Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (71 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC SEAT LEON TCR - Sveg - 04.05

    Kedves Versenyzők!

    SEAT LEON TCR bajnokságunk hatodik futama következik. A bajnokság nagy csatákat, test-test elleni harcokat tartogat, így ismét izgalmas futamokra számíthatunk. Gyertek és hajtsuk meg ezeket az "elsőkerekes" méregzsákokat, na meg egymást!



    A verseny két futamból áll, ahol az első futam első 10 helyezettje a második futamon fordított sorrendben indul. Felhívom a figyelmet, hogy a prekvalifikáció állandó körülmények között zajlik, de az éles futamon a pályahőmérséklet a szerver által generáltan véletlenszerűen 25-39 fok között lesz.

    6. Futam: Sveg - rank (letöltés)

    Autó: SEAT LEON TCR 1.4 (letöltés)

    Időpont: 2020.04.05. (VASÁRNAP)
    Szabadedzés: 19:45-20:00 (15 perc)
    Időmérő: 20:00 - 20:20 (20 perc)
    Race: 20:20 (2*11 kör) (kb.30 perc)

    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon az első futam top 10 pilótája fordított sorrendben indul (kiugrást a program bünteti)
    Boxkiállás: nem kötelező
    Pálya állapot: 98%-ról indul
    Gumi melegítők: igen
    Fizikai sérülések: 50%
    TC használat: tiltott
    ABS használat: factory
    Gumi kopás mértéke: 100%
    Üzemanyag használat: 100%
    Aszfalt hőmérséklet: 25-39 fok
    Pitek száma: 20 (szerver elosztás kalkulátor)

    A köridők rögzítéséhez és a futam értékelhető teljesítéséhez szükséges a 34-es verziójú Masters Rank App használata!!
    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a
    Prekvalifikációban!!

    Éles Szerver: GTR-Masters.hu - SEAT #A, #B, #C
    Gyakorló Szerver: GTR-Masters.hu #Prequal - SEAT /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló Jelszó: masters

    Indulási feltételek és egyéb infók a bajnokság főtopikjában: SEAT LEON TCR Bajnokság
    GTR-Masters Team Speak elérhetőség: Masters TS

    Fontos!!


    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a Versenyszabályzat betartását és egymás kölcsönös tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!



    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2020. 04. 03. 20:37.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    sveg

    nekem nem működik, elkezdi betölteni a pályát aztán visszaugrik

  3. #3
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    nekem nem működik, elkezdi betölteni a pályát aztán visszaugrik
    Semmi baja, most voltam fent tökéletesen működik az 1 hsz-ben található új verziót töltsd le, valószínűleg az lesz a gond. A régi engem is kidobált!







  4. #4
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    sveg

    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi baja, most voltam fent tökéletesen működik az 1 hsz-ben található új verziót töltsd le, valószínűleg az lesz a gond. A régi engem is kidobált!
    Bocsi, de nem tudom melyik a jó verzió, kettőt próbáltam de egyik se jó

  5. #5
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, de nem tudom melyik a jó verzió, kettőt próbáltam de egyik se jó
    Sveg 1.2.1

    Probáld ki ezt a verziót nálam ezzel megy







  6. #6
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, de nem tudom melyik a jó verzió, kettőt próbáltam de egyik se jó
    A futamkiírásban megtalálható a pálya:
    Futam: Sveg - rank (letöltés)

  7. #7
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    sveg

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A futamkiírásban megtalálható a pálya:
    Futam: Sveg - rank (letöltés)
    Lehet valamit nem jól csinálok, először letöltöttem a teljes csomagból, aztán a futamkiírásból, de nem akarja az igazságot. a pálya be megy az AC-be, el is indul, azt kidob, a pratice is

  8. #8
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg szabi811 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet valamit nem jól csinálok, először letöltöttem a teljes csomagból, aztán a futamkiírásból, de nem akarja az igazságot. a pálya be megy az AC-be, el is indul, azt kidob, a pratice is
    Tegnap engem este is kidobott a pálya betöltésekor Practice-nél. Ma letöltöttem ami a fórumban van az 1. hozzászólásnál, felmásoltam, felülírtam mindent, most jó.
    Biztos jó helyre másolod? A .rar-ban két mappa van system, content, ezeket mind a c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\ mappába kell másolni (feltéve hogy a telepítéskor nem adtál meg egyéni mappát)

  9. #9
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Pálya teszt

    Srácok!

    Arra szeretnélek benneteket megkérni, hogy teszteljétek le a pályát offline egy gyors verseny keretében 28-30 AI-val és nézzétek meg hogy van e akadás, ugrálás, kevés FPS stb. Lehet szervezek egy próba futamot valamelyik napra de oda kéne nekem vagy 25-fő legalább. A tegnapi Fuji futam elején történt akadások miatt. Ha kell lejjebb vesszük a szerver létszámot de ez a teszttől függ.
    Nálam most offline 28-30 fővel igen kevés FPS van(40-50) de nincs lag és ugrálás.
    Köszönöm!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #10
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!

    Arra szeretnélek benneteket megkérni, hogy teszteljétek le a pályát offline egy gyors verseny keretében 28-30 AI-val és nézzétek meg hogy van e akadás, ugrálás, kevés FPS stb. Lehet szervezek egy próba futamot valamelyik napra de oda kéne nekem vagy 25-fő legalább. A tegnapi Fuji futam elején történt akadások miatt. Ha kell lejjebb vesszük a szerver létszámot de ez a teszttől függ.
    Nálam most offline 28-30 fővel igen kevés FPS van(40-50) de nincs lag és ugrálás.
    Köszönöm!
    Mivel én voltam az egyik érintett, gyorsan kipróbáltam, sajnos az fps 25 autóval olyan 20-25 körüli, és ez a CPU szöveg is előjött párszor.
    Nem értem, Changon és Watkinson semmilyen gond nem volt.
    Fogalmam sincs, hogyan tudnék még több fps-t varázsolni(fejlesztésen kívül), minden minimumon van.

  11. #11
    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel én voltam az egyik érintett, gyorsan kipróbáltam, sajnos az fps 25 autóval olyan 20-25 körüli, és ez a CPU szöveg is előjött párszor.
    Nem értem, Changon és Watkinson semmilyen gond nem volt.
    Fogalmam sincs, hogyan tudnék még több fps-t varázsolni(fejlesztésen kívül), minden minimumon van.
    Valószínűleg nem nálad vana hiba, hanem a pálya eszi a gépet. Néha megesik add-on tartalmaknál.

  12. #12
    Szabó Ferenc53 Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 01. 24.
    Város
    Tata
    Üzenetek
    84

    sveg

    Idézet Eredetileg bozsomarci írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap engem este is kidobott a pálya betöltésekor Practice-nél. Ma letöltöttem ami a fórumban van az 1. hozzászólásnál, felmásoltam, felülírtam mindent, most jó.
    Biztos jó helyre másolod? A .rar-ban két mappa van system, content, ezeket mind a c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\ mappába kell másolni (feltéve hogy a telepítéskor nem adtál meg egyéni mappát)
    Köszönöm Marci! Én csak a pályát tettem be... miért más minden letöltésnél? Legközelebb egyszer kilökhetsz. Köszi,köszi

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel én voltam az egyik érintett, gyorsan kipróbáltam, sajnos az fps 25 autóval olyan 20-25 körüli, és ez a CPU szöveg is előjött párszor.
    Nem értem, Changon és Watkinson semmilyen gond nem volt.
    Fogalmam sincs, hogyan tudnék még több fps-t varázsolni(fejlesztésen kívül), minden minimumon van.
    Próbáld ki egy gyári pályán is légyszi mondjuk spa-n az elég FPS zabáló. Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Bozsó Marci Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    80
    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Fogalmam sincs, hogyan tudnék még több fps-t varázsolni(fejlesztésen kívül), minden minimumon van.
    Ha jól tudom, a jobb oldalról külön bekapcsolható applikációk is tudják zabálni az erőforrást. Próbáld, hogy ha lekapcsolod őket, gyorsul-e. Aztán csökkentsd minimálisra a bekapcsolt app-ok számát.

    Nekem 25 fős mezőnyben 40 alá nem ment az FPS, de a többi pályán én is 60 felettit tapasztaltam, ha jól emlékszem.

  15. #15
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld ki egy gyári pályán is légyszi mondjuk spa-n az elég FPS zabáló. Köszi!
    Spa OSRW pályán próbáltam 25 autóval, fps 25 körüli a rajtnál, hibaüzenet nem volt. Applikációkat kikapcsolva alap helyzetben, 1 autóval kb 20 fps-t tudok nyerni, 25 autónál 5-10 körüli a javulás, szóval ezektől sajnos meg kell válnom, pedig nagyon hasznosak. Ha esetleg lenne majd teszt, este 8 körül minden nap fel tudok jönni, ha segít.

  16. #16
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Tequila írta Hozzászólás megtekintése
    Spa OSRW pályán próbáltam 25 autóval, fps 25 körüli a rajtnál, hibaüzenet nem volt. Applikációkat kikapcsolva alap helyzetben, 1 autóval kb 20 fps-t tudok nyerni, 25 autónál 5-10 körüli a javulás, szóval ezektől sajnos meg kell válnom, pedig nagyon hasznosak. Ha esetleg lenne majd teszt, este 8 körül minden nap fel tudok jönni, ha segít.
    Csak tipp de nézzetek meg egy gyári autót (bmw, audi, tatus tökmind1) gyári festéssel ugyanígy nagy létszámmal is ezzel a (SVEG) pályával, hátha a festés csomagba került valami porszem és ez okozza a problémát! Volt már rá példa 1 rosszul exportált festés megölheti az FPS-t .....

    Ez a probléma jellemzően a gyenge procis gépeket sújtja illetve ha kevés VRAM.

  17. #17
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Csak tipp de nézzetek meg egy gyári autót (bmw, audi, tatus tökmind1) gyári festéssel ugyanígy nagy létszámmal is ezzel a (SVEG) pályával, hátha a festés csomagba került valami porszem és ez okozza a problémát! Volt már rá példa 1 rosszul exportált festés megölheti az FPS-t .....

    Ez a probléma jellemzően a gyenge procis gépeket sújtja illetve ha kevés VRAM.
    Sajnos nálam mindkettő kevés :S
    Illetve a festésem nekem nem jelenik meg a kiválasztható skinek között.
    Utoljára módosította: Tequila; 2020. 03. 24. 19:42.

  18. #18
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!

    Arra szeretnélek benneteket megkérni, hogy teszteljétek le a pályát offline egy gyors verseny keretében 28-30 AI-val és nézzétek meg hogy van e akadás, ugrálás, kevés FPS stb. Lehet szervezek egy próba futamot valamelyik napra de oda kéne nekem vagy 25-fő legalább. A tegnapi Fuji futam elején történt akadások miatt. Ha kell lejjebb vesszük a szerver létszámot de ez a teszttől függ.
    Nálam most offline 28-30 fővel igen kevés FPS van(40-50) de nincs lag és ugrálás.
    Köszönöm!
    Nálam 25 fővel 24-25 fps van a rajtnál, ami nem túl sok. (Fuji 37 fps volt)
    (több, mint valószínű, hogy a videokártyám lehet a gyenge láncszem (GT 640))
    Utoljára módosította: adfar94; 2020. 03. 24. 22:24.

  19. #19
    Én is egyik ilyen áldozat voltam Fuji-n, sajnos fel is kellett adnom miatta a versenyt. Kipróbáltam most 25 AI ellen. Érdekes volt a teszt, mert először egy 3 körös versenyt, közepes grafikával végig tudtam menni, szinte gond nélkül. Rajtnál írta a CPU-s problémát, de játékélménybe nem igazán zavart bele, illetve még néha néha kiírta utána is. Ezután fogtam és levettem mindent minimumra, amit lehetett kikapcsoltam (fura volt tükör nélkül), de aztán így meg még rosszabb is lett, akadt végig...

    Ez a konfig ennyire gyenge lenne?
    CPU: AMD FX 6100
    VGA: MSI R7 260X 2Gb GDDR5
    Ram: Kingston Hyper X Blu 4x2Gb 1600Mhz DDR3

    Meg az eddigi bajnokságokban, illetve ennek a bajnokságnak az elején miért nem jelentkezett ez a probléma?

  20. #20
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Még nem írtam le a konfigomat, ami ugye nem túl erős.

    CPU: AMD Opteron 3365 2.6 GHz
    GPU: GeForce GTX 760
    RAM: 8 GB

  21. #21
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291
    Rankba Sveghez hozzárendelnétek a Seatot,köszi

  22. #22
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Rankba Sveghez hozzárendelnétek a Seatot,köszi
    Elvileg most már menteni fogja az időket rankra is.

  23. #23
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Bernhardt Gábor nincs véletlen egy replayed a gyors körödről? Főleg az 1. szektor érthetetlen számomra...

  24. #24
    Bernhardt Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 01. 25.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    45
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Bernhardt Gábor nincs véletlen egy replayed a gyors körödről? Főleg az 1. szektor érthetetlen számomra...

    A gyorskörről nemhiszem, hogy van, de szerveren meg tudod nézni, ha fel tudsz jönni.

  25. #25
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Teszt Futam

    Hali! Csinálunk egy teszt futamot most csütörtökön. Aki tud jöjjön nem kell szervertagság sem csak minél többen legyünk ez a lényeg!

    Időpont: 2020.04.02. (szerda)
    Autó: SEAT LEON TCR 1.4 (letöltés)
    Helyszín: Sveg (letöltés)
    Időmérő: 20:00 - 20:05 (5 perc)
    Futamok: 20:05 - indul amíg vagyunk vagy kedvünk van

    Kérném azokat akik indulnak a bajnokságban, hogy próbáljanak megjelenni! Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •