1-2 balhé így 1-2 helyet simán jöttem előre majd beértem egy SZabó-Radics Páros mögé akik szépen elintézték egymást és közvetve a keresztbevágódó Nissan engem is.

    Végsebességre -10km/h így aki el akart menni mellettem az elment megfordítottam a boxtaktikám 30 perc környékén kijöttem a boxba megjavíttatni a kocsit teletankolni és onnan elszáguldani a célig.

    Az autó nem lett 100%-os de viszonylag jó tempót tudtam vele jönni amikor nem balf*szkodtam el a féktávokat. A többiek tempója/büntetései nyomán sikerült a 8. helyig feljönnöm. Jónás úr haladt előttem a Ferrárival bő 20mp-vel. Tempó alapján meg lehetett volna a verseny végére de Polgár Balázs meg nálam volt 3-4 tizeddel gyorsabb körönként így ő ért utol engem hamarabb amiből szerintem egy iszonyatosan kemény de fair és példás(T1-ben egymás mellett érintés nélkül is el lehet fordulni) adok-kapok kerekedett a végére és az utolsó körben ő nyerte végül az idegek harcát, ehhez külön grat és kösz az élményt.

    Összességében jobban sikerült mint ahogy a futam előtt vártam de rosszabbul mint ahogy a qualy alapján lehetett volna.

  17. #42
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, beismerem, túl optimista féktávot vettem ott... A kérdéseidre a válasz pedig: nem és nem...

    Nem tudom melyik esetről van szó, de első körben t3-ban én néztem be a féktávot és löktem meg kicsit TT-t, szóval ott én voltam a hibás.
    Nem néztem még vissza az esetet de így emlékszem.

    Polgár Balázstól szeretnék elnézést kérni, ahogy írtad annyira figyeltem hogy elég helyet hagyjak, hogy rámentem a kerékvetőre és neked repültem

    Radics Tibor, megnéztem, valóban a védekezésem valszeg szabálytalan volt az irányváltások miatt, elnézést érte. Másik óvás a Lesmo 1-2, ott viszont szerintem nem voltam szabálytalan, hagytam helyet belül mentem végig, 2-ben nekem fordultál, de majd a VB eldönti, de remélem nincs harag

  18. #43
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Jo volt egy ev utan endurance jellegu futamot menni, a 30-45 perces futamok nem az en vilagom, a forditott rajtracsrol meg ne is beszeljunk.

    Annyi buntetes meg problema volt a mezonyben, hogy nekem a gyakorlatilag csak be kellett kocsikaznom a celba. De azert koszonom mindenkinek az elmenyt.

    A T1 viszont parade volt, 20 ev szimulatorozas alatt nem lattam meg olyan monzai elso kanyart, ahol koccanas nelkul mindenki elfordult!

    Kerdes Szarka Andrishoz:

    Mi tortent veled? Nem sokkal voltal lemaradva, aztan egyszer csak eltuntel, a vegen pedig bevartal, hogy ne kelljen megegy kort menned. Nem volt eleg a benya?
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2020. 04. 20. 12:49.

  19. #44
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom melyik esetről van szó, de első körben t3-ban én néztem be a féktávot és löktem meg kicsit TT-t, szóval ott én voltam a hibás.
    Nem néztem még vissza az esetet de így emlékszem.

    Polgár Balázstól szeretnék elnézést kérni, ahogy írtad annyira figyeltem hogy elég helyet hagyjak, hogy rámentem a kerékvetőre és neked repültem

    Radics Tibor, megnéztem, valóban a védekezésem valszeg szabálytalan volt az irányváltások miatt, elnézést érte. Másik óvás a Lesmo 1-2, ott viszont szerintem nem voltam szabálytalan, hagytam helyet belül mentem végig, 2-ben nekem fordultál, de majd a VB eldönti, de remélem nincs harag
    TT és köztem elég nagy távolság volt, lett volna ideje lereagálni, hogy torlódás van, én is korábban fékeztem, de sajnos TT csak az ideális fékpontnál kezdett fékezni, ahol már esélye nem volt belassulni kellően, lehet, ha korábban fékez, akkor Te vered korábban s...be őt.

    Hétvégén gyakoroltam public szerveren is és megtanultam, hogy a rajt után ez a kanyar is torlódásos... Én figyeltem is erre, sajnos más kevésbé
    Ezért érdemes gyakorolni verseny körülmények között és nem csak beesni a futamokra... Persze ezt nem jelenti azt, hogy Ti ne gyakoroltatok volna, csak másnak is jótanácsként írom...

  20. #45

  21. #46
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom melyik esetről van szó, de első körben t3-ban én néztem be a féktávot és löktem meg kicsit TT-t, szóval ott én voltam a hibás.
    Nem néztem még vissza az esetet de így emlékszem.

    Polgár Balázstól szeretnék elnézést kérni, ahogy írtad annyira figyeltem hogy elég helyet hagyjak, hogy rámentem a kerékvetőre és neked repültem

    Radics Tibor, megnéztem, valóban a védekezésem valszeg szabálytalan volt az irányváltások miatt, elnézést érte. Másik óvás a Lesmo 1-2, ott viszont szerintem nem voltam szabálytalan, hagytam helyet belül mentem végig, 2-ben nekem fordultál, de majd a VB eldönti, de remélem nincs harag
    Szia

    Harag egyaltalan nincs. De 3 szor loktel meg, pedig rengeteg helyet hagytam Neked En nem fordultam Rad egyszer sem, inkabb te billegtettel be allandoan.

    Igy van, VB eldonti.

  22. #47
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Qualy:

    Ugyanaz mint Silverstoneban az utolsó körömre elhatározom hogy most javítok 4 tizedet és erre javítok 1mp-t P7 Tök felesleges számomra az első 25 perc Főleg úgy hogy szinte minden előző körömben vagy kijöttek elém a box-ból vagy utolértem valakit.

    Race:
    T1 figyeltem nagyon és készültem hogy majd mindenki jól körbeautóz az Aston minősíthetetlenül gyenge rajtjai miatt, részben nem így lett gyönyörűen sikerült eljönni.

    A második sikán felé haladva az óvatos első sikán miatt rosszul gyorsítottam ki 3 wide alakult ki középen voltam de mind 2 üldözőm elött az audival belül érkező Terhes Csabi sporttárs úgy döntött meghazudtolja az elmúlt 40 évet és ő lesz az első aki ott onnan és úgy elfordul belső íven, nem így lett mivel én amennyit helyet lehetett hagyni annyit hagytam de jobb oldalamon azt hiszem Deák Feri volt neki is kellett így középen igyekeztem elfordulni de Csaba megforgatott, elment mellettem a teljes mezőny Lóczi úr még azért belém durantot szemből majd megfordultam és indultam, a mezőny után. VOlt még 1-2 balhé így 1-2 helyet simán jöttem előre majd beértem egy SZabó-Radics Páros mögé akik szépen elintézték egymást és közvetve a keresztbevágódó Nissan engem is.

    Végsebességre -10km/h így aki el akart menni mellettem az elment megfordítottam a boxtaktikám 30 perc környékén kijöttem a boxba megjavíttatni a kocsit teletankolni és onnan elszáguldani a célig.

    Az autó nem lett 100%-os de viszonylag jó tempót tudtam vele jönni amikor nem balf*szkodtam el a féktávokat. A többiek tempója/büntetései nyomán sikerült a 8. helyig feljönnöm. Jónás úr haladt előttem a Ferrárival bő 20mp-vel. Tempó alapján meg lehetett volna a verseny végére de Polgár Balázs meg nálam volt 3-4 tizeddel gyorsabb körönként így ő ért utol engem hamarabb amiből szerintem egy iszonyatosan kemény de fair és példás(T1-ben egymás mellett érintés nélkül is el lehet fordulni) adok-kapok kerekedett a végére és az utolsó körben ő nyerte végül az idegek harcát, ehhez külön grat és kösz az élményt.

    Összességében jobban sikerült mint ahogy a futam előtt vártam de rosszabbul mint ahogy a qualy alapján lehetett volna.
    Az elinteztek egymast azt jelenti, hogy Szabo Ur ramhuzta a kormanyt a celegyenesben. Latszik belso kamerabol! Biztos nem direkt, szvsz nem latott engem, vagy a helio corsa is buggos. De ezt majd eldonti a VB.

    A lassulast tudom igazolni, hiaba van megcsinalva a kocsi, mar nem megy olyat, mint out of box. Celegyenesben csak szelarnyekban ment 270 fole, gyarilag 280-at megy. Ez mondjuk realisztikus, nemhiszem hogy 30sec alatt osszetudjak szegecselni a kocsit patentra

    Igy higgadtan visszanezve fasza kis verseny volt, sok akcioval, izgalommal, test-test elleni csataval.
    Terhas Csabatol elnezest kernek a lokesert, tenyleg az en saram volt. En csak a csattanasra lettem figyelmes, a kormanyt buzeraltam, hogy vissza allitsam a kamera nezetet. De mivel Ö okozta az egeszet, ezert nem kerek

  23. #48
    Most néztem vissza, azért álltam annyit a boxkiállásnál, mert be volt pipálva a fékcsere, élőben nem vettem észre. Azt tudja valaki, a játék a fékek állapotától függően önkényesen is aktiválhatja azt a pontot? Csak mert őszintén szólva nem rémlik, hogy valaha hozzányúltam volna (szándékosan legalábbis). De majd legközelebb csekkolom, ha eszembe jut.

  24. #49
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem vissza, azért álltam annyit a boxkiállásnál, mert be volt pipálva a fékcsere, élőben nem vettem észre. Azt tudja valaki, a játék a fékek állapotától függően önkényesen is aktiválhatja azt a pontot? Csak mert őszintén szólva nem rémlik, hogy valaha hozzányúltam volna (szándékosan legalábbis). De majd legközelebb csekkolom, ha eszembe jut.
    Alapból be van kapcsolva és ki kell kapcsolni, akarcsak a javítást.

    En legalábbis nem jöttem rá, hol lehetne előre kikapcsolni.

  25. #50
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Alapból be van kapcsolva és ki kell kapcsolni, akarcsak a javítást.
    Szinte biztos vagyok benne, hogy a korábbi verziókban ez fordítva volt (a javításnál volt pipa, a féknél nem), nem rémlik, hogy kézzel kapcsolgattam volna. De mindegy, elkövettem azt a hibát, hogy csak magát a bejáratot gyakoroltam.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •