Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (107 összesen)
  1. #51
    Popovics József Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 29.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Bajnoki futamokra szervertagok nevezhetnek. Ennek a feltételeit itt találod.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...%A1g-2019-2020

    A szervertagság szokásos intézési ideje 2-7 nap. A mostani futamon már valószínű hogy nem tudsz indulni. Kiss Szabolcs az illetékes ez ügyben.
    Nagyon szépen köszönöm az információt!

  2. #52
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Sajnos latszolag a multi szerver es erintett a bugban

    https://1drv.ms/v/s!AgiEepJbhOrkd550...cZ4Ac?e=jZROaF

    Box kijaratnal nem old ki a pit limiter. DSQ-t nem kaptam, se DT-t, de jott az utalas, hogy lassitsak

  3. #53
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos latszolag a multi szerver es erintett a bugban

    https://1drv.ms/v/s!AgiEepJbhOrkd550...cZ4Ac?e=jZROaF

    Box kijaratnal nem old ki a pit limiter. DSQ-t nem kaptam, se DT-t, de jott az utalas, hogy lassitsak
    Én itt nem látok problémát. Az ötvenes tábla után ki kell kapcsolni a limitert. Ha nem kapcsolod ki nem kaphatsz büntetést, csak időt veszítesz.

  4. #54
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én itt nem látok problémát. Az ötvenes tábla után ki kell kapcsolni a limitert. Ha nem kapcsolod ki nem kaphatsz büntetést, csak időt veszítesz.
    De auomatan van, ki kellene kapcsolnia magatol. Ez Replay, nem latszik a tabla, amikor fel kapcsolok kettesbe, hogy lassitsak es tegyen 1 be.
    Remelem nem lesz baj a versenyen.

  5. #55
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    De auomatan van, ki kellene kapcsolnia magatol. Ez Replay, nem latszik a tabla, amikor fel kapcsolok kettesbe, hogy lassitsak es tegyen 1 be.
    Remelem nem lesz baj a versenyen.
    Kipróbáltam a szerverünkön, pontosan az 50-es táblánál veszi el a lassító táblát, nem láttam hibát.
    Annyi hogy nálam manuális a pitlimiter.
    Nálad valami nem kerek, automatikának az 50-es táblánál kellene kikapcsolni.

  6. #56
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam a szerverünkön, pontosan az 50-es táblánál veszi el a lassító táblát, nem láttam hibát.
    Annyi hogy nálam manuális a pitlimiter.
    Nálad valami nem kerek, automatikának az 50-es táblánál kellene kikapcsolni.
    Hat ez nagyon furcsa. Zandvoort utan ujra telepitettem a jatekot, mert a prohw-n is jelentettek, hogy semmi ilyen nincs naluk. Ti is kaptatok egy javitast a napokban? Nalam installalt vmit, kb 400 meganyi nagysagban. Erthetetlen. Nalam nem.old ki a pit limiter, kezzel sem tudom deaktivalni es ha 2 be valtok, akkor kapom a slow down tablat.

  7. #57
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Mai stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #58
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Hat ez nagyon furcsa. Zandvoort utan ujra telepitettem a jatekot, mert a prohw-n is jelentettek, hogy semmi ilyen nincs naluk. Ti is kaptatok egy javitast a napokban? Nalam installalt vmit, kb 400 meganyi nagysagban. Erthetetlen. Nalam nem.old ki a pit limiter, kezzel sem tudom deaktivalni es ha 2 be valtok, akkor kapom a slow down tablat.
    Nálam sincs ilyen gond, én gombbal oldom ki a limitert.

  9. #59
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Kedves versenyzők, a futamra 27 nevezés érkezett. A futam 1 szerveren kerül megrendezésre.

    Szerver beosztás:
    GTR-Masters #A
    1 - 27-ig. Terhes Csaba - Illés Imre

    A VB minden versenyzőtől elvárja hogy a T1-ben ne kockáztassa a többiek versenyét! Ha feltorlódik a mezőny és kell akkor fékezzen korábban. Ha ő a gyorsabb, vagy tud rövidebbet fékezni mint a többiek, ezt van 90 perce bizonyítani!
    Az első pár kanyarban amíg többsoros vonalban halad a mezőny, mindenkitől elvárt hogy a megszokottnál több odafigyeléssel versenyezzen.

  10. #60
    Lóczi János Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 02.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    85
    Nem neveztem, mert kérdéses volt, hogy tudok-e jönni. Csatlakozhatok a szerverhez?

  11. #61
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Lóczi János írta Hozzászólás megtekintése
    Nem neveztem, mert kérdéses volt, hogy tudok-e jönni. Csatlakozhatok a szerverhez?
    Indulhatsz a GTR-Masters.hu #A szerveren.
    Jó versenyt.

  12. #62
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Sajnos képtelen vagyok koncentrálni egy ideje...
    Sajnálom a galibát,nem is rontom a levegőt tovább ebben a bajnokságban

  13. #63
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    161
    Eddig sosem, most verseny alatt 2x fagyott ki az acC 9. Helyről azt hittem a második után szétb*szom az egészet..... Pedig eddig a legjobb qualy-m és versenyem lett volna.....

  14. #64
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Eddig sosem, most verseny alatt 2x fagyott ki az acC 9. Helyről azt hittem a második után szétb*szom az egészet..... Pedig eddig a legjobb qualy-m és versenyem lett volna.....
    Nekem a legutóbbi frissítés óta akadozni kezdett a játék kicsit(stuttering) ami érthetetlen

  15. #65
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Nem volt könnyű futam, gratulálunk mindenkinek aki célba ért.
    Nem hivatalos végeredmény:
    http://www.gtr-masters.hu/result/13705

  16. #66
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos képtelen vagyok koncentrálni egy ideje...
    Sajnálom a galibát,nem is rontom a levegőt tovább ebben a bajnokságban
    Ha ilyen miatt mindenki feladná, akkor senki nem maradna... Inkább maradj

  17. #67
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Kérnék egy replayt a futam elejéről!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #68
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Mozgalmas futam volt, a 20. hely környékén olyan autóversenyzés ment, mint máskor a top 10-ben.
    Jó verseny volt, köszi mindenkinek.
    Zelfel Tominak tartozom csak egy bocsánat kéréssel. Előtte nem lagoltál, vagy csak én nem láttam. Pont mikor felértem a lökhárítóra jött egy lag. Bocs Tomi.

  19. #69
    Pfú, ezen a pályán a Porsche nem nagyon akart működni. Időmérőn gyakorlatilag gyengébb kört futottam, mint ~80 literrel, borongós időben, egyszerűen nem találtam az egyensúlyt könnyű tankkal. A versenyen talán a következetesség mentett meg, elnyújtott első etap után visszajöttem a top 10-be, onnantól meg Kristóffal vonatoztunk, egyszerre álltunk ki Kiss Jánossal, aki elég durván megindult a kiállása után, pár körön keresztül próbáltam feltartani, de teljes sötétben nem működött jól a setup és még annyira se tapadt be, mint egyébként, úgyhogy nem maradt ellenszer és átgázolt rajtunk. Grat mindenkinek, aki végigment!
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 29. 22:46.

  20. #70
    Gáspár Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 25.
    Város
    Budpest
    Üzenetek
    242
    [QUOTE=1m1;273695]Ha ilyen miatt mindenki feladná, akkor senki nem maradna... Inkább maradj

    Ezen a bajnokságon nem is terveztem komolyabban indulni,nem feladásról van szó (-:

    Viszont fejben nem vagyok most valamiért ott,és általában a top 3 versenyben lévőt ütöm ki,ami nincs rendben!
    Ha pontokért harcolnék,természetesen jönnék továbbra is

  21. #71
    Bocs Szabi, korán fékeztél. Nem számoltam vele hogy még összeérünk.
    http://forum.gtr-masters.hu/image.php?type=sigpic&userid=6437&dateline=1550251778

  22. #72
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Pfú, ezen a pályán a Porsche nem nagyon akart működni. Időmérőn gyakorlatilag gyengébb kört futottam, mint ~80 literrel, borongós időben, egyszerűen nem találtam az egyensúlyt könnyű tankkal. A versenyen talán a következetesség mentett meg, elnyújtott első etap után visszajöttem a top 10-be, onnantól meg Kristóffal vonatoztunk, egyszerre álltunk ki Kiss Jánossal, aki elég durván megindult a kiállása után, pár körön keresztül próbáltam feltartani, de teljes sötétben nem működött jól a setup és még annyira se tapadt be, mint egyébként, úgyhogy nem maradt ellenszer és átgázolt rajtunk. Grat mindenkinek, aki végigment!
    Nagyon nem jo ide a Porsche, vagy mi vagyunk benak. Nekem raadsul vmi baj van a fekemmel, vagy csak lama vagyok beallitani. 3x forogtam meg, ebbol 2x talan en vagyok a hibas, nem szamitottam ENNYIRE szar fekre. A 3. nal gondban vagyok, hogy ovjak-e.
    Ez a masodik olyan futam Zandvoort utan, hogy letakaritanak az utrol es bukok egy jo helyet.... Kezd kicsit Vér Pistissé válni a bajnoksag szamomra, ilyet barmelyik Assetto szerveren megelhetek
    Feltettem egy kerdest a KOrmany bellitas topikban, kerem akinek Fanatec V3 ja, vagy csak siman Fanatecje van segitsen... Neten mindenki dicseri, de szvsz a Logitech G29el jobban tudtam fekezni...

    Barzo Lacival hatalmasat vivtam, az nagyon kiraly volt. Igy kene mennie a csataknak, tisztelve a masikat es helyet hagyva neki.
    Jovore a Bentleyvel indulok. Mind3 koccanasnal csak en forogtam meg - hala Istennek - na arra kivancsi vagyok, ki tud egy olyan Kamazt kilokni...

    Jo8

  23. #73

  24. #74
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Sziasztok!

    Idei legrosszabb időmérőm amit nem is értek így mezőnyből rajtolva jottek a hibák sajnos a nagy igyekezetemben.Szeretnék Radics Tibitől és Richter Anristól elnézést kérni.

  25. #75
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Nekem a rajt volt furcsa már akkor gyanus volt, de most visszanézve látszik, hogy elcsúszott egyet mindenki hátra. Én is Richter Andris előtt végeztem a kvalin egyel mégis mögötte indultam ez hogy lehet? Gáspár Gergely hogy kezdhette meg a versenyt az élről? Vagy 20 körön keresztül beragadtam András mögé, mert bár gyorsabb voltam annyival mégse, hogy megelőzzem ezáltal egymást lassítottuk ami ha rendben rajtolunk akkor nem történik meg
    Utoljára módosította: Horváth Márk; 2020. 03. 30. 12:16.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •