Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (71 összesen)
  1. #26
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Vicc!

    Talán a régiek még emlékeznek rá. Volt egy liga HROC, ott csak úgy tudtál versenyen indulni, ha az adott pályán megtettél egy minimum körszámot. Már nem emlékszem pontosan talán 100 kört
    Elnézést, senkit nem szerettem volna megbántani...

  2. #27
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Utoljára módosította: Tequila; 2020. 04. 02. 21:32.

  3. #28
    Balogh Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 01. 08.
    Város
    Százhalombatta
    Üzenetek
    37

    Valami nem jó ezzel vagy Én vagyok béna!

  4. #29
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Idézet Eredetileg gupszii írta Hozzászólás megtekintése
    Valami nem jó ezzel vagy Én vagyok béna!
    Gábor az sp. rakta fel nem az ini-t

  5. #30
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor az sp. rakta fel nem az ini-t
    Bocsi felrakom újra

  6. #31

  7. #32
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Vicc!

    Talán a régiek még emlékeznek rá. Volt egy liga HROC, ott csak úgy tudtál versenyen indulni, ha az adott pályán megtettél egy minimum körszámot. Már nem emlékszem pontosan talán 100 kört
    Elnézést, senkit nem szerettem volna megbántani...
    Huh mondjuk az is jó lehet, nem ártana az biztos.
    Nagyon figyelni kell majd a versenyen a rajtokra és az első körökre ezen a pályán. Itt sok előzési lehetőség van, nem az első körökben kell megnyerni.

  8. #33
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Vicc!

    Talán a régiek még emlékeznek rá. Volt egy liga HROC, ott csak úgy tudtál versenyen indulni, ha az adott pályán megtettél egy minimum körszámot. Már nem emlékszem pontosan talán 100 kört
    Elnézést, senkit nem szerettem volna megbántani...
    Megneznem hany indulo lenne a Norschleifen

    De az otlet nem rossz.

  9. #34
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Megneznem hany indulo lenne a Norschleifen

    De az otlet nem rossz.
    Támogatom! De a tegnap esti tapasztalatokból kiindulva sokkal hasznosabbak az ilyen rövid versenyek, legalábbis nekem azok voltak.

  10. #35
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nagyon fasza volt, kosz mindenkinek, aki ott volt.

    Zelfi osszehozott egy jo kis dzsemborit, csak elfelejtette, de azert koszi

  11. #36
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon fasza volt, kosz mindenkinek, aki ott volt.

    Zelfi osszehozott egy jo kis dzsemborit, csak elfelejtette, de azert koszi
    Én felejtettem el a szervert elinditani. Ne haragudjatok srácok, a világhelyzet engem is elért a hetekben, kicsit elsiklottam felette.

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én felejtettem el a szervert elinditani. Ne haragudjatok srácok, a világhelyzet engem is elért a hetekben, kicsit elsiklottam felette.
    Abszolút nem szemrehányásnak szántam, szerintem teljesen rendben volt ez így. Reméljük a vasárnapi futamon is minden oké lesz.

  13. #38
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Abszolút nem szemrehányásnak szántam, szerintem teljesen rendben volt ez így. Reméljük a vasárnapi futamon is minden oké lesz.
    Nyugi én is elfelejtettem! Felnéztem a forumra és ott látom, hogy 13 ember a szerveren. Mi van itt - mondom! Na mindegy is nem voltunk elegen sajnos.
    Szerintem is tanulságos volt, remélem egy-két kamikaze észhez kapott hogy itt nem ajánlatos kekeckedni mert a fal büntet rendesen!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Futamtáv és szerverlétszám változás!

    Tisztelt versenyzőtársak!

    A futamtáv 11 kör lesz!

    Levontuk a tanulságot a Fuji-i futamkezdésről és ilyet többet nem szeretnénk ezért úgy döntöttünk, hogy a szerver max létszáma 20 fő lesz!

    A szerverbeosztás továbbra is a
    szerverbeosztás kalkulátor szerint fog történni!

    Köszönjük a megértéseteket!

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt versenyzőtársak!

    A futamtáv 11 kör lesz!

    Levontuk a tanulságot a Fuji-i futamkezdésről és ilyet többet nem szeretnénk ezért úgy döntöttünk, hogy a szerver max létszáma 20 fő lesz!

    A szerverbeosztás továbbra is a
    szerverbeosztás kalkulátor szerint fog történni!

    Köszönjük a megértéseteket!

    Bolcs dontes, koszonjuk!

  16. #41
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai futam infók

    Időrend:
    19:00 - Prekval zárása
    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána lehet csatlakozni az éles szerverre. Booking nem lesz.

    Figyelem, jelszó a csatlakozáshoz itt: link

    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!
    Az első kanyarokban nagyon figyeljetek egymásra, kis koccanás is megbosszulhatja magát!




    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam 2*11 körös lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!




    Felhívnánk a TeamSpeak használatára a figyelmet mert sok az új versenyző és ott tudunk a leghamarabb segíteni!
    TeamSpeak-ről bővebben
    itt olvashattok!

    A szerverbeosztás a
    táblázat alapján lesz.
    Nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadónak a testi épségét és ezzel a versenyét.
    Felhívom a figyelmet, hogy a szabályok értelmében mind a prekvalifikáción, mind az időmérőn és a futamon,
    a rank app által engedélyezett pálya nyomvonalon kell haladni.


    Minden egyéb infó a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #42
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Büntetések - Figyelmeztetések

    Az összevont büntetések összesítve:
    2 db Boxutca Áthajtás: Kohári Roland, Kovács Geri, Piski Tamás, Poszmik Gilbert, Sári András,
    1 db Boxutca Áthajtás: Bernhardt Gábor, Homoki-Szabó Csaba, Horváth Márk, Kéri Szabolcs, Oláh Gergely, Oszlár Dominik, Szabó Ferenc, Varga Tamás, Vizner Gábor, Zengő Ádám, Zsigovics Péter

    3 db figyelmeztetés: Asztalos András, Balogh Gábor, Boros Gyevi Lóránt, Bozsó Marci, Fellenbeck Zsolt, Gera András, Gombos Gergő, Hevesi Sándor, Homoki-Szabó Csaba, Kéri Attila, Kovács Geri, Lányi Tamás, Szabó Ferenc, Tuzy János Pál,
    2 db figyelmeztetés: Faragó Imi, Kéri Szabolcs, Kohári Roland, Poszmik Gilbert, Szabó Csaba2, Varga Tamás,
    1 db figyelmeztetés: Morvai Norbert
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #43
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Szerverbeosztás

    1-20. helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Piski Tamás -> Szabó Csaba2
    21-38. helyezett: GTR-Masters.hu #R2- Mihajlovics Máté -> Poszmik Gilbert


    Hamarosan mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána belépés az éles szerverre.
    Figyelem,
    jelszó a belépéshez itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #44
    Teszt szerverek mennek.

  20. #45
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #46
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Egyszerűen megfagyott a gépem, nem értem h mi lehet a gond. Komolyan már a hócipőm televan ezzel a géppel, annyit szenvedek vele, h nemigaz...

  22. #47
    Szabó Csabi Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2019. 10. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    25

    Sveg

    R1 13:18 - Piski Tamás - Az ideális ívet zártad le előttem ahogy visszajöttél boxkiállásból!
    R2 6:39 - Tóth Levente - Bocsi teljesen a holttérben voltál és előttem is akcióztak.
    R2 7:04 - Zelfel Tamás - Kisodródtam a fűre és bár visszatérve nyomtam a féket mégis elértelek. Bocsi, főleg azért sajnálom mert neked ha jól láttam vége is lett utána.
    Utoljára módosította: Szabó Csaba; 2020. 04. 05. 22:20.

  23. #48
    DavidBahAJ Versenyző
    Csatlakozott
    2019. 12. 29.
    Város
    Philippines
    Üzenetek
    14

    "Belsős" harc a B szerveren

    Ezt a hétvégét egy az egybe el akarom felejteni...

    Ma nem nagyon akartam elindulni, csak csapatfőnök azt mondta, hogy lóf.... már bocsánat, szóval nem bújhattam ki az indulás alól.
    Főképp azért, mert Sveg-et kegyetlenül nem ismerem. Aztán prekvalin mentem életemben először a pályán és a Watkins Glen setup-ommal az évad során most először éreztem magam kényelmesen a kocsiban. Ahol elfordítottam, tudtam hogy nem fog csinálni semmi abnormálisat. Aztán mintha kifordultam volna magamból.

    Első futam:
    A verseny előtti chat-en beszélgettünk, hogy mitől lehet hogy prekvalin nem ugyanúgy viselkedik a kocsi, mint a verseny szerveren, és emiatt totál elfelejtettem tankolni a versenyre... Ökör! (és még ez volt eddig a legfinomabb jelző magamra)
    Annyira megzavart ez, hogy első körben letudtam a futamok során begyűjtött áthajtásos büntit. Totál elfelejtettem, hogy a második körtől lehet tölteni... Mindegy, az egész hétvégém ilyen fos volt. Következőn letöltöm megint, most már rendesen.
    Majd következő körben kiálltam a boxba új gumikért meg üzemanyagért... Majdnem kört kaptam, mikor visszatértem a pályára.
    Ugyan "időmérős" köröket futottam, de a belsős harc itt kezdődött el. Az amatőr hibák miatt az a kis rohadék... az a bizonyos hang elkezdte hajtogatni, hogy 'adjam fel a versenyt... nem érek semmit...' és hasonló önpusztító dolgokat.

    Első futam: abszolút utolsó, 15. hely (két kiesés miatt)

    Második futam:
    Annyira szétestem fejben, hogy egyesbe tettem a kocsit, és elkezdett gurulni... AC drive-through penalty...
    Ott nem is hajtottam bele magam a baromságokba az első körbe, mert felesleges. De az, hogy utána három, négy körig, csak poroszkáltam... Aztán egyszer elkezdtem idegből menni, és ez kizavarta a kis rohadékot a fejemből... xD
    Volt egy jó előzésem Mészáros Gabi ellen, külső íven, és kb ennyi volt ez a verseny is.

    Második futam: 14-15. hely

    Na mindegy. Én igyekszek elfelejteni, hogy ezen a versenyen el is indultam. De még mindig azon agyalok, hogy e helyett Spa-t még mindig szívesebben dobnám el, eredménybe az év végén.
    Most kipucolom az agyam, és két hét múlva találkozunk a Daytona paddock-ban.

    Utoljára módosította: Zadi; 2020. 04. 05. 22:33.

  24. #49
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435

    Sveg B Szerver

    Sajnos ez a pálya büntetett, de kegyetlenül!

    Q: Prekvalin a futam előtt egy órával vettem először részt, sikerült egy 107%-on belüli időt futnom, más nem volt a lényeg. Az időmérőn kihoztam magamból a legtöbbet, de így is utolsó előtti hely, mert mögöttem lévő nem futott időt. P:16

    R1: A rajtnál hagytam mindenkit elmenni, direkt rosszul rajtoltam, ez szerencsére ki is fizetődött. Alig fél kör után már 2 pozíciót nyertem, mert megint volt a szokásos balhé, repülő autók mindenűt. Gyakorlatilag a verseny tök unalmas lett volna, ha rögtön az első körben nem kapom meg megint a szokásos medve puszimat a hátsó lökösre, már megint egy elmért féktáv és már sárga is lett a hátsóm (lassan már annyi lököst cseréltek a fiúk, hogy gyárban szóltak, hogy a következő versenyre papírból csinálják, mert a műanyag elfogyott). Sikerült a verseny felénél a 10 helyről eldobnom a verdát a cél egyenes végi kanyarban leért a bal hátsó kerék amit rögtön büntetett a pálya és már neki is csapódtam a falnak. Innen valahogy visszakecmeregtem és törött szélvédővel és csálé futóművel de végig mentem. P:11

    R2: Második futam rajt megint óvatos, de ennek köszönhetően elmentek 3-an, de itt is volt balhé és elég hamar a 9-10-dik helyen találtam magam. Ez sem volt túl izgalmas verseny, de pár ember tett róla, hogy az legyen, szépen jöttem fel mint a talajvíz előttem többen pörögtek-forogtak és a pálya büntette őket is. Sajnos a végére elfogytam picit a koncentráció nem volt az igazi, viszont egy pár előzés-visszaelőzés után végül középmezőny eleje lett a vége! P:8

    Találkozunk Daytonában, mindenkinek jó felkészülést kívánok!







  25. #50
    Idézet Eredetileg Szabó Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    R2 6:39 - Tóth Levente - Bocsi teljesen a holttérben voltál és előttem is akcióztak.
    Csaba, előfordul, nincs harag, de ezt most kivételesen megóvom, mert R2 kuka lett.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •