Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (107 összesen)
  1. #76
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Engem is megelőzött felvezetőn Tamás Norbi nem is értettem hogy ezt hogy és miért nem osztott ki DT-t..

    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a rajt volt furcsa már akkor gyanus volt, de most visszanézve látszik, hogy elcsúszott egyet mindenki hátra. Én is Richter Andris előtt végeztem a kvalin egyel mégis mögötte indultam ez hogy lehet? Gáspár Gergely hogy kezdhette meg a versenyt az élről? Vagy 10 körön keresztül beragadtam András mögé, mert bár gyorsabb voltam annyival mégse, hogy megelőzzem ezáltal egymást lassítottuk ami ha rendben rajtolunk akkor nem történik meg

  2. #77
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Engem is megelőzött felvezetőn Tamás Norbi nem is értettem hogy ezt hogy és miért nem osztott ki DT-t..
    A rajtnál előztelek meg

  3. #78
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    A felvezető körön a a célegyenesben előztél meg jóval a zöld jelzés előtt.
    Idézet Eredetileg norbinono95 írta Hozzászólás megtekintése
    A rajtnál előztelek meg

  4. #79
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    A felvezető körön a a célegyenesben előztél meg jóval a zöld jelzés előtt.
    Én haladtam a Hud szerint a zöld tartományban. Benne van a szabályzatban, hogy ezt tartani kell

  5. #80
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem a rajt volt furcsa már akkor gyanus volt, de most visszanézve látszik, hogy elcsúszott egyet mindenki hátra. Én is Richter Andris előtt végeztem a kvalin egyel mégis mögötte indultam ez hogy lehet? Gáspár Gergely hogy kezdhette meg a versenyt az élről? Vagy 20 körön keresztül beragadtam András mögé, mert bár gyorsabb voltam annyival mégse, hogy megelőzzem ezáltal egymást lassítottuk ami ha rendben rajtolunk akkor nem történik meg
    5-ik helyröl indultál,én 6-ról de a rajt elötti utolsó pár méteren a jobb oldali sor mintha kicsit hátrébb csúszott volna,vagy a bal oldali sor elöbbre,így kerültem eléd rajt után.

  6. #81
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Az első kettő valahogy helyet cserélt ez elcsúsztatta az egész mezőnyt.

  7. #82
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Ez pályahiba. Több szerveren is tapasztaltam, hogy hiába voltam 1. pozícióban, a célegyenesbe 1 autó hátrányba kerültem a zöld jelzés előtt és senki nem kapott büntetést.

  8. #83
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Kerdeznem a tobbiektol, hogy kaptatok-e frissitest a steamrol mult heten, kb 7fo, kedd magassagaban? Nem latom a steamen, hogy volt e uj release. Nem akarom a gyalazatos teljesitmenyemet kimagyarazni, de az elott ment lazan az 1.58-as kor, meg videom is van rola. 1.58.509 volt a legjobb valid es 1.58.4xx egy invalid (kitettem a celegyenes bejaratban a balhatso kereket, ami inkabb hatrany, de ACC megbuntetett)

    Ez utan az update/frissites utan mar az 1.59 is szinte lehetlen volt. A PQ-s 1.58.xxx es idom egy kinszenvedes volt, csak egyszer sikerult bemennem 1.59 ala.. Esetleg uj BoP volt? A Porsche nagyon gaz lett, foleg mintha tapadast vesztettem volna...

    Eszmeletlen gyorsak voltatok. Kb 30 perccel a verseny vege elott Dominik meg 20!!! mpre volt mogottem, de par korrel a vege elott ugy atment rajtam, mint a szegedi gyors. Mintha egy VLN futam lenne es en egy 320D ben ultem volna, o meg egy LMP-ben. Brutal.. Kiss Jani volt a masik. Feltartott egy lekorozott versenyzo es Jani pont elem jott ki par meterre a boxbal. Aztan kb egy kor es nem is lattam tobbe!!!

    Meg nyomozok ez utan. Silverstoneban nem edzettem sokat a BUGok miatt, de kb ismertem a palyat vmennyire, de ekkora kulonbseg nem lehet a kocsik kozott.
    Amikor Illes Imivel meg Zelfel Tomival mentunk a Publikon, meg a GTRel is gyorsabb voltam a Porsches "frissites utani" idomnel, alap setupal

  9. #84
    Ez az 1.3.8-as frissítés csak szponzor logókat tartalmaz jövőbeli eSports eseményekhez, ezért sem volt changelog.

  10. #85
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Nem veszek reszt a bajnoksagban, csak neha beleolvasok a topikba, de nem is csinalt tul nagy kedvet hozza, hogy minden futam utan gyakorlatilag egy errorlogga valik a forum.

    Hihetetlen szinten tele van a jatek bugokkal, legalabbis amit irtok, abbol ez jon le.

  11. #86
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Nem veszek reszt a bajnoksagban, csak neha beleolvasok a topikba, de nem is csinalt tul nagy kedvet hozza, hogy minden futam utan gyakorlatilag egy errorlogga valik a forum.

    Hihetetlen szinten tele van a jatek bugokkal, legalabbis amit irtok, abbol ez jon le.
    Sajnos igy van. En imadom a jatekot, mert mind grafikailag, mind fizikailag szep/jo, de nem tokeletes a sok BUG miatt. Es pont ez szurja el az elmenyt.
    Volt egy szavazas, hogy megvettuk/vesszuk e a DLC-ket. Lemaradtam rola, de nemmel szavaztam volna. Amig maga a core nem tokeletes, addig ne DLC-ket faragjanak, hanem hozzak rendbe magat a jatekot.

    Monzaban tolok egy proba versenyt, azt reszemrol ennyi volt a felkeszules a kovetkezo bajnoki futamra, eselytelen lesz Monza a Porscheval. De ha ez a palya is buggos... kap egy format c: -t.

  12. #87
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az 1.3.8-as frissítés csak szponzor logókat tartalmaz jövőbeli eSports eseményekhez, ezért sem volt changelog.
    Köszi. Tutti volt benne egy Porsche minusz egy sec code

  13. #88
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Barzo Lacival hatalmasat vivtam, az nagyon kiraly volt.
    Egymás ellen hibázgattunk, volt ott minden.
    Kicsit gyorsabbnak éreztelek de nehéz volt előzni, úgy hogy végül úgy döntöttem mindketten avval veszítünk kevesebb időt ha elengedlek.

  14. #89

    Silverstone rajt

    Silverstone Rajt

    https://youtu.be/7Ls8j5LUU10

  15. #90
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    A tegnapi futam nagyon jól sikerült, nem voltak túl jók a kocsim beállitásai ezért sokat szenvedtem, 3x megpördültem a célegyenes utáni sikán kijáratánál, sok helyet vesztettem, ezt leszámitva remek volt mindenki, FAIR PLAY volt!

    Csatolt képek Csatolt képek
    Fair Play és versenyszellem!

  16. #91
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Találkozott már vki bugmentes szimulátorral (vagy annak tűnővel), vagy amiben ne lett volna vmi csökevényes/szánalmas dolog?
    Ilyen alapon soha nem játszottam volna pc-n semmivel

    Egyébként lekopogom én semmi olyasmibe nem futottam még bele, ami bármilyen szinten kihatással lett volna a versenyzési kedvemre, mert az inkább számít, hogy élvezetesen lehet vezetni az autókat, érezni a setupolás eredményét, és a körítés sem rossz szerintem... És nem érzem azt, mint legutóbb rfactornál, hogy uezt láttam 10 éve is...

  17. #92
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Megjegyzem, szombat, vasárnap rászántam az időt, és 20 perces futamokat mentem ai-k ellen a sor végéról, hogy feltornázzam a safety ratingemet, persze jópárszor visszacsökkent, viszont a végére javult a tempóm, megtanultam, hogy hol érdemes próbálkozni előzéssel, hogyan, és hol kevésbé, versenyszituációban is jobban berögzültek a féktávok, kanyarsebességek, és úgy érzem meg is lett az eredménye az esti futamon (magamhoz képest persze)...
    Meg azt látom, hogy nem bármi áron kell előzni, ill. védeni a pozíciót, tudni kell néha engedni, ami nyilván a verseny hevében nehéz, de így nagyobb esély van befejezni a versenyt és nem tönkretenni másét sem...

    Ezért próbáltam forszírozni, hogy többször menjünk egymás ellen, ne csak az éles versenyen, de sajnos úgy tűnik itt erre nincs igény (1-2 kivétellel)...
    Utoljára módosította: 1m1; 2020. 03. 30. 17:18.

  18. #93
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Egymás ellen hibázgattunk, volt ott minden.
    Kicsit gyorsabbnak éreztelek de nehéz volt előzni, úgy hogy végül úgy döntöttem mindketten avval veszítünk kevesebb időt ha elengedlek.
    Ezert hatalmas koszonet. viszont elotte oda vissza elozgettuk egymast
    A celegyenes bejarat, ahol lenyomtal mint a rajszoget pont az a hely, ahol egyszeruen nem tudtam kigyorsitani.
    Kiraly volt

  19. #94
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Megjegyzem, szombat, vasárnap rászántam az időt, és 20 perces futamokat mentem ai-k ellen a sor végéról, hogy feltornázzam a safety ratingemet, persze jópárszor visszacsökkent, viszont a végére javult a tempóm, megtanultam, hogy hol érdemes próbálkozni előzéssel, hogyan, és hol kevésbé, versenyszituációban is jobban berögzültek a féktávok, kanyarsebességek, és úgy érzem meg is lett az eredménye az esti futamon (magamhoz képest persze)...
    Meg azt látom, hogy nem bármi áron kell előzni, ill. védeni a pozíciót, tudni kell néha engedni, ami nyilván a verseny hevében nehéz, de így nagyobb esély van befejezni a versenyt és nem tönkretenni másét sem...

    Ezért próbáltam forszírozni, hogy többször menjünk egymás ellen, ne csak az éles versenyen, de sajnos úgy tűnik itt erre nincs igény (1-2 kivétellel)...
    Dobj egy privit es mehetunk barmikor. Kenyszerszabin vagyok aprilis vegig, idom van. Csak lecci par oraval elotte szolj, kipaterolom az asszonyt a szobabol a masikba.

  20. #95
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfel Tominak tartozom csak egy bocsánat kéréssel. Előtte nem lagoltál, vagy csak én nem láttam. Pont mikor felértem a lökhárítóra jött egy lag. Bocs Tomi.
    Bocsánat kérés elfogadva , de a futamomnak annyi lett a több mint 2 perces javítással+ mire bekóvályogtam a boxba 180 fokban elfordult kormánnyal.
    Lag nálam nem volt a futamon és a replay alapján az esetnél sem. Óvtam az esetet légyszíves vizsgáljátok ki alaposan! Köszi!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #96
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Idei legrosszabb időmérőm amit nem is értek így mezőnyből rajtolva jottek a hibák sajnos a nagy igyekezetemben.Szeretnék Radics Tibitől és Richter Anristól elnézést kérni.
    Okes, reszemrol lezarva.

  22. #97
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat kérés elfogadva , de a futamomnak annyi lett a több mint 2 perces javítással+ mire bekóvályogtam a boxba 180 fokban elfordult kormánnyal.
    Lag nálam nem volt a futamon és a replay alapján az esetnél sem. Óvtam az esetet légyszíves vizsgáljátok ki alaposan! Köszi!
    Tegnap amúgy valami nem stimmelt, néztem a streamedet éjjel és ez is elég lag gyanús eset volt, ha figyelitek hogy a tükörben hirtelen mennyire meglódul a Lexus, elég természetellenes:
    https://youtu.be/RZfcwZwgpZ8?t=2708

    Nekem ugyanez volt Illés Imi mögött, ilyen 1 autó távolságokat hintázott előre-hátra, sokszor el se bírtam dönteni, hogy hova menjek, rendes volt, hogy végül elengedett. Korábban nem tapasztaltam ilyesmit, elképzelhető, hogy túlterhelt a hálózat amiatt, hogy az ország nagy része otthon van és streamel/híreket néz/dolgozik.

  23. #98
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap amúgy valami nem stimmelt, néztem a streamedet éjjel és ez is elég lag gyanús eset volt, ha figyelitek hogy a tükörben hirtelen mennyire meglódul a Lexus, elég természetellenes:
    https://youtu.be/RZfcwZwgpZ8?t=2708

    Nekem ugyanez volt Illés Imi mögött, ilyen 1 autó távolságokat hintázott előre-hátra, sokszor el se bírtam dönteni, hogy hova menjek, rendes volt, hogy végül elengedett. Korábban nem tapasztaltam ilyesmit, elképzelhető, hogy túlterhelt a hálózat amiatt, hogy az ország nagy része otthon van és streamel/híreket néz/dolgozik.
    Ezt én is tapasztaltam, hogy a mögöttem jövő ilyen hullámokban gyorsul rám, nem igazán tudtam mire vélni, valami tényleg nem volt valszleg 100as...

  24. #99
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Dobj egy privit es mehetunk barmikor. Kenyszerszabin vagyok aprilis vegig, idom van. Csak lecci par oraval elotte szolj, kipaterolom az asszonyt a szobabol a masikba.
    2en elég kevesen vagyunk, max ha sikerül olyan szerverre fellépni, ahol még mások is vannak, majd megnézzük mi van e tekintetben...

  25. #100
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    2en elég kevesen vagyunk, max ha sikerül olyan szerverre fellépni, ahol még mások is vannak, majd megnézzük mi van e tekintetben...
    GTRMasters Publicon voltak multkor is.

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •