Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 89 (89 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Balazs szvsz a csomagtartoba nyomta a pedalt a kurva grandeban, eszmeletlen milyet gyorsul a porsche
    A T1 kijáratot nagyon élveztem, ott az Astonokat állva hagyta. Csak ők meg a kanyarbejáratokat tudták sokkal agresszívabban támadni, Fehér Norbi párszor rám hozta a frászt az elején.

  2. #77
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Ne az orra, hanem az elso tengely a hatso tengellyel legyen egy vonalban. Onnantol ne szabadjon razarni.
    A problema ezzel is az, hogy a verseny heveben maskepp dont az ember. En pl. amikor Balazzsal harcoltam, mar siman a T1 ben elfordulhattam volna ugy, hogy rahuzok a balos kerekvetore es jobb az exitem, de feltem, hogy mi van, ha nem figyel, vagy csak eg a verseny lazban, akkor megforgat.

    Ha ilyen esetben nem hagyok helyet neki es megforgat, akkor persze ovhatok utolag, de azzal nem lesz jobb helyezesem. Ha nem huzok ra, akkor meg szarul jovok ki a kanyarbol es ram tud gyorsulni az ellenfel. Balazs szvsz a csomagtartoba nyomta a pedalt a kurva grandeban, eszmeletlen milyet gyorsul a porsche
    A bölcsebbek ilyenkor szokták mondani, hogy inkább hagyj feleslegesen helyet a másiknak, mintsem hogy baleset legyen belőle, amiből mindketten rosszul jöhettek ki.

  3. #78
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A VB előzési pozíciónak fogadja el, ha a támadó az egyenes végén (fékezési pont) a védekező hátsó tengelyénél előrébb van.
    Én is kiváncsi voltam TCS-PG esetére (ez nekem nem szól személyekről, csak az esetről), hogy tanuljak belőle, de akkor ezek szerint TCS nem volt előzési pozícióban (ha jól látom a videóból)... (óvások elbírálása után esetlég a VB is megírhatná tanulságul, hogy miért úgy ítélte meg, ahogy, ebben az esetben, hogy tanuljunk belőle, ha már így meg lett osztva az eset)

    És ilyen formában ez szerintem is korrekt. Elolvastam régebben a szabályzatot, de ez most egyértelműsödött bennem...

    Köszi

  4. #79
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    En pl. amikor Balazzsal harcoltam, mar siman a T1 ben elfordulhattam volna ugy, hogy rahuzok a balos kerekvetore es jobb az exitem, de feltem, hogy mi van, ha nem figyel, vagy csak eg a verseny lazban, akkor megforgat.
    Na ezt mondjuk nem egészen értem, a T1-ben szerintem összesen egyszer találkoztunk, így:


    Ez még csak nem is határeset, teljesen egymás mellett voltunk, ha ott rámhúzol úgy, hogy nem hagysz belül legalább egy autónyi helyet, akkor az ilyen esetben hiba lett volna.

  5. #80
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Annyival egészíteném ki, hogy a jelenlegi szabályzatben nem szerepel, nincs így definiálva az előzési pozíció.

    A másik furcsa dolog számomra a fékpont emlegetése, mintha az egy állandó lenne és lehetne hozzá viszonyítani. A fékpont nemhogy minden versenyzőnél más, de teljesen más hideg meleg friss és kopott gumin is egy adott versenyzőnél, ezt referencia értéknek használni pontatlan.

    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is kiváncsi voltam TCS-PG esetére (ez nekem nem szól személyekről, csak az esetről), hogy tanuljak belőle, de akkor ezek szerint TCS nem volt előzési pozícióban (ha jól látom a videóból)... (óvások elbírálása után esetlég a VB is megírhatná tanulságul, hogy miért úgy ítélte meg, ahogy, ebben az esetben, hogy tanuljunk belőle, ha már így meg lett osztva az eset)

    És ilyen formában ez szerintem is korrekt. Elolvastam régebben a szabályzatot, de ez most egyértelműsödött bennem...

    Köszi

  6. #81
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Annyival egészíteném ki, hogy a jelenlegi szabályzatben nem szerepel, nincs így definiálva az előzési pozíció.

    A másik furcsa dolog számomra a fékpont emlegetése, mintha az egy állandó lenne és lehetne hozzá viszonyítani. A fékpont nemhogy minden versenyzőnél más, de teljesen más hideg meleg friss és kopott gumin is egy adott versenyzőnél, ezt referencia értéknek használni pontatlan.
    Akkor Barzo Laci honnan idézte?

    Igazad van, hogy ez sem egy egzakt pont, de mi lenne jobb viszonyítási pont szerinted?

    Viszont ha jól láttam, Te csak a féktáv kb. utolsó hatodára kerültél a hátsó tengellyel egy vonalba, ami nagyon messze van ettől a ponttól, bármennyire is relatív.

    De ha jól sejtem nem ez a Laci által idézett "szabály" volt a fejedben, különben ehhez alkalmazkodtál volna...

  7. #82
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Na ezt mondjuk nem egészen értem, a T1-ben szerintem összesen egyszer találkoztunk, így:

    Ez még csak nem is határeset, teljesen egymás mellett voltunk, ha ott rámhúzol úgy, hogy nem hagysz belül legalább egy autónyi helyet, akkor az ilyen esetben hiba lett volna.
    Huzodhattam volna beljebb, hogy szukebben forduljak, igy tul csucskos lett. Te a felgumizott reszen laposan gyorsulhattal ki, en meg szelesen godzillaval.
    Igaz a gumi elony nalam volt A rajtnal, ha Kristof nem szorul be asszem Csaba moge, siman allva hagyott volna, pedig jol kaptam el a rajtot. Brutalt gyorsul a Porsche. Eddig azt hittem en vagyok penge reflexben, de nem, ilyen a kocsi

  8. #83
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A T1 kijáratot nagyon élveztem, ott az Astonokat állva hagyta. Csak ők meg a kanyarbejáratokat tudták sokkal agresszívabban támadni, Fehér Norbi párszor rám hozta a frászt az elején.
    Engem is megleptél, hogy annyira lelassítottál a kanyarbejáratokon. Az elsőnél azt hittem, hogy szimplán elrontottad, de a 3-nál, mikor ki kellett rántanom az autót a fűre az ütközés elkerülésére, akkor már gondoltam, hogy itt autók közötti különbségről lehet szó.


    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  9. #84
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Én is kiváncsi voltam TCS-PG esetére (ez nekem nem szól személyekről, csak az esetről), hogy tanuljak belőle, de akkor ezek szerint TCS nem volt előzési pozícióban (ha jól látom a videóból)... (óvások elbírálása után esetlég a VB is megírhatná tanulságul, hogy miért úgy ítélte meg, ahogy, ebben az esetben, hogy tanuljunk belőle, ha már így meg lett osztva az eset)

    És ilyen formában ez szerintem is korrekt. Elolvastam régebben a szabályzatot, de ez most egyértelműsödött bennem...

    Köszi
    Nincs akadálya.
    Minden baleset mellé részletes magyarázatot írni, jelentős plusz munka lenne. Azért nyílt a büntetések topic, hogy ha valakinek van kérdése a döntéssel kapcsolatban, akkor tegye fel. TS-en pl 10 perc alatt, akár kockánként is végig lehet léptetni a reply-t, hogy miért az adott döntés született. A büntetéseknek nem az a célja hogy a "bűnöst büntesse". Ahogy azt már más is írta, akinek a versenye elúszott, azon már nem segít. A büntetések célja hogy a baleseteket megelőzzük.

  10. #85
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Annyival egészíteném ki, hogy a jelenlegi szabályzatben nem szerepel, nincs így definiálva az előzési pozíció.

    A másik furcsa dolog számomra a fékpont emlegetése, mintha az egy állandó lenne és lehetne hozzá viszonyítani. A fékpont nemhogy minden versenyzőnél más, de teljesen más hideg meleg friss és kopott gumin is egy adott versenyzőnél, ezt referencia értéknek használni pontatlan.
    Nem a szabályzatban van a helye. Nincs benne a szabályzatban hogy ha szembe hajtasz a forgalommal akkor büntetést kapsz érte. A VB megvizsgálja a replay-t és megkapod a büntetést.

    Az előzési pozíciót az egyenes végén (fékezési pontnál) vizsgálja a VB.

    Van furcsább is. Akkor is van "fékpont" ha nem kell fékezni. Ez esetben a fékpont ott lesz ahol rá kell fordulni a kanyarra. A VB-t nem érdekli hogy kinek hol van a fékpontja. A fékpont egy elméleti pont, amit mind a versenyzők, mind a VB meghatároz kanyar előtt, általában ott ahol fékezni kell. Aki nem tudja hol a fékpont, az megnézi az első helyezettet. Ott lesz a fékpont. Ezt legalább fél méteres pontossággal fel tudja becsülni mindenki, ami több mint elég hogy mind a támadó, mind a védekező eldöntse még a féktáv megkezdése előtt, hogy milyen ívet válasszon. Ha valaki 2 méterrel hamarabb fékez mint ahol kell, attól még nem változik a fékpont.

    A másik az szokott lenni hogy belső nézetből nem látom a hátsó tengelyem.
    Nem kell látni. Ha nem vagyok biztos benne akkor hagyok helyet, vagy kockáztatok és lehet hogy büntetést kapok, vagy kilöknek. Mindenki eldönti.

  11. #86
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor Barzo Laci honnan idézte?
    Itt találod:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...dszer-Fogalmak

  12. #87
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Köszi a válaszokat!

  13. #88
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    "VB előzési pozíciónak fogadja el, ha a támadó az egyenes végén (fékezési pont) a védekező hátsó tengelyénél előrébb van. "

    Ez most akkor nem világos. Mije van előrébb a támadónak a védekező hátsó tengelynél? Az autó orra, első tengelye, vagy az egész autó?

  14. #89
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    "VB előzési pozíciónak fogadja el, ha a támadó az egyenes végén (fékezési pont) a védekező hátsó tengelyénél előrébb van. "

    Ez most akkor nem világos. Mije van előrébb a támadónak a védekező hátsó tengelynél? Az autó orra, első tengelye, vagy az egész autó?
    Orra.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •