Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCR - Chang 04.08.

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCR 2020 Tavaszi bajnoksága! Ötödik helyszínünk a Thaiföldön található Chang International Circuit.



    5. Futam: 04.08. - Szerda Chang International Circuit - rank

    Autók: WTCR 2018, WTCR 2019 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez): WTCR 2018 WTCR 2019
    Nevezés: futam napján este 19:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Kezdés: 19:00
    Practice 1: 1 óra
    Qual 1: 10 perc
    Race 1: 25 perc
    Practice 2: 5 perc
    Qual 2: 3 perc ( Superpole )
    Race 2: 18 perc
    Race 3: 18 perc ( a Race 2 végeredménye alapján fordított rajtráccsal ( az első 10 fordul ))

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: Limited
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: (LINK)

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B
    Éles szerver jelszó (LINK)

    Gyakorló szerver: GTR-MASTERS.HU- WTCR PREQUAL / NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!! /
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCR Bajnokság 2020 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    A RaceRoom következő tervezett frissítése a futam napjára esik, érdemes azzal számolni, hogy a szolgáltatás késő délutánig (~16-17 óra) nem lesz elérhető.

  3. #3
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Hali,

    A bunteteseket lesz idotok megcsinalni? Mivel erkezett egy par - jogos - ovas felem, igy lesz plusz suly, meg BUA, igy nem keszulok tul sokat. Viszont nem szeretnek ugy jarni, hogy a kovetkezo futamra osztjatok ki, en meg mindketon szivok

  4. #4
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    A bunteteseket lesz idotok megcsinalni? Mivel erkezett egy par - jogos - ovas felem, igy lesz plusz suly, meg BUA, igy nem keszulok tul sokat. Viszont nem szeretnek ugy jarni, hogy a kovetkezo futamra osztjatok ki, en meg mindketon szivok
    A VB javasolja, hogy készülj sokat, hogy elkerüld a további balesetek okozását!

  5. #5
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A VB javasolja, hogy készülj sokat, hogy elkerüld a további balesetek okozását!
    Beszolas, elcelodes megvolt, ezt is letudtuk. A kerdesemre kaphatnek valaszt?

    Szerk:

    Mar kint van, koszonom.

  6. #6

    váltó

    Sziasztok,

    Egy ideje nem indítottam el a RR progit, most próbálgatom újra. A váltó áttételt hogyan tudom megpiszkálni?
    Illetve linkeljetek már kérlek egy setup topicot. Nekem most nagyon orrtolós kigyorsításokon a Hyundai. Persze én is béna vagyok

  7. #7
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Egy ideje nem indítottam el a RR progit, most próbálgatom újra. A váltó áttételt hogyan tudom megpiszkálni?
    Illetve linkeljetek már kérlek egy setup topicot. Nekem most nagyon orrtolós kigyorsításokon a Hyundai. Persze én is béna vagyok
    A legtöbb modern kocsiban, így a TCR autókban sem lehet hozzányúlni a váltóáttételhez (BoP, költséghatékonyság, meg minden nyavalya miatt). A setuptól függetlenül a steering lockkal tudsz állítani a kormányzás érzékenységén, az is tud segíteni, illetve a Hockenheim topicba tettem be kiinduló setupokat, de ezek tényleg csak annak jók.

  8. #8
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A legtöbb modern kocsiban, így a TCR autókban sem lehet hozzányúlni a váltóáttételhez (BoP, költséghatékonyság, meg minden nyavalya miatt). A setuptól függetlenül a steering lockkal tudsz állítani a kormányzás érzékenységén, az is tud segíteni, illetve a Hockenheim topicba tettem be kiinduló setupokat, de ezek tényleg csak annak jók.
    köszi

  9. #9
    Sziasztok.

    Szeretnék nevezni a mai versenyre de azt írja ki, hogy nem vagyok még szerver tag. Hétfőn ha minden igaz elutaltam a tagságit meg neveztem is. (remélem nem hagytam ki semmit)
    Megnéznétek. Előre is köszi.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Kicsihe írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Szeretnék nevezni a mai versenyre de azt írja ki, hogy nem vagyok még szerver tag. Hétfőn ha minden igaz elutaltam a tagságit meg neveztem is. (remélem nem hagytam ki semmit)
    Megnéznétek. Előre is köszi.
    Fontos lépés az utalás jelzése a kapcsolat fülön (teljes név és fórum nick feltüntetésével), ha ez megvolt, akkor Isten kezében vagyunk. (remélhetőleg estig rendezve lesz)
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 04. 08. 12:37.

  11. #11
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Fontos lépés az utalás jelzése a kapcsolat fülön (teljes név és fórum nick feltüntetésével), ha ez megvolt, akkor Isten kezében vagyunk. (remélhetőleg estig rendezve lesz)
    Azt is megcsináltam még hétfő reggel rögtön utalás után.

  12. #12
    A gyakorló szerver újra elérhető.

  13. #13
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    RR

    nekem nem indul a raceroom

  14. #14
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    nekem nem indul a raceroom
    Indítsd újra a Steamet és nézd meg, hogy talál-e frissítést.

  15. #15
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Indítsd újra a Steamet és nézd meg, hogy talál-e frissítést.
    Mindent mewgpróbált am és nem megy. Újraindítottam, ellenőriztem a fájlokat, aztán újratelepítettem az egészet de semmi.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: szabi811; 2020. 04. 08. 18:35.

  16. #16

    bárki

    Abban tudtok segíteni, hogy a szombaton befizetett tagságom aktiválva legyen? Már minden csatornán jelentkezte (kapcsolat fül, szervertagság topik, direktben... )

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Abban tudtok segíteni, hogy a szombaton befizetett tagságom aktiválva legyen? Már minden csatornán jelentkezte (kapcsolat fül, szervertagság topik, direktben... )
    Aktiválva lettek a tagságok, tudsz nevezni!

  18. #18
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #19
    Szerverbeosztás:

    01-23. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    19:30-kor LAG TESZT!


    Aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára! (TS szerveren elérhetőek vagyunk)

    Szerverjelszó ITT található!

  20. #20
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Hali!

    A frissites telepitese utan nekem a boxba hajtaskor automatikusan beall a box ele a kocsi es elkezdenek tankolni, valamint kereket cserelni. Hogy tudom letolteni igy a bua-t?

  21. #21
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    A frissites telepitese utan nekem a boxba hajtaskor automatikusan beall a box ele a kocsi es elkezdenek tankolni, valamint kereket cserelni. Hogy tudom letolteni igy a bua-t?
    Gameplay settings - AI control in pitlane OFF

  22. #22
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    A frissites telepitese utan nekem a boxba hajtaskor automatikusan beall a box ele a kocsi es elkezdenek tankolni, valamint kereket cserelni. Hogy tudom letolteni igy a bua-t?
    Options -> Gameplay Settings -> AI Control in pitlane-t kapcsold ki és akkor nem veszi át az irányítást a játék.

  23. #23
    A rajtrácsól ledobott

  24. #24
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Options -> Gameplay Settings -> AI Control in pitlane-t kapcsold ki és akkor nem veszi át az irányítást a játék.
    Thx.

  25. #25
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    pech

    Kérek utolagos engedélyt, ha lehet. 8-órára sikerült újra raknom a játékot, a ts sem müködött, még sikerült épp belépnem, azt végig mentem, úgy-ahogy. Még mindíg nem értem mi történt.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •