Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5
Találatok: 101 - 107 (107 összesen)
  1. #101
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    GTRMasters Publicon voltak multkor is.
    Akkor hirtelenjében, de utána mindig üres volt...

  2. #102
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Gáspár Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos képtelen vagyok koncentrálni egy ideje...
    Sajnálom a galibát,nem is rontom a levegőt tovább ebben a bajnokságban
    A galibát főleg nekem okoztad azzal, hogy a 2.helyről kiforgattál, úgyhogy meg kellett várnom az egész mezőnyt amíg elmegy (kivéve szegény Lóczi Jánost, mert ő is háttal állt a menetiránynak). Részemről nincs harag, de nem örültem neki.
    Tehát fél kör után a 27.-ről "kezdhettem" újra a futamot. Gyakorlatilag féltávig sikerült elérnem addig, ahonnan már nem éreztem, hogy feljebb érhetek, mert a vezető 5-ös boly 25mp-re volt és annyival nem voltam gyorsabb, hogy beérjem őket, úgyhogy inkább stabil tempót autóztam. Azt hiszem a 6.hely ezek után öröm és boldogság , de azért sajnálom, hogy nem tudtam harcolni a dobogóért, mert szerintem a tempóm meg volt hozzá.

    Ja, a lekörözöttek nagyrésze nagyon elegánsan engedett el, le a kalappal előttük. Azért volt akitől a hajam égnek állt és idegesebb lettem tőle, mint amikor kilöktek a pályáról. Nem is értem, hogy egy lekörözőtt amikor elenged, akkor miért kezt egyből visszatámadni, majd olyan mélyet fékezni mögöttem, hogy kénytelen vagyok miatta elhagyni a pályát ami miatt mindjárt kaptam is a vágás a figyelmeztetést. Persze 2-3 kanyarral később már nem is láttam a tükörből sem annyira elmentem tőle.

    És még valami. Nem tudom, hogy ki mennyire állította be a tükör látótávolságát, de ajánlok legalább 50m-t, mert így a kb. 1mp-re lévőket már észlelni lehet.

  3. #103
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Pfú, ezen a pályán a Porsche nem nagyon akart működni. Időmérőn gyakorlatilag gyengébb kört futottam, mint ~80 literrel, borongós időben, egyszerűen nem találtam az egyensúlyt könnyű tankkal. A versenyen talán a következetesség mentett meg, elnyújtott első etap után visszajöttem a top 10-be, onnantól meg Kristóffal vonatoztunk, egyszerre álltunk ki Kiss Jánossal, aki elég durván megindult a kiállása után, pár körön keresztül próbáltam feltartani, de teljes sötétben nem működött jól a setup és még annyira se tapadt be, mint egyébként, úgyhogy nem maradt ellenszer és átgázolt rajtunk. Grat mindenkinek, aki végigment!
    Én nem így fogalmaznék, hogy átgázoltam rajtatok, az azért jó pár körbe bele telt, de nagyon király meccs volt, élveztem!! Nekem az nem volt meg, hogy egyszerre álltunk ki, sőt pont azt hittem, hogy kopott gumin vagytok kint, mert tényleg hamar felértem rátok. De az előzés már nem volt egyszerű, meg hülyeséget sem akartam csinálni, inkább csak óvatosba..
    De ezen kívül mindán más csatát is élveztem tegnap, mindenki fair volt akivel sikerült csatáznom, a rajt utáni tülekedést is sikerült megúszni, élveztem végig a futamot.
    Olvasom itt a laggolós kommenteket, nálam Antal Gabi laggolt szinte folyamatosan, nem is mertem nagyon közelről támadni, inkább csak követtem sok körön keresztül, vártam míg biztosan meg tudom előzni. Rajta kívül is volt még egy két ember, de ez várható is volt sajna a leterheltség miatt..

  4. #104
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat kérés elfogadva , de a futamomnak annyi lett a több mint 2 perces javítással+ mire bekóvályogtam a boxba 180 fokban elfordult kormánnyal.
    Lag nálam nem volt a futamon és a replay alapján az esetnél sem. Óvtam az esetet légyszíves vizsgáljátok ki alaposan! Köszi!
    Tibi replay-ét tudtam megnézni, 11:48-nál gyorsítás helyett 192-röl hirtelen lassítasz, nem látszik hogy féket nyomsz, az marad hogy lagoltál. Ettől függetlenül sajnálom az esetet, jobb lett volna tisztán előzni.

  5. #105
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Kerdeznem a tobbiektol, hogy kaptatok-e frissitest a steamrol mult heten, kb 7fo, kedd magassagaban? Nem latom a steamen, hogy volt e uj release. Nem akarom a gyalazatos teljesitmenyemet kimagyarazni, de az elott ment lazan az 1.58-as kor, meg videom is van rola. 1.58.509 volt a legjobb valid es 1.58.4xx egy invalid (kitettem a celegyenes bejaratban a balhatso kereket, ami inkabb hatrany, de ACC megbuntetett)

    Ez utan az update/frissites utan mar az 1.59 is szinte lehetlen volt. A PQ-s 1.58.xxx es idom egy kinszenvedes volt, csak egyszer sikerult bemennem 1.59 ala.. Esetleg uj BoP volt? A Porsche nagyon gaz lett, foleg mintha tapadast vesztettem volna...

    Eszmeletlen gyorsak voltatok. Kb 30 perccel a verseny vege elott Dominik meg 20!!! mpre volt mogottem, de par korrel a vege elott ugy atment rajtam, mint a szegedi gyors. Mintha egy VLN futam lenne es en egy 320D ben ultem volna, o meg egy LMP-ben. Brutal.. Kiss Jani volt a masik. Feltartott egy lekorozott versenyzo es Jani pont elem jott ki par meterre a boxbal. Aztan kb egy kor es nem is lattam tobbe!!!

    Meg nyomozok ez utan. Silverstoneban nem edzettem sokat a BUGok miatt, de kb ismertem a palyat vmennyire, de ekkora kulonbseg nem lehet a kocsik kozott.
    Amikor Illes Imivel meg Zelfel Tomival mentunk a Publikon, meg a GTRel is gyorsabb voltam a Porsches "frissites utani" idomnel, alap setupal
    Pedig az időmérőn te voltál gyorsabb, egy laza 9 tizeddel A versenyben futott legjobb körben pedig én adtam neked 3 tizedet úgy, h az időmérőhöz képest alig javultam(2 tiezedet talán). De versenyen tényleg elég jol viselkedett az Aston, főleg akkor jött ki a különbség, mikor Polgár Balázs mögött kellett sokat mennem, pedig gyári agresszív beállítást használtam, és szerintem többet hibáztam, mint Balázs.

  6. #106
    Radics Tibor Versenyző tusi74 logója
    Csatlakozott
    2019. 10. 04.
    Város
    Kelheim
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg jani1022 írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig az időmérőn te voltál gyorsabb, egy laza 9 tizeddel A versenyben futott legjobb körben pedig én adtam neked 3 tizedet úgy, h az időmérőhöz képest alig javultam(2 tiezedet talán). De versenyen tényleg elég jol viselkedett az Aston, főleg akkor jött ki a különbség, mikor Polgár Balázs mögött kellett sokat mennem, pedig gyári agresszív beállítást használtam, és szerintem többet hibáztam, mint Balázs.
    Az a baj Porscheval, hogy nagyon ideges a kerekvetokon, plane a virsliken. Nem a nagy szafaldekrol beszelek, hanem azok a kis vilagitos bizbaszok a kerekveton, amik akadalyozzak, hogy vagjal. Edzesen bemertem vallalni, hogy ramegyek a kerekvetore, ha porgok, kezdem gyorsan ujra a boxbol. Versenyen inkabb kihagytam oket, amitol lassul a tempo, de legalabb biztonsagos.

    Amikor kijottel elem a boxbol, pont lehagytam egy lekorozottet. aki fel koron keresztul feltartott, mondom magaban te Tibi, ezt megovjuk.. De aztan lattam a tempodat, hat edes mind1 volt, leleptel volna seperc alatt. Monza ugyanez lesz, semmi ero a Porscheban.

  7. #107
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos igy van. En imadom a jatekot, mert mind grafikailag, mind fizikailag szep/jo, de nem tokeletes a sok BUG miatt. Es pont ez szurja el az elmenyt.
    Volt egy szavazas, hogy megvettuk/vesszuk e a DLC-ket. Lemaradtam rola, de nemmel szavaztam volna. Amig maga a core nem tokeletes, addig ne DLC-ket faragjanak, hanem hozzak rendbe magat a jatekot.

    Monzaban tolok egy proba versenyt, azt reszemrol ennyi volt a felkeszules a kovetkezo bajnoki futamra, eselytelen lesz Monza a Porscheval. De ha ez a palya is buggos... kap egy format c: -t.
    Azért ne áztassuk ennyire el szegény ACC-t. Persze előfordulnak bug-ok, mint minden pc-s játékban, de ezeket folyamatosan javítják, és nem is fordul elő mindenkinél (tudom ez téged nem vígasztal). De azért az sem igaz, hogy minden futam után bug áradttal van teli a fórum (ez olyan szokásos Piski Tomis túlzás ). Te elég sokat irsz a nálad előforduló bugokról az tény, de ezek nem általánosak.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •